Igrač br. 6

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la DukeOfWellington » 04 jun 2015, 23:53

A to ti je klasika. Kad god se desi ovakva situacija dođu 'mirotvorci' i mašu 'ekonomskim stanjem'.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la calcio » 04 jun 2015, 23:56

Ako presutimo popravice se ekonomska situacija.

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Greivis » 04 jun 2015, 23:58

DukeOfWellington je napisao/la: Može li im se baš? Zadnji put kad su se tako ponašali pa dobili zvižduke onda je bila priča o miševima i smetljarima. A Džekino šetkanje protiv Egipta ili Spahićevo ignorisanje državne televizije na SP-u je limunada spram ovoga. Moj im je savjet nek se ne igraju s ovim jer se na terenu ne može zaslužiti koliko se na ovakvim stvarima može izgubiti kredita.
Siguran sam da im ti zvizduci tesko padaju kad se vrate u Manchester, Rim i ostale gradove i broje milione na racunu. Kao sto ih je pogodila Vranjesova slicica na ruci pa se smiju na treningu sa njim.
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: RE: Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Dzoni » 05 jun 2015, 00:04

Husika je napisao/la:
Dzoni je napisao/la:Ne znam cemu toliko filozofiranje.
Jasno je kao dan da majmuna vise ne treba zvat u reprezentaciju koja mu ocito samo sluzi kao odskocna daska.
Za nacionalni tim bi trebalo da igraju samo obi koji vole ovu drzavu,a ne retardi koji je ne priznaju i zive za neku drugu,hocu rec imaginarnu.
Nemoj ovako, ako nista nemoj zbog tog sa avatara !!!
Nema tu nista imaginarno, RS je jedna "puzla" u mozaiku zvani BiH bez te "puzle" nema ni mozaika !
Ako mi nastavimo sa ovakvim stavom prema tom dijelu BiH sami sebi cijepamo drzavu, treba biti mudar kao latini i priblizavati taj dio nama dobrim odnosima, "grananjem" i "ho-ruk" stavom necemo nikada nista dobrog donijeti sebi !!!

Dio drzave Bosne i Hercegovine,jesam li ja nesto drugacije reko?

Avatar
Gunner4
Postovi: 8516
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Gunner4 » 05 jun 2015, 00:04

Moj Vojvodo naravno da im se moze. Bas ce ih potresti zvizduci, malo ce kenjati price sto navijacima idu u usi i ponovo ono staro... Ali se slazem sa tobom o onome sto si ranije napisao u potpunosti. Dokle god reprezentaciju podrzavaju samo Bosnjaci, Srbi i Hrvati ne trebaju ni da igraju za nju upravo radi ovakvih stvari... Sve dok se ta sitacija ne promjeni (ako se ikada i promjeni a nadati se), tek kada se budu utakmice organizovale i u Mostaru i Banja Luci a podrska kada bude kao u Zenici, tek onda ih treba ponovo pozvati.
@calcio Naravno da nema ali je ova prica realno sitnica za probleme sa kojima se svi suocavamo.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la PaskalHens » 05 jun 2015, 00:05

Kad pročitam da treba zvati samo one što igraju iz ljubavi, dođe mi da vrištim od šege. Kakva ljubav, kakve pič.ke materine..
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la DukeOfWellington » 05 jun 2015, 00:06

Husika je napisao/la: Nemoj ovako, ako nista nemoj zbog tog sa avatara !!!
Nema tu nista imaginarno RS je jedna "puzla" u mozaiku zvani BiH bez te "puzle" nema ni mozaika !
Ako mi nastavimo sa ovakvim stavom prema tom dijelu BiH sami sebi cijepamo drzavu, treba biti mudar kao latini i priblizavati taj dio nama dobrim odnosima, "grananjem" i "ho-ruk" stavom necemo nikada nista dobrog donijeti sebi !!!
Ovo su najobičnije smijurije.

Nije manji entitet nikakva puzla u mozaiku, BiH je jedna puzla na kojoj privremeno ima jedna crta. A ti sam procijeni da li je lakše obrisati crtu ili prelomiti puzlu.

Ti kao da si išao na instrukcije kod Dževada Balijaševića.
Greivis je napisao/la: Siguran sam da im ti zvizduci tesko padaju kad se vrate u Manchester, Rim i ostale gradove i broje milione na racunu. Kao sto ih je pogodila Vranjesova slicica na ruci pa se smiju na treningu sa njim.
Ne znam, nakon tih zvižduka Džeko se dugo vremena prao što na Twitteru što u Intervjuu 20. Ali evo, ako im ne padaju teško možemo mi biti i glasniji, možda će im onda teško padati. I uvijek ima neko kome će teško padati da dođe na njihovo mjesto.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24500
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Goalgetter » 05 jun 2015, 00:07

calcio je napisao/la:Ako presutimo popravice se ekonomska situacija.
Najpametnija danas. :urnebes:

Sta ces, klasicne izvlakuse.

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Greivis » 05 jun 2015, 00:08

Gunner4 je napisao/la:Moj Vojvodo naravno da im se moze. Bas ce ih potresti zvizduci, malo ce kenjati price sto navijacima idu u usi i ponovo ono staro... Ali se slazem sa tobom o onome sto si ranije napisao u potpunosti. Dokle god reprezentaciju podrzavaju samo Bosnjaci, Srbi i Hrvati ne trebaju ni da igraju za nju upravo radi ovakvih stvari... Sve dok se ta sitacija ne promjeni (ako se ikada i promjeni a nadati se), tek kada se budu utakmice organizovale i u Mostaru i Banja Luci a podrska kada bude kao u Zenici, tek onda ih treba ponovo pozvati.
@calcio Naravno da nema ali je ova prica realno sitnica za probleme sa kojima se svi suocavamo.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Kvalitetni Srbi i Hrvati svakako ne igraju.
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Sabinho » 05 jun 2015, 00:09

Greivis je napisao/la:
adoo11 je napisao/la:slika

Eto reakcije igraca na Ognjena i njegovu tetovazu.
Znaci igracima ne smeta.
Gdje je ona tetovaza o djeci Podrinja?
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Kawhi » 05 jun 2015, 00:21

Kako će igračima smetati kad na toj slici nijedan nema veze s Bosnom niti zna šta ono predstavlja? Možda reaguje Džeko i još par onih koji su odrasli ovdje, ali s obzirom da je i on prevara od čovjeka ne nadam se tome previše.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Sabinho » 05 jun 2015, 00:23

Kawhi je napisao/la:Kako će igračima smetati kad na toj slici nijedan nema veze s Bosnom niti zna šta ono predstavlja? Možda reaguje Džeko i još par onih koji su odrasli ovdje, ali s obzirom da je i on prevara od čovjeka ne nadam se tome previše.
Ima i toga siguran sam. Kladio bih se sad da dosta reprezentativaca ne zna kako izgleda geografska karta BIH a pogotovo ova modifikovana.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Virtu4l » 05 jun 2015, 00:27

calcio je napisao/la:Ako presutimo popravice se ekonomska situacija.
:rol: :rol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

esprit24
Postovi: 5378
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la esprit24 » 05 jun 2015, 00:32

Volio bih da se udostoji oglsiti javno sta je u pitanju i zbog cega je to uradio?? Ja ne mrzim nikog al mrzim ideje o velikom srpstvu i sl. Previse je mlad da bi on promovirao RS i nesto slicno. Steta posle ovog nista nece biti isto. Svi smo ga gotivili et sad mu je i brat pozvan mogli su biti pozitivna prica a ovako ovo ce otici toliko daleko da to nece niko moci zaustaviti :(

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la High » 05 jun 2015, 00:35

Kakav specijalitet moraš biti da na sebi istetoviraš amoralnu i akulturalnu prdimahovinu. :lolno:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la storm_raider » 05 jun 2015, 00:46

:pinokio:
Sport je lijek za tijelo i duh.

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la DukeOfWellington » 05 jun 2015, 00:49

sportskilaik je napisao/la:Čovjek istetovirao legitimni entitet,sastavni dio drzave BiH,za koje je on vezan i osjeca pripadnost. Da je istetovirao brcko distrikt i federaciju ne bi se ovolika frka dizala. Nemojte se ponasat primitivno
Navijači BiH mrze taj entitet, smatraju ga genocidnom tvorevinom i sa tom tetovažom nije dobrodošao u reprezentaciju BiH. Ne zanima nas status tog entiteta. I u tome nema ničega primitivnog. Primitivno je da neko dođe s takvom tetovažom i oečkuje da će biti dobrodošao. Neće.

Nikad niko ne bi istetovirao veći entitet ili BD jer ne postoji niti jedna osoba u ovoj državi koja se emotivno veže za te političke kategorije. Tako da ti je priča smiješna.

Avatar
Gunner4
Postovi: 8516
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: $: RE: Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Gunner4 » 05 jun 2015, 00:49

tuzlak1987 je napisao/la:Ma ja kazem kad naredni put krenu klat nek nas odrade sve, da bar casno svi padnemo da ne citam ove liberalne gluposti oko izjednacavanja i jednakosti
Ne lupaj zivota ti.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Husika » 05 jun 2015, 00:50

sportskilaik je napisao/la:Čovjek istetovirao legitimni entitet,sastavni dio drzave BiH,za koje je on vezan i osjeca pripadnost. Da je istetovirao brcko distrikt i federaciju ne bi se ovolika frka dizala. Nemojte se ponasat primitivno
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Da li su u crnca bijela krvna zrca ?
Da li Indijancima moze pocrveniti koza od izlaganja suncu !!!
Mogu li crnci pocrniti na suncu ??
Jesu li Kinezima kose oci dok leze ?
Mogu li Kinezi dobiti zuticu ?
Da li konji mogu dobiti konjuktivitis ?
Zasto u ogledalu sve sto je lijevo bude desno a desno lijevo, a ono sto je gore ne bude dole !

Mislim bezbroj je pitanja ostalo neodgovoreno !

Treba ovu temu pod lock !!!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Sabinho » 05 jun 2015, 00:52

sportskilaik je napisao/la:Čovjek istetovirao legitimni entitet,sastavni dio drzave BiH,za koje je on vezan i osjeca pripadnost. Da je istetovirao brcko distrikt i federaciju ne bi se ovolika frka dizala. Nemojte se ponasat primitivno
Daj molim te, nadji bilo gdje sliku koja dokazuje da je ikada neko istetovirao geografsku kartu Federacije ili Brckog? Neces pronaci, takva tetovaza ne postoji. Sa druge strane, dugo sam zivio u manjem entitetu, znam jako dobro sta simbolizira ova tetovaza kao kod Vranjesa. :puke:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Zaključano

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.