Muhamed Subašić

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Muhamed Subašić

Post Postao/la sony_91 » 18 nov 2010, 08:41

Rođen: 19.03.1988
Mjesto rođenja: Ključ

Pozicija: Odbrana - lijevi defenzivni, ljevak
Visina: 1,86 m
Tezina: ?
aktuelna vrijednost prema Transfermarktu: 850.000 €

Počinje u Podrgmeču iz Sanskog Mosta, zatim prelazi u Laktaše, a sada je u FK Olimpic Sarajevo.

slika

Avatar
SemPer_fi
Postovi: 634
Pridružen/a: 30 nov 2009, 20:10
Lokacija: Kad 'os pa lijevo
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la SemPer_fi » 18 nov 2010, 14:19

sony_91 je napisao/la:Rođen: 19.03.1988
Mjesto rođenja: Ključ

Pozicija: Odbrana - lijevi defenzivni, ljevak
Visina: 1,86 m
Tezina: ?
aktuelna vrijednost prema Transfermarktu: 850.000 €

Počinje u Podrgmeču iz Sanskog Mosta, zatim prelazi u Laktaše, a sada je u FK Olimpic Sarajevo.

slika
valja ih mali ko veliki :P svaka mu cast!!
"Jedna si jedina;
Moja domovina ;
Jedna si jedina ;
Bosna i Hercegovina!!!"

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la NoName » 18 nov 2010, 14:26

Gledao sam ga otvorenih usta... Ako ovako uvijek igra mi smo riješili problem lijevog beka na duži period. Momak, svaka ti čast!
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Željovac » 18 nov 2010, 14:47

Jedno mangupsko iznošenje lopte, prije toga nekoliko pogrešnih klizećih, bez ispadanja. Jedan ili dva uspješna. Nije za tolike hvalospijeve uopšte, pogotovo što sam ga gledao dva puta protiv Želje i jednom protiv Sarajeva i svaki put je bio kritičan. I za mladu protiv Turske. Nepokretan i neposeban. Ali jučer je imao jednu stvarno dobru akciju. Trebam ga gledati još za neki tačan sud. Nervira me samo kad Olimpic plasira priče da se otimaju Schalke i Leverkusen za njega ili da imaju na stolu ponudu Lokerena od 600.000 eura, koju su eto, izgleda odbili :mrgreen: :roll:
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la kimbo » 18 nov 2010, 15:04

Decko odlicno odigrao . Imama osjecaj da je jucer osigurao svoj angazman ako nista u neki Slovacki klub !
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la NoName » 18 nov 2010, 15:17

Željovac je napisao/la:Jedno mangupsko iznošenje lopte, prije toga nekoliko pogrešnih klizećih, bez ispadanja. Jedan ili dva uspješna. Nije za tolike hvalospijeve uopšte, pogotovo što sam ga gledao dva puta protiv Želje i jednom protiv Sarajeva i svaki put je bio kritičan. I za mladu protiv Turske. Nepokretan i neposeban. Ali jučer je imao jednu stvarno dobru akciju. Trebam ga gledati još za neki tačan sud. Nervira me samo kad Olimpic plasira priče da se otimaju Schalke i Leverkusen za njega ili da imaju na stolu ponudu Lokerena od 600.000 eura, koju su eto, izgleda odbili :mrgreen: :roll:
Ne pratim našu ligu pa ne mogu suditi po tome, ja sam svoje zaključke donio na osnovu onog što sam vidio sinoć. Jeste to malo da se donese neki pravi zaključak, ali ipak treba uvažiti da je momak tek debitirao i da su greške normalne. Što se tiče tih klizećih meni su bili sjajni, jer je momak klizao ispred igrača i lopte, dakle blokirao je prolaz, a ne u noge, što je dobro.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Željovac » 18 nov 2010, 15:52

Protiv Sarajeva je bilo na tv-u i u petercu je katastofalno izubio loptu i još ga je onda i Jahović bacio po ćevape. Sve u par sekundi. A ničim se nije istakao. 5-6 utakmica ga detaljno pratim i jučerašnje iznošenje lopte uz par klizećih je vrh koji sam od njega vidio. U zadnjem kolu je i bio strijelac za Olimpic. Zakleo bih se da nije neki veliki talent, jer mu fali brzine. Ali nikad se ne zna. Još je mlad. Znaće se vrlo brzo.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la NoName » 18 nov 2010, 15:54

Željovac je napisao/la:Protiv Sarajeva je bilo na tv-u i u petercu je katastofalno izubio loptu i još ga je onda i Jahović bacio po ćevape. Sve u par sekundi. A ničim se nije istakao. 5-6 utakmica ga detaljno pratim i jučerašnje iznošenje lopte uz par klizećih je vrh koji sam od njega vidio. U zadnjem kolu je i bio strijelac za Olimpic. Zakleo bih se da nije neki veliki talent, jer mu fali brzine. Ali nikad se ne zna. Još je mlad. Znaće se vrlo brzo.
U pravu si, treba sačekati, ne treba letiti pred rudu :D Kao što to neki čine...
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

bavarian_bk
Postovi: 4843
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la bavarian_bk » 21 nov 2010, 21:52

Željovac je napisao/la:. Nervira me samo kad Olimpic plasira priče da se otimaju Schalke i Leverkusen za njega ili da imaju na stolu ponudu Lokerena od 600.000 eura, koju su eto, izgleda odbili :mrgreen: :roll:
Upravo ove price dizu cijenu igracima . Mislis da Dinamu neko nudi 15 miliona za Badelja ili Vrsaljka :? Nudi ! Al malo sutra . Međutim oni sto su zainteresovani za tog nekog igraca , procitace to , prepasce se i ponuditi vise nego ti navodnih 15 miliona . ;)

Dado
Postovi: 1848
Pridružen/a: 08 sep 2008, 20:28
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Dado » 21 nov 2010, 23:44

Svi se palimo da se ovdje radjaju samo talenti a fudbalske skole nema ni u teoriji. Ni za Dzeku niko nije prvo kontao da je talenat dok nije otisao u Wolfsburg na obuku a da nije otisao sigurno nebi postao ono sto je sad. Subasic je pokazao da ima potencijal i nadam se da ce uskoro naci klub u kojem ce moci da rafinira bilo kakav skriveni talenat koji mozda posjeduje jer realno gledajuci u PL-u to nikad nece steci.

Avatar
senad_flamin
Postovi: 2523
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la senad_flamin » 21 nov 2010, 23:47

sjecam se kad je nasala mlada repka igrala protiv Italije...talijani su njega najvise hvalili...bio je najbolji na toj utakmici ... inace uzeli bod talijanima 1:1 :)
-RIVALDO-

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la insider » 21 nov 2010, 23:52

Britanski 'Daily Mirror' ga je već prozvao "bosanskim Garethom Baleom". :mrgreen:

Ma, sumnjam da u ovom momku ima kvaliteta za nacionalnu vrstu. Daj Bože da griješim...
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la harishp » 21 nov 2010, 23:59

MinistaR je napisao/la:Britanski 'Daily Mirror' ga je već prozvao "bosanskim Garethom Baleom". :mrgreen:

Ma, sumnjam da u ovom momku ima kvaliteta za nacionalnu vrstu. Daj Bože da griješim...
WTF Bale-tan :roll: :shock: :lol: Samo nek je svrsavanje na ove sa ostrva.
Jedno pitanjce.sta bi odgovorio da ti je neko prije pet sest godina rekao da ce Dzeki cijena biti 40 miliona eurica.
Subasic ce gotovo sigurno da uspije u Evropi.Mozda ne kao Balica ali sasvim dovoljno da bi mogao biti od pomoci repci.Jedino ako ga povrede ne uniste ili talovi menadjera.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la insider » 22 nov 2010, 00:12

harishp je napisao/la:
MinistaR je napisao/la:Britanski 'Daily Mirror' ga je već prozvao "bosanskim Garethom Baleom". :mrgreen:

Ma, sumnjam da u ovom momku ima kvaliteta za nacionalnu vrstu. Daj Bože da griješim...
WTF Bale-tan :roll: :shock: :lol: Samo nek je svrsavanje na ove sa ostrva.
Jedno pitanjce.sta bi odgovorio da ti je neko prije pet sest godina rekao da ce Dzeki cijena biti 40 miliona eurica.
Subasic ce gotovo sigurno da uspije u Evropi.Mozda ne kao Balica ali sasvim dovoljno da bi mogao biti od pomoci repci.Jedino ako ga povrede ne uniste ili talovi menadjera.
Pogledaš li, možda slučajno, ponekad, Olimpic, a samim tim i igre ovog "dragulja"?

Treba ga gledati na djelu, da bi se o njemu govorilo kao o budućem "Balici" (na koga god da si mislio). Gledao sam četiri-pet utakmica Olimpica ove sezone (protiv Želje, Sarajeva, Zvijezde, dva puta Slobode) i po meni nije pokazao - ništa.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
senad_flamin
Postovi: 2523
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la senad_flamin » 22 nov 2010, 00:15

[youtube][/youtube]
evo malo nesto od njega!
-RIVALDO-

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la harishp » 22 nov 2010, 00:19

Znam,kako rece Nikic Dzeku su zvali sljivotres i keslali se kako su zaebali i Pliseka i jadne Cehe.
U premier ligi Dzeko pa skoro isto nije prikazao nista.
Subasic za razliku od premier lige i u mladoj repci je odigrao sasvim kvalitetne utakmice.
Da ne govorimo da smo deficitarni sa lijevim bekom.
Niko ne kaze da ce sto posto biti taj Bale ili sta li vec,ali ne to ne mora znaciti da nece uspijeti.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la gruezi » 23 nov 2010, 06:57

ako mene pitate ja bi najradije da ide u cvajtu tu igra 2-3 sezone ,pokupi njemacke navike i tamo sa 25-26 godina bude spreman za bundesku...to mi je otprilike neki max gdje trenutno moze igrati ,mozda svicarska liga ili holandska ali to je u rangu cvajte...pokazao je da zna da mu je bogdom 20 godina proglasio bih ga velikim talentom ovako jos moze samo mu treba dobar trener i profesionalno okruzenje

jessus123
Postovi: 209
Pridružen/a: 23 jul 2009, 10:52
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la jessus123 » 23 nov 2010, 14:06

gruezi je napisao/la:ako mene pitate ja bi najradije da ide u cvajtu tu igra 2-3 sezone ,pokupi njemacke navike i tamo sa 25-26 godina bude spreman za bundesku...to mi je otprilike neki max gdje trenutno moze igrati ,mozda svicarska liga ili holandska ali to je u rangu cvajte...pokazao je da zna da mu je bogdom 20 godina proglasio bih ga velikim talentom ovako jos moze samo mu treba dobar trener i profesionalno okruzenje
A posto tebe niko nista i ne pita,onda ne prdi ! ;)

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Pauk » 25 nov 2010, 14:43

Subasic navodno sigurno ce napustiti Olimpic vec sad u zimskom prelazu a ima ponude iz Belgije, Njemacke, i Turske.

Ako je ovo istina nadam se da Subasic ce preci u neki manji ili srednji klub u njemackoj Bundesligi.
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Principatus » 25 nov 2010, 16:50

Da, kaze da bi trebala situacija da bude jasnija poslije utakmice sa Poljskom i da je na izlaznim vratima.
Naravno se nadam Bundesligi, jer nam ovdje jos fali Bosanaca. :D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.