Rekonstrukcija stadiona u BiH

AnelZ
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la AnelZ » 05 maj 2016, 03:57

Iskreno se nadam da ce Mladost Kakanj angazovati neku eminentnu dizajnersku kucu koja ce napraviti plan uredjenja unutrasnjosti te press sale pa makar morali izdvojiti nesto vise novca. Ogroman potencijal ima iako vec super izgleda no uvijek mora bolje :)

PERO1234 je napisao/la:
AnelZ je napisao/la:Sada sam tek skontao da je Široki Brijeg djelomicno finansirao postavljanje krova od onog novca koji je savez od UEFA obezbjedio vecinom za travnjake jer se ne sjecam da su oni radili nesto na istome (nadam se da me niko nece ispraviti :D ). To je bilo skoro 100.000 €. Bravo ja, kasnim ko vozovi u BiH :facepalm:

Ma mi smo cini mi se od tih novaca radili prskalice za travnjak, koje se uključuju i isključuju automatski ovisno o vanjskim uvjetima (temperatura, vlaga tla). A i cisto sumnjam da se takva namjenska sredstva mogu prenamijeniti za bilo koje druge stvari. Krov je placen u kesu. Nesto skupljeno na donatorskoj večeri, a ostalo platio klub svojim sredstvima.

Iskreno nesto sumnjam da je citav taj sistem prskalica kostao oko 100.000 €, no najmanje je sada bitno to. Jedino zasto sumnjam u svoj navod za krov jeste sto je apsolutna vecina taj novac utrosila u 2014. ili na zimu 2014/15 sto bi znacilo da je Široki Brijeg posljednji iskoristio novac. A novac koji je obezbjedjen od UEFA nije bio iskljucivo za travnjake vec za infrastrukturu, prepostavljam da je travnjake u prvi plan stavio nas Savez prilikom odobravanja novca. Pa i Željezničar je taj novac usmjerio prvenstveno u obnovu svlacionica koje je odradio zajedno sa Opcinom Novo Sarajevo, tek jedan dio je ulozen u sistem navodnjavanja te obnovu pomocnog terena, Zrinjski je uradio lože od tog novca uz neke radove na pomocnom terenu i sl. :)
"I dobro znajte, da sve sam njemu dao
zbog njega ja sam stoput u belaj pao"

AIESEC - najveća organizacija u svijetu vođena od strane mladih
http://www.aiesec.ba/

esprit24
Kontakt:

Post Postao/la esprit24 » 05 maj 2016, 09:30

@Signore hvala za idzvojeno vrijeme da napises post u vezi stadiona Banja Ilidza. Valjda se nesto na ljeto bude radilo :)
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Wolffire
Kontakt:

Post Postao/la Wolffire » 05 maj 2016, 14:20

AnelZ je napisao/la:Iskreno se nadam da ce Mladost Kakanj angazovati neku eminentnu dizajnersku kucu koja ce napraviti plan uredjenja unutrasnjosti te press sale pa makar morali izdvojiti nesto vise novca. Ogroman potencijal ima iako vec super izgleda no uvijek mora bolje :)

Za nadat se je da ce biti uradjeno dobro kao sve do sad.
Poceli si radovi na uredjenju starog bunkera koji se nalazi iza zapadne tribine. Tu bi trebao biti fanshop. To ce biti prava mala atrakcija siguran sam samo ako se uradi kako treba :)

brigsiroki
Kontakt:

Post Postao/la brigsiroki » 05 maj 2016, 15:35

AnelZ je napisao/la:Iskreno se nadam da ce Mladost Kakanj angazovati neku eminentnu dizajnersku kucu koja ce napraviti plan uredjenja unutrasnjosti te press sale pa makar morali izdvojiti nesto vise novca. Ogroman potencijal ima iako vec super izgleda no uvijek mora bolje :)

PERO1234 je napisao/la:
AnelZ je napisao/la:Sada sam tek skontao da je Široki Brijeg djelomicno finansirao postavljanje krova od onog novca koji je savez od UEFA obezbjedio vecinom za travnjake jer se ne sjecam da su oni radili nesto na istome (nadam se da me niko nece ispraviti :D ). To je bilo skoro 100.000 €. Bravo ja, kasnim ko vozovi u BiH :facepalm:

Ma mi smo cini mi se od tih novaca radili prskalice za travnjak, koje se uključuju i isključuju automatski ovisno o vanjskim uvjetima (temperatura, vlaga tla). A i cisto sumnjam da se takva namjenska sredstva mogu prenamijeniti za bilo koje druge stvari. Krov je placen u kesu. Nesto skupljeno na donatorskoj večeri, a ostalo platio klub svojim sredstvima.

Iskreno nesto sumnjam da je citav taj sistem prskalica kostao oko 100.000 €, no najmanje je sada bitno to. Jedino zasto sumnjam u svoj navod za krov jeste sto je apsolutna vecina taj novac utrosila u 2014. ili na zimu 2014/15 sto bi znacilo da je Široki Brijeg posljednji iskoristio novac. A novac koji je obezbjedjen od UEFA nije bio iskljucivo za travnjake vec za infrastrukturu, prepostavljam da je travnjake u prvi plan stavio nas Savez prilikom odobravanja novca. Pa i Željezničar je taj novac usmjerio prvenstveno u obnovu svlacionica koje je odradio zajedno sa Opcinom Novo Sarajevo, tek jedan dio je ulozen u sistem navodnjavanja te obnovu pomocnog terena, Zrinjski je uradio lože od tog novca uz neke radove na pomocnom terenu i sl. :)

široki je te godine radio prskalice, dva TVstudia te stolove za medije,te su se obnovile novinarske prostorije (http://www.nk-sirokibrijeg.com/~nksirok ... -za-europu) a nakon odigranih utakmica u europi promijenjene su sve sjedalice na stadionu,a onda dolazi sezona (prošle godine) kad smo ostali bez europe i na donatorskoj večeri skupile se pare za krov... tako da su se pare od uefe utrošile u prskalice studia nvinare itd,a tada smo bili i prodali,marića,špikića i zakarića i tu smo zgrnili dobru lovu i zato smo dosta toga i uradili jer nebi sve doteklo od UEFE

AnelZ
Kontakt:

Post Postao/la AnelZ » 05 maj 2016, 18:57

Nisam bio upucen u ove radove za medijske prostore. Hvala na pojasnjenju :)
"I dobro znajte, da sve sam njemu dao
zbog njega ja sam stoput u belaj pao"

AIESEC - najveća organizacija u svijetu vođena od strane mladih
http://www.aiesec.ba/

brigsiroki
Kontakt:

Post Postao/la brigsiroki » 05 maj 2016, 21:06

AnelZ je napisao/la:Nisam bio upucen u ove radove za medijske prostore. Hvala na pojasnjenju :)

:thumbup:

HeraklitMracni
Kontakt:

Post Postao/la HeraklitMracni » 06 maj 2016, 12:07

Mozel se kod nas montazne tribine ovako postavljat ili napraviti
slika
slika

Signore
Kontakt:

Post Postao/la Signore » 06 maj 2016, 12:10

Montazne da, ali te sto si ti postavio NE. Doduse, mozda u PL i mogu, na kakvim skelama su znali biti gostujuci navijaci ovo je premija. UEFA strogo zabranjuje ove tribine sa slika.

HeraklitMracni
Kontakt:

Post Postao/la HeraklitMracni » 06 maj 2016, 12:27

hvala signore , dezurni na temi rekonstrukcija :D sigurno si prvi poslije rata bio za rekonstrukciju kuca , cesta , zgrada i ostalog :D :D ili kad ides sa autom razgledas pa ti smetaju gradjevine , jednostavno ako nije ispravno bode te u oci :P

cikazubo

Post Postao/la cikazubo » 06 maj 2016, 12:41

Signore je napisao/la:Montazne da, ali te sto si ti postavio NE. Doduse, mozda u PL i mogu, na kakvim skelama su znali biti gostujuci navijaci ovo je premija. UEFA strogo zabranjuje ove tribine sa slika.

Frosinone u seriji A ima 3 takve identicne tribine. Mozda nije tza evropske lige i lige prvaka ali kad moze u seriji A zasto ne i u nasoj ligi.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

ultra gitano

Post Postao/la ultra gitano » 06 maj 2016, 14:43

cikazubo je napisao/la:
Signore je napisao/la:Montazne da, ali te sto si ti postavio NE. Doduse, mozda u PL i mogu, na kakvim skelama su znali biti gostujuci navijaci ovo je premija. UEFA strogo zabranjuje ove tribine sa slika.

Frosinone u seriji A ima 3 takve identicne tribine. Mozda nije tza evropske lige i lige prvaka ali kad moze u seriji A zasto ne i u nasoj ligi.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Ja sam čito pravilnik za ove montažne tribine piše uz suglasnost glavnog inspektora za sigurnost Uefe i garancije kompanije koja ih pravi odnosno postavlja da se mogu koristiti u Uefinim natjecanjima samo što se ne preporuča radi sigurnosti jer ipak su montažne :D

Lik
Kontakt:

Post Postao/la Lik » 06 maj 2016, 22:40

Mladost Doboj Kakanj je otvorio novi klubski salon, međutim ne mogu nigdje pronaći slike. Ako neko ima neki link ili koju slikicu nek nabaci.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

HeraklitMracni
Kontakt:

Post Postao/la HeraklitMracni » 06 maj 2016, 22:46

Lik je napisao/la:Mladost Doboj Kakanj je otvorio novi klubski salon, međutim ne mogu nigdje pronaći slike. Ako neko ima neki link ili koju slikicu nek nabaci.

vrati jednu stranicu nazad , imaju slike :D

Lik
Kontakt:

Post Postao/la Lik » 06 maj 2016, 22:56

HeraklitMracni je napisao/la:
Lik je napisao/la:Mladost Doboj Kakanj je otvorio novi klubski salon, međutim ne mogu nigdje pronaći slike. Ako neko ima neki link ili koju slikicu nek nabaci.

vrati jednu stranicu nazad , imaju slike :D

Do mene :lol:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Omar500
Kontakt:

Post Postao/la Omar500 » 08 maj 2016, 15:07

slika
slika
slika

Kompanija Wortmann metal d.o.o. danas je započela radove na rekonstrukciji zapadne tribine Stadiona Grbavica. Radovi podrazumijevaju uklanjanje postojeće drvene konstrukcije tribina Zapad A i Zapad B, a u narednim danima će se pristupiti procesu postavljanja čelične konstrukcije te montaže novih stolica.Projekat evropske Grbavice se nastavlja te će svi radovi biti završeni do 31.05.2016.

http://fkzeljeznicar.ba/zapoceli-radovi ... ine/20057/

ennis
Kontakt:

Post Postao/la ennis » 10 maj 2016, 23:15

Gledam ovaj zapad,sad kad se rascistilo,ima ovdje prostora i za koji red vise kada se postavi celicna konstrukcija nego kada je drvena tribina bila.
Svaka cast upravi,samo naprijed,ide i istok veoma brzo.
SLOBODA NAVIJAČIMA

FrancescoTotti
Kontakt:

Post Postao/la FrancescoTotti » 10 maj 2016, 23:51

HeraklitMracni je napisao/la:Stadion Mladosti sniman dronom
https://vimeo.com/165407742

Pa stadion tik pored rijeke :lol:
Oni nisu normalni, znaju li koliko danas kosta jedna lopta :P
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

darkangel4
Kontakt:

Post Postao/la darkangel4 » 11 maj 2016, 19:32

slika

slika

slika
Radnička klasa since 1921

JavierBosnia
Kontakt:

Post Postao/la JavierBosnia » 12 maj 2016, 11:53

darkangel4 je napisao/la:slika

slika

slika

Nadam se da smo postali ljudi. Istinski navijaci reprezentacije to vec odavno jestu (kad se sjetim zvizdanja protivnickih himni), nadam se da ce i navijaci, tzv huligani ovih seljackih klubova isto postupiti
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.