Igrač br. 6

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la DonCorleone » 14 nov 2016, 21:02

Ja uopste nemam adekvatne rijeci ovo igraca opisati. Kada krene naprijed, mi automatski primamo kontru jer se on sapleo na lopti i pao. Kada trci, Grk ga sa loptom pretrci. Kada leti visoka lopta, on se ne zna korektno postaviti i lopta ga preleti, kada naprijed loptu ubacuje u sesnaesterac, ona zavrsi na glavi protivnika. Kada u odbrani loptu primi, meni srce stane. Uglavnom pozadi, naprijed, u zraku na zemlji, kako god, KATASTROFA.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la pinoglavi » 14 nov 2016, 21:35

Prvo poluvrijeme katastrofalan a drugo odlican. Boljeg desnog beka nemamo. Tek bi vidjeli koliko nam znaci kad bi Bicakcic igrao desnog beka.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la DonCorleone » 14 nov 2016, 21:46

pinoglavi je napisao/la:Prvo poluvrijeme katastrofalan a drugo odlican. Boljeg desnog beka nemamo. Tek bi vidjeli koliko nam znaci kad bi Bicakcic igrao desnog beka.
Kako odlican u drugom pv kada mu preleti lopta iznad glave dje Grk sam uleti u sesnaesterac, dje jedan od nasih izbija u korner. Ma ono je uzas, to sto mi nemamo nikakvu alternativu, ne znaci da je on dobar nego da smo mi losi po tom pitanju.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la HankMoody » 14 nov 2016, 21:48

Kad bu fizikalijama pridodao fudbalsku inteligenciju, bio bi Dani Alves.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la babino » 14 nov 2016, 21:50

Prvo poluvrijeme los a u drugom samo malo bolji..najvecu gresku je i napravio u drugom poluvremenu kada se lose postavio na dugu loptu i ispao smijesan..
Daleko najtanja pozicija u repki...igra sudbine, godinama se krpili lijevo dok je mujdza harao desnom stranom a sad obratno.
Lijevo kolasinac neprikosnoven...za nuzdu mogu lulic i zuka...nekoliko potencijalnih lijevih bekova takodjer a desno nista ni za lijeka...
Vranjes i bicakcic, tanki obojica i jos ljudi halfovi.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la pinoglavi » 14 nov 2016, 21:50

DonCorleone je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:Prvo poluvrijeme katastrofalan a drugo odlican. Boljeg desnog beka nemamo. Tek bi vidjeli koliko nam znaci kad bi Bicakcic igrao desnog beka.
Kako odlican u drugom pv kada mu preleti lopta iznad glave dje Grk sam uleti u sesnaesterac, dje jedan od nasih izbija u korner. Ma ono je uzas, to sto mi nemamo nikakvu alternativu, ne znaci da je on dobar nego da smo mi losi po tom pitanju.
Sad se ja trebam prisjecati situacija u drugom gdje je dobro reagovao? Nije odigrao bez greske u drugom ali je bio odlican. Nije nikakva igracina ali je nas najbolji desni bek bez obzira koliko nekima to tesko padalo i uvijek daje i vise od maksimuma u dresu reprezentacije. A treba nam takvih igraca s obzirom kako se ostali znaju "uspavati".
Sinoc kad je ono sranje bilo, dolazi s desnog beka a nasa trojica ga cuvaju da ne uleti :D
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Goalgetter » 14 nov 2016, 21:53

Kad skontate da nema boljeg - pa onda pogledate kako je odigrao, treba biti zadovoljan.

Bolje nego Bicakcic na beku.

Dok ne izroni neki bolji desni bek, neizostavan clan zadnje linije. Jedno mu se ne moze uopste osporiti a to je borba, stvarno daje sve na terenu, i sto je takodjer dobro, i kad pogrijesi, poslije popravi odlicnim startovima.

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la DonCorleone » 14 nov 2016, 21:56

Ne mogu biti zadovoljan, ne mogu. Ono je uzas mrtvi i ne mogu se sa njim pomiriti nikako.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Goalgetter » 14 nov 2016, 21:57

DonCorleone je napisao/la:Ne mogu biti zadovoljan, ne mogu. Ono je uzas mrtv i ne mogu se sa njim pomiriti nikako.
Onda se pomiri sa Bicom ili Mateom Susicem. :mrgreen:

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la DonCorleone » 14 nov 2016, 21:58

Ma bjezi tamo :mrgreen: .
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Virtu4l » 14 nov 2016, 22:00

Goalgetter je napisao/la:Dok ne izroni neki bolji desni bek, neizostavan clan zadnje linije. Jedno mu se ne moze uopste osporiti a to je borba, stvarno daje sve na terenu, i sto je takodjer dobro, i kad pogrijesi, poslije popravi odlicnim startovima.
Ma i ako izroni neki bek, mora biti baš dobar da zamijeni Ognjena. Svi će oni biti još bolji kad se vrati Bešić koji ima ogroman radijus kretanja i svima je lakše. Vranješu bi bilo mnogo lakše da mi riješimo problem desnog krila, ovako on nema neku pomoć od njih kao što Kolašinac ima od Lulića, treba tu uzeti i ostale faktore.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la DonCorleone » 15 nov 2016, 15:37

Mogao bi i Mume na beka kada se vrati, a sredinu ostaviti ovakvu kakva je bila protiv Grcke. Ja sebi mogu sve zamisliti samo da Rivaldo vise ne igra :mrgreen: .
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
samocelik
Postovi: 6036
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la samocelik » 15 nov 2016, 15:50

Stojan je Rivaldo,a ne Ogi :mrgreen:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Fidelis » 15 nov 2016, 18:41

Moram Dacu prokomentarisati.
Uz nekoliko odlicnih intervencija imao previse krupnih gresaka koje su na srecu ostale nekaznjene.
Izbrojao sam ih 6,tri ispadanja kad su ga pretrcali grcki igraci(ispravljajuci prvu Spahic je dobio zuti karton,neopravdano)jos jednom u prvom poluvremenu i jednom u drugom(ona duga lopta kad je pogresno procijenio let a Grk je primio na prsa i krenuo prema nasem golu),te tri pogresna dodavanja,odnosno izgubljene lopte u opasnoj zoni.

E sad,za nekoga to mozda nije nista strasno ali ja mislim da je to previse ozbiljnih,grubih gresaka za jednu utakmicu.

Kazem,ozbiljan deficit inteligencije,i igracke a i opcenito,ljudske i mislim da tu nema pomoci.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Neutral » 15 nov 2016, 18:44

Veze on nema sa fudbalom, to je jednostavno tako. Na stranu što je četnik što je dokazao sa tetovažom, da je najveći Bošnjo što postoji, on nema kvaliteta za reprezentaciju i trebamo pod hitno gledati alternative.

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la edinedin1 » 15 nov 2016, 22:28

Avdija vrati se molim te
Opstanak moramo izboriti

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la HankMoody » 21 nov 2016, 19:25

Nije ga danas bilo u sastavu Tomska.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
nut_shell
Postovi: 424
Pridružen/a: 22 avg 2009, 01:31
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la nut_shell » 21 nov 2016, 19:33

HankMoody je napisao/la:Nije ga danas bilo u sastavu Tomska.
Zuti kartoni, prema transfermarktu.
Rođeni, Rođeni
Kraj Neretve Rođeni


"Mislim na Sea, dakle postojim."

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 05 dec 2016, 11:47

Sta je sa ovom Srbendom, nema ga vec 5 tekmi. Jesu ga vec nogirali, standardni reprezentativac BiH :puke:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Raonffa » 05 dec 2016, 19:16

A jest i našao klub, yebo ga Tomsk i Rusija.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.