Muhamed Subašić

Avatar
maxuz baxuz
Postovi: 1100
Pridružen/a: 11 avg 2011, 19:51
Lokacija: Ispred kompjutera
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la maxuz baxuz » 30 okt 2011, 12:00

Apsolutno je zasluzio poziv za prijateljske! Pa necemo vazda krpiti bekove sa krilima! Nece Papac vjecno igrati. Mozda jos sledece kvalifikacije i to je to. Subasic bi nam dos'o k'o kec na desetku.

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Cartman » 30 okt 2011, 13:05

maxuz baxuz je napisao/la:Apsolutno je zasluzio poziv za prijateljske! Pa necemo vazda krpiti bekove sa krilima! Nece Papac vjecno igrati. Mozda jos sledece kvalifikacije i to je to. Subasic bi nam dos'o k'o kec na desetku.
Ma kakve prijateljske, imamo toliko problema u odbrani sa suspenzijama i povredama da treba dobit poziv za Portugal.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Za_raju » 04 nov 2011, 19:38

Cartman je napisao/la:
maxuz baxuz je napisao/la:Apsolutno je zasluzio poziv za prijateljske! Pa necemo vazda krpiti bekove sa krilima! Nece Papac vjecno igrati. Mozda jos sledece kvalifikacije i to je to. Subasic bi nam dos'o k'o kec na desetku.
Ma kakve prijateljske, imamo toliko problema u odbrani sa suspenzijama i povredama da treba dobit poziv za Portugal.
Ma kakav Subasic i A repka nemoj te biti smijesni!!!
On boluje tipicnu bolest za nase igrace a to je duel igra,i iznosenje lopte,sto se svodi na to da nisu skolovani fudbaleri tj da nije dobro radzeno sa njima u omladinskim pogonima...
Mora Muhamed proci barem jedne kompletne pripreme sa svabama da bi naucio malo kako se ulazi u duel i kako kad imas loptu preci igraca a ne ispucavati je kao da je vruc krompir...
Veceras protiv Diseldorfa niti i jednog dobijenog duela ,kao da je neki kadet na lijevom beku...Jadno...
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Mancini » 05 nov 2011, 01:36

Za_raju je napisao/la:
Cartman je napisao/la:
maxuz baxuz je napisao/la:Apsolutno je zasluzio poziv za prijateljske! Pa necemo vazda krpiti bekove sa krilima! Nece Papac vjecno igrati. Mozda jos sledece kvalifikacije i to je to. Subasic bi nam dos'o k'o kec na desetku.
Ma kakve prijateljske, imamo toliko problema u odbrani sa suspenzijama i povredama da treba dobit poziv za Portugal.
Ma kakav Subasic i A repka nemoj te biti smijesni!!!
On boluje tipicnu bolest za nase igrace a to je duel igra,i iznosenje lopte,sto se svodi na to da nisu skolovani fudbaleri tj da nije dobro radzeno sa njima u omladinskim pogonima...
Mora Muhamed proci barem jedne kompletne pripreme sa svabama da bi naucio malo kako se ulazi u duel i kako kad imas loptu preci igraca a ne ispucavati je kao da je vruc krompir...
Veceras protiv Diseldorfa niti i jednog dobijenog duela ,kao da je neki kadet na lijevom beku...Jadno...
Ma problem je što nije u Želji ili Sarajevu igrao.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Za_raju » 05 nov 2011, 10:06

Mancini je napisao/la:Ma problem je što nije u Želji ili Sarajevu igrao.
Hoces reci da ja ovo gore napisa zato sto navijam za Zelju ili Sarajevo?
Druze budi pametan ti mi klubovi znace koliko i lanski snijeg , napisao sam ovo gledajuci dvoboj Diseldorfa protiv Dresdena sa fokusom na Muhameda koji me je zivotom razocarao svojim fudbalskim (ne)znanjem, i sam sam polagao nade da ce mozda jednog dana on biti taj koji ce mijenjati Papca ali po vidzenom tesko ikad...:(
Bogami mi vec odavno na lijevoj strani nismo pronasli kvalitetnog beka na desnoj se ne sekiram ima tu Vranjes za narednih 12-13 godina...
Ne znam mozda koji od ovih U19 sto su poharali onaj turnir bude taj koji ce mjenjati Papca...?
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Post Postao/la Mancini » 05 nov 2011, 12:12

@za raju Ima ih koji tako razmišljaju dosta,da si ga ranije gledao vjerovatno nebi te toliko razočarao.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Claus » 18 nov 2011, 19:14

Izgleda da se za Muhameda Subašića interesuju se Genk i Cagliari. Ovo je dobro, jer je Subaša stvarno dobar igrač, brz i prodoran, a pritom pruža i dobre partije u Dresdenu, inače članu BuLi 2. Jedina "mana" (ako to možemo okarakterisati na takav način) je što je Muhamedova prirodna pozicija lijevi bek, a tu imamo najveću konkurenciju u timu i fantastične igrače (Papac, Salihović, Lulić,...).

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Principatus » 18 nov 2011, 19:31

Veoma interesantno. Cudi me interes tih klubova, jer navijaci Cottbusa izgleda bas i nisu zadovoljni Subasicem. Naprijed im ne treba toliko covjek, a pozadi izgleda nije bas siguran i salje mnogo pogresnih pasova. Ne mogu tome kontrirati ili potvrditi,jer ga ne pratim, pa sam im upravo postavio pitanje oko toga. Ove informacije je objavila Bild poslije razgovora sa sportskim direktorom. Klubovi su zainteresovani za transfer vec u zimskom prelaznom roku, ali izgleda da Cottbus nije. Na drugu stranu Subasic im je samo pozajmljen do jula.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Monolog » 18 nov 2011, 19:38

Sigurnost će steći konstantnim igrama. Jedan je od bržih igrača, te je klasičan bočni igrač. Salihović tu ne može pružiti svoj maksimum. Možemo ga okarakterisati kao solidnog, al' je kao defanzivni vezni odličan. Mišljenja sam da će u narednom ciklusu i ta stvar iskristalizirati. Dakle, da se ne krpimo Salihovićem na poziciji lijevog beka. A, kako već sad imamo tu neku ustaljenu 4-2-3-1 formaciju, tu je Lulić lijevo krilo, te prelazi na poziciju lijevog beka samo kada se neke rokade vrše. Ostaje Saša Papac. Odličan i veoma zahvalan igrač, al' i njega stišće breme godina. No, njegovo iskustvo nam je od presudnog značaja, a svjedoci smo da može odigrati dobro i na poziciji stopera. Dakle, vjerujem da će u sljedećem ciklusu biti mjesta za Subašića. Zahvalan je to igrač i sigurno da može upasti među tih 18. Naravno, pod uslovom da bude konstantan u svom klubu, a ne vidim razlog zašto ne bi bio. :D
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la harishp » 18 nov 2011, 19:38

Principatus je napisao/la:Veoma interesantno. Cudi me interes tih klubova, jer navijaci Cottbusa izgleda bas i nisu zadovoljni Subasicem. Naprijed im ne treba toliko covjek, a pozadi izgleda nije bas siguran i salje mnogo pogresnih pasova. Ne mogu tome kontrirati ili potvrditi,jer ga ne pratim, pa sam im upravo postavio pitanje oko toga. Ove informacije je objavila Bild poslije razgovora sa sportskim direktorom. Klubovi su zainteresovani za transfer vec u zimskom prelaznom roku, ali izgleda da Cottbus nije. Na drugu stranu Subasic im je samo pozajmljen do jula.
Pa dobro,bitnije da su zadovoljni navijaci Dinama.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

santos
Postovi: 736
Pridružen/a: 02 jul 2009, 16:29
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la santos » 18 nov 2011, 19:59

Gledao sam nekoliko tekmi i nije me nesto odusevio osim u prvoj kad je dao 2 gola,dosta je slab u odbrani , jeste brz kad krene pravolinijski ali mu mu je slaba eksplozivnost i svakli dupli pas protivnika prolazi pored njega bez problema

mozda mu treba jos da se malo privikne na jaci ritam i brzu igru

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la harishp » 18 nov 2011, 20:13

santos je napisao/la:Gledao sam nekoliko tekmi i nije me nesto odusevio osim u prvoj kad je dao 2 gola,dosta je slab u odbrani , jeste brz kad krene pravolinijski ali mu mu je slaba eksplozivnost i svakli dupli pas protivnika prolazi pored njega bez problema

mozda mu treba jos da se malo privikne na jaci ritam i brzu igru
Pa ni jedan Dzeko nije odmah poceo razvaljivati u Teplicama,vec je posudjen u Usti nad Labom ostalo znamo.
treba vremena ovima koji dolaze iz fildjan lige.Cvajtara Njemacka je svemirski brod za nase premier ligase.
Uzevsi u obzir da je ovaj nezamjenjiv u timu,od samog pocetka.Nije toliko ni lose.
Ti nedostaci koji postoje,nece biti problem otkloniti ako se sve uradi na vrijeme.Mlad je Subasa,pa prosle kvalifikacije je u U-21 igrao,ima vremena za njega.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la nihco » 18 nov 2011, 20:17

pa ovo je subasicu prvi susret s ozbiljnim nogometom, u 23. godini. dosadadasnje iskustvo nas uci da igraci iz bih pl, nisu uspijevali, u tim godinama, nadomjestiti deficiti nase lige.
Sent from my Commodore 64

Avatar
Akhenaten
Postovi: 217
Pridružen/a: 18 nov 2011, 01:26
Lokacija: Texas
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Akhenaten » 18 nov 2011, 23:49

Nadam se da ce Susic pozvati Subasica za sljedece utakmice, te mu davati vise sanse. Svaka cast Papcu, ali meni taj lik ne djeluje nesto extra od kako se vratio u repku. Subasic bi mogao biti puno korisniji, mladji je a o brzini da ne pricamo.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Principatus » 18 nov 2011, 23:55

Papac je ustvari sve do sada odigrao sjajno, protiv Portugala je igrao a bio jos bolestan.

Nadam se da ce Subasic ostati u Dresdenu, poboljsati svoje defanzivne kapacitete i preci u jaci klub u 1. BL. To mu moraju biti ambicije. Za sada po reakcijama onih koji ga prate bas nije bio nesto strasan u defanzivi. Ne smije se zaboraviti ni faza koja je potrebna za adaptaciju i to mu se vrijeme mora dozvoliti, ali isto tako ne treba zaboraviti da 2. BL nije najveci domet. Moze se zvati u repku, ali da je u ovom momentu igrac koji nas odmah moze pojacati, ne znam bas.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Principatus » 24 nov 2011, 23:50

http://www.bild.de/regional/dresden/dre ... .bild.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Bild clanak o Subasicu. Pitali su se zasto je toliko konstantno nekonstantan, cas sjajan, cas los.
Subasic kaze da je propustio pripreme i tako receno bacen u hladnu vodu. Nije igrao 4 mjeseca utakmice i sam odrzavao formu kod kuce u Bihacu. Ali isto tako kaze: "Poslije zimske pauze cu dati gas. Onda ce te upoznati pravog Subasica."
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la bhfanatic14 » 17 jan 2012, 18:07

Terek Grozny zagrizao za Subasica...
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
panties
Postovi: 1164
Pridružen/a: 18 okt 2011, 12:21
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la panties » 17 jan 2012, 18:11

bhfanatic14 je napisao/la:Terek Grozny zagrizao za Subasica...
i cagliari, i genk, barem oni tako kazu.
Subasic, for one year of the dynamo Olimpik Sarajevo has borrowed, had landed before the winter break on the wish lists of some European clubs like Cagliari and KRC Genk - good left-back are just everywhere in short supply. Currently, the 23-year-old is out of action, however, was operated on the Leise. Whether he will be fit until the season starts again, is still standing in the stars, even if the healing process seems to run perfectly so far. Dynamos coach Ralf Loose Subasic intention to deliver naturally in any case, after all he has with Sebastian Schuppan only one alternative on the left side of the back four. Subasic that is not yet fit, could even help Dynamo - "Stani" ultimately needs a man who can use it immediately. By the summer, however, if the loan contract expires at Sarajevo, Dynamo has another well-heeled competitors in the struggle for Subasic.
(google je preveo s njemackog)
...

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Goalgetter » 17 jan 2012, 20:03

Njemacka ili Čečenija ? Hmm teska odluka :mrgreen:

Avatar
maxuz baxuz
Postovi: 1100
Pridružen/a: 11 avg 2011, 19:51
Lokacija: Ispred kompjutera
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la maxuz baxuz » 26 jan 2012, 19:09

Naime, prema pisanju njemačkih medija za bosanskohercegovačkog internacionalca zainteresovana su tri ruska kluba i to Lokomotiv Moskva, Terek Grozny i Amkar.
Ako je ovo izbor onda nije neki tezak izbor!

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.