Rekonstrukcija stadiona u BiH

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la MANUTDTe » 08 avg 2019, 23:21

Znam ja sta znaci Čelik Zenici i Zenicanima, postujem. Realnost je da je stadion vlasnistvo grada, vjerovatno Čelik nikad nece biti istjeran ali ce ga placati. Samo to tada nece biti bitno, jer ce se imati para pa se ni spomenuti se nece. Isto ti je i sa Sarajevom, kad se malo para upumpalo hladno prolazi prica medju rajom, cak i na Stupu. Nista manje Sarajevo nije vezano za Kosevo od vas za BP.

Kad si spomenuo Kamberovic koliko je kostala ona tribina?

Avatar
rishovski
Postovi: 2714
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la rishovski » 08 avg 2019, 23:33

MANUTDTe je napisao/la:Znam ja sta znaci Čelik Zenici i Zenicanima, postujem. Realnost je da je stadion vlasnistvo grada, vjerovatno Čelik nikad nece biti istjeran ali ce ga placati. Samo to tada nece biti bitno, jer ce se imati para pa se ni spomenuti se nece. Isto ti je i sa Sarajevom, kad se malo para upumpalo hladno prolazi prica medju rajom, cak i na Stupu. Nista manje Sarajevo nije vezano za Kosevo od vas za BP.

Kad si spomenuo Kamberovic koliko je kostala ona tribina?
ZAPADNA GLAVNA TRIBINA ATLETSKOG STADIONA KAMBEROVIĆA POLJE
slika

GODINA
2006.

POVRŠINA
3.858,00 m2,
prima 3.000 gledalaca

INVESTITOR
Opcina Zenica

INVESTICIJSKA VRIJEDNOST
2,650.000 KM
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la MANUTDTe » 08 avg 2019, 23:43

Meni licno ovo TOP, 2 ovakve tribine u 90% klubova sasvim dovoljno.
http://aksa.ba/wp-content/uploads/2016/02/kamber002.jpg
http://aksa.ba/wp-content/uploads/2016/02/kamber002.jpg
Znaci cca 4 000 000 i imas stadion od 5 000 stolica.
Al koliko je BOSNJO glup cist primjer je Tusanj i Tz

Avatar
phillies
Postovi: 2615
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la phillies » 08 avg 2019, 23:52

Koliko sam upoznat u TZ nisu rijeseni imovinsko pravni odnosi za zemljiste na kojem bi se gradio istok, pa je zbog toga stalo. A inace, ne znam sa sjeverom, jesu li ga ikad zavrsili kako su mislili?

PS. Vidi bombone Kamberovicke, uloziti u teren i srediti ga, pa ga komotno izdavati Husicu :D ili ovima koji dodju do evrope a nemaju stadiona :D

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la ReX » 08 avg 2019, 23:58

Istočna tribina stadiona Grbavica dobija krov u januaru

slika

Istočna tribina stadiona Grbavica u roku od pet mjeseca bit će natkrivena, saznaje portal Klix.ba.

Naime, čelnici Plavih su nakon intenzivnih radova na prikupljanju potrebnih dozvola napokon potpisali ugovore za izgradnju tribine, a kako saznajemo, za izvođača radova putem tendera izabrana je kompanija iz Usore.

Vrijednost radova bit će gotovo milion KM, a rok za realizaciju koji će biti postavljen pred izvođača je 150 dana.

Sredstva za natkrivanje istočne tribine osigurana su od Evropske nogometne federacije (UEFA), a posredstvom Nogometnog saveza BiH.

Podsjetimo, FK Željezničar je još krajem juna raspisao javni poziv zainteresovanim kompanijama za dostavljanje ponuda u svrhu natkrivanja istočne tribine te su zainteresovane kompanije trebale najkasnije do 4. jula kontaktirati administraciju kluba u svrhu preuzimanja tenderske dokumentacije.

U toku narednih dana očekuje se i zvanična potvrda informacija iz kluba s Grbavice.
:salut: :salut:
@igrajlopte 🐦

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la MANUTDTe » 09 avg 2019, 00:50

inace Zenica poznat kao ekonomski centar moci hehe jednostavno znaju. Svaka cast Zenico

http://www.federalna.ba/timthumb.php?sr ... w=642&zc=1

https://mapio.net/images-p/15096832.jpg

https://www.nfsbih.ba/nsbih_userfiles/f ... ntar18.jpg

imaju 3 najljepsa stadiona, svaki u svojoj kategoriji

FA7
Postovi: 891
Pridružen/a: 08 okt 2012, 20:07
Lokacija: turicum
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la FA7 » 09 avg 2019, 18:32

MANUTDTe je napisao/la:inace Zenica poznat kao ekonomski centar moci hehe jednostavno znaju. Svaka cast Zenico

http://www.federalna.ba/timthumb.php?sr ... w=642&zc=1

https://mapio.net/images-p/15096832.jpg

https://www.nfsbih.ba/nsbih_userfiles/f ... ntar18.jpg

imaju 3 najljepsa stadiona, svaki u svojoj kategoriji
Kad se hoce i ima volje moze se sve lijepo napravit i ocuvat. Al gdje bi mi nesto napravili da nebi negde nesto ukrali i nekoga zajebali. Najbolji dokaz Tusanj.
Crveno-Crna i Blaugrana!
"You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football club!"

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Fareus1921 » 10 avg 2019, 01:56

Kad skontam Bilino Polje i Koševo imaju prednost koju nema većina stadiona u BiH a to je prostor oko stadiona.Koševo i BP imaju dovoljno prostora oko stadiona da se smjeste ugodno i gosti i domaćini bez ikakvih incidenata dok Grbavica,Tušanj,2 stadiona Veleža,Pecara.
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Fareus1921 » 10 avg 2019, 02:00

rishovski je napisao/la:
MANUTDTe je napisao/la:Znam ja sta znaci Čelik Zenici i Zenicanima, postujem. Realnost je da je stadion vlasnistvo grada, vjerovatno Čelik nikad nece biti istjeran ali ce ga placati. Samo to tada nece biti bitno, jer ce se imati para pa se ni spomenuti se nece. Isto ti je i sa Sarajevom, kad se malo para upumpalo hladno prolazi prica medju rajom, cak i na Stupu. Nista manje Sarajevo nije vezano za Kosevo od vas za BP.

Kad si spomenuo Kamberovic koliko je kostala ona tribina?
ZAPADNA GLAVNA TRIBINA ATLETSKOG STADIONA KAMBEROVIĆA POLJE
slika

GODINA
2006.

POVRŠINA
3.858,00 m2,
prima 3.000 gledalaca

INVESTITOR
Opcina Zenica

INVESTICIJSKA VRIJEDNOST
2,650.000 KM
Kamberovića bolji od 90% stadiona u BiH
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la jestamaji » 10 avg 2019, 09:16

ReX je napisao/la:
Istočna tribina stadiona Grbavica dobija krov u januaru

slika

Istočna tribina stadiona Grbavica u roku od pet mjeseca bit će natkrivena, saznaje portal Klix.ba.

Naime, čelnici Plavih su nakon intenzivnih radova na prikupljanju potrebnih dozvola napokon potpisali ugovore za izgradnju tribine, a kako saznajemo, za izvođača radova putem tendera izabrana je kompanija iz Usore.

Vrijednost radova bit će gotovo milion KM, a rok za realizaciju koji će biti postavljen pred izvođača je 150 dana.

Sredstva za natkrivanje istočne tribine osigurana su od Evropske nogometne federacije (UEFA), a posredstvom Nogometnog saveza BiH.

Podsjetimo, FK Željezničar je još krajem juna raspisao javni poziv zainteresovanim kompanijama za dostavljanje ponuda u svrhu natkrivanja istočne tribine te su zainteresovane kompanije trebale najkasnije do 4. jula kontaktirati administraciju kluba u svrhu preuzimanja tenderske dokumentacije.

U toku narednih dana očekuje se i zvanična potvrda informacija iz kluba s Grbavice.
:salut: :salut:
cijeli svijet gradi uljeto samo smo mi pametniji i vazda uzimu :mrgreen:

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la MANUTDTe » 10 avg 2019, 23:08

jestamaji je napisao/la:
ReX je napisao/la:
Istočna tribina stadiona Grbavica dobija krov u januaru

slika

Istočna tribina stadiona Grbavica u roku od pet mjeseca bit će natkrivena, saznaje portal Klix.ba.

Naime, čelnici Plavih su nakon intenzivnih radova na prikupljanju potrebnih dozvola napokon potpisali ugovore za izgradnju tribine, a kako saznajemo, za izvođača radova putem tendera izabrana je kompanija iz Usore.

Vrijednost radova bit će gotovo milion KM, a rok za realizaciju koji će biti postavljen pred izvođača je 150 dana.

Sredstva za natkrivanje istočne tribine osigurana su od Evropske nogometne federacije (UEFA), a posredstvom Nogometnog saveza BiH.

Podsjetimo, FK Željezničar je još krajem juna raspisao javni poziv zainteresovanim kompanijama za dostavljanje ponuda u svrhu natkrivanja istočne tribine te su zainteresovane kompanije trebale najkasnije do 4. jula kontaktirati administraciju kluba u svrhu preuzimanja tenderske dokumentacije.

U toku narednih dana očekuje se i zvanična potvrda informacija iz kluba s Grbavice.
:salut: :salut:
cijeli svijet gradi uljeto samo smo mi pametniji i vazda uzimu :mrgreen:
Kod nas se gradi kad ima para (dobijes sadake), nema to veze sa god. dobom...

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la jestamaji » 11 avg 2019, 21:03

ja ću vjerovati da će nam savez platiti krov tek kad ga svojim očima vidim izgrađenog

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54240
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la MortemHz » 11 avg 2019, 21:52

jestamaji je napisao/la:ja ću vjerovati da će nam savez platiti krov tek kad ga svojim očima vidim izgrađenog
Što da ne? Već su dosta uložili preko UEFA-e.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la MANUTDTe » 12 avg 2019, 22:42

Naslov na ss “Sramotno mali broj gledatelja na stadionima Prve lige FBiH: Samo jedan grad donekle "položio"
Ili moras biti priprodno glup ili je trening u pitanju? Novinari kada prestanu biti placene p..de onda mozemo pricati o necemu. Znaci utakmice na +40 i tih gledaoca sto je bilo je Bihac( natkrivena tribina).
Nazivati stvari pravim imenom “ zbog neuslovnosti prvoligaskih stadiona, posjeta u ovom kolu je mizerna” tako je trebao ici naslov.
Uglavnom bez krova se nema sta pricati, sramota smo mi od drzave

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 13 avg 2019, 02:08

ReX je napisao/la:slika

Koliko ce Grbavica dobit na izgledu s krovom! Pogotovo u tv-prijenosu. :salut:
Biće to najbolji stadion u BiH uskoro.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la convict3583 » 13 avg 2019, 09:51

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
ReX je napisao/la:slika

Koliko ce Grbavica dobit na izgledu s krovom! Pogotovo u tv-prijenosu. :salut:
Biće to najbolji stadion u BiH uskoro.
lijepo ce bit ali brate jos je to nivo ispod Bilinog polja .Stadion sa dvije tribine u cjelini ovo ostalo malo neizgledno se nemoze poredit sa cetiri tribine B polja.Samo treba gradit stadione pogotovo terene i reflektore da i ova liga i tekme budu bolje i profesionalnije

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la jestamaji » 13 avg 2019, 10:17

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
ReX je napisao/la:slika

Koliko ce Grbavica dobit na izgledu s krovom! Pogotovo u tv-prijenosu. :salut:
Biće to najbolji stadion u BiH uskoro.

biće prije svega lakše planirati ići na tekme, znaš da nećeš pokusnuti a ne moraš plaćati cijenu zapada

061657451
Postovi: 507
Pridružen/a: 03 jul 2018, 23:55
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la 061657451 » 15 avg 2019, 00:47

Na Grbavici kao i u Vrapčićima treba podić kamere koji metar više.Puno bi gledljivije preko TV ekrana bilo.

Avatar
JaskoBiH
Postovi: 297
Pridružen/a: 13 jan 2017, 20:37
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la JaskoBiH » 15 avg 2019, 14:33

061657451 je napisao/la:Na Grbavici kao i u Vrapčićima treba podić kamere koji metar više.Puno bi gledljivije preko TV ekrana bilo.
Grbavica mouzda moze i proci al vrapcici obavezno kamere podignuti.

macak_
Postovi: 918
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la macak_ » 15 avg 2019, 14:42

rishovski je napisao/la:
MANUTDTe je napisao/la:Znam ja sta znaci Čelik Zenici i Zenicanima, postujem. Realnost je da je stadion vlasnistvo grada, vjerovatno Čelik nikad nece biti istjeran ali ce ga placati. Samo to tada nece biti bitno, jer ce se imati para pa se ni spomenuti se nece. Isto ti je i sa Sarajevom, kad se malo para upumpalo hladno prolazi prica medju rajom, cak i na Stupu. Nista manje Sarajevo nije vezano za Kosevo od vas za BP.

Kad si spomenuo Kamberovic koliko je kostala ona tribina?
ZAPADNA GLAVNA TRIBINA ATLETSKOG STADIONA KAMBEROVIĆA POLJE
slika

GODINA
2006.

POVRŠINA
3.858,00 m2,
prima 3.000 gledalaca

INVESTITOR
Opcina Zenica

INVESTICIJSKA VRIJEDNOST
2,650.000 KM
S tim da je to cijena i podtribinskog prostora gdje su završene svlačionice, ima zatvorena trening staza, teretana, press centar i sva ta dodatna sranja..
Pravda za flash-a!!!

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.