Rekonstrukcija stadiona u BiH

Avatar
FliX
Postovi: 4706
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la FliX » 04 okt 2018, 23:51

JavierBosnia je napisao/la:
avenija je napisao/la:Skora obnova Bilinog polja
Da nije neko desavanje u nedjelju mozda bih i povjerovao
Ima smisla. :D

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la japa » 05 okt 2018, 00:34

Koji je ku?ac postoje ti brojaci i koji je smisao njih ako ih nema na svim tribinama i ulazima?

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6424
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 05 okt 2018, 00:57

japa je napisao/la:Koji je ku?ac postoje ti brojaci i koji je smisao njih ako ih nema na svim tribinama i ulazima?
Na kojim to nema. Ima na svim tribinama
Mozda ako nema na 1-2 ulaza, onda ce oni zstvoreni biti
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15860
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 05 okt 2018, 08:58

Smisao brojaca je da izbroje tamo gdje su postavljeni :lol:

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la japa » 05 okt 2018, 20:07

JavierBosnia je napisao/la:
japa je napisao/la:Koji je ku?ac postoje ti brojaci i koji je smisao njih ako ih nema na svim tribinama i ulazima?
Na kojim to nema. Ima na svim tribinama
Mozda ako nema na 1-2 ulaza, onda ce oni zstvoreni biti
Pa evo kazu ovdje da u Zenici na nekim tribinama imaju brojaci na nekim ne...btw ima problema sa ovim Zeljinim tesko prepoznavaju bar codove a pogotovo one na sezonskim ulaznicama pa se stvara guzva, bar je danas tako bilo.

Avatar
FliX
Postovi: 4706
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la FliX » 05 okt 2018, 21:40

japa je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:
japa je napisao/la:Koji je ku?ac postoje ti brojaci i koji je smisao njih ako ih nema na svim tribinama i ulazima?
Na kojim to nema. Ima na svim tribinama
Mozda ako nema na 1-2 ulaza, onda ce oni zstvoreni biti
Pa evo kazu ovdje da u Zenici na nekim tribinama imaju brojaci na nekim ne...btw ima problema sa ovim Zeljinim tesko prepoznavaju bar codove a pogotovo one na sezonskim ulaznicama pa se stvara guzva, bar je danas tako bilo.
Pogresno si ti to jaro procito ili nisi dobro shvatio. Imaju u Zenici na svim tribinama brojaci.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la japa » 05 okt 2018, 22:14

Aha, dobro onda je do mene, shvatio sam kao da je neko napisao ono na Zenici na sjeveru i jugu imaju a na zapadu i istoku nemaju pa zato...I meni je bilo nelogicno jer su ti brojaci uslov za dobijanje te cat3 licence a i nema nikakve logike da imas brojace na nekim tribinama a nekim nemas jer onda kakav je smisao uopste tih brojaca ako nece svakog zivog ko je usao na tekmu prebrojati.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6424
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 06 okt 2018, 00:20

japa je napisao/la:Aha, dobro onda je do mene, shvatio sam kao da je neko napisao ono na Zenici na sjeveru i jugu imaju a na zapadu i istoku nemaju pa zato...I meni je bilo nelogicno jer su ti brojaci uslov za dobijanje te cat3 licence a i nema nikakve logike da imas brojace na nekim tribinama a nekim nemas jer onda kakav je smisao uopste tih brojaca ako nece svakog zivog ko je usao na tekmu prebrojati.
Nisi pazljivo citao. Na sjeveru i jugu su oni visoki, na ostalim oni manji. Tako je i na grbavici sad
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la japa » 06 okt 2018, 00:32

JavierBosnia je napisao/la:
japa je napisao/la:Aha, dobro onda je do mene, shvatio sam kao da je neko napisao ono na Zenici na sjeveru i jugu imaju a na zapadu i istoku nemaju pa zato...I meni je bilo nelogicno jer su ti brojaci uslov za dobijanje te cat3 licence a i nema nikakve logike da imas brojace na nekim tribinama a nekim nemas jer onda kakav je smisao uopste tih brojaca ako nece svakog zivog ko je usao na tekmu prebrojati.
Nisi pazljivo citao. Na sjeveru i jugu su oni visoki, na ostalim oni manji. Tako je i na grbavici sad
Aha uredu je, a na Grbavici sam bio danas na sjeveru i bili su oni manji brojaci sto je i logicno nekako, za ostale tribine ne znam, bas me zanima na istoku kakvi su bili, pretpostavljam na jugu su sigurno oni visoki bili.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Signore » 06 okt 2018, 08:48

Siroki je postavio brojace samo na sjever ako se ne varam. Al nije to lose kod njih, tu im svakako bude 95% posjetitelja, a postavit ce oni i na ostale tribine. Korak po korak. Ima bitnijih stvari od brojaca.

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la hlive » 06 okt 2018, 09:40

japa je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:
japa je napisao/la:Koji je ku?ac postoje ti brojaci i koji je smisao njih ako ih nema na svim tribinama i ulazima?
Na kojim to nema. Ima na svim tribinama
Mozda ako nema na 1-2 ulaza, onda ce oni zstvoreni biti
Pa evo kazu ovdje da u Zenici na nekim tribinama imaju brojaci na nekim ne...btw ima problema sa ovim Zeljinim tesko prepoznavaju bar codove a pogotovo one na sezonskim ulaznicama pa se stvara guzva, bar je danas tako bilo.
Jesam rekao ja da ce biti problema, a svi me napali. U Sirokom citaju barcodove odlicno i godisnje ali su godisnje bazirane na magntnoj zavojnici
It's better when it's live

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la hlive » 06 okt 2018, 09:42

Signore je napisao/la:Siroki je postavio brojace samo na sjever ako se ne varam. Al nije to lose kod njih, tu im svakako bude 95% posjetitelja, a postavit ce oni i na ostale tribine. Korak po korak. Ima bitnijih stvari od brojaca.
Sjever i VIP. Jer jug smo rijetko koristili a istok prakticki nikako ali buduci da su sad uvjet za cat3 vjer da ce doci i na ostale. Ali kad vec imas sustav onda nisu problem dodatni
It's better when it's live

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2328
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la kontrasviju » 06 okt 2018, 11:21

Brojači rade perfektno i na obične i na sezonske karte, gužva se stvorila jer je dosta raje po prvi put ovo koristilo.
1921

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la hlive » 06 okt 2018, 11:36

kontrasviju je napisao/la:Brojači rade perfektno i na obične i na sezonske karte, gužva se stvorila jer je dosta raje po prvi put ovo koristilo.
Moze biti do brojaca a ugl je do ljudi. Vrati se 2 stranice iza i vidjet ces da sam napisao upravo ovo da ce biti problema jer ljudi nisu navikli koristiti to. A onda me @rishovski neki quota da pravimo visu matematiku od tog.

A samo govorim iz iskustva. Nasi ljudi nemaju s tim dodira i naravno da ce biti problema dok se uhoda to sve. I kad se uhoda bit ce problema. To je jednostavno tako.

Vidim na face od Zelje da nisu isti brojaci na Grbavici kao na Pecari. Stil brojaca jest isti ali nacin citanja koda nije.
It's better when it's live

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Signore » 06 okt 2018, 12:46

FK ŽELJEZNIČAR - NK ČELIK (1 : 1) 3 : 2
Gledalaca: 3000

https://www.nfsbih.ba
Ma ja, zaokruzi ti napamet, je*o brojace :damn: :damn: :damn:
Na utakmici je prisustvovalo 2.864 navijača i ostvaren je prihod od 13.081 KM. Prodato je 1.756 pojedinačnih ulaznica.

https://fkzeljeznicar.ba
:salut: :salut: :salut:

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Hans » 06 okt 2018, 14:17

Vrijeme je da se i kod nas napokon promjeni kultura po pitanju dolaska na stadion. Ljudi nagrnu 10min prije pocetka utakmice pa se cude sto ne mogu uci. Brojaci olaksavaju posao i redarima, buduci da im ljudi sporije "kapaju", pa mogu pretres izvrsiti efikasnije.
Zasto se u Banjoj Luci ne koriste brojaci na zapadu?
A ovo sto delegat zanemaruje broj sa brojaca opet pokazuje nezavidan nivo ozbiljnosti saveza i samog delegata.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la japa » 06 okt 2018, 17:19

kontrasviju je napisao/la:Brojači rade perfektno i na obične i na sezonske karte, gužva se stvorila jer je dosta raje po prvi put ovo koristilo.
I nije bas tako bilo bar ne u mom slucaju a i onih ispred sto sam vidio. Yebote nije nuklearna fizika staviti bar kod na ono crveno da prodje karta i pojavi se zeleno svjetlo ali jednostavno nesto steka. Eto meni nije htjelo proci pa je uzeo lik koji tu radi pa je i njemu trebalo jos vise vremena nego sto bi meni dok je karta napokon prosla. U pitanju je obicna karta, a ispred mene lik sa sezonskom jednake probleme je imao.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la mirgerr » 06 okt 2018, 19:23

japa je napisao/la:
kontrasviju je napisao/la:Brojači rade perfektno i na obične i na sezonske karte, gužva se stvorila jer je dosta raje po prvi put ovo koristilo.
I nije bas tako bilo bar ne u mom slucaju a i onih ispred sto sam vidio. Yebote nije nuklearna fizika staviti bar kod na ono crveno da prodje karta i pojavi se zeleno svjetlo ali jednostavno nesto steka. Eto meni nije htjelo proci pa je uzeo lik koji tu radi pa je i njemu trebalo jos vise vremena nego sto bi meni dok je karta napokon prosla. U pitanju je obicna karta, a ispred mene lik sa sezonskom jednake probleme je imao.
Meni proslo sinoc bez problema, vec ovom iza mene jedva, isto mu onaj lik pokusavao.

A i zajebali su jucer s kartama, onaj frajer sve iz jednog spila prodaje karte za ulaz B4. Ulazili u stadion po 20min., a na ostalim ulazima na sjeveru nigdje nikog. :lol:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la japa » 06 okt 2018, 20:35

mirgerr je napisao/la:
japa je napisao/la:
kontrasviju je napisao/la:Brojači rade perfektno i na obične i na sezonske karte, gužva se stvorila jer je dosta raje po prvi put ovo koristilo.
I nije bas tako bilo bar ne u mom slucaju a i onih ispred sto sam vidio. Yebote nije nuklearna fizika staviti bar kod na ono crveno da prodje karta i pojavi se zeleno svjetlo ali jednostavno nesto steka. Eto meni nije htjelo proci pa je uzeo lik koji tu radi pa je i njemu trebalo jos vise vremena nego sto bi meni dok je karta napokon prosla. U pitanju je obicna karta, a ispred mene lik sa sezonskom jednake probleme je imao.
Meni proslo sinoc bez problema, vec ovom iza mene jedva, isto mu onaj lik pokusavao.

A i zajebali su jucer s kartama, onaj frajer sve iz jednog spila prodaje karte za ulaz B4. Ulazili u stadion po 20min., a na ostalim ulazima na sjeveru nigdje nikog. :lol:
Vidio sam da su neki iz prve prosli, drug je npr odma prosao ja iza njega nije moglo a isto sam napravio, i onda uze onaj lik pa i on sto puta provlaci nece i na kraju proba na drugojonoj pored i tamo mi otvori i ja se samo prebacim.

A ejste to svi su bili na onome b4 ulazu zato ja gledam ljudi ulaze a utakmica se uveliko igra :rol:

Avatar
JaskoBiH
Postovi: 297
Pridružen/a: 13 jan 2017, 20:37
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la JaskoBiH » 10 okt 2018, 10:45

ZNAM DA NEMA VEZE SA TEMOM AL NIJE BIO OFSAJD PROTIV NIGERIJE !

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.