Rekonstrukcija stadiona u BiH

mikel48
Postovi: 392
Pridružen/a: 09 jan 2017, 16:38
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la mikel48 » 18 jan 2018, 22:01

pravi primjer stadiona za naše uvjete
ŽIVOT ZA ŠIROKI.

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la AnelZ » 19 jan 2018, 01:23

Rekonstrukcija ce kostati oko 20 miliona € prema informaciji koju sam pronasao.

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la 75000 » 20 jan 2018, 20:52

Sta je sa onog stadiona u Ugljeviku sto ga je uzeo Stanisic jel sredio sta?

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 20 jan 2018, 22:55

Eto milion € za Dzeksona, i na ljeto nekih par stotina hiljada za Bajica,500 milja KM od Konakovica i jos ce biti podrske od opstine to je nekih vec 3 miliona KM
Da se mene pita, teren, drenaza i grijaci (cca 1.5mil), krov na istoku, uredjenje sjevera, uredjenje platoa ispred istoka i uredjivanje prostora ispod istoka.

A onda krenuti sa projektom "jug" kad sve bude rjeseno ostalo
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 20 jan 2018, 23:14

mikel48 je napisao/la: pravi primjer stadiona za naše uvjete
17.3 miliona eura je ovaj stadion, prosto nije moguće da bi neko uložio tolike novce u jedan stadion u BiH. :damn: :bih:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Signore » 20 jan 2018, 23:29

75000 je napisao/la:Sta je sa onog stadiona u Ugljeviku sto ga je uzeo Stanisic jel sredio sta?
Sredili su ga. Bile su slike ovdje. Igrali su juniori BiH jesenas kvalifikacije za EP pa trazi postove tamo negdje od 11. mjeseca.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15897
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 21 jan 2018, 08:42

JavierBosnia je napisao/la:Eto milion € za Dzeksona, i na ljeto nekih par stotina hiljada za Bajica,500 milja KM od Konakovica i jos ce biti podrske od opstine to je nekih vec 3 miliona KM
Da se mene pita, teren, drenaza i grijaci (cca 1.5mil), krov na istoku, uredjenje sjevera, uredjenje platoa ispred istoka i uredjivanje prostora ispod istoka.

A onda krenuti sa projektom "jug" kad sve bude rjeseno ostalo
:thumbup: to sto si rekao i jos video nadzor brojaci i rekonstrkcija zapada i top stadion a jug kad se steknu uslovi

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 21 jan 2018, 12:13

svrakino1921 je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Eto milion € za Dzeksona, i na ljeto nekih par stotina hiljada za Bajica,500 milja KM od Konakovica i jos ce biti podrske od opstine to je nekih vec 3 miliona KM
Da se mene pita, teren, drenaza i grijaci (cca 1.5mil), krov na istoku, uredjenje sjevera, uredjenje platoa ispred istoka i uredjivanje prostora ispod istoka.

A onda krenuti sa projektom "jug" kad sve bude rjeseno ostalo
:thumbup: to sto si rekao i jos video nadzor brojaci i rekonstrkcija zapada i top stadion a jug kad se steknu uslovi
Trebao bi znati da ce se zapad zadnji raditi jer je najskuplji, prema nekoj hijerarhiji u zelji planiraju raditi prvo teren, uredjenje sjevera, pa jug
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15897
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 21 jan 2018, 16:11

JavierBosnia je napisao/la:
svrakino1921 je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Eto milion € za Dzeksona, i na ljeto nekih par stotina hiljada za Bajica,500 milja KM od Konakovica i jos ce biti podrske od opstine to je nekih vec 3 miliona KM
Da se mene pita, teren, drenaza i grijaci (cca 1.5mil), krov na istoku, uredjenje sjevera, uredjenje platoa ispred istoka i uredjivanje prostora ispod istoka.

A onda krenuti sa projektom "jug" kad sve bude rjeseno ostalo
:thumbup: to sto si rekao i jos video nadzor brojaci i rekonstrkcija zapada i top stadion a jug kad se steknu uslovi
Trebao bi znati da ce se zapad zadnji raditi jer je najskuplji, prema nekoj hijerarhiji u zelji planiraju raditi prvo teren, uredjenje sjevera, pa jug
ok.ti sigurno bolje znas al mislim da ce zapad jos malo prosirit ovakav kakav jest za jos vip sjedista za novinare i kamere i pored terena sa grijacima i video nadzorom i brojacima oni misle da mogu igrat grupne faze LP i EL

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la FrancescoTotti » 21 jan 2018, 16:14

Bilo bi stvarno dobro da se ovaj novac od dzeksona upuca u teren. Uz bilino, siroki da imamo i treci normalan teren u ovoj ligi.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 21 jan 2018, 16:40

FrancescoTotti je napisao/la:Bilo bi stvarno dobro da se ovaj novac od dzeksona upuca u teren. Uz bilino, siroki da imamo i treci normalan teren u ovoj ligi.
Pa i hoce. To se vec u maju radi

Kanton je obezbjedio 500 hiljada, zeljo je izdvojio za to jos 700, mada ako bi htjeli grijace oni su nekih 300 milja sto izadje na 1.5mil sve

Tad nekad ce pare i od bajica, tako da njima i nakon odradjenog terena ostaje milion, 1.5 mil KM
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1142
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la theKuPuS » 21 jan 2018, 18:55

JavierBosnia je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la:Bilo bi stvarno dobro da se ovaj novac od dzeksona upuca u teren. Uz bilino, siroki da imamo i treci normalan teren u ovoj ligi.
Pa i hoce. To se vec u maju radi

Kanton je obezbjedio 500 hiljada, zeljo je izdvojio za to jos 700, mada ako bi htjeli grijace oni su nekih 300 milja sto izadje na 1.5mil sve

Tad nekad ce pare i od bajica, tako da njima i nakon odradjenog terena ostaje milion, 1.5 mil KM
Otkud tebi ta računica za teren? Oni su najavili za teren za grijačima treba 1 200 000

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 21 jan 2018, 19:03

theKuPuS je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la:Bilo bi stvarno dobro da se ovaj novac od dzeksona upuca u teren. Uz bilino, siroki da imamo i treci normalan teren u ovoj ligi.
Pa i hoce. To se vec u maju radi

Kanton je obezbjedio 500 hiljada, zeljo je izdvojio za to jos 700, mada ako bi htjeli grijace oni su nekih 300 milja sto izadje na 1.5mil sve

Tad nekad ce pare i od bajica, tako da njima i nakon odradjenog terena ostaje milion, 1.5 mil KM
Otkud tebi ta računica za teren? Oni su najavili za teren za grijačima treba 1 200 000
Ne sjecam se sad, podavno sam gledao to
U konkursu za dostavljanje ponuda su fino naglasili da dostave cijenu sa grijacima i bez, kako bi zbali razliku i koliko mogu
A i na bilinom je bilo 1.5 mil ja mislim
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1142
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la theKuPuS » 21 jan 2018, 23:47

JavierBosnia je napisao/la: Ne sjecam se sad, podavno sam gledao to
U konkursu za dostavljanje ponuda su fino naglasili da dostave cijenu sa grijacima i bez, kako bi zbali razliku i koliko mogu
A i na bilinom je bilo 1.5 mil ja mislim
Aha, znaci pretpostavka. Nidje se ne kaže ze u pozivu da će biti skuplje ako budu grijači, po toj logici možemo pretpostaviti da će biti jeftinije bez grijača isto tako. A na Bilinom polju je bilo nepredviđenih problema sa drenažom, što je i odgodilo radove, a sigurno i podiglo cijenu.
Ja kontao ti imaš neke detaljnije informacije

Avatar
Lik
Postovi: 5295
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Lik » 23 jan 2018, 22:05

FIPA traži strane investitore za modernizaciju kompleksa Olimpijskog stadiona Koševo

https://www.klix.ba/biznis/investicije/ ... /180123078
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la jestamaji » 23 jan 2018, 23:35

taman će neko doći i tresnuti dvadeset miliona nizašta

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Zenzo » 23 jan 2018, 23:54

Pogotovo nece neki strani kapital, jer dobro stranci znaju kakva bagra ovdje vlada.

Kosevo je bunar bez dna po pitanju kolicine novca potrebne za renoviranje za razliku od Grbavice koja je sama skupa a Kosevo duplo.
- Zeljeznicar -

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la SMR187 » 25 jan 2018, 08:28

75000 je napisao/la:Sta je sa onog stadiona u Ugljeviku sto ga je uzeo Stanisic jel sredio sta?
Itekako :)
slika
slika
slika
slika
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la brig » 25 jan 2018, 09:02

Najjaci ste.. Itekako da je sredio, pa cak je ofarbao zidove i ogradu. Vrhunski.. Samo u nas se ljudi dive i pod ulaganje stavljaju farbanje zidova, stepenica i ograde na stadionu. To bi valjda trebalo biti redovno odrzavanje.

Pa pogledaj terena tj vidjeli smo ga na tekmama U19, sta je sa natkrivenim mjestima, press lozama, pozicijama za kamere, vip lozom itd itd

Sta je sa konkretnim ulaganjima i napretku prema nekoj kategoriji i boljim uvjetima na terenu i za gledatelje. Je.balo vas farbanje

Avatar
juvebosna
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 okt 2011, 13:29
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la juvebosna » 25 jan 2018, 10:11

brig je napisao/la:Najjaci ste.. Itekako da je sredio, pa cak je ofarbao zidove i ogradu. Vrhunski.. Samo u nas se ljudi dive i pod ulaganje stavljaju farbanje zidova, stepenica i ograde na stadionu. To bi valjda trebalo biti redovno odrzavanje.

Pa pogledaj terena tj vidjeli smo ga na tekmama U19, sta je sa natkrivenim mjestima, press lozama, pozicijama za kamere, vip lozom itd itd

Sta je sa konkretnim ulaganjima i napretku prema nekoj kategoriji i boljim uvjetima na terenu i za gledatelje. Je.balo vas farbanje
:thumbup: :thumbup: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :bow: :bow:
"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.