Rekonstrukcija stadiona u BiH

Avatar
remA1
Postovi: 1777
Pridružen/a: 14 jan 2015, 08:25
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la remA1 » 15 jul 2018, 00:51

Admini na ovom pdfu ocigledno ne rade dobro svoj posao. I ja vala svaki dan uđem na ovu temu, prelistam ove komentare i trazim objave od @sajo10 i ostalih koji ostavljaju slike sa Grbavice. Mislim da bi trenutno samo on i ovi ostali sto salju slike ili daju lijepe komentare trebali da pisu na ovoj temi. Ovi ostali, tu ljubomoru ili sta ti ja znam vec ostavite za sebe, ili se "istresite" na temama predviđenim za to.

Ja navijam za Sarajevo, Bgmi volim ga bas puno :) Ali to ne znaci da trebam kritikovati kad neki drugi klub uradi nesto.. u ovom slucaju Zeljo. Ovo na Grbavici se radi pravo fino, svjetski... samo sam malo ljubomoran sto moje Sarajevo ne radi ovako, ali bit ce ako Bog da i to jednom. Da se razumijemo, uvijek cu ja navijati protiv Zelje kad igra protiv Slobode, Viteza, Krupe, Celika itd itd... ybga to valjda mora tako :D ali brate ne moze mi bit krivo sto Zeljo pravi europski stadion, ne mogu ja navijat protiv tog. To je ekstra i svi bi trebali biti ponosni na to, oni koji su iz ove drzave, a smeta im ovo sta se radi na Grbavici trebali bi se malo zapitati cemu mrznja?

Kamo srece redom da se napravi ovako 5,6 stadiona... evo Zeljo kad uradi jug, pa Bilino Polje, pa Kosevo sa novom travom (i natkrivenim tribinama) pa Vrapcici, pa Pecara.. da ne nabrajam dalje. Eto nama 4,5 vrhunskih stadiona. Pa onda da de organizuje nego svjetsko ili europsko prvenstvo za mladje uzraste. Bilo bi lijepo bgmi :) Ljudi necemo nista postici sto mrzimo kad "onaj tamo" uradi nesto da valja...

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la zagor1987 » 15 jul 2018, 02:02

Imali smo projekat i kupili zemlju,napravili kamp,terene i dalje se radi sto drzava ne finansira barem 200 hiljada? Sve sami od prilaza,male tribinice itd valjda to nije projekat,tu djeca ne treniraju itd al nema veze drago mi je sto ne daju nista? Sto savez takodje ne uleti da se bilo tu sta napravi jer isti cesto koriste?

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la sajo10 » 15 jul 2018, 02:06

Ja stvarno neznam kakav ti odgovor ovdje trazis na forumu od obicnih smrtnika na taj tvoj post.. Ali stvarno neznam..
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la AnelZ » 15 jul 2018, 03:07

Zagor o Zelji i novcu kao ja o Efendicu. Drago mi sto se rade infrastrukturni projekti u Novom Gradu jer cu i ja imati koristi ali nerviram se koliko taj izvlaci novca od kantona za svoju opcinu u usporedbi sa Koldzom za Novo Sarajevo gdje budzet skoro deceniju stagnira :D ja se slazem da Sarajevo treba uloziti 100000-200000 KM da napravi kvalitetan idejni i glavni projekat za kamp u Butmiru i onda od opcine Ilidza i Kantona (kamp se nazalost nalazi van teritorija Grada Sarajevo) pokusa dobiti novac za radove no naravno mora i sam klub ucestvovati barem sa 50% cijene radova, sada dali kroz sopstvene finansije ili akcije kao sto smo mi za istok je na klubu da odluci :)

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15872
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 15 jul 2018, 07:20

zagor1987 je napisao/la:Imali smo projekat i kupili zemlju,napravili kamp,terene i dalje se radi sto drzava ne finansira barem 200 hiljada? Sve sami od prilaza,male tribinice itd valjda to nije projekat,tu djeca ne treniraju itd al nema veze drago mi je sto ne daju nista? Sto savez takodje ne uleti da se bilo tu sta napravi jer isti cesto koriste?
Vi ste imali projekat da mozete kupit zemlju gdje god ste htjeli u kantonu Sarajevo
Navodno ste imali pare ili je Tan imao pare
Ali zavrsi se projekat po onom jadnom Paji
Uzeli ste mu terene njemu dadoste da bude skaut

A kako kupiste ovaj visoko kvalitetni montazni objekat

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la High » 15 jul 2018, 11:16

predsjednik je napisao/la:
High je napisao/la:Odličan je teren, zaista. Prosjakluk je upalio!
Placi jadnice optereceni
Jadnici su oni koji su općinske pare i pare donacije proglasili klupskim i radničkim. Optereći mitovima i lažima - FK Željezničar. A teren je zaista dobar. Bio bi ljepši da je od klupskih para.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la propuh » 15 jul 2018, 11:27

Jeste bolesni u pm. toliko vas boli sto se gradi stadion da svaki pokusaj od normalnog pisanja i normalne teme morate unistiti :facepalm:
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

Avatar
predsjednik
Postovi: 124
Pridružen/a: 31 maj 2018, 19:46
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la predsjednik » 15 jul 2018, 11:46

High je napisao/la:
predsjednik je napisao/la:
High je napisao/la:Odličan je teren, zaista. Prosjakluk je upalio!
Placi jadnice optereceni
Jadnici su oni koji su općinske pare i pare donacije proglasili klupskim i radničkim. Optereći mitovima i lažima - FK Željezničar. A teren je zaista dobar. Bio bi ljepši da je od klupskih para.
Obolices mlad i zelen .
Ako Bog da insAllah ide i krov na istok i hibrid i brojaci i nove klupe ... A onda ide novi JUG . Ti trk u apoteku i nakupuj zaliha trebace ti da smiris napacenu dusu .
A Zeljo gradi i takve ko ti mlati prangijom po glavi ...
ima posla ko hoce da radi

Avatar
Konzerva
Postovi: 2232
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Konzerva » 15 jul 2018, 13:25

Jos samo pokriti jug i izgraditi juznu tribinu, pa nekad i krenuti u projekat za kamp....ovo je jedini ispravni put da se infrastruktura uradi i svi moguci uvjeti steknu za napredovanje igraca....upravi svaka casta , kapa do poda.

Hebo titule ako nece napredovati u infrastrukturi i organizaciji, sta nam koristi titula gdje te prvak osrednjih liga nakanta svake godine..a ovako stekni uvjete sve moguce pa onda ulazi sve napore u igracki kadar, cak onda mozes i zvucnija pojacanja dovesti a da se ne brukamo kad vide zapusten zahrdjao stadion, jer i to salje odmah sliku igracima u kakvom je stanju klub....klub ako je ozbiljan i ako je sve na nivou,i igraci ce taj klub shvatati ozbiljno...ko to smije od nasih igraca izigravati klub Dinamo kao Zakaric Zelju.
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la sajo10 » 15 jul 2018, 13:39

slika

slika
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u 15 jul 2018, 14:03, ukupno mijenjano 1 put.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Umjetnikbona
Postovi: 4
Pridružen/a: 24 feb 2018, 20:32
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Umjetnikbona » 15 jul 2018, 14:03

Ne znam cita li neko forum iz kluba, ali volio bih dati jedan savjet za jos ljepsu i uredjeniju grbavicu. S obzirom da hvala bogu imamo dosta sponzora, a njihovi logotipi su naravno znatno razliciti i u drugim su bojama. Biilo bi lijepo kada bi klub stao iza toga da svaka reklama bude u istoj boji (plavoj) a da unutar pozadine budu logotipi u bijeloj. Moguce da ovo ne moze uspjeti zbog ugovora i svega, nez koji su zahtjevu sponzora kada je ovo u pitanju, ali mogu zamisliti kako bi to lijepo izgledalo i mislim da bi dali jos jedan nivo vise , kada je estetski izgled u pitanju. Ja se inace bavim poslovima koji imaju veze sa ovim sto pricam i nekada nismo ni svjesni kako na nekim sitnicama mozemo postati ljepsi i ozbiljniju klub u ocima posmatraca. Lijep pozdrav za sve navijace na forumu, a poseban za moje Željovce ;)

Popaj78
Postovi: 132
Pridružen/a: 23 jun 2018, 10:14
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Popaj78 » 15 jul 2018, 14:04

Umjetnikbona je napisao/la:Ne znam cita li neko forum iz kluba, ali volio bih dati jedan savjet za jos ljepsu i uredjeniju grbavicu. S obzirom da hvala bogu imamo dosta sponzora, a njihovi logotipi su naravno znatno razliciti i u drugim su bojama. Biilo bi lijepo kada bi klub stao iza toga da svaka reklama bude u istoj boji (plavoj) a da unutar pozadine budu logotipi u bijeloj. Moguce da ovo ne moze uspjeti zbog ugovora i svega, nez koji su zahtjevu sponzora kada je ovo u pitanju, ali mogu zamisliti kako bi to lijepo izgledalo i mislim da bi dali jos jedan nivo vise , kada je estetski izgled u pitanju. Ja se inace bavim poslovima koji imaju veze sa ovim sto pricam i nekada nismo ni svjesni kako na nekim sitnicama mozemo postati ljepsi i ozbiljniju klub u ocima posmatraca. Lijep pozdrav za sve navijace na forumu, a poseban za moje Željovce ;)
Nema ovo veze s vezom sponzorima je u cilju da se isticu bojom i logom a ne svi isti!!

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6425
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 15 jul 2018, 14:09

Popaj78 je napisao/la:
Umjetnikbona je napisao/la:Ne znam cita li neko forum iz kluba, ali volio bih dati jedan savjet za jos ljepsu i uredjeniju grbavicu. S obzirom da hvala bogu imamo dosta sponzora, a njihovi logotipi su naravno znatno razliciti i u drugim su bojama. Biilo bi lijepo kada bi klub stao iza toga da svaka reklama bude u istoj boji (plavoj) a da unutar pozadine budu logotipi u bijeloj. Moguce da ovo ne moze uspjeti zbog ugovora i svega, nez koji su zahtjevu sponzora kada je ovo u pitanju, ali mogu zamisliti kako bi to lijepo izgledalo i mislim da bi dali jos jedan nivo vise , kada je estetski izgled u pitanju. Ja se inace bavim poslovima koji imaju veze sa ovim sto pricam i nekada nismo ni svjesni kako na nekim sitnicama mozemo postati ljepsi i ozbiljniju klub u ocima posmatraca. Lijep pozdrav za sve navijace na forumu, a poseban za moje Željovce ;)
Nema ovo veze s vezom sponzorima je u cilju da se isticu bojom i logom a ne svi isti!!
Nije istina, moze se uraditi rebalans logotipa i iscrtavanje u bijelu ili crnu kombinaciju sto je danas u trendu.
Njihov logo ili naziv bi trebao biti sam po sebi prepoznatljiv i privlacan, sigurno da neka drecava zelena ili crvena boja tome nece doprinjeti

Nego to nasima nije u planu trenutno izgleda, malo ko se u BiH bavi vizuelnin izgledom duze od 10minuta
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la sajo10 » 15 jul 2018, 14:10

I ja sam bio za takvu ideju sa reklamama na Grbavici jer mi se svidjelo kako izgleda u Malmea. :) Ja mislim da i Schalke fura takav nacin i mnogi jos..

slika
slika
slika
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Umjetnikbona
Postovi: 4
Pridružen/a: 24 feb 2018, 20:32
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Umjetnikbona » 15 jul 2018, 14:28

JavierBosnia je napisao/la:
Popaj78 je napisao/la:
Umjetnikbona je napisao/la:Ne znam cita li neko forum iz kluba, ali volio bih dati jedan savjet za jos ljepsu i uredjeniju grbavicu. S obzirom da hvala bogu imamo dosta sponzora, a njihovi logotipi su naravno znatno razliciti i u drugim su bojama. Biilo bi lijepo kada bi klub stao iza toga da svaka reklama bude u istoj boji (plavoj) a da unutar pozadine budu logotipi u bijeloj. Moguce da ovo ne moze uspjeti zbog ugovora i svega, nez koji su zahtjevu sponzora kada je ovo u pitanju, ali mogu zamisliti kako bi to lijepo izgledalo i mislim da bi dali jos jedan nivo vise , kada je estetski izgled u pitanju. Ja se inace bavim poslovima koji imaju veze sa ovim sto pricam i nekada nismo ni svjesni kako na nekim sitnicama mozemo postati ljepsi i ozbiljniju klub u ocima posmatraca. Lijep pozdrav za sve navijace na forumu, a poseban za moje Željovce ;)
Nema ovo veze s vezom sponzorima je u cilju da se isticu bojom i logom a ne svi isti!!
Nije istina, moze se uraditi rebalans logotipa i iscrtavanje u bijelu ili crnu kombinaciju sto je danas u trendu.
Njihov logo ili naziv bi trebao biti sam po sebi prepoznatljiv i privlacan, sigurno da neka drecava zelena ili crvena boja tome nece doprinjeti

Nego to nasima nije u planu trenutno izgleda, malo ko se u BiH bavi vizuelnin izgledom duze od 10minuta
Da..svaki logotip mora imati i crno-bijelu varijantu u ovom slucaju bi to bila plava i uz stav kluba i dogovor sa sponzorima to uopste nije nemoguce. U klubu moraju razmisljati i o sebi i reklamiranju svog imena i grba, tako da se treba naci prostor da se reklamira i ime Željezničar uz grb naravno. Nesto slicno ovome sto se planira na plavoj podlozi sa grbom. U biti zelim reci da mi izgled ove postavke reklama izgleda vrlo slicno kao izgled sjevera sa vana. Razbacano i ne bas estetski primamljivo. Razumijem da je sjever u ovom slucaju veci problem i da ce za to trebati mnogo veca sredstva da se izmjeni, medjutim, ovo drugo uz malo truda i zelje moze vrlo lahko da se uradi. :)

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la High » 15 jul 2018, 14:29

predsjednik je napisao/la: Obolices mlad i zelen .
Ako Bog da insAllah ide i krov na istok i hibrid i brojaci i nove klupe ... A onda ide novi JUG . Ti trk u apoteku i nakupuj zaliha trebace ti da smiris napacenu dusu .
A Zeljo gradi i takve ko ti mlati prangijom po glavi ...
Isuviše ti često o prangijama mlatiš. Stockholmski sindrom?! :lol:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la irfo » 15 jul 2018, 14:31

JavierBosnia je napisao/la:
Popaj78 je napisao/la:
Umjetnikbona je napisao/la:Ne znam cita li neko forum iz kluba, ali volio bih dati jedan savjet za jos ljepsu i uredjeniju grbavicu. S obzirom da hvala bogu imamo dosta sponzora, a njihovi logotipi su naravno znatno razliciti i u drugim su bojama. Biilo bi lijepo kada bi klub stao iza toga da svaka reklama bude u istoj boji (plavoj) a da unutar pozadine budu logotipi u bijeloj. Moguce da ovo ne moze uspjeti zbog ugovora i svega, nez koji su zahtjevu sponzora kada je ovo u pitanju, ali mogu zamisliti kako bi to lijepo izgledalo i mislim da bi dali jos jedan nivo vise , kada je estetski izgled u pitanju. Ja se inace bavim poslovima koji imaju veze sa ovim sto pricam i nekada nismo ni svjesni kako na nekim sitnicama mozemo postati ljepsi i ozbiljniju klub u ocima posmatraca. Lijep pozdrav za sve navijace na forumu, a poseban za moje Željovce ;)
Nema ovo veze s vezom sponzorima je u cilju da se isticu bojom i logom a ne svi isti!!
Nije istina, moze se uraditi rebalans logotipa i iscrtavanje u bijelu ili crnu kombinaciju sto je danas u trendu.
Njihov logo ili naziv bi trebao biti sam po sebi prepoznatljiv i privlacan, sigurno da neka drecava zelena ili crvena boja tome nece doprinjeti

Nego to nasima nije u planu trenutno izgleda, malo ko se u BiH bavi vizuelnin izgledom duze od 10minuta
Generalni sponzor Ziraat banka sigurno nece nikad pristati da podloga njihovog logotipa bude plava tako da nista od toga
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
rishovski
Postovi: 2716
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la rishovski » 15 jul 2018, 14:34

sajo10 je napisao/la:slika

slika
Ma ružno ovo plavo okolo,ko da su se djeca igrala :facepalm:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

nagibBeg
Postovi: 351
Pridružen/a: 10 maj 2018, 20:05
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la nagibBeg » 15 jul 2018, 14:40

Boli nas **** kako tebi izgleda

Avatar
hlive
Postovi: 1067
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la hlive » 15 jul 2018, 14:41

Umjetnikbona je napisao/la:Ne znam cita li neko forum iz kluba, ali volio bih dati jedan savjet za jos ljepsu i uredjeniju grbavicu. S obzirom da hvala bogu imamo dosta sponzora, a njihovi logotipi su naravno znatno razliciti i u drugim su bojama. Biilo bi lijepo kada bi klub stao iza toga da svaka reklama bude u istoj boji (plavoj) a da unutar pozadine budu logotipi u bijeloj. Moguce da ovo ne moze uspjeti zbog ugovora i svega, nez koji su zahtjevu sponzora kada je ovo u pitanju, ali mogu zamisliti kako bi to lijepo izgledalo i mislim da bi dali jos jedan nivo vise , kada je estetski izgled u pitanju. Ja se inace bavim poslovima koji imaju veze sa ovim sto pricam i nekada nismo ni svjesni kako na nekim sitnicama mozemo postati ljepsi i ozbiljniju klub u ocima posmatraca. Lijep pozdrav za sve navijace na forumu, a poseban za moje Željovce ;)
Istu ideju smo imali mi u Sirokom. Stadion bi sigurno ljepse izgledao.
It's better when it's live

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.