Rekonstrukcija stadiona u BiH

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 29 sep 2018, 12:53

japa je napisao/la:Pa radi se hibrid, fino je receno da ce se radovi izvoditi osam dana cijeli dan i noc...Nije bio zavrsen hibrid ali to ne predstavlja problem da se odigra utakmica ne treba tu neko primanje to se samo umjetna trava stavlja sa pravom koja je vec tu i to je to. Ono sto sam ja primjetio na utakmici je da se sa ovim hibridom mnogo manje ostecuje travnjak i poslije poluvremena nema onoliko onih busena trave sto otpadaju inace pa ih radnici kupe...
Sinoc je onda isticao taj osmi dan, ja sam mislio da je to nesto prije zavrseno do utakmice sa slobodom
A sigurno da se manje ostecuje, zato kazu mislim do 4 utakmice/treninga sedmicno moze, tako nesto
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la japa » 29 sep 2018, 12:59

Pa moguce je da je sinoc bila i possljednja noc mada ko zna nije iskljuceno da se otegnu radovi dan vise mada englezi su ovo sumnjam da ce to trajati duze od roka koji je postavljen. Ma evidentno je, dobra je ovo stvar primjetilo se protiv Slobode kako se malo sjaji teren vidi se da tu pored prave trave ima i umjetne sve u svemu dobra je ovo stvar, teren je izdrzljiviji i manje se ostecuje nije ni cudo sto su svi elitni stadioni se odlucili za ovu vrstu trave.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 29 sep 2018, 21:57

Stigli brojaci! Oni veliki od 2 metra
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la japa » 29 sep 2018, 23:26

I veceras su upaljeni reflektori, znaci nije jos hibrid zavrsen...

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 29 sep 2018, 23:41

slika
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la AnelZ » 01 okt 2018, 21:55

Zar nije bila vijest da je "otvaranje" hibrida za utakmicu protiv Celika ili to bi samo za brojace?

Avatar
deyo
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1845
Pridružen/a: 19 jun 2008, 16:10
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la deyo » 02 okt 2018, 07:53

Nece nam trebati brojaci protiv celika :/ kako igraju moci ce na prste prebrojati navijace,sorry za offtopic
® GONGASHI POWERHOUSE ® Founder & Capitano ©
Šampioni SS Lige 🏆🏆
SS Kup 🏆
Super Kup 🏆🏆
Strijelac Lige -★★★
Strijelac Kupa-★★★
U sezoni 16★20★21★22★23★24 No1 po broju datih golova u ss.ba ligi★
Prvi član Kluba ⚽ 100, 200,300

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la hlive » 02 okt 2018, 08:32

Bit ce tu dosta problema kad budu brojaci radili. Ljudi nisu navikli ulaziti tako. Pa kartu uguruaju 2 i vise puta pa se ponisti i ne vrijedi, pa ne uđu u zadanom roku dok brojac oslobodi rotaciju itd itd

Kako su u Zelji kontali rijesiti godisnje karte? Ako su vec odavno kupljenje, kako ce ih ubaciti u sustav? Jesu unaprijed prodavali kartice sa zavojnicom unutra?
It's better when it's live

Avatar
rishovski
Postovi: 2697
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la rishovski » 02 okt 2018, 16:15

hlive je napisao/la:Bit ce tu dosta problema kad budu brojaci radili. Ljudi nisu navikli ulaziti tako. Pa kartu uguruaju 2 i vise puta pa se ponisti i ne vrijedi, pa ne uđu u zadanom roku dok brojac oslobodi rotaciju itd itd

Kako su u Zelji kontali rijesiti godisnje karte? Ako su vec odavno kupljenje, kako ce ih ubaciti u sustav? Jesu unaprijed prodavali kartice sa zavojnicom unutra?

Joj mi od svega napravimo visu matematiku,cuj nece znati ljudi ulazit... Pa nece upravljat avionom,na Bilinom ljudi najednostavnije prodju,ko ne zna pokazu mu redari i hajd zdravo... ko da ce biti 50000 na utakmici pa ce zbrka nastat...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la hlive » 02 okt 2018, 16:20

rishovski je napisao/la:
hlive je napisao/la:Bit ce tu dosta problema kad budu brojaci radili. Ljudi nisu navikli ulaziti tako. Pa kartu uguruaju 2 i vise puta pa se ponisti i ne vrijedi, pa ne uđu u zadanom roku dok brojac oslobodi rotaciju itd itd

Kako su u Zelji kontali rijesiti godisnje karte? Ako su vec odavno kupljenje, kako ce ih ubaciti u sustav? Jesu unaprijed prodavali kartice sa zavojnicom unutra?

Joj mi od svega napravimo visu matematiku,cuj nece znati ljudi ulazit... Pa nece upravljat avionom,na Bilinom ljudi najednostavnije prodju,ko ne zna pokazu mu redari i hajd zdravo... ko da ce biti 50000 na utakmici pa ce zbrka nastat...
Napisao sam iznad koji problemi znaju biti.Isto je bilo i u Širokom i u Rijeci i u Zg itd
A drugo pitanje se odnosilo na nekog ko je upoznat načinom na koji će riješiti godišnje ulaznice koje su već kod navijača. Ukoliko nisi upoznat i nisi uopće navijač Želje molio bih da zaobiđeš moj post/pitanje.
It's better when it's live

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Signore » 02 okt 2018, 16:34

Svaki novitet u zivotu donosi novu dozu neznanja, tj. ne znamo sta je to, kako funkcionira itd. Ovi brojaci nisu neka visa fizika, lako se skonta. Ne znam ni kad sam se prvi put s njima susreo, vjerojatno na Maksimiru, jer tu imaju takve i jednostavno dok stojis u redu vidis od ljudi ispred sebe sta rade i kako udju i to prodje bez problema. U Sirokom nisu ovakvi brojaci ako sam upratio dobro. Onakve kao u Sirokom imaju u Areni Zagreb i princip je isti, a po meni su takvi brojaci puno bolji, da ne kazem pitomiji. Ovi visoki su mi malo krkanluk, kao da broje divlju stoku i boje se da ce biti preskakanja :lol:

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15702
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 02 okt 2018, 17:06

Rekli su iz kluba da je generalna proba sa brojacima na Grbavici protiv Celika
E sad je pomjerena utakmica dan ranije zbog izbora
I poznavajuci nas mozda i nece biti probe

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la hlive » 02 okt 2018, 17:17

Signore je napisao/la:Svaki novitet u zivotu donosi novu dozu neznanja, tj. ne znamo sta je to, kako funkcionira itd. Ovi brojaci nisu neka visa fizika, lako se skonta. Ne znam ni kad sam se prvi put s njima susreo, vjerojatno na Maksimiru, jer tu imaju takve i jednostavno dok stojis u redu vidis od ljudi ispred sebe sta rade i kako udju i to prodje bez problema. U Sirokom nisu ovakvi brojaci ako sam upratio dobro. Onakve kao u Sirokom imaju u Areni Zagreb i princip je isti, a po meni su takvi brojaci puno bolji, da ne kazem pitomiji. Ovi visoki su mi malo krkanluk, kao da broje divlju stoku i boje se da ce biti preskakanja :lol:
Ma upravo sam to i htio reci. Cisto komentirao iz naseg iskustva da nece sve ici glatko i kod brojaca se dosta guzva pravi. A gle svaki ima svoju prednost. Jezevi (ovi kod Zelje) su tocniji tj manje je moguca manipulacija ( ne mozes proci ispod ili sa strane ili preci preko) ali su malo sto kazes "nezgodni naizgled".
It's better when it's live

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la prisonbreak » 02 okt 2018, 18:27

hlive je napisao/la:
Signore je napisao/la:Svaki novitet u zivotu donosi novu dozu neznanja, tj. ne znamo sta je to, kako funkcionira itd. Ovi brojaci nisu neka visa fizika, lako se skonta. Ne znam ni kad sam se prvi put s njima susreo, vjerojatno na Maksimiru, jer tu imaju takve i jednostavno dok stojis u redu vidis od ljudi ispred sebe sta rade i kako udju i to prodje bez problema. U Sirokom nisu ovakvi brojaci ako sam upratio dobro. Onakve kao u Sirokom imaju u Areni Zagreb i princip je isti, a po meni su takvi brojaci puno bolji, da ne kazem pitomiji. Ovi visoki su mi malo krkanluk, kao da broje divlju stoku i boje se da ce biti preskakanja :lol:
Ma upravo sam to i htio reci. Cisto komentirao iz naseg iskustva da nece sve ici glatko i kod brojaca se dosta guzva pravi. A gle svaki ima svoju prednost. Jezevi (ovi kod Zelje) su tocniji tj manje je moguca manipulacija ( ne mozes proci ispod ili sa strane ili preci preko) ali su malo sto kazes "nezgodni naizgled".
Na Bilinom na tribini zapad i istok moguce je uc i van brojaca, dok na jug i sjever haman da nije moguce.

N istoku i zapadu ima ograda koja se pomjera ako nesto zapne, dok sjever i jug isto kao kroz kavez prolazis.

I kako znam nije nikad bilo problema s brojacima, osim sto su ih znai ne koristiti :urnebes:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la AnelZ » 02 okt 2018, 19:30

Neko je pitao za godisnje karte kod Zeljeznicara. One imaju na poledjini bar code.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15702
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 02 okt 2018, 19:34

AnelZ je napisao/la:Neko je pitao za godisnje karte kod Zeljeznicara. One imaju na poledjini bar code.
Pitanje je bilo za desetogodisnje
Ja mislim da je kolega hlive pitao
Kako oni kroz brojace
Ili tako nesto

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la AnelZ » 02 okt 2018, 19:41

Pa koliko znam i oni na pocetku sezonu samo dodju da preuzmu sezonsku ulaznicu

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1134
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la theKuPuS » 02 okt 2018, 21:31

Vidite li vi ovaj teren na rominom stadionu? Mila naša Grbavica

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15702
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 02 okt 2018, 21:34

theKuPuS je napisao/la:Vidite li vi ovaj teren na rominom stadionu? Mila naša Grbavica
Mislis na Grbavici bolji

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1134
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la theKuPuS » 02 okt 2018, 21:43

svrakino1921 je napisao/la:
theKuPuS je napisao/la:Vidite li vi ovaj teren na rominom stadionu? Mila naša Grbavica
Mislis na Grbavici bolji
Pa zar nije? Barem u boljem stanju

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.