Muhamed Subašić

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la VanBasten » 17 jul 2012, 21:35

Pa taman negdje pred mečeve kvalifikacija se i povrijedio.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la harishp » 17 jul 2012, 21:36

VanBasten je napisao/la:Pa taman negdje pred mečeve kvalifikacija se i povrijedio.
Tacno, imao je par mjeseci stanke zbog operacije.
Trener ga je nakon toga postepeno ubacivao u igru.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
71000
Postovi: 145
Pridružen/a: 10 nov 2009, 20:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la 71000 » 23 feb 2013, 15:32

Kod: Označi sve

Muhameda Subašića, 24-godišnjeg nogometaša Dynama iz Dresdena, život nije mazio od rođenja. Sa nepunih 16 godina izgubio je oca, pa je od malih nogu bio primoran kroz život snalaziti se sam. Igrao je u Prvoj i Drugoj ligi Federacije nekoliko godina, nakon čega je otišao u sarajevski Olimpic, zatim u njemačku ˝Cvajtu˝.
U Dresdenu je skoro dvije godine gdje je doživio mnogo uspona i padova. Kada je tek stigao briljirao je gotovo pola sezone, nakon čega mu se nažalost desila povreda iz koje se nije vratio na najbolji mogući način.

˝Sad će naljeto pune dvije godine kako sam u Dynamo iz Dresdena, i mogu slobodno reći da sam doživio i lijepih i ružnih trenutaka za to vrijeme. Kada sam tek došao, zaista sjajno sam počeo sezonu i tako je držao do zime. Nadao sam se da ću nastaviti tako, no onda sam nažalost morao operisati prepone, koje sam već jednom bio operisao dok sam bio u Olimpicu i to me djelimično unazadilo˝, rekao je Subašić na početku razgovora za ****.ba

Dynamo iz Dresdena trenutno zauzima 16. poziciju u 2. Bundesligi. Subašić i društvo su svjesni činjenice da ih do kraja sezone očekuje težak zadatak.

˝Ne nalazimo se baš u ugodnoj situaciji na tabeli. Iskren da budem, nadam se da ćemo uspjeti ostvariti cilj, odnosno izboriti opstanak u ligi, što neće biti nimalo lako˝.

U ovoj sezoni Subašić se nije baš mnogo naigrao. Odigrao je svega sedam utakmica, od čega je samo dva puta bio starter.

˝Nisam se baš mnogo naigrao u ovoj sezoni, ali na treneru je da odluči da li ću igrati ili ne. Ja smatram da sam svoj dio posla u tim utakmicama dobro odradio, ali opet ponavljam, sve je na treneru. Ukoliko i u narednom periodu budem imao malu minutažu, sigurno da ću gledati da promijenim sredinu i konačno počnem igrati˝.

Za reprezentaciju BiH odigrao je tri utakmice i postigao jedan gol. Subašić ne krije želju da jednog dana opet obuče najdraži dres.

˝Sve će biti i proći ali reprezentacija ostaje za cijeli život. Sve ću da uradim da u budućnosti opet obučem dres reprezentacije, a to ću postići jedino svojim dobrim igrama u klubu i težit ću ka tome˝.

Najveća podršku mu pruža supruga Melisa.

˝Velika podrška mi je moja porodica koja me prati kroz cijeli život, ali svakako da mi je sada najveća podrška supruga Melisa koja je svaki trenutak uz mene i bodri me i u ovim teškim trenutcima˝, rekao je Subašić na kraju razgovora za naš portal, ističući da mu je najveća želja da Zmajevi izbore plasman na Svjetsko prvenstvo.      

anti_zli
Postovi: 624
Pridružen/a: 06 jul 2011, 21:57
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la anti_zli » 28 maj 2013, 23:26

Ne igra cijelu sezonu, i onda odigra 2 najvaznije tekme sezone :D i to obadvije cijele

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la samo_lijevo » 28 maj 2013, 23:29

anti_zli je napisao/la:Ne igra cijelu sezonu, i onda odigra 2 najvaznije tekme sezone :D i to obadvije cijele
Jer je prvi bek Schuppan dobio 5. zuti karton u zadnjem kolu protiv Regensburga.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la harishp » 29 maj 2013, 01:03

samo_lijevo je napisao/la:
anti_zli je napisao/la:Ne igra cijelu sezonu, i onda odigra 2 najvaznije tekme sezone :D i to obadvije cijele
Jer je prvi bek Schuppan dobio 5. zuti karton u zadnjem kolu protiv Regensburga.
I to je jedna tekma suspenzije,u drugoj je Schuppko dobio cjelu minutu.A fakat najvaznija tekma sezone.
O tom @anti pise
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la samo_lijevo » 29 maj 2013, 01:54

harishp je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:
anti_zli je napisao/la:Ne igra cijelu sezonu, i onda odigra 2 najvaznije tekme sezone :D i to obadvije cijele
Jer je prvi bek Schuppan dobio 5. zuti karton u zadnjem kolu protiv Regensburga.
I to je jedna tekma suspenzije,u drugoj je Schuppko dobio cjelu minutu.A fakat najvaznija tekma sezone.
O tom @anti pise
Ne umanjujem njegov doprinos.Napisao sam informacije radi,zasto ga nema cijelu sezonu a igra dvije odlucujuce.
Vecerasnje izdanje za svaku pohvalu.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
BaDa12
Postovi: 4406
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la BaDa12 » 01 jul 2013, 09:15

Nisam primijetila da je bilo govora (ni na portalu ni ovdje) da je Muhamed pronašao novi klub. Otišao je u Belgiju na jednogodišnju posudbu.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/muham ... 22251.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Cautinho » 15 sep 2013, 14:13

U četvrtak presjedio utakmicu na klupi svog Leuvena protiv Charleoia,ostalo 0-0.
Keep walking.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Mokroguz » 11 okt 2013, 00:32

Nista od Leuvena, ne daju mu igrati dovoljno. Valjalo bi mu odigrati jos jednu sezonu u Olimpicu pa ce mu krenuti ponovo kad dobije svaku minutu da igra. Ovako mu ne daju dovoljno vremena, a znam da moze i dalje odlicno igrati.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
ZutiMrav
Postovi: 718
Pridružen/a: 13 jan 2014, 04:18
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la ZutiMrav » 02 mar 2014, 02:22

Jeli ziv :?:
Prvi amidza bubi ga Tino Sven

Cigri
Postovi: 711
Pridružen/a: 30 mar 2014, 17:56
Lokacija: Havana
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Cigri » 16 apr 2014, 17:54

Subašić od ljeta ponovo u Olimpicu

Luigi88
Postovi: 30
Pridružen/a: 27 dec 2017, 08:22
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Luigi88 » 31 dec 2017, 09:37

Sta je s ovim nekad velikim talentom

Avatar
grad-na-rijeci-sani
Postovi: 530
Pridružen/a: 14 avg 2009, 09:08
Lokacija: Prijedor, BiH
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la grad-na-rijeci-sani » 24 jan 2018, 11:15

Igra u 4 rangu Njemackog fudbala.
SV Wacker Burghausen

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la HPCompaq » 16 feb 2018, 16:07

Radi kao skladištar, igra u 4 razredu Bundeslige.U svakom slučaju mu je bolje, nego da je ostao ovdje u ovoj nedođiji.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la BelminM23 » 16 feb 2018, 19:43

HPCompaq je napisao/la:Radi kao skladištar, igra u 4 razredu Bundeslige.U svakom slučaju mu je bolje, nego da je ostao ovdje u ovoj nedođiji.
Ovdje bi ganjao loptu po Čeliku i Olimpiku, a onda nesposoban za rad u 35. godini tražio posao.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la HPCompaq » 16 feb 2018, 22:53

BelminM23 je napisao/la:
HPCompaq je napisao/la:Radi kao skladištar, igra u 4 razredu Bundeslige.U svakom slučaju mu je bolje, nego da je ostao ovdje u ovoj nedođiji.
Ovdje bi ganjao loptu po Čeliku i Olimpiku, a onda nesposoban za rad u 35. godini tražio posao.
Tako je drug. :clap:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Mancini » 16 feb 2018, 23:26

BelminM23 je napisao/la:
HPCompaq je napisao/la:Radi kao skladištar, igra u 4 razredu Bundeslige.U svakom slučaju mu je bolje, nego da je ostao ovdje u ovoj nedođiji.
Ovdje bi ganjao loptu po Čeliku i Olimpiku, a onda nesposoban za rad u 35. godini tražio posao.
A što po Čeliku i Olimpiku? :?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la BelminM23 » 16 feb 2018, 23:42

Mancini je napisao/la: A što po Čeliku i Olimpiku? :?

Kao većina naših momčića koji igraju po takvim klubovima, dakle neki Premijer ligaški klubovi i ovi iz prve RS i prve FBiH, zarađuje oko 1.000KM 8-9 mjeseci i dobro im je. Poslije im je malo neugodno naviknuti se na relan život kada sa 32. godine budu za kantonalne i međugradske lige i volonterski igraju.

Sila je ove djece od 23. godine po ovim našim drugoligaškim timovima koji imaju 500KM i to im je jedini izvor prihoda, a ponašanje je u 90% kao da su viša klasa.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Mancini » 16 feb 2018, 23:50

BelminM23 je napisao/la:
Mancini je napisao/la: A što po Čeliku i Olimpiku? :?

Kao većina naših momčića koji igraju po takvim klubovima, dakle neki Premijer ligaški klubovi i ovi iz prve RS i prve FBiH, zarađuje oko 1.000KM 8-9 mjeseci i dobro im je. Poslije im je malo neugodno naviknuti se na relan život kada sa 32. godine budu za kantonalne i međugradske lige i volonterski igraju.

Sila je ove djece od 23. godine po ovim našim drugoligaškim timovima koji imaju 500KM i to im je jedini izvor prihoda, a ponašanje je u 90% kao da su viša klasa.
Samo što on više nije momčić. A u Prvoj ligi FBiH plate igrača variraju od onih minimalnih pa do puno više od ovih gore navedenih 1.000 KM.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.