Igrač br. 6

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Igrač br. 6

Post Postao/la Moggi » 21 feb 2019, 10:32

theKuPuS je napisao/la:Jel realno šta piše čovjek. Pa pop Đujić je ekvivalent Mengelea, a ne Alije. Zamisli Klose tetovira Mengelea, misliš da bi neko rekao da je to "njegova historija, heroj, dio Njemačke, sviđalo se to nekome ili ne"


Bože svakakvih debila si stvorio
jesi naso koce ga tetovirat :tokralju: :D
Zarathustra

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Igrač br. 6

Post Postao/la ASD » 21 feb 2019, 10:33

Moggi je napisao/la:
theKuPuS je napisao/la:Jel realno šta piše čovjek. Pa pop Đujić je ekvivalent Mengelea, a ne Alije. Zamisli Klose tetovira Mengelea, misliš da bi neko rekao da je to "njegova historija, heroj, dio Njemačke, sviđalo se to nekome ili ne"


Bože svakakvih debila si stvorio
jesi naso koce ga tetovirat :tokralju: :D
Jedino je gore da ga Benayoun istetovira ili cigo Quaresma.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4712
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Igrač br. 6

Post Postao/la Kajzer10 » 21 feb 2019, 10:44

Ali cuj pitanja, sta si uradio povom tog pitanja. Ne vjerujem znaci.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Igrač br. 6

Post Postao/la ASD » 21 feb 2019, 10:46

Kajzer10 je napisao/la:Ali cuj pitanja, sta si uradio povom tog pitanja. Ne vjerujem znaci.
Procitaj ponovo njegov post, likk sam kaze da se nije pomirio, to znaci da se bori protiv sistema nakaradnog.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14323
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Igrač br. 6

Post Postao/la Asteriks » 21 feb 2019, 10:58

Ako su ga htjeli sankcionisati radi tetovaza, to su trebali uraditi vec davno. Ovako svakako nema smisla.

Uostalom, RS je dio BiH, njihova istorija, junaci itd su dio ove zemlje, svidjalo se to kome ili ne... Jel mislis da bi Dzeko bio kritikoan da istetovira ljljane na prsima? Naravno da nebi, bio bi heroj. Isto tako sa likom Alije.
Donji dom talijanskog parlamenta je usvojio je nacrt zakona kojim se zabranjuje javno prikazivanje fašističkih i nacističkih simbola. Zakonom se zabranjuje reproduciranje, distribucija i prodaja slika i simbola fašističkog i nacističkog režima iz doba Drugog svjetskog rata...

Tetovaza pomenutog spada pod navedenu rubriku a vidimo kako se razumne zemlje iz kojih je cak ponikla ova bolesna ideologija, bore sa pomenutim.

Ljiljan je simbol srednjovjekovne Bosne.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Igrač br. 6

Post Postao/la Moggi » 21 feb 2019, 11:06

i srednjovjekovne bosanske armije
Zarathustra

Avatar
Scholl
Postovi: 1448
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: Igrač br. 6

Post Postao/la Scholl » 21 feb 2019, 11:10

cojk je moderator i jos lupa ovakve gluposti.
kakav je svijet gino u ratu , a ovakvi prezivjeli
al ima ona poznata, nije tačno da nisi ni za šta, uvijek možeš poslužiti kao loš primjer"
Mislim na ovog jadnika dreamera

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Igrač br. 6

Post Postao/la enobarca » 21 feb 2019, 11:17

Treba ovu temu zakljucati ili izbrisati, sta ce nam tema nekog cetnika na forumu

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Igrač br. 6

Post Postao/la Vucevich » 21 feb 2019, 11:20

Uporedio ljiljan sa Dujicem :lol: :lol: :lol:

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Igrač br. 6

Post Postao/la ASD » 21 feb 2019, 11:42

Asteriks je napisao/la:
Ako su ga htjeli sankcionisati radi tetovaza, to su trebali uraditi vec davno. Ovako svakako nema smisla.

Uostalom, RS je dio BiH, njihova istorija, junaci itd su dio ove zemlje, svidjalo se to kome ili ne... Jel mislis da bi Dzeko bio kritikoan da istetovira ljljane na prsima? Naravno da nebi, bio bi heroj. Isto tako sa likom Alije.
Donji dom talijanskog parlamenta je usvojio je nacrt zakona kojim se zabranjuje javno prikazivanje fašističkih i nacističkih simbola. Zakonom se zabranjuje reproduciranje, distribucija i prodaja slika i simbola fašističkog i nacističkog režima iz doba Drugog svjetskog rata...

Tetovaza pomenutog spada pod navedenu rubriku a vidimo kako se razumne zemlje iz kojih je cak ponikla ova bolesna ideologija, bore sa pomenutim.

Ljiljan je simbol srednjovjekovne Bosne.
Pa taj Djujic je starost docekao u raumnoj zemlji.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14323
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Igrač br. 6

Post Postao/la Asteriks » 21 feb 2019, 11:50

Pa, znas i sam da je pomenuti sinonim cetnickog pokreta, te visoki cin njihovog odreda.

Valjda je citko jasno kako taj pokret predstavlja provodjenje velikosrpske ideje, u cijim temeljima je supermacija specificnog naroda nad ostalima... Upravo to je ekvivalent nacizmu/fasizmu.

Tako da, prica vam nema veze s mozgom. Ako je cijeli jedan pokret definiran kao zlocinacki, zasto bi neke vazne karike pomilovali, jer su et docekali puku starost.

Opravdanje trazite tim da neki zlocinac nije strijeljan kao uzor mu Draza. :rol:

Ev da ti pojasnim na jednostavan nacin - Talijani zabranili sve sto asocira na fasizam, znaci simboliku, obiljezja... E, Momcilo je simbol cetnika...
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4712
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Igrač br. 6

Post Postao/la Kajzer10 » 21 feb 2019, 12:08

ASD je napisao/la:
Kajzer10 je napisao/la:Ali cuj pitanja, sta si uradio povom tog pitanja. Ne vjerujem znaci.
Procitaj ponovo njegov post, likk sam kaze da se nije pomirio, to znaci da se bori protiv sistema nakaradnog.
Jasno je na sta se misli. Jel ti prihvatas? Sta si ti uradio povodom toga?
Stvarno mi ne ide u glavu da se povodom svake kritike ovog olosa javljaju isti ljudi sa idiotskim opravdanjima.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Igrač br. 6

Post Postao/la Maestro » 21 feb 2019, 12:29

@Kajzere
Pusti bolan idiote. Neka vode cetnika sebi kuci i nek im on u kuci vodi kolo. Sa repkom je smrad zavrsio. Sat je otkucao...
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Igrač br. 6

Post Postao/la ASD » 21 feb 2019, 14:38

Kajzer10 je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Kajzer10 je napisao/la:Ali cuj pitanja, sta si uradio povom tog pitanja. Ne vjerujem znaci.
Procitaj ponovo njegov post, likk sam kaze da se nije pomirio, to znaci da se bori protiv sistema nakaradnog.
Jasno je na sta se misli. Jel ti prihvatas? Sta si ti uradio povodom toga?
Stvarno mi ne ide u glavu da se povodom svake kritike ovog olosa javljaju isti ljudi sa idiotskim opravdanjima.
Prihvatam jbg (ostajem pasivan), borba protiv vjetrenjaca ne vrijedi.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Igrač br. 6

Post Postao/la ASD » 21 feb 2019, 14:40

Asteriks je napisao/la:Pa, znas i sam da je pomenuti sinonim cetnickog pokreta, te visoki cin njihovog odreda.

Valjda je citko jasno kako taj pokret predstavlja provodjenje velikosrpske ideje, u cijim temeljima je supermacija specificnog naroda nad ostalima... Upravo to je ekvivalent nacizmu/fasizmu.

Tako da, prica vam nema veze s mozgom. Ako je cijeli jedan pokret definiran kao zlocinacki, zasto bi neke vazne karike pomilovali, jer su et docekali puku starost.

Opravdanje trazite tim da neki zlocinac nije strijeljan kao uzor mu Draza. :rol:

Ev da ti pojasnim na jednostavan nacin - Talijani zabranili sve sto asocira na fasizam, znaci simboliku, obiljezja... E, Momcilo je simbol cetnika...
Zaboli me za taj pokret, za mene je to cisto zlo.
Samo ti kazem da su zvijezde tog pokreta nasle utociste u Americi, sto je cinjenica.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14323
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Igrač br. 6

Post Postao/la Asteriks » 21 feb 2019, 14:51

Pa taj Djujic je starost docekao u raumnoj zemlji.
Imas situacije i zlocince poput Ariberta Heima, koji su u drugoj zemlji docekali puku starost.

Mogli su biti uhvaceni ali aljkavosti odredjenih organa da detljano procesuiraju sve pocinioce te zategnuti odnosi SAD i SSSR-a sto je poslije rezultiralo hladnim ratom, postediste hiljade slicnih monstruma.

Da li je po tebi pomenuti Heim zlocinac, ciju tetovazu bi momentalno osudio... :lol:

Pretpostavljam da nije, jer ti u protivnom spika nema smisla...

Poenta - Vranjes je apsolutno opravdano izbacen iz repke bez ikavkih opravdanja i dovodjenja ljiljana u slican kontekst. Sve ostalo su nekakvi izgovori koji nemaju veze sa realnoscu.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Igrač br. 6

Post Postao/la ASD » 21 feb 2019, 15:05

Asteriks je napisao/la:
Pa taj Djujic je starost docekao u raumnoj zemlji.
Imas situacije i zlocince poput Ariberta Heima, koji su u drugoj zemlji docekali puku starost.

Mogli su biti uhvaceni ali aljkavosti odredjenih organa da detljano procesuiraju sve pocinioce te zategnuti odnosi SAD i SSSR-a sto je poslije rezultiralo hladnim ratom, postediste hiljade slicnih monstruma.

Da li je po tebi pomenuti Heim zlocinac, ciju tetovazu bi momentalno osudio... :lol:

Pretpostavljam da nije, jer ti u protivnom spika nema smisla...

Poenta - Vranjes je apsolutno opravdano izbacen iz repke bez ikavkih opravdanja i dovodjenja ljiljana u slican kontekst. Sve ostalo su nekakvi izgovori koji nemaju veze sa realnoscu.
S tobom nema smisla pisati.
Ja jedno napisem, ti deseto.
Ti napises post kako tretiraju ovakve likove u nekoj normalnoj drzavi, ja ti navedem primjer kako su ih tretirali u nekoj normalnoj drzavi onda ti krenes tamo deseto.

To zapravo i jeste problem, sto na zapadu cetnicki pokret puno bolje stoji nego kod nas.
Draza recimo ima spomenik u Americi.
Sto se mene licno tice, ja sam za titov recept, medjutim, to necemo dozivjeti. Sami smo se hebali sa nacionalnim strankama.

Dreamer je lijepo rekao, samo ga se napada jer pojedini zive u oblacima ne zele pogledati istini u oci.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14323
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Igrač br. 6

Post Postao/la Asteriks » 21 feb 2019, 15:10

Ma nema tu kolanja, jasno o cemu se radi.

Taman da nam je drzava na levelu Ruande iz gradjanskog rata ovdje se, bez ikakve rasprave mora osuditi tetovaza, pojedninacno od svakog stanovnika BiH. Oni koji to ne urade, ocito da podrzavaju ovog cetnika.

Znaci cim je Momcilo ugledao svjetlo dana, Vranjes je morao biti izbacen. Naravno, to se konacno i dogodilo.

Boli me kita za bilo kakvu cetnicku propagandu.

Kraj price.
Zadnja izmjena: Asteriks, dana/u 21 feb 2019, 15:40, ukupno mijenjano 3 puta.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4712
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Igrač br. 6

Post Postao/la Kajzer10 » 21 feb 2019, 15:11

Ali ti covjece @ASD prosipas neku filozofiju a stvar potpuno jednostavna. Ne znam koji qrac vazda kukas na neko stanje u drzavi a na ovim primjerima se vidi da si obicni zombie koji je za status quo. Sta je to dreamer rekao i koja je to istina, molim te?

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Igrač br. 6

Post Postao/la ASD » 21 feb 2019, 15:41

Ne, ja nisam za status quo. Medjutim, vecina ljudi jeste i nema smisla se boriti sa vjetrenjacama.

Zaključano

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.