Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la arelinho » 08 apr 2017, 17:16

ASD je napisao/la:Dobri su nasi, ali nervira ovo, hajde sto su im brazilci u prvoj postavi nego i sa klupe ulaze.
Čim su se naši krenuli u trku sa njima odmah primamo dva brza gola.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la ASD » 08 apr 2017, 17:22

Pa da, cim su nasi iz odbrane malo rizicnije prostora ostavili, Azeri su to iskoristili, nije bilo potrebe za tim, kontre su nas vec veoma dobro isle, svaka kontra je bila prilika.

1922VFC1981
Postovi: 1664
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la 1922VFC1981 » 08 apr 2017, 17:33

Udje radmilovic izgubi 4-5 lopti i sjedne na klubu,pu posermti se na selektora
#musvdg

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la ASD » 08 apr 2017, 18:02

Malo je falilo.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 08 apr 2017, 18:05

Strašan meč odigrali. Defanzivno nismo bili strpljivi puno, da smo bili, bolje bi prošli, ali sa ovakvom igrom protiv Mađarske i Albanije uzimamo dvije pobjede.

Avatar
alacious
Postovi: 4306
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la alacious » 08 apr 2017, 18:06

Šteta za ovu zadnju priliku. :shifty:

Sve u svemu, vidjelo se da je Azerbejdžan jača reprezentacija od nas, ali me ohrabljuje to što možemo igrati i sa dosta kvalitetnijim od nas.

Hajmo sada dobiti Mađare i Albance. :bih: :bih:
Pappy je napisao/la:Strašan meč odigrali. Defanzivno nismo bili strpljivi puno, da smo bili, bolje bi prošli, ali sa ovakvom igrom protiv Mađarske i Albanije uzimamo dvije pobjede.
Slažem se u potpunosti sa tvojim komentarom, ali sam malo više očekivao od Aladžića, ali teško je reći koliko je mogao protiv Azerbejdžana i njihove, mogu reći, dosta jake odbrane.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la ASD » 08 apr 2017, 18:15

Kako bi godilo kad bi makar jedan mec sedmicno prenosila neka nasa frekventnija televizija, vjerujem da bi gledanost bila solidna jer znam dosta ljudi koji nemaju pojma o nasem futsalu, ali recimo kad god sta bude na TV-u iz ovog sporta odgledaju.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 08 apr 2017, 18:18

alacious je napisao/la:Šteta za ovu zadnju priliku. :shifty:

Sve u svemu, vidjelo se da je Azerbejdžan jača reprezentacija od nas, ali me ohrabljuje to što možemo igrati i sa dosta kvalitetnijim od nas.

Hajmo sada dobiti Mađare i Albance. :bih: :bih:
Pappy je napisao/la:Strašan meč odigrali. Defanzivno nismo bili strpljivi puno, da smo bili, bolje bi prošli, ali sa ovakvom igrom protiv Mađarske i Albanije uzimamo dvije pobjede.
Slažem se u potpunosti sa tvojim komentarom, ali sam malo više očekivao od Aladžića, ali teško je reći koliko je mogao protiv Azerbejdžana i njihove, mogu reći, dosta jake odbrane.
Svako je od njih individualno jak, i može više pokazati. Međutim kao kolektiv smo djelovali odlično. Treba reći da nema Matana zbog povrede palca, veliki hendikep, Radmilović zadnjih mjesec dana vuče povredu trbušnog zida, Tomo Bevanda je propustio čitavu polusezonu jer on boluje od Kronove bolesti i trebao mu je odmor. Mulahmetović je isto tako pred okupljanje imao povredu, Šunjić je otpao sa spiska zbog povrede... Generalno, izvučen je maksimum.

Avatar
alacious
Postovi: 4306
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la alacious » 08 apr 2017, 19:56

Pappy je napisao/la:
Svako je od njih individualno jak, i može više pokazati. Međutim kao kolektiv smo djelovali odlično. Treba reći da nema Matana zbog povrede palca, veliki hendikep, Radmilović zadnjih mjesec dana vuče povredu trbušnog zida, Tomo Bevanda je propustio čitavu polusezonu jer on boluje od Kronove bolesti i trebao mu je odmor. Mulahmetović je isto tako pred okupljanje imao povredu, Šunjić je otpao sa spiska zbog povrede... Generalno, izvučen je maksimum.
Slažem se drug za sve što si napisao, kao tim smo odigrali fantastičnu utakmicu.
Samo što sam ja nekako više očekivao individualne igre, mada se ne može upariti to sa timskom igrom, a takva je ipak donosila rezulate danas.

Samo da odigraju na ovaj način i iduće dvije utakmice i mislim da drugo mjesto nije upitno.

Avatar
alacious
Postovi: 4306
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la alacious » 09 apr 2017, 13:35

Danas protiv Mađarske ponoviti jučerašnju igru i 3 boda bi trebala biti upisana. :bih: :bih:

Za sve koje zanima danšnji meč možete ga pratiti na ovom linku :

http://www.4plus1.ba/vijesti/prenos-uzi ... arska-1860

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la ASD » 09 apr 2017, 14:59

Pappy, ispravi me ako grijesim

Mostar SG (Galic, Pavlovic, Aladzic, Boskovic)
Centar (Mulahmetovic, Radmilovic, Jelic)
Zrinjski (Bevanda, I.Ivankovic)
Tango (Jokic)

S.Ivankovic igra za Ekonomac u Srbiji, a Markic i golman Milanovic igraju u Hrvatskoj za Alumnus odnosno Brod?

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la badblueboylivno » 09 apr 2017, 15:08

E yebiga. :(

Nikad ništa od nas.


0-2. Potop.
Hayley <3

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la HNKBranitelj » 09 apr 2017, 15:28

ASD je napisao/la:Pappy, ispravi me ako grijesim

Mostar SG (Galic, Pavlovic, Aladzic, Boskovic)
Centar (Mulahmetovic, Radmilovic, Jelic)
Zrinjski (Bevanda, I.Ivankovic)
Tango (Jokic)

S.Ivankovic igra za Ekonomac u Srbiji, a Markic i golman Milanovic igraju u Hrvatskoj za Alumnus odnosno Brod?
Malo vise prilike ovome decku koji je jedan od boljih
Jel pozvan Hrkac iz Zrinjskog?
HNK Branitelj Mostar 1992

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la ASD » 09 apr 2017, 15:47

Sumnjam da je pozvan, ove sam nasao na UEF-inoj stranici.

Na kraju dobar rezultat s obzirom da smo gubili s dva razlike, nije losa ova Madjarska, individualno su losiji od nas poprilicno ali su fizicki spremniji i uigraniji su, odmah proigravaju loptu, ne zadrzavaju je ni sekund, mozda je to rezultat stranog i vjerujem dosta skupog selektora koji se nalazi na njihovoj klupi.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 09 apr 2017, 15:52

ASD je napisao/la:Pappy, ispravi me ako grijesim

Mostar SG (Galic, Pavlovic, Aladzic, Boskovic)
Centar (Mulahmetovic, Radmilovic, Jelic)
Zrinjski (Bevanda, I.Ivankovic)
Tango (Jokic)

S.Ivankovic igra za Ekonomac u Srbiji, a Markic i golman Milanovic igraju u Hrvatskoj za Alumnus odnosno Brod?
I Kristijan Pantić MNK Brotnjo.

Još jedna dobra utakmica gdje smo svojim greškama izgubili dva boda. Dva jeftina kiksa, i primljena gola naivno, ali smo se izvukli i barem bod uzeli.

Sad još samo da Azeri ispoštuju i pobjede zadnje kolo Mađare, i mi Albance i imamo baraž.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la ASD » 09 apr 2017, 15:58

Da, trojka, zaboravio sam ga upisati.

Nisu losi Madjari, momci su prespremni, nece ih lako brazilci pretrcavati, ali se iskreno nadam da ce ih rasuti na osnovu razlike u individualnoj kvaliteti, budimo realni prevelika je.

Baraz nam je idealna prilika, iskreno osim Srba ne vidim da nas je neko bas puno kvalitetniji.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 09 apr 2017, 16:03

ASD je napisao/la:Da, trojka, zaboravio sam ga upisati.

Nisu losi Madjari, momci su prespremni, nece ih lako brazilci pretrcavati, ali se iskreno nadam da ce ih rasuti na osnovu razlike u individualnoj kvaliteti, budimo realni prevelika je.
Mađari su u nekim segmentima bolja repka od Azerbejdžana. Drot je po meni jedan od najboljih svjetskih igrača trenutno. Ali ako on i David ne igraju, što je slučaj bio pred ove kvalifikacije u prijateljskim mečevima, to je smiješna repka.

Ne treba zanemariti ni Albance. Vrlo nezgodna repka, nepoznanica za šire mase, ali repka koja ima pet igrača Feniksa koji je odigrao izuzetno Ligu šampiona, i tri igrača iz Italije. Neće biti nimalo lako ni njih pobijediti, a kamoli više razlike.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la ASD » 09 apr 2017, 16:11

Jel ima ikakvu ulogu Ivankovic u Ekonomcu?

Avatar
alacious
Postovi: 4306
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la alacious » 09 apr 2017, 19:51

Velika šteta danas, onaj promašaj Boškovića na samom kraju utakmice, mogli smo stići do preokreta, ali ni ovako nije loše. Ako Azerbejdžan ispoštuje i pobijedi Mađarsku, sve je u našim rukama. :bih:

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Liga BiH u malom nogometu/fudbalu

Post Postao/la Pappy » 09 apr 2017, 20:10

ASD je napisao/la:Jel ima ikakvu ulogu Ivankovic u Ekonomcu?
Naravno. Čak je skoro svaku utakmicu u zadnje vrijeme strijelac. Nije bio protiv Euromotusa u kupu, ali je i tu odigrao dobru rolu.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.