Muhamed Subašić

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Cartman » 26 jan 2012, 21:43

maxuz baxuz je napisao/la:
Naime, prema pisanju njemačkih medija za bosanskohercegovačkog internacionalca zainteresovana su tri ruska kluba i to Lokomotiv Moskva, Terek Grozny i Amkar.
Ako je ovo izbor onda nije neki tezak izbor!
Vrlo moguce da ce mu Terek ponudit bolji ugovor, ali nadam se da je dovoljno pametan da izabere Lokomotiv.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Za_raju » 03 feb 2012, 18:50

Eto njega u Olimpik za karatko vrijeme!!
Evo zijanio je mjesto u drugoligasu , nema ga u timu protiv Greuhter furtha , cista patetika...
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

Avatar
panties
Postovi: 1164
Pridružen/a: 18 okt 2011, 12:21
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la panties » 03 feb 2012, 18:51

Za_raju je napisao/la:Eto njega u Olimpik za karatko vrijeme!!
Evo zijanio je mjesto u drugoligasu , nema ga u timu protiv Greuhter furtha , cista patetika...
on je operisan u januaru, i oporavlja se.
Zadnja izmjena: panties, dana/u 03 feb 2012, 18:54, ukupno mijenjano 1 put.
...

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la harishp » 03 feb 2012, 18:54

Neko izgleda nema veze ni odakle je supalj a pise samo da se pise,momak je vec skoro dva mjeseca povrijedjen i operaciju je imao.
P.S panties vec objasnila.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Limuntos
Postovi: 1346
Pridružen/a: 29 jun 2011, 10:27
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Limuntos » 03 feb 2012, 18:56

Za_raju je napisao/la:Eto njega u Olimpik za karatko vrijeme!!
Evo zijanio je mjesto u drugoligasu , nema ga u timu protiv Greuhter furtha , cista patetika...
moj lave, sto ti to treba ? koji je tebi qrac vise, sta si navalio na nase igrace ?? pa bolan, jeli moguce da ti nikada ni za jednog naseg igraca nisi rekao nesto pozitivno ?? idi prati odbojku na pijesku za veterane, kani se fuZbala...
Bez puške više ni na fejs ne smiješ ući koliko ima Mawih loodih swatkih tigricha…

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Za_raju » 03 feb 2012, 18:57

panties je napisao/la:
Za_raju je napisao/la:Eto njega u Olimpik za karatko vrijeme!!
Evo zijanio je mjesto u drugoligasu , nema ga u timu protiv Greuhter furtha , cista patetika...
on je operisan u januaru, i oporavlja se.
Hvala na infu zaista nisam to znao , odavno se nije pisalo o njemu !
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

Avatar
Za_raju
Postovi: 1543
Pridružen/a: 27 mar 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Za_raju » 03 feb 2012, 19:04

Limuntos je napisao/la:
Za_raju je napisao/la:Eto njega u Olimpik za karatko vrijeme!!
Evo zijanio je mjesto u drugoligasu , nema ga u timu protiv Greuhter furtha , cista patetika...
moj lave, sto ti to treba ? koji je tebi qrac vise, sta si navalio na nase igrace ?? pa bolan, jeli moguce da ti nikada ni za jednog naseg igraca nisi rekao nesto pozitivno ?? idi prati odbojku na pijesku za veterane, kani se fuZbala...
Nemoj pricati bezze kad dobro znas moje stavove !!
Ja ako i napadam na nekog onda je to sa razlogom!!!
Ovo za Subasica nisam znao jer nisam ni svracao na forum dugo vremena !!!
A zasto sam ono gore napisao lezi u cinjenici da je proslu polusezonu zavrsio katastrofalno pa sam mislio klupa i to zasluzeno!!!
Najveca laz poslije 9/11 : "Niti jedan klub Susic nije odveo u drugu ligu" By Pasodzigera@
Safet Susic ili covjek zvani OM za sve probleme!!!
"No God is Good God "

AÐ_Official
Postovi: 721
Pridružen/a: 08 jul 2011, 00:35
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la AÐ_Official » 03 feb 2012, 19:11

Za_raju je napisao/la:
Limuntos je napisao/la:
Za_raju je napisao/la:Eto njega u Olimpik za karatko vrijeme!!
Evo zijanio je mjesto u drugoligasu , nema ga u timu protiv Greuhter furtha , cista patetika...
moj lave, sto ti to treba ? koji je tebi qrac vise, sta si navalio na nase igrace ?? pa bolan, jeli moguce da ti nikada ni za jednog naseg igraca nisi rekao nesto pozitivno ?? idi prati odbojku na pijesku za veterane, kani se fuZbala...
Nemoj pricati bezze kad dobro znas moje stavove !!
Ja ako i napadam na nekog onda je to sa razlogom!!!
Ovo za Subasica nisam znao jer nisam ni svracao na forum dugo vremena !!!
A zasto sam ono gore napisao lezi u cinjenici da je proslu polusezonu zavrsio katastrofalno pa sam mislio klupa i to zasluzeno!!!
Malo manje misli ako boga znas! Sad opravdavas tvoje trolanje s tim da "zaista" nisi znao. Ako zaista nisi znao sto si onda ista pisao? Jesi li ti u stanju provjerit zasto ne igra ili postavit pitanje pa da ti ljudi odgovore? Ne, nisi. Tebi je bitno da seresh.

baboitata
Postovi: 123
Pridružen/a: 29 okt 2011, 23:53
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la baboitata » 04 feb 2012, 01:49

Ako se ne oporavi Subasic do Brazila sta mislite da se na njegovo mjesto pozove Irfan Ljevakovic?

Avatar
71000
Postovi: 145
Pridružen/a: 10 nov 2009, 20:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la 71000 » 10 mar 2012, 23:03

Nakon operacije prepona, i procesa oporavka koji je trajao do sredine februara, Suba je u poslijednje 3 tekme (Padeborn,Duisburg,Bochum) bio na klupi za rezervne igrače, s tim da je u tekmi protiv Duisburga ušao u igru u 77 min. umjesto povrijeđenog Schuppana koji je već iduću tekmu opet bio starter na lijevom beku.

Do sada je sakupio 12 nastupa (3 gola) u 24.kola 'cvajte'. Kao što sam rekao i za Vranješa, tako i smatram za njega, da treba da bude adekvatno riješenje na poziciji lijevog beka A reprezentacije u skorijoj budućnosti.

Po mom mišljenju, kada/ako Papac (31 god.) odmara, igrač br.2 na lijevom beku trebao bi biti Suba, a Lulića vratiti na poziciju lijevog veznog (kao što radi u Laziju), i ne trpati Salihovića na LB, nek' se nametne Papetu na pozicijama koje igra u klubu (centralnog/zadnjeg veznog), iako je tu konkurencija ruku na srce velika.

Avatar
zgembo89
Postovi: 4882
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la zgembo89 » 11 mar 2012, 00:03

slažem se lijevi bek i lijevi vezni nikako nisu isti profil,tako da Salihović ne može adekvatno zamijenit Papca,ali nisam ni za opciju da igra Subašić ako sjedi na klupi u svom klubu..Slična stvar je i na desnoj strani ne može maletić mijenjat Mujdžu ako imamo Vranješa naprimjer stim da Vranješ je još i u boljoj opciji od subašića jer redovnije igra..

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la el-fighter » 11 mar 2012, 14:44

Danas opet klupa.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Cartman » 31 maj 2012, 18:16

Izgleda ostaje u Dresdenu. Kakve su njihove ambicije? Znam da ovi iz Istocne Njemacke tesko ulaze u Bundesligu...
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Principatus » 31 maj 2012, 19:00

Ambicije su im valjda da prezive u 2. Bundesligi. Sto se tice Subasic, navijaci bas nisu odusevljeni njegovom igrom i bas i ne razumiju zasto ga uprava zeli da ostavi. Na drugu stranu, imao je peh da se bas povrijedio kada je trebao proci pripreme sa njima. Mozda sad u novoj sezoni pokaze vise.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Oprahnoge
Postovi: 96
Pridružen/a: 24 maj 2012, 16:41
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Oprahnoge » 31 maj 2012, 19:14

Subašiću je HNL plafon.samo mi nije jasno ko ga više tako gura,non-stop po nakim njemačkim portalima.doduše i oni su skontali da nije zreo za Cvajtu!
------------------------EINIGKEIT UND RECHT UND FREIHEIT---------------------------

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la BIHfan » 31 maj 2012, 20:50

Slab je on igrac, ispodprosjecan. Ni u Zelji ne bi igrao.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Bulkin
Postovi: 576
Pridružen/a: 04 jun 2012, 22:50
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Bulkin » 07 jun 2012, 19:57

Subasic sagt JA http://www.bild.de/regional/dresden/dyn ... .bild.html" onclick="window.open(this.href);return false; :mrgreen:
FORZA NAPOLI

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Mancini » 15 jun 2012, 01:42

BIHfan je napisao/la:Slab je on igrac, ispodprosjecan. Ni u Zelji ne bi igrao.
Ma neka si nam objasnio! :(
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la harishp » 17 jul 2012, 21:19

Danas Subasic odlican,Teveza par puta izbacio iz kopacki :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Muhamed Subašić

Post Postao/la Cartman » 17 jul 2012, 21:30

Ne znam zasto je Subasic skroz otpisan u zadnje vrijeme. Dobio je par prilika dok je bio u Olimpique de Sarajevo, ali otkad je otisao u Njemacku, nema ga ni na mapi.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.