Sanel Jahic

gost
Postovi: 854
Pridružen/a: 07 avg 2013, 11:46
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la gost » 21 apr 2014, 16:56

zizu1991 je napisao/la:Šunjić je četvrti, ili peti izbor na štoperu, zato se smatra lošim. Njegova loša partija protiv bankara na početku kvalifikacija, i ako se ne varam ona prijateljska na Koševu protiv SAD - a u kojoj smo igrali sa 6 ofanzivnih igrača i 4 defanzivna na osnovu Sušićevih izmjena, koje su naprosto ostavile na vjetrometini zadnju liniju su dali za pravo forumskim stručnjacima da ga stavljaju u te kombinacije. :kafa:
Ona prijateljska protiv SDA-a zaista ne bi trebala da bude mjerilo, staviš zajedno igrače koji nisu nikad igrali zajedno i onda ih procjenjuješ.Nema smisla. Šunjić nikada nije igrao sa Spahom,a kad igraš sa Spahom onda automatski postaješ 30 % bolji igrač. I drgačije te ocjenjuju.

Kako god, mislim da Šunjiću svjetsko nije upitno, a istovremeno mislim da se prema njemu naprevedno, jer momak nije faktički dobio još šansu da se pokaže. A na klupskom nivou je vrlo solidan.

odosmo od Sanela, da se vrćemo :mrgreen:

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 21 apr 2014, 17:24

Cuj Jahic. :crazy: Medu 5-6 prosjecnih stoper sto imamo, bas nam sedmi treba. :thumbup:

gost
Postovi: 854
Pridružen/a: 07 avg 2013, 11:46
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la gost » 21 apr 2014, 17:40

DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:Cuj Jahic. :crazy: Medu 5-6 prosjecnih stoper sto imamo, bas nam sedmi treba. :thumbup:
Pa mislim da ga većina (ja barem jesam) doživljava kao potencijalnog defnazivnog veznog. To je kod Ćire igrao u par utakmica. Voditi ga kao stopera, zaista nema potrebe.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la zizu1991 » 21 apr 2014, 17:47

Ako Sušić bude razmišljao racionalno, Bešić ide kao prvi izbor na defanzivnom veznom na SP.
Jaha nema šta tražiti u reprezentaciji. :salut:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

gost
Postovi: 854
Pridružen/a: 07 avg 2013, 11:46
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la gost » 21 apr 2014, 17:53

zizu1991 je napisao/la:Ako Sušić bude razmišljao racionalno, Bešić ide kao prvi izbor na defanzivnom veznom na SP.
Jaha nema šta tražiti u reprezentaciji. :salut:
odigrao je Jahićkod Ćire par dobrih utakmica baš na azdnjem veznom. Mislim, i priča oko Bešića se uglavnom veže za jednu utakmicu.
Al dobro, mogu se složiti sa tim da Bešić ima prednost, mada ne mislim da bi bila tragedija i da Sanel dobije poziv ispred Bešića.

P.S Mada mislim da pričamo prilično napamet,ne vjerujem da je Jahić uopšte u kombinaciji

Avatar
1988risha
Postovi: 1272
Pridružen/a: 13 apr 2014, 00:59
Lokacija: Čair,Skopje (FYR of Macedonia)
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la 1988risha » 21 apr 2014, 19:13

gost je napisao/la:
zizu1991 je napisao/la:Šunjić je četvrti, ili peti izbor na štoperu, zato se smatra lošim. Njegova loša partija protiv bankara na početku kvalifikacija, i ako se ne varam ona prijateljska na Koševu protiv SAD - a u kojoj smo igrali sa 6 ofanzivnih igrača i 4 defanzivna na osnovu Sušićevih izmjena, koje su naprosto ostavile na vjetrometini zadnju liniju su dali za pravo forumskim stručnjacima da ga stavljaju u te kombinacije. :kafa:
Ona prijateljska protiv SDA-a zaista ne bi trebala da bude mjerilo, staviš zajedno igrače koji nisu nikad igrali zajedno i onda ih procjenjuješ.Nema smisla. Šunjić nikada nije igrao sa Spahom,a kad igraš sa Spahom onda automatski postaješ 30 % bolji igrač. I drgačije te ocjenjuju.

Kako god, mislim da Šunjiću svjetsko nije upitno, a istovremeno mislim da se prema njemu naprevedno, jer momak nije faktički dobio još šansu da se pokaže. A na klupskom nivou je vrlo solidan.

odosmo od Sanela, da se vrćemo :mrgreen:
Ma ja važno je da je Šunjić igrao protiv SDA :rol: trebo bi ga Sajo isprobat protiv SDP-a :D
Ti nisi više san.
Ti si suza iz sna Bossanium moja Bossnium moja.
Bolna mi ne bila.
Ti privjesak ničiji nisi.Ni čest. Ni prćija.
Bosna si bila.Bosna ćeš biti.Bosna bosanska sva.
Osvajača tvojih silnih tko više i imena zna?

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la zizu1991 » 21 apr 2014, 19:18

gost je napisao/la:odigrao je Jahićkod Ćire par dobrih utakmica baš na azdnjem veznom. Mislim, i priča oko Bešića se uglavnom veže za jednu utakmicu.
Al dobro, mogu se složiti sa tim da Bešić ima prednost, mada ne mislim da bi bila tragedija i da Sanel dobije poziv ispred Bešića.

P.S Mada mislim da pričamo prilično napamet,ne vjerujem da je Jahić uopšte u kombinaciji
Ne mislim da Jahić dobiva poziv, čisto dajem mišljenje o njegovom potencijalnom dolasku u reprezentaciju. Što se tiče njega na defanzivnom, previše je spor za takve pozicije, za beka da ne govorim. Zadnje utakmice koje je igr'o za reprezentaciju nas je baš unesrećio, tako da argumenata za njegov poziv ne vidim.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

gost
Postovi: 854
Pridružen/a: 07 avg 2013, 11:46
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la gost » 21 apr 2014, 19:26

1988risha je napisao/la: Ma ja važno je da je Šunjić igrao protiv SDA :rol: trebo bi ga Sajo isprobat protiv SDP-a :D
Ma HDZ-ov igrač :mrgreen: ta protiv koga će , ako neće protiv SDA :mrgreen:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la Virtu4l » 27 apr 2014, 18:06

Ponovo odigrao čitavu utakmicu. Skakavci uzeli bod na najtežem gostovanju u ligi.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la Virtu4l » 29 apr 2014, 13:14

Jahić: Ja se borim za A tim, Sušić neka procijeni
Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Sanel Jahić (32) s dosta uspjeha nosi dres švicarskog Grashopersa. Skupio je sedam nastupa i upisao se jednom u listu strijelaca, a svojim igrama podsjeća na najbolje dane kada je nosio dresove grčkog Arisa i AEK-a.

"Skakavci" su trenutno drugoplasirani tim Super lige Švicarske s četiri boda zaostatka za vodećim Bazelom, a derbi prvenstva između ova dva tima na rasporedu je u nedjelju (16 sati).

Polivalentan fudbaler

Povodom toga kontaktirali smo Jahića, koji je govorio o ekspanziji švicarskog nogometa, karijeri, reprezentaciji...

- Igram za veliki klub. Švicarska liga je u ekspanziji, što se najbolje vidi po rezultatima Bazela u Evropskoj ligi. Upravo s Bazelom vodimo bitku za prvaka Švicarske, a u nedjelju je naš međusobni okršaj koji bi mogao odlučiti novog prvaka. Želimo pobijediti i prići na bod zaostatka - kazao je Jahić za "Avaz".

Ovaj polivalentni fudbaler tokom karijere igrao je na više pozicija, a trenutno u Grashopersu igra stopera i zadnjeg veznog.

Kapljica znoja

- Igram na poziciji koju mi trener kaže, trudim se i borim kako bi se nametnuo selektoru Safetu Sušiću. Ja sam dio te reprezentacije i nikad se ne predajem. Moje je da ostavljam posljednju kapljicu znoja, a na selektoru je da odluči da li će me pozvati - kazao je Jahić, dodavši da je uvjeren da će BiH zajedno s Argentinom proći grupu F na Svjetskom prvenstvu.

Trostruko slavlje

Na pitanje prati li igre Željezničara u kojem je ponikao, Jahić je dao zanimljiv odgovor.

- Naravno da pratim klub koji je moj život. Nadam se da će osvojiti titulu. Zamislite godinu u kojoj bi Željezničar bio prvak, ja s Grashopersom osvojio naslov i sve to krunisao tako što bih bio pozvan u reprezentaciju BiH za Svjetsko prvenstvo. Bilo bi to trostruko moje slavlje - kazao je Jahić.
Samo naprijed Jaha.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la Principatus » 29 apr 2014, 13:27

Neka hvala, igrao je, pokazao da nemoze bas, dovoljno. Salatica rado probati i vidjeti dali nam moze donijeti neki kvalitet. Jahic to nije nazalost.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la Virtu4l » 29 apr 2014, 18:07

Naravno da može, isproban igrač, imao par loših partija, ali puno više dobrih. Igrač zadatka, polivalentan, redovno igra već duže vrijeme. Najbitnije je da može odmah uskočiti, bez ikakvih adaptacija i slično.

Kakav Salatić? Da isprobamo igrača sumnjivog morala, koji usput ima 28 godina?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la Principatus » 29 apr 2014, 21:46

Sta fali, selektor nam je sumnjivog morala, moze i Salatic u Brazil. Glavno je da smo u Brazilu.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la emir79 » 29 apr 2014, 23:28

Principatus je napisao/la:Sta fali, selektor nam je sumnjivog morala, moze i Salatic u Brazil. Glavno je da smo u Brazilu.
Fali! Jer je neko ko je negirao BIH, neko ko je pljuvao po BIH, a takvi nam nisu potrebni, pa tamam da je kao Xabi Alonso.

Jahic ili Besic ce biti, ja sam inace za Besica.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24503
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la Goalgetter » 06 okt 2014, 17:57

U ovakvim defanzivnim problemima, jos ukoliko Spahic otkaze, mislim da bi se mogao pozvati i Sanel. Ne znam u kakvoj je formi, ali je standardan u Grasshoppersima, i to mnogo govori.

Sunjic, Vranjes i Mujdza jedini defanzivci u timu, treba reagovati.

Avatar
HariTz
Postovi: 2531
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la HariTz » 08 okt 2014, 20:21

Goalgetter je napisao/la:U ovakvim defanzivnim problemima, jos ukoliko Spahic otkaze, mislim da bi se mogao pozvati i Sanel. Ne znam u kakvoj je formi, ali je standardan u Grasshoppersima, i to mnogo govori.

Sunjic, Vranjes i Mujdza jedini defanzivci u timu, treba reagovati.
Imamo Hadžića :mrgreen:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la Osim13 » 20 feb 2019, 17:09

:kafa:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12001
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Sanel Jahic

Post Postao/la BoixosNois1899 » 20 feb 2019, 17:17

:rol
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.