Igrač br. 6

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Dylan Dog » 23 jun 2012, 14:36

Devil je napisao/la:Vidite li da je u pitanju svadba,a da je on bio barjaktar na istoj.(To je obicno neko od najblize rodbine mladozenje. ;) ) :roll:
Stojan Rivaldo Vranjes je najavio poslije utakmice s Meksikom zenidbu,bit ce da je to bilo na njegovoj :?
Zadnja izmjena: Dylan Dog, dana/u 23 jun 2012, 15:11, ukupno mijenjano 2 puta.
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la zizu1991 » 23 jun 2012, 14:36

To njegovo slikanje u srpskim obilježjjima mogu shvatiti kao veličanje Katalonije u Barceloni, jednostavno ne ostvarene političke želje, s razlikom da Katalonija postoji koliko i Castilla oko koje je s kraljevinom Aragon nastala španska država
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24500
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Goalgetter » 23 jun 2012, 14:38

fredi je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:On i Stojan gledao sam cesto se slikaju u srpskim obiljezijama, ovo me nije iznenadilo.
pa nece se slikati u tajlandskim obiljezjima.momak je srbin.to sto ste vi alergicni i zadrti to je nesto drugo.uostalom momak kad igra za bih reprezentaciju daje sve od sebe profesionalac je nemate sta zamjerati
Pa ako je Srbin igrace za Srbiju, naravno da mi smeta kad se BiH Reprezentativac nosi srpska obiljezija, sta bi ljudi tek rekli za Misimovica, da tako postupa.

Ali donekle si u pravu, ako se ponasa profesionalno na terenu (protiv Slovacke jeste), onda se koliko/toliko iskupio za to, ali ipak, u mojim ocima, to nije ok sto radi.

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la BIHfan » 23 jun 2012, 14:40

Ljudi ovo je BIH, sta se cudite :?:
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
panties
Postovi: 1164
Pridružen/a: 18 okt 2011, 12:21
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la panties » 23 jun 2012, 14:41

BIHfan je napisao/la:Ljudi ovo je BIH, sta se cudite :?:
fakat :S
...

nanek

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la nanek » 23 jun 2012, 14:42

Pa zato i kazem, nije Sinisa Mihajlovic glup covjek. Ovo treba po kratkom postupku ! Sta bi tek da treba pjevati text nase himne bilo !

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la zizu1991 » 23 jun 2012, 14:46

Mumljao bi sebi u bradu, k'o Ljajić na tekmi Srbije protiv Francuske, ispravite me ako griješim na kojoj se utakmici to desilo
Ma hebena politika sve us.rala
Kako nismo normalni ( države bivše Jugoslavije ) kao ostali, zato nas i svi gledaju s visoka, to i zaslužujemo
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la po'marke » 23 jun 2012, 14:47

hahahaha, sa vama nikad dosadno!!! :mrgreen:

:lol: :lol: :lol:

vendeta87
Postovi: 1751
Pridružen/a: 25 feb 2011, 18:52
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la vendeta87 » 23 jun 2012, 14:48

Ljudi pa sta jevama, covjek nosi trobojku a to je zastava svih juznoslovenskih naroda. Stvarno je smjesno covjek zbog ovog napadati, pa covjek je Srbin po nacionalnosti nece nostiti zastavu Francuske ili Njemacke. U onim tekmama sto je odigrao za mladu i A repku je izgarao na terenu i to je za mene mjerodavno!

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la zizu1991 » 23 jun 2012, 14:53

Vranješ se veoma dobro pokazao protiv Slovačke, ne shvatam zašto ga ne zove na prijateljske ?
Zar ne bi bilo bolje da ga zovne kao zamjenu za Mujdžu nego Maletića, u nekim kombinacijama bi obojica mogla igrati u jednoj utakmici zajedno ( Mujdža i Vranješ )
Pominjali su da nije strana pozicija desnog krila Mujdži, a njegovo bi mjesto na desnom beku mogao zauzeti Vranješ

P.S. Samo u mojim snovima
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Devil » 23 jun 2012, 14:56

po'marke je napisao/la:hahahaha, sa vama nikad dosadno!!! :mrgreen:

:lol: :lol: :lol:
Kadar nevera,kumara patos. :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
panties
Postovi: 1164
Pridružen/a: 18 okt 2011, 12:21
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la panties » 23 jun 2012, 14:58

vendeta87 je napisao/la:Ljudi pa sta jevama, covjek nosi trobojku a to je zastava svih juznoslovenskih naroda. Stvarno je smjesno covjek zbog ovog napadati, pa covjek je Srbin po nacionalnosti nece nostiti zastavu Francuske ili Njemacke. U onim tekmama sto je odigrao za mladu i A repku je izgarao na terenu i to je za mene mjerodavno!
ah eto, nekima je tesko shvatiti da zivimo u drzavi tri naroda.

vranjes se pokazao i protiv slovacke i protiv meksika i ja vjerujem da ce dobiti poziv za vels.
...

Avatar
Cartman
Postovi: 29469
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Cartman » 23 jun 2012, 14:59

Je li Stojan uzeo Brazilsku zastavu?
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la voltron30 » 23 jun 2012, 15:07

Okanite se preseravanja. Momak drži zastavu Republike Srpske. Znači sasvim legitimno njegovo pravo. Neki kao da su juče rođeni (a gledajući komentare ima ih dosta balavih) pa ne znaju šta se dešavalo zadnjih 20 godina, i kako je uređena ova država. I ne znam na šta aludira ovaj koji je postavio ovu fotografiju??? Je li momak uvrijedio nekoga? Je l' drži zastavu s crnom lobanjom i kokardom, ili možda zastavu Republike Srbije??? Ovu zastavu možeš vidjeti na svakom koraku, i zašto je sada problem ako je Ognjen drži i to na svojoj svadbi, a na prostoru ove države je običaj da svatovi nose nacionalne zastave (pa koliko sam samo puta vidio zelenu zastavu s mjesecom i zvijezdom u svatovima).
Pravi se problem tamo gdje ga nema.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24500
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Goalgetter » 23 jun 2012, 15:08

Cartman je napisao/la:Je li Stojan uzeo Brazilsku zastavu?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
spielführer_21
Postovi: 3734
Pridružen/a: 29 okt 2010, 20:15
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la spielführer_21 » 23 jun 2012, 15:09

Vi fakat niste normalni!
Država BiH ima tri KONSTITUTIVNA (trk na google da provjetite značenje ove riječi) naroda. Jedan od tih naroda su i Srbi, a zastava Srba je ta koju drži Vranješ. Šta tu ima čudno? Još ako se uzme u obzir da je u pitanju svadba i to po pravoslavnim običajima, a zna se (ako ne znate, nije zgoreg naučiti) kakva je tradicija što se tiče svadbe u srpskoj pravoslavnoj crkvi i po njenim običajima. Kakva zatupljenost i neznanje, bože sačuvaj!
Omiljena forumašica: http://forum.sportsport.ba/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Omiljeni muzičar: http://www.youtube.com/watch?v=lbauVj2vLu4

Avatar
Cartman
Postovi: 29469
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Cartman » 23 jun 2012, 15:11

Leyton je napisao/la:Bas me zanimaju reakcije komsija ako bi Ljajic uzeo zastavu BiH,to bi bilo normalno jelde?
Zastavu Sandzaka*

A ko god misli da srbi i hrvati u nasoj reprezenaciji igraju od dragosti ili ljubavi, su nevjerovatno naivni. Svi znamo sta su njihove prave zelje i misli. To vazi za 90% njih.
Zadnja izmjena: Cartman, dana/u 23 jun 2012, 15:12, ukupno mijenjano 1 put.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la legenda reala » 23 jun 2012, 15:12

Voltron to je to ;)

Ljudi jeste vi ikad bili u svatovima :?: :?: :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Principatus » 23 jun 2012, 15:12

Ognjen je skroman i simpatican momak, veoma borben na terenu. Meni dovoljno.

voltron30 je napisao/la:Okanite se preseravanja. Momak drži zastavu Republike Srpske. Znači sasvim legitimno njegovo pravo. Neki kao da su juče rođeni (a gledajući komentare ima ih dosta balavih) pa ne znaju šta se dešavalo zadnjih 20 godina, i kako je uređena ova država. I ne znam na šta aludira ovaj koji je postavio ovu fotografiju??? Je li momak uvrijedio nekoga? Je l' drži zastavu s crnom lobanjom i kokardom, ili možda zastavu Republike Srbije??? Ovu zastavu možeš vidjeti na svakom koraku, i zašto je sada problem ako je Ognjen drži i to na svojoj svadbi, a na prostoru ove države je običaj da svatovi nose nacionalne zastave (pa koliko sam samo puta vidio zelenu zastavu s mjesecom i zvijezdom u svatovima).
Pravi se problem tamo gdje ga nema.
Bas tako.
Cartman je napisao/la:Je li Stojan uzeo Brazilsku zastavu?
:D
Leyton je napisao/la:Bas me zanimaju reakcije komsija ako bi Ljajic uzeo zastavu BiH,to bi bilo normalno jelde?
A mi smo komsije?
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Pauk » 23 jun 2012, 15:16

Kakvu je zastavu imao i u kojem kontekstu?
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Zaključano

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.