Muhamed Subašić

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la gruezi » 07 dec 2010, 06:43

...nemoze se iz nase lige u 1 njemacku direkt nema sanse...tako su propali hrgovic husejinovic i grujic a bili su puno vise dokazani od subasica...grujic je cak bio i standardan u repci pa je u kolnu redovno bio najgori...onda su ispali u cvajtu a tu ga cesto ni na klupi nije bilo...subasicu bi najbolje bila cvajta jedno godinu i po dana pa onda u bundes ,

Avatar
Los_Blanos2
Postovi: 2996
Pridružen/a: 19 okt 2010, 03:04
Lokacija: Sanski Most
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Los_Blanos2 » 07 dec 2010, 19:30

Subasic je sve sam uspio, nije babin sin kao neki sarajevski babici, iz USK kantonalne lige se probijao, trebalo je ostati zdrav, noge da se sacuvaju 8-)

Nije poceo u Podgrmecu iz Sanskog Mosta, nego u Omladincu iz Sanice (opstina Kljuc), 13 Km od Kljuca.
napomena: prije 4 godine muje otac umrao (inf.imao), i bilo muje jako tesko u tom periodu, svaka cast mamku 8-)
El mejor club del siglo XX Real Madrid C.F.

Raul artista siempre madridista

FK Željezničar

Podrška Papetu

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la harishp » 07 dec 2010, 20:38

Akbgd da uspije.I zbog momka a bogami i repke.Jer isuvise je govoriti koliko nam pravi klasicni lijevi bek fali.A ne vjecita krpljenja.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Za_raju » 07 dec 2010, 21:15

Los_Blanos2 je napisao/la:Subasic je sve sam uspio, nije babin sin kao neki sarajevski babici, iz USK kantonalne lige se probijao, trebalo je ostati zdrav, noge da se sacuvaju 8-)

Nije poceo u Podgrmecu iz Sanskog Mosta, nego u Omladincu iz Sanice (opstina Kljuc), 13 Km od Kljuca.
napomena: prije 4 godine muje otac umrao (inf.imao), i bilo muje jako tesko u tom periodu, svaka cast mamku 8-)
Uh garant sam ga nekad hranio Visockim mesom koje sam vozio svake sedmice u Sanicu prije 5-6 god :lol: ...
Pa onda mu je Serif Konjevic stela i on je iz Sanice :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la harishp » 07 dec 2010, 21:37

Da mu je Serif stela,sad bi igrao umjesto Vranjesa.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Los_Blanos2
Postovi: 2996
Pridružen/a: 19 okt 2010, 03:04
Lokacija: Sanski Most
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Los_Blanos2 » 07 dec 2010, 23:34

Za_raju je napisao/la:
Los_Blanos2 je napisao/la:Subasic je sve sam uspio, nije babin sin kao neki sarajevski babici, iz USK kantonalne lige se probijao, trebalo je ostati zdrav, noge da se sacuvaju 8-)

Nije poceo u Podgrmecu iz Sanskog Mosta, nego u Omladincu iz Sanice (opstina Kljuc), 13 Km od Kljuca.
napomena: prije 4 godine muje otac umrao (inf.imao), i bilo muje jako tesko u tom periodu, svaka cast mamku 8-)
Uh garant sam ga nekad hranio Visockim mesom koje sam vozio svake sedmice u Sanicu prije 5-6 god :lol: ...
Pa onda mu je Serif Konjevic stela i on je iz Sanice :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ehhhh taj kome je on stela, mlijeka i kruha nece omirisati 5 godina :mrgreen:
El mejor club del siglo XX Real Madrid C.F.

Raul artista siempre madridista

FK Željezničar

Podrška Papetu

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la kimbo » 08 dec 2010, 03:43

Mali Subasic je na mene ostavio fantastican utisak.

Dovoljno je da mu se vidi faca , izraz lica , fokus koncentracija i skromnost da covjek odma vidi da decko prije svega ima pravi stav o fudbalu i samim tim o zivotu.
Ima iza sebe i pametnog Gracica i ne sumnjam da ce momak uspjeti.....

Prije svega bi mi bilo drago da srusi tezu kako se nemoguce prodati iz nase lige u neke iole bolje klubove.
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Željovac » 13 dec 2010, 15:00

Znači nema više niko kome je smiješno ovo za Subašića? :mrgreen: Jedini igrač kojeg skauti gledaju nakon što klub za koji rade pošalje ponudu! :mrgreen: Ali džaba Romi, on bi volio u Njemačku ili Englesku! :lol: Medijski magnat!
Zamjena za Riisea! :lol:
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la gruezi » 13 dec 2010, 21:10

neki ovdje jedva cekaju da mu se smiju ...realno momak ima kvalitet za cvajte i ako sljedece ljeto neode propast ce...slomit ce mu neko nogu na pasnjaku remier lige i to ce biti to...ovo za romu su gluposti valjda bi to trebali skontat ,isto tako i za burusiju...nije valjda da mislite da klub koji stvara ekipu za osvajanje lige prvaka pojacanja trazi u nasoj ligi...

Avatar
BaDa12
Postovi: 4408
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la BaDa12 » 13 dec 2010, 23:33

Ovaj momak je pokazao potencijal svojim igrama, i tako privukao oči klubova na sebe, kako pišu. Definitvno potez produženja ugovora na još jednu sezonu je bio pametan, da se poveća eventualna odšteta u slučaju odlaska. Ovim on nije isključen, samo je odgođen do ljeta, da sad ne naprave brzu 'glupost'.
Super i za Muhameda i klub, da se bolje završi sezona, da dijete rahat igra. Duga je polusezona, nadam se da će nastaviti dobrim igrama, da će time i selektor Sušić ga opet pozvati, i tako na ljeto potpisati fin ugovor za solidan tim, koji će ga uvesti u taj novi svijet s više profesionalnosti. (Ili, da ne kažem "profesionalni svijet".)

Nikad mi neće biti jasni ljudi koji samo čekaju da ospore nečiji kvalitet, sposobnost i uspjeh. Kakvi su to avioni letjeli iznad Bosne, pa ispustili osobinu "mrzi svog bližnjeg" i ljudi je tako srdačno prihvatili? :roll:
Nadati se da će se to promijeniti, eventualno...

No, kako god, Muhamed u Dortmundu, Freiburgu ili nekom dvanaestom klubu, sretno!
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Saban
Postovi: 594
Pridružen/a: 20 nov 2009, 03:34
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Saban » 14 dec 2010, 05:10

Daj ba stvarno malo popusti momka, sta ti je uradio? Da rekoh da se ne bih bas izrazavao koao ovo dvoica, ali ih donekle rezumijem. Sto je mnogo, mnogo je.
Bosno mojaaaa - divna, mila, lijepa, gizdavaaaa!!!!!!!
U tebi jeeeee Safet Susic, majstor fudbalaaaaaa!!!!!!!

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la kimbo » 14 dec 2010, 14:48

Prvi normalan potez na BH fudbalskom trzistu koji sam procitao.

Stvarno prelijepa kombinacija Muhamed super stalozen sportista i decko i Gracic izgleda pametan menadzer.
Mnogi zugaju na Gracica iz ciste ljubomore pravi "baliluk" ali svi su svjesni da covjek ima kontu i da pametno radi.
Ovakvim potezima podizu cjenu i rejting svim BH fudbalerima koji su samo od sebe napravili robove. Netko im malo namigne i oni ce doci pod svim uslovima kao da hljeba nemaju da jedu.

E sada nije sigurno da ce uspjeti u ovakvoj strategiji ali u biznis svijetu uspjeh nije zagarantovan.
Uglavnom ne sumnjam u Subasica !!!
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Željovac » 14 dec 2010, 14:56

Čobanski postovi su prijavljeni. Ovaj forum je oaza gluposti :lol: Ne samo da moždani limiti ne kontaju da se Roma i Dortmund ne otimaju za fudbalskog limita, već se drzaju da nešto i opsuju kad im se to kaže, uvrijeđeni su :lol:

A ovaj dječak će se za godinu vratiti u našu ligu, ako nekom superprevarom dođe do belgijske.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
PIRKE33
Postovi: 705
Pridružen/a: 09 jan 2010, 10:40
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la PIRKE33 » 14 dec 2010, 15:05

ko sto neko rece ....cobanskih postova na sve strane...treba momku pozeljet srecu da ode negdje vani, te sa radom u inostranstvu vise i napreduje da imamo lijevog bocnog u reprezentaciji kako treba.....on i ako ima kapacitet da bude bolji, sigurno ovdje to ne moze postici......zato jos jednom nek mu je sretno....

Batistuta
Postovi: 385
Pridružen/a: 02 mar 2010, 16:57
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Batistuta » 14 dec 2010, 15:13

Želim momku svu sreću,ali su smiješni natpisi i izjave traži Šalke,Roma itd..pa kad je neko iz naše lige otišao u ligu petice ili u neki jači klub,pa to je smiješno..maksimum naših igrača je da za 200 hiljada odu u osrednji klub belgijske,grčke,švedske i tako tih liga,pa Ibričić se ne može prodati a igra Evropsku ligu i za reprezentaciju standardno a ne Subašić da napravi takav transfer..daj Bože li šanse su nikakve

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Željovac » 14 dec 2010, 15:17

Naravno, i ja želim sreću svim našim fudbalerima, ali ova medijska pompa oko ovog dječaka, kojeg sam više puta gledao i vidio samo velike nedostatke i ništa od nekog potencijala, je urnebes.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la kimbo » 14 dec 2010, 16:45

Ne razumijem razmisljanja pojedinaca koji apriori odbijaju ideju ili ti ambiciju da se netko nas proda dobro dirktno neki od boljih klubova.
U cemu je fora jel to neki zakon prirode ??? De rasvijetlite nas malo.

Da bi se ovo ostvarilo potrebno je samo par stvari: Da je igrac dovoljno dobar i pametan i da ima dobrog menadzera.
Kod Subasica je meni sve ovo poslozeno. Ima nesrecu sto nije jos dobio dovoljno prostora u repci a i to ce sigurno doci .
To je Gracic i skuzio i nece da ga proda u ovom trenutku i svaka mu cast.

Opet kazem ovim potezom indirektno pomaze svim nasim igracim da im se digne cijena.

Evo siguran sam npr. da bi Osim isto uradio sa Kerlom ali je Kerla sirovina pa ne kuzi neke stvari :D :D ...
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Željovac » 14 dec 2010, 16:55

Evo, fazon je u tome što ovaj igrač nije ni približno dovoljno dobar. A ima preveliku sreću da je kako tako upao u reprezentaciju, uz bojkot Papca, suspenziju Salihovića, standardno igranje u mladoj u koju se upada parama...
Kakogod, gledao sam ga dosta puta i osnovna stvar je da nema potencijal da bi se za njega otimali Schalke, Borussia D. , Roma i ko sve ne. Daleko, daleko, daleko uvjerljivija priča bi bila da se radi o Višći, koji je 3 godine mlađi i ima strašan potencijal. Ali ovaj čak ni na svojim video kompilacijama ne izgleda nimalo posebno. Nikad goreg igrača sa većim publicitetom.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la bistrikboy » 14 dec 2010, 17:24

Bas mu se neda da ode :mrgreen:

Tragikomicno je ovo otimanje "velikana" europe za Subasica a nikako da ga otkinu od Olimpika.
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

neznalica
Postovi: 433
Pridružen/a: 19 avg 2009, 20:19
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la neznalica » 14 dec 2010, 17:36

Batistuta je napisao/la:Želim momku svu sreću,ali su smiješni natpisi i izjave traži Šalke,Roma itd..pa kad je neko iz naše lige otišao u ligu petice ili u neki jači klub,pa to je smiješno..maksimum naših igrača je da za 200 hiljada odu u osrednji klub belgijske,grčke,švedske i tako tih liga,pa Ibričić se ne može prodati a igra Evropsku ligu i za reprezentaciju standardno a ne Subašić da napravi takav transfer..daj Bože li šanse su nikakve
....otisao je Husejinovic u Werder,Mirza Mesic u Nant, Alen Skoro u Marseille.....Dzemal Berberovic u Leverkusen....to sto nisu uspjeli druga prica ali su otisli :!: :!: :!: :!: :!:

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.