Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la badblueboylivno » 23 avg 2017, 11:15

Mostar SG danas igra svoju prvu europsku utakmicu. Skupinu E Preliminarne runde u Mostaru će otvoriti protiv turskog Belediyespora. Sutra ih čeka estonska Narva, a u subotu Flamurtari.

Pobjednik skupine ide u Glavnu rundu, gdje ih čeka azerbajdžanski Araz, rumunjska Deva i još jedan kvalifikant.

Sretno Mostarcima!
Hayley <3

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la arelinho » 23 avg 2017, 11:28

badblueboylivno je napisao/la:Mostar SG danas igra svoju prvu europsku utakmicu. Skupinu E Preliminarne runde u Mostaru će otvoriti protiv turskog Belediyespora. Sutra ih čeka estonska Narva, a u subotu Flamurtari.

Pobjednik skupine ide u Glavnu rundu, gdje ih čeka azerbajdžanski Araz, rumunjska Deva i još jedan kvalifikant.

Sretno Mostarcima!
Prenos utakmica na City tv.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la ASD » 23 avg 2017, 22:46

Jel postoji i promil sanse da neko iznenadi Stari Grad u domacem sampionatu?

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12644
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Mig_Mig » 23 avg 2017, 22:48

ASD je napisao/la:Jel postoji i promil sanse da neko iznenadi Stari Grad u domacem sampionatu?
Nisam stigao da odem, a sad ne mogu da nadjem rez. Koliko je zavrsilo ?
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la ASD » 23 avg 2017, 22:54

Mig_Mig je napisao/la:
ASD je napisao/la:Jel postoji i promil sanse da neko iznenadi Stari Grad u domacem sampionatu?
Nisam stigao da odem, a sad ne mogu da nadjem rez. Koliko je zavrsilo ?
7:3 za SG.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12644
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Mig_Mig » 23 avg 2017, 23:47

ASD je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:
ASD je napisao/la:Jel postoji i promil sanse da neko iznenadi Stari Grad u domacem sampionatu?
Nisam stigao da odem, a sad ne mogu da nadjem rez. Koliko je zavrsilo ?
7:3 za SG.
To je to, ove dvije ostale ekipe su blaga katastrofa.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la badblueboylivno » 25 avg 2017, 01:13

Mostar dobio Estonce 13-3, u zadnjem kolu s Albancima koji su od Turaka izgubili 12-2. :D
Hayley <3

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 25 avg 2017, 18:43

ASD je napisao/la:Jel postoji i promil sanse da neko iznenadi Stari Grad u domacem sampionatu?
Ko iole prati futsal zna da uopšte neće biti iznenađenje ako Stari Grad ne osvoji titulu. ;) Štaviše, Centar sa Dženom Čeligijom, Nemanjom Kneževićem, povratnikom Sipovićem, te Kruškom u formi, i što je najbitnije trenerom, je ozbiljnija ekipa.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la ASD » 25 avg 2017, 19:05

Pappy je napisao/la:
ASD je napisao/la:Jel postoji i promil sanse da neko iznenadi Stari Grad u domacem sampionatu?
Ko iole prati futsal zna da uopšte neće biti iznenađenje ako Stari Grad ne osvoji titulu. ;) Štaviše, Centar sa Dženom Čeligijom, Nemanjom Kneževićem, povratnikom Sipovićem, te Kruškom u formi, i što je najbitnije trenerom, je ozbiljnija ekipa.
Zadnjih 10 godina ne pratim ligu uopste, mozda da sam par meceva pogledao, kad sam pratio svake sedmice po mec dva nije bilo zajednicke lige nego play off i moj tim je bio medju boljima a sad je drugoligas (zamalo prvoligas :D).
Od tad se mnogo svari promijenilo, na prste jedne ruke se mogu igraci nabrojati koji su igrali tada i vise ne spadaju medju bolje igrace lige pa tako poznajem samo ove igrace sto igracju za Reprezentaciju (to su uglavnom igraci koji igraju za Stari Grad).

Ove godine planiram da vise pratim pa sam se malo bojao sto su Radmilovic i Kahvedzic stigli u SG jer nebi bilo zanimljivo pa mi je drago to procitati da ipak postoji dobar konkurent.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 26 avg 2017, 21:34

ASD je napisao/la:
Pappy je napisao/la:
ASD je napisao/la:Jel postoji i promil sanse da neko iznenadi Stari Grad u domacem sampionatu?
Ko iole prati futsal zna da uopšte neće biti iznenađenje ako Stari Grad ne osvoji titulu. ;) Štaviše, Centar sa Dženom Čeligijom, Nemanjom Kneževićem, povratnikom Sipovićem, te Kruškom u formi, i što je najbitnije trenerom, je ozbiljnija ekipa.
Zadnjih 10 godina ne pratim ligu uopste, mozda da sam par meceva pogledao, kad sam pratio svake sedmice po mec dva nije bilo zajednicke lige nego play off i moj tim je bio medju boljima a sad je drugoligas (zamalo prvoligas :D).
Od tad se mnogo svari promijenilo, na prste jedne ruke se mogu igraci nabrojati koji su igrali tada i vise ne spadaju medju bolje igrace lige pa tako poznajem samo ove igrace sto igracju za Reprezentaciju (to su uglavnom igraci koji igraju za Stari Grad).

Ove godine planiram da vise pratim pa sam se malo bojao sto su Radmilovic i Kahvedzic stigli u SG jer nebi bilo zanimljivo pa mi je drago to procitati da ipak postoji dobar konkurent.
Radmilović igra na pasoš preliminarnu rundu, vraća se za ligu u "Centar" gotovo sigurno pošto Centar ne želi da ga pusti bez za futsal ozbiljne love. To je česta pojava kada se igra LP da ekipa praktično pozajmi igrača za preliminarnu fazu. Prethodnih godina su Sipović, Sarić, Aladžić igrali tako za Centar.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la badblueboylivno » 26 avg 2017, 23:01

Da, pola Futsal Dinama igra za malteškog prvaka. A taj prvak je jučer igrao protiv Linza (i našamaro ih, btw) koji je u cijelosti momčad sastavljena Jugića. :rol:
Hayley <3

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 27 avg 2017, 14:00

badblueboylivno je napisao/la:Da, pola Futsal Dinama igra za malteškog prvaka. A taj prvak je jučer igrao protiv Linza (i našamaro ih, btw) koji je u cijelosti momčad sastavljena Jugića. :rol:
Pa u Austriji godinama titulu uzimaju naši ljudi. Prvo je to bila Stella Rossa nekoliko godina, sastavljena od igrača iz bivše Juge, pa je onda prošle sezone KE Srbija uzela titulu, i ove godine Dijamant Linc koga su i osnovali naši ljudi iz Krajine uglavnom. Trener i kapiten su im iz Cazina i okoline. Kakvi Austrijanci i futsal. :D

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la badblueboylivno » 29 avg 2017, 01:05

Mostar na kraju prvi s 3-0-0. Najviše zabijenih golova, najbolja gol-razlika. Lijepo.

U Main roundu su u Pathu B, odakle samo prvaci skupina idu dalje. U skupini su s azerbajdžanskim Arazom, rumunjskom Devom (domaćin) i malteškim St. Andrewsom.

Od klubova iz bivše države crnogorski Titograd ispao od kosovskog Liburnija, makedonski Škupi ispao od spomenutih Maltežana. Maribor je izravno u Main roundu, domaćini su Interu, Dini i Bragi (kakva skupina!), Ekonomac je domaćin Sportingu, Nikarsu i ukrajinskom prvaku Kersonu (oba path A, tri idu dalje), a raspali Nacional će ugostiti skupinu B patha u kojem su Kosovari te francuski Garges i armenski Leo.

Main round se igra u desetom mjesecu - iz četiri skupine A patha dalje (u Elite round) idu po tri kluba, a iz četiri skupine B patha samo pobjednici.


Potvrđeno je da u našoj ligi ponovno gledamo klasični kući/vani format (22 kola), a iz lige ispadaju četiri najlošija - liga se s 12 smanjuje na 10 klubova. Volio bih da se uvede playoff po uzoru na ostale lige.

Nadam se da će moj Seljak uspjeti sačuvati premijerligaški status.
Hayley <3


penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la penke » 31 avg 2017, 03:20

Mirko Hrkac najveci doktor BH futsala
Samo jedno ime

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la shaman7 » 01 sep 2017, 01:29

penke je napisao/la:Mirko Hrkac najveci doktor BH futsala
hrkac je beton ali ne dolazi do izrazaja. mostar bi se mogao prosetat ligom hladno

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la ASD » 26 sep 2017, 15:31

Sofic se raspao, MNK Banovici novi premijerligas.
Zao mi je sto se ovako uslo, ali drago mi je sto se uslo i sto cu moci aktivno pratiti ligu. :D

Jel za 4 dana pocinje liga?

Edit: ipak naredne nedjelje. S obzirom da je tek danas potvrdjeno da smo premijerligas nadam se da cemo uspjeti dovesti/vratiti kojeg igraca.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la LjumanM95 » 26 sep 2017, 16:12

I ja sam kontao da je 30. čak je bio i objavljen raspored da su tad na programu tekme prvog kola. Dobro je što je pomjereno, imaćemo skoro dvije sedmicu za pripremu. Iako smo jedan od glavnih favorita za ispadanje, odlična će stvar biti ugostiti još jednom ekipe poput Mostara, Centra, Leotara... Dvorana će biti sigurno ispunjena svaku utakmicu. :thumbup:

Da se ranije znalo da će biti ovakav epilog, vjerovatno bi se Ramić i Avdić vratili u Banoviće. Sa njima dvojicom, i možda eventualno još jedno-dva pojačanja bi bili u mnogo boljoj poziciji što se opstanka tiče.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la ASD » 26 sep 2017, 16:18

Zar nije Ramic bio u ovom Soficu sto se raspao?
Edit: u Salinesu. Velika steta sto smo kasno saznali.
Ne poznajem konkurenciju ali vjerujem da smo zbog nepojacavanja ekipe prvi favorit za ispadanje ali valjda u klubu ubodu nekog.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la LjumanM95 » 26 sep 2017, 16:25

ASD je napisao/la:Zar nije Ramic bio u ovom Soficu sto se raspao?
Edit: u Salinesu. Velika steta sto smo kasno saznali.
Ne poznajem konkurenciju ali vjerujem da smo zbog nepojacavanja ekipe prvi favorit za ispadanje ali valjda u klubu ubodu nekog.
Potpisali za Salines možda 2-3 dana prije nego je izašla vijest o raspadu Sofića. Sliško je govorio o nekim novajlijama, pa ćemo vidjeti u narednih par dana hoće li biti šta. Godila bi jedno dva provjerena igrača, sa premijerligaškim isustvom. A možda je Ramić i znao da će se raspasti pa otišao u Salines, ali nije znao da će nama ponuditi da popunimo ligu. :D

Možda smo igrački slabiji od ostatka lige, ali je sigurno da uz podršku s tribina mnogi će polomiti zube na nama. Zna se gdje se pravi najbolja futsal atmosfera. :D
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.