Rekonstrukcija stadiona u BiH

ennis
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la ennis » 16 mar 2017, 18:20

Signore je napisao/la:Veci broj stepenica znaci vecu prohodnost, a samim tim i komociju. Bas nekome treba da digne 50 ljudi da stigne do stepenica. Zato u nekim ligama imas pravlnikom odredjen broj sjedalica od stepenica do stepenica. Slagat cu, ali mislim da je i Engleskoj 24. Zato i imaju hrpu sektora pa im se stadioni i cine veci.

Bravo za komentar.
Al sta ces kad smo mi navikli da budemo stoka,bolje pomjerit 50 ljudi da dodjs do mjesta ili izlazit sa stadiona pola sata naguravat se.
Istok na Grbavici je za respect sa te strane,bravo za ulaze za invalide.
Kada sam vidio duple stepenice na centralnom dijelu bio sam skeptican,malo bolje kad se pogleda mozda je trebalo da se razbije neka monotonost,mislim da ce i to super izgledati.
SLOBODA NAVIJAČIMA

arelinho
Član IO SS.ba lige
Kontakt:

Post Postao/la arelinho » 16 mar 2017, 18:27

fixator je napisao/la:Zna li iko koliko bi mogla biti karta na istoku...skuplja od sjevera ili...

Poslano sa mog Smartphone_6.1 koristeći Tapatalk

U europskim tekmama koje se budu igrali biće cijena 15 KM. U ligi vjerovatno 10/12 KM, a ako bude 10 u ligi onda će vjerovatno sjever biti 8 KM.

AnelZ
Kontakt:

Post Postao/la AnelZ » 16 mar 2017, 19:38

Ove sezone sjever ostaje 10 KM jer su i godisnje i ostale cijene formirane na osnovu te kalkulacije, a vrlo vjerovatno ce i istok imati istu cijenu jer nema krov. Da li ce se nesto mjenjati naredne sezone, ne znam ali ja bi iskreno ostavio istu cijenu za sjever i istok od 10 KM jer postoje razlike koje opravdavaju istu cijenu tj. krov i cinjenica na istoku bez kacketa ili suncanih naocala ces škiljiti vecinu utakmice ako je pitanje dnevna utakmica :D
"I dobro znajte, da sve sam njemu dao
zbog njega ja sam stoput u belaj pao"

AIESEC - najveća organizacija u svijetu vođena od strane mladih
http://www.aiesec.ba/

Toholji
Kontakt:

Post Postao/la Toholji » 16 mar 2017, 20:06

UltrasZenica je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:
scootzzZzTM87 je napisao/la:Zenicanin, kakve ti komplekse imas prema grbavici to je cudo

interesantno je da dosta zeničana pokazuje sličnu tenziju .... vjerovatno jer osjećaju da bi u dogledno vrijeme mogli ostati bez tekmi reprezentacije

još smo mi daleko od toga, a da budem iskren meni je to sporedna stvar, grbavica je željo i željo je grbavica, sve ostalo je manje važno. dodatni hepeninzi na stadionu su dobrodošlí, ali elem sporedni!

kakvi kompleksi,pa dosta raje iz zenice pohvalilo ovaj projekat i to bas na ovom forumu...
a sto se tice repke vodite je odmah,boli nas kita :D

Jel to ne volis BiH?
Sta ocekivati od drugih kad Bosnjo ne voli reprezentaciju

UltrasZenica
Kontakt:

Post Postao/la UltrasZenica » 16 mar 2017, 20:17

Toholji je napisao/la:
UltrasZenica je napisao/la:kakvi kompleksi,pa dosta raje iz zenice pohvalilo ovaj projekat i to bas na ovom forumu...
a sto se tice repke vodite je odmah,boli nas kita :D

Jel to ne volis BiH?

pa ko je rekao da ne volim? :cool:

firefirefirely
Kontakt:

Post Postao/la firefirefirely » 16 mar 2017, 20:24

Toholji je napisao/la:
Jel to ne volis BiH?

Kakav zakljucak .. :clap:
Nije, nego ti zeli reci da, vec dugo vremena na utakmicama repke je najmanje zenicana, sto zbog ekonomske situacije sto zbo zasicenja,a drugo, savez ima izrabljivacki ugovor sa Nk Celik o koristenju stadiona (koji je neko iz bivse SDA uprave potpisao za par milja ispod stola) ..
Svima nam je drago vidjeti da se grade stadioni sirom drzave, pa da i mi negdje na tribini imamo wc i vodu kao i svi nasi gosti ;)

Makanaky
Kontakt:

Post Postao/la Makanaky » 16 mar 2017, 21:02

sajo10 je napisao/la:slika

Do tekme s Radnikom valjda dodaju još 2 slova :D
Lole, taman se ludilo raščisti / taman smo nadomak smisla / evo ih sledeći falšisti dok si rek'o piksla

Toholji
Kontakt:

Post Postao/la Toholji » 16 mar 2017, 21:13

firefirefirely je napisao/la:
Toholji je napisao/la:
Jel to ne volis BiH?

Nije, nego ti zeli reci da, vec dugo vremena na utakmicama repke je najmanje zenicana, sto zbog ekonomske situacije sto zbo zasicenja,a drugo, savez ima izrabljivacki ugovor sa Nk Celik o koristenju stadiona (koji je neko iz bivse SDA uprave potpisao za par milja ispod stola) ..
Svima nam je drago vidjeti da se grade stadioni sirom drzave, pa da i mi negdje na tribini imamo wc i vodu kao i svi nasi gosti ;)

Ti bas znas da je SDA ispod stola nesto.. de ba uozbilji se. Prica se na tom fonu kao nebitno hoce li igrati nama rep. u Zenici, sta je sve rep. kroz utakmice tom gradu tesko je i pobrojati. Klasnicna nezahvalnost, al to je tipicno za bosanskog covjeka. Rep. svoje utakmice treba igrati gdje je u datom trenutku najbolje sa uslovima.
Jos nesto, koliko znam rahmetli bivsi nacelnik je izdvajao velika sredstva za modernizaciju stadiona, izgradio onakvu dvoranu, Kamberovica polje, cestovu infrastrukturu i opet nezahvalnost. Sta reci

esprit24
Kontakt:

Post Postao/la esprit24 » 16 mar 2017, 21:42

Jesam li nesto preskocio, mozda je vec i pisano. Interesuje me zasto se preskace u postavljanju stolica, odnosno zasto ne ide do vrha ??
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

OZWien7
Kontakt:

Post Postao/la OZWien7 » 16 mar 2017, 22:03

Makanaky je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:slika

Do tekme s Radnikom valjda dodaju još 2 slova :D

jelde bice bolje od Bilinog,cim vam jos dva slova dodaju ? :D :D

diplomatija
Kontakt:

Post Postao/la diplomatija » 16 mar 2017, 22:14

Uvijek je i bio bolji od Biljinog pola

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

OZWien7
Kontakt:

Post Postao/la OZWien7 » 16 mar 2017, 22:15

Kako da ne uvijek

tale07
Kontakt:

Post Postao/la tale07 » 16 mar 2017, 23:27

Toholji je napisao/la:
Toholji je napisao/la:
Jel to ne volis BiH?

Ti bas znas da je SDA ispod stola nesto.. de ba uozbilji se. Prica se na tom fonu kao nebitno hoce li igrati nama rep. u Zenici, sta je sve rep. kroz utakmice tom gradu tesko je i pobrojati. Klasnicna nezahvalnost, al to je tipicno za bosanskog covjeka. Rep. svoje utakmice treba igrati gdje je u datom trenutku najbolje sa uslovima.
Jos nesto, koliko znam rahmetli bivsi nacelnik je izdvajao velika sredstva za modernizaciju stadiona, izgradio onakvu dvoranu, Kamberovica polje, cestovu infrastrukturu i opet nezahvalnost. Sta reci

E nek ti znas. A to za bivseg gradonacelnika si upravu, ja sam cak cuo da je prodao neke svoje nekretnine sto je imao po jadranu i od toga finansirao dvoranu, magistralu itd.

Svaka cast za zeljeznicar, samo se nadam da nece sad staviti cijenu ulaznice 15KM.

Sent from my MI 4W using Tapatalk

Makanaky
Kontakt:

Post Postao/la Makanaky » 16 mar 2017, 23:44

OZWien7 je napisao/la:

Ah, dok je teren ovakav, što se mene tiče neka dodaju još samo 2 slova ;)

A šta je najbolje... valjalo bi odigrati po utakmicu kao igrač na svakom terenu, pa onda doći kao navijač pa dati potpuni sud. Neka svi premijerligaši imaju svoje Bilino (adekvatno održavano), a može i poneki drugoligaš.
Lole, taman se ludilo raščisti / taman smo nadomak smisla / evo ih sledeći falšisti dok si rek'o piksla

JavierBosnia
Kontakt:

Post Postao/la JavierBosnia » 17 mar 2017, 00:01

esprit24 je napisao/la:Jesam li nesto preskocio, mozda je vec i pisano. Interesuje me zasto se preskace u postavljanju stolica, odnosno zasto ne ide do vrha ??

Jednostavno je, gore na vrhovima negdje jos malo oblikuju beton da fino legne, ali isto tako slazu ova slova koja su komplikovanina nego poredat samo plave stolice na vrh
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Toholji
Kontakt:

Post Postao/la Toholji » 17 mar 2017, 03:37

tale07 je napisao/la:
Toholji je napisao/la:

E nek ti znas. A to za bivseg gradonacelnika si upravu, ja sam cak cuo da je prodao neke svoje nekretnine sto je imao po jadranu i od toga finansirao dvoranu, magistralu itd.

Svaka cast za zeljeznicar, samo se nadam da nece sad staviti cijenu ulaznice 15KM.

Sent from my MI 4W using Tapatalk

Ne znam ko je tvrdio da je vidio nesto ispod stola ja ili vi. Jesi to ti mjerilo pa da kazes za to si upravo. Pricam o cinjenicama, vidim stadion u Zenici, jedan i drugi, dvoranu, puteve. Zna se za kojeg mandata

nide
Kontakt:

Post Postao/la nide » 17 mar 2017, 08:10

slika
Friska

OZWien7
Kontakt:

Post Postao/la OZWien7 » 17 mar 2017, 08:15

Makanaky je napisao/la:
OZWien7 je napisao/la:

Ah, dok je teren ovakav, što se mene tiče neka dodaju još samo 2 slova ;)

A šta je najbolje... valjalo bi odigrati po utakmicu kao igrač na svakom terenu, pa onda doći kao navijač pa dati potpuni sud. Neka svi premijerligaši imaju svoje Bilino (adekvatno održavano), a može i poneki drugoligaš.

s ovim se slazem sto si rekao nek svaki premijerligas ima svoje Bilino, a ne oranice
nisam isao na puno gostujuci tekmi,al ono sto sam isao pa nemaju vode a da ne pricam wc...a tribine su prica za sebe

Konzerva
Kontakt:

Post Postao/la Konzerva » 17 mar 2017, 08:17

nide je napisao/la:slika
Friska

Bajo moj ima da bude prava bombonica stadion :clap: toliko ce biti dobar da ce i Zeljini igraci se strasiti izaci na megdan protivniku a kamoli protivnicki igraci :D kad krene huk sa istocne uh
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

fixator
Kontakt:

Post Postao/la fixator » 17 mar 2017, 08:39

arelinho je napisao/la:
fixator je napisao/la:Zna li iko koliko bi mogla biti karta na istoku...skuplja od sjevera ili...

Poslano sa mog Smartphone_6.1 koristeći Tapatalk

U europskim tekmama koje se budu igrali biće cijena 15 KM. U ligi vjerovatno 10/12 KM, a ako bude 10 u ligi onda će vjerovatno sjever biti 8 KM.

hvala na odgovoru, to mi je sasvim prihvatljivo, jer mislim da će dosta raje preći na istok sa sjevera...

da li postoji neka inicijativa, plan, ideja ili bilo šta da se nekada u budućnosti kad se sve ovo oko rekonstrukcije stadiona završi, da se predlože posebna imena za svaku tribinu, kao što ima manchester united recimo.

Bio bi dobar fol da svaka tribina ima svoje ime.
Semper Fidelis

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.