Igrač br. 6

Avatar
kobac
Postovi: 314
Pridružen/a: 02 sep 2014, 10:30
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la kobac » 12 jun 2015, 23:57

Sto se tice igracki Ognjen je vrhunski,a sad ova ljudska strana...Ako se ne varam jedan nas igrac upravo zbog te nazovi strane ostade bez Brazila ;)

Avatar
Sheyi
Postovi: 12160
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Sheyi » 12 jun 2015, 23:57

akisarajevo92 je napisao/la:Zukanovic protiv Belgije igra umjesto njega ! :salut:
Zukanlvic će igrati umjesto Sea, ukoliko ovaj ne dođe u onu formu od prije.
Seo je večeras bio najgori

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Principatus » 12 jun 2015, 23:58

rambo16 je napisao/la:Ma otjerat ga.
Ostavit cemo rasne patriote Tinu,Hadzica,Vrsajevica. . .

Dijaspora ne moze krojiti sudbinu drzave u kojoj ne zive i odlucivat ko ce igrat a ko nece!
Razmisli. U ovom momentu dijaspora (ne BHF) ti bas bukvalno odlucuje ko ce igrati i kroje fudbalsku sudbinu, ima vec godinama.
Guten morgen. :mrgreen:

Ognjen je us+rao, ispravio. Nije najpametniji ali se bori za dres svakim atomom snage. Meni dovoljno. A BHF je uradio veliku glupost. Stavljati parole i napadati igraca koji upravo stoji na polju, vrhunac inteligencije. Pa onda gazenje izraelske zastave, sigurno su Palestinci popadali od srece, cuj pogazili su zastavu, strasno. :urnebes:

@Voltron

Ok je. O BHF imam mjesano misljenje. Podrsku koju daju nasim selekcijama je prejaka, to im niko ne moze osporiti. Nisu ni oni neki bogatasi, ali to sto imaju trpaju u ta putovanja, to im je hobi. Ali ovo danas ne ide. Pa sto nisu protiv Susica digli parole, nego su cekali do kraja kad je sve bilo gotovo kao da dignu glas. Ma daj. I onda ovi pametnjakovici ovdje sto se prave kao da neko pravda Vranjesov postupak. Da ukakio je, ali boze moj nije nikoga ubio, ispade da je covjek cetnik. Ima dana gdje bih najradije samo klempe djelio. :mrgreen:
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Clutch » 12 jun 2015, 23:58

Zaslužuje da bude prekrižen od svakog iole svjesnog Bošnjaka, jer onakve stvari se ne praštaju. ;)
Ono što je ovaj ološ napravio je puno gore i veće od bilo čega što napravi na terenu, i to se nikada neće promijeniti.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

soko
Postovi: 3771
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la soko » 12 jun 2015, 23:59

voltron30 je napisao/la:
thulkazal je napisao/la:Ne zna se ko je veći beskičmenjak i ko je gluplji ... Vranješ ili ove balije po forumu što traže opravdanje. Pu bagro, prodali bi mater!
Pokaz'o bih ti ja svoje mišljenje da mi u lice takvo šta kažaš, papčiću dijasporski, pobjeglički!!!
Papak ti bi trebao prestati pratiti nasu repku ako cemo po tvom!

Avatar
bulbasor
Postovi: 2008
Pridružen/a: 13 nov 2012, 21:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la bulbasor » 12 jun 2015, 23:59

Svaka cast Mesi sto ga je postavio u prvih 11 veceras, iako se pretpostavljalo da ce biti zvizduka i uvreda sa tribina. Ognjen mu je to vratio fenomenalnom igrom na terenu.
BHF je samo jedna navijacka skupina cije misljenje nije mjerodavno.
Zemljo tisućljetna na vjernost Ti se kunem!

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Cartman » 13 jun 2015, 00:00

Greivis je napisao/la:
Najda je napisao/la:
Greivis je napisao/la:
Sta je bilo? Nisam upratio.
šta će bit, seljačine iz dijaspore, koje ne znaju ni naš jezik kako treba nego miksaju s riječima geld, ojri i tako, došli da sprovode red i tjeraju nekog iz reprezentacije..
Sta tacno? I kakva je parola bila?
Pjevali "Ognjene cigane odlazi iz svetinje" i parola nesto tipa "Ognjene zakasnio si, tvoje vrijeme je otkucalo". Nesto tako.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la nebeskasila » 13 jun 2015, 00:01

Clutch je napisao/la:Zaslužuje da bude prekrižen od svakog iole svjesnog Bošnjaka, jer onakve stvari se ne praštaju. ;)
Ono što je ovaj ološ napravio je puno gore i veće od bilo čega što napravi na terenu, i to se nikada neće promijeniti.


+100

Avatar
deni_TM87
Postovi: 65
Pridružen/a: 07 nov 2009, 20:14
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la deni_TM87 » 13 jun 2015, 00:01

BHF svaka cast za veceras !!! Onom cetnickom idiotu je sat,nadam se,otkucao...A koliko ga ovdje pojedini hvale,ko da je Ferdinand jbt,a boljih igraca imamo od njega kol'ko hoces.Al' bosnjo ko bosnjo...Nadam se da uskoro nece biti potrebe da se pise o ovom cetniku,i da ce biti na listi bivsih..
:bih: :bih: :bih: :bih:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Virtu4l » 13 jun 2015, 00:01

Clutch je napisao/la:Zaslužuje da bude prekrižen od svakog iole svjesnog Bošnjaka, jer onakve stvari se ne praštaju. ;)
Ono što je ovaj ološ napravio je puno gore i veće od bilo čega što napravi na terenu, i to se nikada neće promijeniti.
Džaba kad par ovih 'prikirvenih' konstantno ubacuju bubice i počinju sa nekom alibi pričom, a junaci se primaju na to. Ovaj ološ je omalovažio svaku kap krvi prolivenu za ovu zemlju.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la STEVIE » 13 jun 2015, 00:01

deni_TM87 je napisao/la:BHF svaka cast za veceras !!! Onom cetnickom idiotu je sat,nadam se,otkucao...A koliko ga ovdje pojedini hvale,ko da je Ferdinand jbt,a boljih igraca imamo od njega kol'ko hoces.Al' bosnjo ko bosnjo...Nadam se da uskoro nece biti potrebe da se pise o ovom cetniku,i da ce biti na listi bivsih..
:bih: :bih: :bih: :bih:
+1.
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la geoxx » 13 jun 2015, 00:01

chily-rz je napisao/la:ali sa bilo kakvom asocijacijom na nezavisnu RS se ne treba zaj.ebavati pa makar se radilo i o izgubljenoj opkladi..
Kjucna stvar naravno. Al ovdje se svaki dan pojavi novi slijepac koji baca pricu 'RS je dio BiH'. Jeste i neka bude tu a ne tamo gdje je Ognjen vidi.
Razumijem da se javi par ljudi ali vec imamo zabrinjavajuce velik broj ljudi koji su glupi, najblaze receno.

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la voltron30 » 13 jun 2015, 00:02

@Principatus

Vidi, ja i ti se slažemo u 99% stvari, bar što se tiče ovog foruma. Žao mi je ako si se ti pronašao u onoj riječi ''dijasporaši'' ali objasnio sam ti na šta konkretno mislim. Al' raspyzdi me ova atmosfera linčovanja, što ti reče, pa nije nikog ubio, isp'o je hamelj, glupan, tupan... Ovo će mu biti lekcija za pamćenje.
Ako sada Meša popusti, vjeruj mi na riječ da će sutra neko novi doći na tapet. Ulica je takva kada vidi da može.

fukarezv
Postovi: 976
Pridružen/a: 04 feb 2014, 09:51
Lokacija: Stupine, Tuzla
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la fukarezv » 13 jun 2015, 00:03

ODLAZI !!!
JEDAN TUZLAK TEBI SADA PJEVA SLOBODO IGRAJ I HRABRO BORI SE...

Avatar
bulbasor
Postovi: 2008
Pridružen/a: 13 nov 2012, 21:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la bulbasor » 13 jun 2015, 00:04

voltron30 je napisao/la:
Kada kažem ''dijasporaši'' ne mislim na normalnu, urbanu raju koja voli ovu zemlju, nego na papčiće koji se **** nekim kvazipatriotizmom i žele nas ovdje da poduče kako se voli ova zemlja i ko je izdajnik, a ko patriota. Ja sam odradio 4 mjeseca rova, nikad više što se mene tiče, mogu misliti kako je drugima koji su bili 3 i po godine, pa se ne **** toliko, kao ovi balavci. Još bi da nam uređuju ko će igrati a ko ne, a složit ćeš se da su u BHF 90% dijasporaši i oni pišu neke transparente. Bjež' ba @Princi pa neće ulica voditi ko će igrati u ovoj selekciji. Osim toga, nisam vidio da su sami igrači kritikovali Ogija, pogotovu jedan Ibišević, što znači da momak nije loš, al' je glup očito. Ako su mu igrači i Meša prešli preko toga, šta se koji K imaju BHF miješati. Danas Ogi, sutra će neko drugi biti!
Odlican post.
Samo bi dodao jos da ovi kvazipatarioti su prvi na Cecinim koncertima u Evropi.
Zemljo tisućljetna na vjernost Ti se kunem!

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la adriano_leite » 13 jun 2015, 00:06

Principatus je napisao/la:
rambo16 je napisao/la:Ma otjerat ga.
Ostavit cemo rasne patriote Tinu,Hadzica,Vrsajevica. . .

Dijaspora ne moze krojiti sudbinu drzave u kojoj ne zive i odlucivat ko ce igrat a ko nece!
Razmisli. U ovom momentu dijaspora (ne BHF) ti bas bukvalno odlucuje ko ce igrati i kroje fudbalsku sudbinu, ima vec godinama.
Guten morgen. :mrgreen:

Ognjen je us+rao, ispravio. Nije najpametniji ali se bori za dres svakim atomom snage. Meni dovoljno. A BHF je uradio veliku glupost. Stavljati parole i napadati igraca koji upravo stoji na polju, vrhunac inteligencije. Pa onda gazenje izraelske zastave, sigurno su Palestinci popadali od srece, cuj pogazili su zastavu, strasno. :urnebes:

@Voltron

Ok je. O BHF imam mjesano misljenje. Podrsku koju daju nasim selekcijama je prejaka, to im niko ne moze osporiti. Nisu ni oni neki bogatasi, ali to sto imaju trpaju u ta putovanja, to im je hobi. Ali ovo danas ne ide. Pa sto nisu protiv Susica digli parole, nego su cekali do kraja kad je sve bilo gotovo kao da dignu glas. Ma daj. I onda ovi pametnjakovici ovdje sto se prave kao da neko pravda Vranjesov postupak. Da ukakio je, ali boze moj nije nikoga ubio, ispade da je covjek cetnik. Ima dana gdje bih najradije samo klempe djelio. :mrgreen:
Svaka cast, da se i ja s tobom nekad slozim :D .
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la lumani » 13 jun 2015, 00:06

Ogi objasnio svaka cast..Fanaticosi neka se malo smire i onako ih Niko ne prati.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Virtu4l » 13 jun 2015, 00:07

adriano_leite je napisao/la:Ognjen je us+rao, ispravio.
Ispravio pod pritiskom.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Najda
Postovi: 435
Pridružen/a: 23 apr 2015, 02:03
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Najda » 13 jun 2015, 00:08

bulbasor je napisao/la:
voltron30 je napisao/la:
Kada kažem ''dijasporaši'' ne mislim na normalnu, urbanu raju koja voli ovu zemlju, nego na papčiće koji se **** nekim kvazipatriotizmom i žele nas ovdje da poduče kako se voli ova zemlja i ko je izdajnik, a ko patriota. Ja sam odradio 4 mjeseca rova, nikad više što se mene tiče, mogu misliti kako je drugima koji su bili 3 i po godine, pa se ne **** toliko, kao ovi balavci. Još bi da nam uređuju ko će igrati a ko ne, a složit ćeš se da su u BHF 90% dijasporaši i oni pišu neke transparente. Bjež' ba @Princi pa neće ulica voditi ko će igrati u ovoj selekciji. Osim toga, nisam vidio da su sami igrači kritikovali Ogija, pogotovu jedan Ibišević, što znači da momak nije loš, al' je glup očito. Ako su mu igrači i Meša prešli preko toga, šta se koji K imaju BHF miješati. Danas Ogi, sutra će neko drugi biti!
Odlican post.
Samo bi dodao jos da ovi kvazipatarioti su prvi na Cecinim koncertima u Evropi.
a neki žive i u državama koje su bile dio agresorskog aparata (npr crna gora)
FK Željezničar
GNK Dinamo Zagreb
FK Partizan
FC Barcelona

cokara
Postovi: 408
Pridružen/a: 14 maj 2015, 21:38
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la cokara » 13 jun 2015, 00:08

Mujdža i Spahić ne plaćaju hodžarinu,vitre i zekaat a BHF se mole da bojkotuju utakmicu protiv Belgije !!!!!!!!! . . . ISLAMSKA ZAJEDNICA BIH

Zaključano

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.