Muhamed Subašić

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la kimbo » 16 sep 2011, 20:51

Bosniacum Lilium je napisao/la:
kimbo je napisao/la:Ima li tko da zna ovog Muhameda da mu kaze da se ne okrecu leđa prilikom blokiranja šuta protivnika ni na terminu :o
dosta smo culi od tebe, zadnjih dana se provaljujes, al' ono bas bas... ko bostan po livadi :D
Kakve to veze ima sa elementarnom stvari u fudbalu na koju sam ukazao ?????
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
Identitet
Postovi: 228
Pridružen/a: 13 okt 2010, 15:53
Lokacija: Stari grad čaršija
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Identitet » 16 sep 2011, 20:51

muha ce biti nadam se solidan igrac. nije neka svjetska klasa, ali bi mogao postat dobar, mozda za repke ubuducnosti.

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Za_raju » 17 sep 2011, 11:22

Identitet je napisao/la:muha ce biti nadam se solidan igrac. nije neka svjetska klasa, ali bi mogao postat dobar, mozda za repke ubuducnosti.
On je otisao gdje je mastao citav zivot da igra i nema sumnje da ce Muhamed napredovati kada je dobio taj potrebni mir ovim prelaskom(posudbom).
Jos jedna od bitniji stvarih je da je otisao gdje se radi...
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Principatus » 17 sep 2011, 11:33

Subasic juce izgleda nije imao bas svoj dan, ali ni ostatak ekipe nije bio sjajan.
Ima on jos dosta utakmica u kojima mora pokazati kontinuitet.
VanBasten je napisao/la: ljiljani na tribinama :D
Te zastave su donijeli navijaci Dynama. :D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Omerbavarac » 16 okt 2011, 14:02

Evo Subasic ponovo u pocetnih 11 svog Dynama.
Inace igraju protiv posljednjeg Aachena i trenutno je 0:0.

Edit: Subasic skrivio penal.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la samo_lijevo » 16 okt 2011, 14:11

Omerbavarac je napisao/la:Evo Subasic ponovo u pocetnih 11 svog Dynama.
Inace igraju protiv posljednjeg Aachena i trenutno je 0:0.

Edit: Subasic skrivio penal.
Kako naivno drzi covjeka kao da je u ringu.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la BIHfan » 29 okt 2011, 13:35

Zabio ga Muhamed protiv Karlsruhera. :)
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Za_raju » 29 okt 2011, 13:45

Evo snimak gola pa okacite na YT ,mene banovali zbog serije A mamu im ****!!

Kod: Označi sve

http://www.2shared.com/file/UdSdGz6x/Dinamo_Dresden_vs_Karlsruhe_2-.html
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 29 okt 2011, 14:06

Za_raju je napisao/la:Evo snimak gola pa okacite na YT ,mene banovali zbog serije A mamu im ****!!

Kod: Označi sve

http://www.2shared.com/file/UdSdGz6x/Dinamo_Dresden_vs_Karlsruhe_2-.html
[youtube][/youtube]

eto ga jaro
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Omerbavarac » 29 okt 2011, 14:23

Momak igra beka a treci strijelac ekipe, respect.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la nime_tm87 » 29 okt 2011, 14:33

Svaka cast za ovog momka jos da ga olimpik nije prevrto sad bi igro u jacem klubu, ali sta je tu je ;)

anti_zli
Postovi: 624
Pridružen/a: 06 jul 2011, 21:57
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la anti_zli » 29 okt 2011, 16:11

D€LUX je napisao/la:Ma de rekao sam skoro na jednoj temi da je to suplja i Olimpica i njegovog menadzera da mu dignu cijenu on je prosjecan igrac u Premijer Ligi i iskreno gledao sam ga nista posebno nije pokazao .. prosjecan igrac... i sad dosao iz laktasa u Olimpic i sad odjednom Njemacka liga ... I gol za repku vise slucajnost nego realnost... Vidjet cete da ce zavrsiti negdje u Rusiji , Azerbejdzanu , Kazahstanu gdje i jest realnost za igrace iz nase lige... Kakva crna Borusija :lol:

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Dylan Dog » 29 okt 2011, 16:34

anti_zli je napisao/la:
D€LUX je napisao/la:Ma de rekao sam skoro na jednoj temi da je to suplja i Olimpica i njegovog menadzera da mu dignu cijenu on je prosjecan igrac u Premijer Ligi i iskreno gledao sam ga nista posebno nije pokazao .. prosjecan igrac... i sad dosao iz laktasa u Olimpic i sad odjednom Njemacka liga ... I gol za repku vise slucajnost nego realnost... Vidjet cete da ce zavrsiti negdje u Rusiji , Azerbejdzanu , Kazahstanu gdje i jest realnost za igrace iz nase lige... Kakva crna Borusija :lol:
Nisam znao da je Subasic dogurao do dresa B.Dortmund,svaka cast sto si iskopao taj post i momacki spustio DELUXU.
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Cartman » 29 okt 2011, 16:44

Je li ga neko gledao? Kako se snalazi inace u igri, i kakav je u odbrani? Lijepo je sto postize golove, ali nije to njegov primarni zadatak.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

anti_zli
Postovi: 624
Pridružen/a: 06 jul 2011, 21:57
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la anti_zli » 29 okt 2011, 16:45

Dylan Dog je napisao/la:
anti_zli je napisao/la:
D€LUX je napisao/la:Ma de rekao sam skoro na jednoj temi da je to suplja i Olimpica i njegovog menadzera da mu dignu cijenu on je prosjecan igrac u Premijer Ligi i iskreno gledao sam ga nista posebno nije pokazao .. prosjecan igrac... i sad dosao iz laktasa u Olimpic i sad odjednom Njemacka liga ... I gol za repku vise slucajnost nego realnost... Vidjet cete da ce zavrsiti negdje u Rusiji , Azerbejdzanu , Kazahstanu gdje i jest realnost za igrace iz nase lige... Kakva crna Borusija :lol:
Nisam znao da je Subasic dogurao do dresa B.Dortmund,svaka cast sto si iskopao taj post i momacki spustio DELUXU.
kao prvo nije jos dogurao do BVB , kao drugo hvala i kao trece procitaj pocetak njegovog teksta: on je prosjecan igrac u Premijer Ligi i iskreno gledao sam ga nista posebno nije pokazao .. prosjecan igrac... i sad dosao iz laktasa u Olimpic i sad odjednom Njemacka liga
Momcino vec je dogurao do Njemacke aBd. dogurat ce i do BL.
Gdje su sad svi oni strucnjaci koji su pisali da ce ostati u nasoj PL

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Dylan Dog » 29 okt 2011, 16:48

Budi realan.Pricalo se da prelazi u B.Dortmund ili Romu,a on je presao u njemackog drugoligasa i ti sad hoces ispasti pametan kao da su usutkani oni sto su te transfere ismijavali.
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la kobe24 » 29 okt 2011, 17:16

Dylan Dog je napisao/la:Budi realan.Pricalo se da prelazi u B.Dortmund ili Romu,a on je presao u njemackog drugoligasa i ti sad hoces ispasti pametan kao da su usutkani oni sto su te transfere ismijavali.
Da, pricalo se da ce otici u Borusiju, to se ne moze poreci! Pusti druze ove kojima niti jedan nas reprezentativac ne odgovara, nisu vrijedni citiranja! ;)
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la bistrikboy » 29 okt 2011, 18:12

Cartman je napisao/la:Je li ga neko gledao? Kako se snalazi inace u igri, i kakav je u odbrani? Lijepo je sto postize golove, ali nije to njegov primarni zadatak.
Gledao sam ja tekmu negdje do 60-te minute,u prvom je bio odlican imao dva super prodora po lijevoj strani iz jednog od ta dva prodora su imali odlicnu sansu,gol je postigao nakon centarsuta,odmah iz prve opalio,nakon 4-tog gola sam poceo gledat chelsea ali do tada je bio odlican!
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

santos
Postovi: 736
Pridružen/a: 02 jul 2009, 16:29
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la santos » 29 okt 2011, 20:08

Danasnju nisam gledao ali ranije skoro sve,nije me nesto odusevio igrama iako je dao 3 gola jer se kod njega prvenstveno gleda defanziva jer je bek,
dosta bolji kad krene u napad nego u odbrani gdje deluje malo 'drven' ,svaki dupli pas prolazi pored njega malo se teze okrece i ima problema sa okretnijim igracima,dobar kod predaje lopte i dobro se ubacuje u napad

jessus123
Postovi: 209
Pridružen/a: 23 jul 2009, 10:52
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la jessus123 » 30 okt 2011, 11:11

Subasic postigao gol za Dresden u visokoj pobjedi od 5:1 8-) ,momka bi definitivno vrijedilo pozvati ponovno za neku od prijateljskih utakmica da se dokazuje ;)

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.