Igrač br. 6

Ahonen
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Ahonen » 04 sep 2015, 00:07

Sabinho je napisao/la:
deni_TM87 je napisao/la:Sabinho ne znam sta je za tebe slican potez(tetoviranje granica nase drzave,ljiljani),ne kontam sta ?On sto je istetovirao, nastalo je na genocidu,ovo moje pomenuto ne,pametnom dovoljno.Nikad ga vise necu podrzavati,za mene ne postoji(iako me podsjeti da je tu,kad ovako zasere utakmicu)

Drug, idemo u off. To sto je on istetovirao je postojece i potpisano od onih koji su bili komptentni da to potpisu.

edituj post molim te. znas da ce ovo sto si napisao pokrenuti raspravu od 30 stranica. :D

Gabon
Kontakt:

Post Postao/la Gabon » 04 sep 2015, 00:08

Sabinho je napisao/la:
deni_TM87 je napisao/la:Sabinho ne znam sta je za tebe slican potez(tetoviranje granica nase drzave,ljiljani),ne kontam sta ?On sto je istetovirao, nastalo je na genocidu,ovo moje pomenuto ne,pametnom dovoljno.Nikad ga vise necu podrzavati,za mene ne postoji(iako me podsjeti da je tu,kad ovako zasere utakmicu)

Drug, idemo u off. To sto je on istetovirao je postojece i potpisano od onih koji su bili komptentni da to potpisu.

slika
:kafa: babini..
Zadnja izmjena: Gabon, dana/u 04 sep 2015, 00:09, ukupno mijenjano 1 put.
Hadzic Anel pjevac, igrac manje na terenu.
Svrsic Avdo minutica Papketa.
Talent Tino Sven Susic zadnji vezni, playmaker.. adzin univerzalac, dobar i za klupe Hajduka.

Sabinho
x 7
Kontakt:

Post Postao/la Sabinho » 04 sep 2015, 00:09

@ahmo nisi dobro postavio sliku, ne moze se otvoriti.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Fidelis
Kontakt:

Post Postao/la Fidelis » 04 sep 2015, 00:10

Vranjes je borben igrac ali samo kad mu facu pogledas vidis da je intelektualno limitiran do bola.
Reakcija kod penala,pa mene je bilo stid,kao bik se zaletio :oops: :facepalm:
Odstraniti ne iz prvih 11 nego sa spiska.

SamoZeljo
Kontakt:

Post Postao/la SamoZeljo » 04 sep 2015, 00:13

Ne moze se od momka ocekivati kvalitet koji ima npr. Kompany. On nije toliko kvalitetan i nije kriv. Nije kriv ni zato sto mi nemamo bolje igrace pa on igra. Kvalitetom smo neizmjerno slabiji od njih.
Ne moze se reci da je odigrao puno ispod svog nivoa.
------------------------- PAPCI SE FURAJU NA BAKLJE -------------------------

---- NISMO NI SVJESNI KOLIKO SMO SRETNI STO TE IMAMO, AMARE! ----

deni_TM87
Kontakt:

Post Postao/la deni_TM87 » 04 sep 2015, 00:15

Sabinho je napisao/la:

Postojece kako za koga,za mene svakako ne...al' kao sto rece,da ne idemo u off,sta je tu je.

Romagnoli13
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Romagnoli13 » 04 sep 2015, 00:16

Sabinho ta izjava ti apsolutno nije na mjestu.Jer svi dobro znamo pod kojim uvjetima je to potpisano.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Sabinho
x 7
Kontakt:

Post Postao/la Sabinho » 04 sep 2015, 00:17

deni_TM87 je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:

Postojece kako za koga,za mene svakako ne...al' kao sto rece,da ne idemo u off,sta je tu je.

Da si zivio tamo vidio bi da je itekako postojece. Ove price ja ne priznajem itd. ne piju vode. Skodeci Vranjesu skodimo i ostalim reprezentativcima. Negativna atmosfera nece djelovati samo na Vranjesa vec i na ostale. Prekidam, ziv bio i svako dobro.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Ahonen
Kontakt:

Post Postao/la Ahonen » 04 sep 2015, 00:18

:rol: :rol: :rol:

Podrinjac92
Kontakt:

Post Postao/la Podrinjac92 » 04 sep 2015, 00:19

Vranješ nije igrač za štopera. On je više krilni igrač zbog njegove brzine. Tako da njega se ne treba baš puno kriviti, treba krivite Mešu koji ga je postavio tu. Štoperska pozicija je trebala biti za Šunjića i Spahića.

suhakrpa
Kontakt:

Post Postao/la suhakrpa » 04 sep 2015, 00:25

Apsolutno greska Bazdarevica. Toni je u ovom trenutku bio bolje rjesenje, ali lako je sada biti general. Nadam se samo da se ovo nece ponavljati u buducnosti te da ce Ogi biti rezerva na beku, gdje vjerujem da moze vise ponuditi. Ajde gol Fellainia i nekako, ali ono kod penala je stvarno bio amaterski start.

deni_TM87
Kontakt:

Post Postao/la deni_TM87 » 04 sep 2015, 00:30

Sabinho znas dobro na sta sam mislio kad kazem da je za mene nepostojece.A takodje i znam situaciju, jer sam skoro svaki dan "tamo".
Al' odosmo daleko,sve i da nije nista uradio, lik nije kvalitet za repke nikad bio,puno boljih opcija od njega i bilo i danas dan ima.No ocigledno da lik mora igrat' i ja to ne mogu promijenit,nazalost.

muhamedhulk
x 3
Kontakt:

Post Postao/la muhamedhulk » 04 sep 2015, 01:00

Ja ne mogu njega nikako, poslije onog sa tetovazom...ali Mesa usra motku nocas sa njim. Imam osjecaj kao da on mora igrati..i kad nije imao kluba, lik je hladno dolazio na okupljanja. Valjda ce vidjeti da on vise nije potencijal, i da se mjesto ustupi nekom drugom. Evo, Bico, Toni, Zuka i Spaha udarni, Anicic rezerva. Ali odstraniti ovaj olos i smece pod hitno !!

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sarajevo šampion!
FC Bayern Rekordmeister!
Dallas Cowboys!
Thiago Alcantara=Choker!

Gerilactr
Kontakt:

Post Postao/la Gerilactr » 04 sep 2015, 01:31

Ognjene **** ti čitava republika Srpska mater idi iz svetinje **** jedna idi tetoviraj se nemoj igrat jer to neznas a to sto neki Srbi moraju igrat u repki to je žalosno **** ti mesa majku a ti njemu **** jedna odlazi iz svetinje...

soccerfan
Kontakt:

Post Postao/la soccerfan » 04 sep 2015, 02:00

muhamedhulk je napisao/la:Ja ne mogu njega nikako, poslije onog sa tetovazom...ali Mesa usra motku nocas sa njim. Imam osjecaj kao da on mora igrati..i kad nije imao kluba, lik je hladno dolazio na okupljanja. Valjda ce vidjeti da on vise nije potencijal, i da se mjesto ustupi nekom drugom. Evo, Bico, Toni, Zuka i Spaha udarni, Anicic rezerva. Ali odstraniti ovaj olos i smece pod hitno !!

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ako cemo biti realni, u par tekmi je meni bio ok. U to oko tetovaze ne ulazim. Njegova stvar. Ali vecerasnja njegova igra me je konstantno tjerala na povracanje. Sve sto je solidno dosad za repku napravio, veceras je srusio za 90 minuta. Ko da je decko na terminu. Pojedini termine ozbiljnije shvataju. :shock: :shock:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Virtu4l
x 23
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 04 sep 2015, 02:29

soccerfan je napisao/la:Ako cemo biti realni, u par tekmi je meni bio ok. U to oko tetovaze ne ulazim. Njegova stvar. Ali vecerasnja njegova igra me je konstantno tjerala na povracanje. Sve sto je solidno dosad za repku napravio, veceras je srusio za 90 minuta. Ko da je decko na terminu. Pojedini termine ozbiljnije shvataju.

Ma on je igrač za manje utakmice, za utakmice u kojima imamo posjed, tada je izuzetno koristan. Ponajviše zbog brzine jer veoma lako zaustavlja kontra napade, zna se postaviti. Nemoćan je protiv fizički jačih protivnika, ne snalazi se u 16 kad smo primorani da se branimo.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

Juventinisimo
x 8
Kontakt:

Post Postao/la Juventinisimo » 04 sep 2015, 06:05

Sabinho je napisao/la:@ahmo nisi dobro postavio sliku, ne moze se otvoriti.

Ali je ubrao jedan post vise...pravda za Ahmu..on i dalje tjera Papeta iz repke :kafa:

:urnebes:
37 ★★★ SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★ 37

Antonio Conte pezzo di merda!!!

2005/06
Juventus - Inter 2:0
Inter - Juventus 1:2
2007/11
Juventus - Inter 8-3-3-2 (7:7)
2012/20 ★★★★★★★★
Juventus - Inter 17-10-5-2 (25:15)

Goalgetter
Kontakt:

Post Postao/la Goalgetter » 04 sep 2015, 08:32

Iako ga nikako ne gotivim nakon one akcije sa tetovazom, mislim da je glupo sto se on najvise krivi za poraz. U ovakvoj tekmi, gdje ti vezni red nije postojao, najmanje se moze prigovoriti stoperima.

Ognjen je odigrao u skladu svojih kvaliteta, hrvao se sa Lukakuom, cupao, borio se dok koliko je god je moglo. Od stopera Gaziantepa sigurno nemozes ocekivati da strpa Lukakua u dzep, sto ja mislim ni Spahi ne bi poslo za rukom.

Krivac za prvi gol pobjegao mu Fellaini, i uzasno glup penal, sve to stoji, ali nije jedini kojeg treba zestoko kritikovati, ima njih jos..

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zadnja izmjena: Goalgetter, dana/u 04 sep 2015, 08:32, ukupno mijenjano 1 put.

Effenberg
Kontakt:

Post Postao/la Effenberg » 04 sep 2015, 08:32

Ovaj ne treba da je blizu 11. Uz Spahu treba da igra Sunjic, Bico prva zamjena dok ne popravi svoj status u Hoffenheimu, Anicic isto treba da dobije svoju sansu. Da se razumijemo Ogi je borben i sve to, al haj ti sine u rat ako si borben ovdje se trazi neko s mozgom i ko zna i sa loptom, po meni mi ne dobijamo nista narocito s njim u kadru, ja sam za to da igraju Spaha - Sunja, Bico da se bori za svoju poziciju, i Anicic da im puse u vrat ako neko nije u formi. Vranjes je tehnoloski visak. Tetovaza manje vise, da je neka igracina halalio bi mu i CCCC na pola cela. :D
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

bhfanatic14
x 9
Kontakt:

Post Postao/la bhfanatic14 » 04 sep 2015, 10:24

Effenberg je napisao/la:Ovaj ne treba da je blizu 11. Uz Spahu treba da igra Sunjic, Bico prva zamjena dok ne popravi svoj status u Hoffenheimu, Anicic isto treba da dobije svoju sansu. Da se razumijemo Ogi je borben i sve to, al haj ti sine u rat ako si borben ovdje se trazi neko s mozgom i ko zna i sa loptom, po meni mi ne dobijamo nista narocito s njim u kadru, ja sam za to da igraju Spaha - Sunja, Bico da se bori za svoju poziciju, i Anicic da im puse u vrat ako neko nije u formi. Vranjes je tehnoloski visak. Tetovaza manje vise, da je neka igracina halalio bi mu i CCCC na pola cela. :D

On nema mjesta na spisku! Potpuno visak jer je katastrofa. To sam i ja reko nema mozak za fudbal , neki pisu bori se hahaha pa nije ovo ratiste ovo je fudbal. **** te borba kad ti neznas lopte i ispadas u svakom napadu. Necemo se lagati samo je tu sto je srbin ! Zato i necemo nikad naprijed i ostajemo repka nikakva. Kada se gleda po nacionalnosti a ne po kvalitetama fudbalskim :puke:
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Zaključano

Natrag na “Ostalo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.