Rekonstrukcija stadiona u BiH

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la jestamaji » 18 feb 2020, 13:09

na ovom forumu je hronična bolest raznoraznih idolopoklonika ko je bolji, messi ili ronaldo, barca ili real, federer ili nadal, grbavica ili bilino, baba mara ili nana hikmeta ... :crazy: OK, željo>sarajevo je jasno, ali iznimke potvrđuju pravila :mrgreen:
stadioni su nam svi katastrofa, eto imaju ta dva koji donekle nanešto liče i super je da su dva a ne jedan, i super je da se nešto radi. i onda dođu idolopoklonici i počne prepirka šta je bolje .... ko da je to bitno. nije ni 1%

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Convicts1988 » 18 feb 2020, 13:13

Ovi s Grbavice što god izgrade na tom stadionu porede se s BP arenom. Pametnom dosta. Šaluju zid, e kaže sad je bolji stadion nego u Zenici. Svašta .

Neće ni Bilino polje ostati ovakvo kako je sada. Biti će tu dizanje juga i sjevera u nivo zapada sigurno, u dogledno vrijeme.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

macak_
Postovi: 918
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la macak_ » 18 feb 2020, 13:23

TeaM87 je napisao/la:
18 feb 2020, 12:50
avenija je napisao/la:
18 feb 2020, 12:06
Fareus1921 je napisao/la:
18 feb 2020, 11:43
Obišao sam prostorije i na Grbavici i na Bilinom.Bilino je lijepo radi rasporeda tribina ali prostorije unutar zapadne tribine na Grbavici (plavi salon,kancelarije,VIP,Press) su bolje osim mjesta za kamermane ali ta mjesta za kamermane su morala na krov jer prenisko je prenositi sa tribine.
Nikad nisi ni prismrdio istoku bilinog polja, hol i unutrasnjost istoka je jednaka nekom hotelu sa 4 zvjezdice.
Ti sa svojih 13 godina tesko da si i bio na oba stadiona na tribinama osim ako te otac nije poveo.
Da budem posten mlad si pa da ti objasnim upravo zbog plavog salona koji je nedovoljnog kapaciteta za novinare se ne mogu igrati utakmice a profila ili cat4 na Grbavici, da budem posten nije moglo ni na Bilinom Polju ali je taj uvjet ispunjen prije Italije prosirivanjem kapaciteta kao i kafeterije i mjesta za odlaganje opreme medija.

slika
Realno je plavi salon puno ljepsi od tog pressa na bilinom, pricam samo o estetici. Ne znam za ostatak unutrasnjosti BP pa ako mozes postaviti slike da uporedim sa Grbavicom. Hvala :bih:
Nemaš šta porediti kad na grbavici ima samo plavi salon i ona kancelarija iznad. Kao što reče ovaj gore dečko, prestanite da se poredite i jedni i drugi. Grbavica je napravila tribinu, imaće najviše natkrivenih mjesta u BiH i na to treba skinuti kapu. Ali, stadioni su još uvijek neuporedivi. Ovi iz zenice da im je da se makar nekako mogu porediti s zeljom, kad ne mogu na terenu, a ovi iz sarajeva dižu u nebesa polovično završene stvari. A u stvari loše i jedno i drugo. :thumbdown: :thumbdown:
Pravda za flash-a!!!

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la propuh » 18 feb 2020, 13:33

Da vi ne palamudite non stop o Bilinom i ne pisete kako je bolje i oni nebi poredili (da dodam valjda treba da ste ponosni ako se poredi s Bilinim a ne s nekim drugim stadionom).
Jednostavno drugu temu za to napravite...ja recimo gledam Grbavicu svaki dan i ovdje dodjem da vidim kako u Mostaru napreduje, ali jok neces naci sliku niti tekst od vaseg prepucavanja ciji je veci.
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

Avatar
avenija
Postovi: 13582
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la avenija » 18 feb 2020, 13:50

Da vi na svaki ofarbani reflektor se ne poredite sa Bilinim Poljem niko nikada ne bi reagovao.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la ReX » 18 feb 2020, 13:55

Stvarno ko je moderator na ovom yebenom pdfu. Dosta vise jbt. Imas par pojedinaca koji non stop vrte istu pricu. Imate chat. Probudite se vise i vi sa SS!!
@igrajlopte 🐦

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15826
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 18 feb 2020, 14:01

Convicts1988 je napisao/la:
18 feb 2020, 13:13
Ovi s Grbavice što god izgrade na tom stadionu porede se s BP arenom. Pametnom dosta. Šaluju zid, e kaže sad je bolji stadion nego u Zenici. Svašta .

Neće ni Bilino polje ostati ovakvo kako je sada. Biti će tu dizanje juga i sjevera u nivo zapada sigurno, u dogledno vrijeme.
E bravo
To je vas gradonacelinik kad su dolazili iz Uefe i obilazili Bilino i Kosevo i Grbavicu iznio kao projekat
Dizanje juga i sjevera uz sredstva Uefe Grada Zenice i NFSBiH
I dobi ta sredstva Grbavica milion eura
:bih: :bih:

Avatar
TeaM87
Postovi: 3097
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la TeaM87 » 18 feb 2020, 14:23

macak_ je napisao/la:
18 feb 2020, 13:23
TeaM87 je napisao/la:
18 feb 2020, 12:50
avenija je napisao/la:
18 feb 2020, 12:06


Nikad nisi ni prismrdio istoku bilinog polja, hol i unutrasnjost istoka je jednaka nekom hotelu sa 4 zvjezdice.
Ti sa svojih 13 godina tesko da si i bio na oba stadiona na tribinama osim ako te otac nije poveo.
Da budem posten mlad si pa da ti objasnim upravo zbog plavog salona koji je nedovoljnog kapaciteta za novinare se ne mogu igrati utakmice a profila ili cat4 na Grbavici, da budem posten nije moglo ni na Bilinom Polju ali je taj uvjet ispunjen prije Italije prosirivanjem kapaciteta kao i kafeterije i mjesta za odlaganje opreme medija.

slika
Realno je plavi salon puno ljepsi od tog pressa na bilinom, pricam samo o estetici. Ne znam za ostatak unutrasnjosti BP pa ako mozes postaviti slike da uporedim sa Grbavicom. Hvala :bih:
Nemaš šta porediti kad na grbavici ima samo plavi salon i ona kancelarija iznad. Kao što reče ovaj gore dečko, prestanite da se poredite i jedni i drugi. Grbavica je napravila tribinu, imaće najviše natkrivenih mjesta u BiH i na to treba skinuti kapu. Ali, stadioni su još uvijek neuporedivi. Ovi iz zenice da im je da se makar nekako mogu porediti s zeljom, kad ne mogu na terenu, a ovi iz sarajeva dižu u nebesa polovično završene stvari. A u stvari loše i jedno i drugo. :thumbdown: :thumbdown:
ja ne zelim poredjenje u kontekstu uslova nego u kontekstu estetike, hodnici, svlacionice, kancelarije itd.
FKŽ !

Avatar
noke21
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 feb 2017, 09:34
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la noke21 » 18 feb 2020, 14:25

https://tuzl.anski.ba/sport/nogomet/sta ... y50cAvVU8E

Ovo mi je bezveze skroz. Umjesto jednog stadioni koji ce biti put 2-3 puta godisnje, bolje srediti ove koje imamo.
Ja bih radje recimo ulozio i zavrsio jug na Grbavici, digao jug i sjever u Zenici, pokrio tribine u Mostaru i Banja Luci.

Avatar
Radmilo87
Postovi: 1604
Pridružen/a: 01 nov 2019, 03:36
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Radmilo87 » 18 feb 2020, 14:42

noke21 je napisao/la:
18 feb 2020, 14:25
https://tuzl.anski.ba/sport/nogomet/sta ... y50cAvVU8E

Ovo mi je bezveze skroz. Umjesto jednog stadioni koji ce biti put 2-3 puta godisnje, bolje srediti ove koje imamo.
Ja bih radje recimo ulozio i zavrsio jug na Grbavici, digao jug i sjever u Zenici, pokrio tribine u Mostaru i Banja Luci.
Kakva komedija sa pricom o nacionalnom stadionu, sadasnji se ne mogu srediti kako treba a ne da se gradi novi od nekoliko desetina miliona eura, idu izbori u savezu, lokalni opštinski, i ne znam ko vise pada na tu priču osim možda krezube SDA sirotinje i njihovih glasaca
MIHAJLOVIĆ !

macak_
Postovi: 918
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la macak_ » 18 feb 2020, 14:46

TeaM87 je napisao/la:
18 feb 2020, 14:23
ja ne zelim poredjenje u kontekstu uslova nego u kontekstu estetike, hodnici, svlacionice, kancelarije itd.
Pa to zato što se tebi sviđa plava boja. Al kažem ti, nema se šta porediti jer grbavica nema hodnikE, kancelarijE. Ono je prčvajz sa ušminkanom jednom stranom u salonu gdje budu i press konferencije i vip na poluvremenu i sastanci Uprave i sve živo. **** miša, odvadite malo.
Pravda za flash-a!!!

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la convict3583 » 18 feb 2020, 14:47

svrakino1921 je napisao/la:
18 feb 2020, 14:01
Convicts1988 je napisao/la:
18 feb 2020, 13:13
Ovi s Grbavice što god izgrade na tom stadionu porede se s BP arenom. Pametnom dosta. Šaluju zid, e kaže sad je bolji stadion nego u Zenici. Svašta .

Neće ni Bilino polje ostati ovakvo kako je sada. Biti će tu dizanje juga i sjevera u nivo zapada sigurno, u dogledno vrijeme.
E bravo
To je vas gradonacelinik kad su dolazili iz Uefe i obilazili Bilino i Kosevo i Grbavicu iznio kao projekat
Dizanje juga i sjevera uz sredstva Uefe Grada Zenice i NFSBiH
I dobi ta sredstva Grbavica milion eura
:bih: :bih:
Debilu nemos objasnit da se prosjacima dalo da bi repka imala REZERVNI STADION gdje bi igrala ako bi mi zabranili da se igra kod nas :mrgreen: ili kazne ssuspenzije Bilinog
Bilde procitaj 100 puta da skontas sta sam napisao

Avatar
TeaM87
Postovi: 3097
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la TeaM87 » 18 feb 2020, 15:00

macak_ je napisao/la:
18 feb 2020, 14:46
TeaM87 je napisao/la:
18 feb 2020, 14:23
ja ne zelim poredjenje u kontekstu uslova nego u kontekstu estetike, hodnici, svlacionice, kancelarije itd.
Pa to zato što se tebi sviđa plava boja. Al kažem ti, nema se šta porediti jer grbavica nema hodnikE, kancelarijE. Ono je prčvajz sa ušminkanom jednom stranom u salonu gdje budu i press konferencije i vip na poluvremenu i sastanci Uprave i sve živo. **** miša, odvadite malo.
Eto ti bio pa znas da li ima. Ima i itekako je dobro uradjeno pa hocu da uporedim sa BP, al djaba tebi pricat...
FKŽ !

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la KocevskiGaleb » 18 feb 2020, 15:04

Nema potrebe raspravljati oko stvari koje svima idu u korist. Izuzetno mi je drago sto se stadioni sredjuju jer ce i sve ostalo doci s tim. Lijepo je vidjeti da do sada najruzniji stadion u drzavi, vise to nije. Jos kada taj jug srede,bit ce sigurno drugi najljepsi.
Po pitanju sjevera i juga na Bilinom Polju, prilicno pouzdana je info da su radovi planirani ove godine, medjutim neusvajanje budjeta je to stavilo u treci plan. Jedino me je strah da nam ovaj ljakse od gradonacelnika ne izgura projekat do kraja, odnosno da to ostane na betonu bez krova i slicno.
Nacionalni stadion je odlicna ideja i mislim da bi to diglo kompletnu ligu na visi nivo, a dokaz je svaka zemlja koja je napravila takav projekat, na primjer Rumunija.

Avatar
Radmilo87
Postovi: 1604
Pridružen/a: 01 nov 2019, 03:36
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Radmilo87 » 18 feb 2020, 15:27

macak_ je napisao/la:
18 feb 2020, 14:46
TeaM87 je napisao/la:
18 feb 2020, 14:23
ja ne zelim poredjenje u kontekstu uslova nego u kontekstu estetike, hodnici, svlacionice, kancelarije itd.
Pa to zato što se tebi sviđa plava boja. Al kažem ti, nema se šta porediti jer grbavica nema hodnikE, kancelarijE. Ono je prčvajz sa ušminkanom jednom stranom u salonu gdje budu i press konferencije i vip na poluvremenu i sastanci Uprave i sve živo. **** miša, odvadite malo.
Izvini ali ti na pamet pričaš, bolje receno nemas pojma o cemu pricas, rekonstrukcijom komplet zapadne tribine prije par godina urađene su i sve prostorije kako treba, renovirane, dograđene - nove i slicno, pet administrativnih kancelarija, kancelarija za trenera, kancelarija za sastanke, TV studio, plavi salon u kojem se odrzavaju press konferencije i koji sluzi za vece sastanke, iz prostog razloga sto je rijec o sali, da ne spominjem sve ostale pratece sadrzaje poput sigurnosne video sobe, komentatorskog mjesta i sta sve ne
MIHAJLOVIĆ !

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la jestamaji » 18 feb 2020, 15:54

ja sam dugo mislio da je ovaj forum pretrpan debilima, kompleksašima i zadrtim maloumnicima ali totalno sam u krivu, nije forum nego naša država. ne može se ni o čemu normalno ....

Avatar
Umjetnik97
Postovi: 38
Pridružen/a: 30 jan 2020, 10:41
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Umjetnik97 » 18 feb 2020, 15:59

Evo za sve one koji su bili skepticni. Stavljen je lim i na centralnom dijelu krova. 👌
slika

Avatar
Radmilo87
Postovi: 1604
Pridružen/a: 01 nov 2019, 03:36
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Radmilo87 » 18 feb 2020, 16:31

DOK DRUGI TRAZE MANE I SERU SA DRUGE STRANE S JUGA SE PJESMA OR,I BORI SE ŽELJO, BORI !

slika
MIHAJLOVIĆ !



Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.