Rekonstrukcija stadiona u BiH

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6425
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 21 feb 2019, 12:23

Kako onaj kreči, on nikad u zivotu valjak u rukama nije drzao :lol: :lol:
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Asimetric » 21 feb 2019, 14:52

JavierBosnia je napisao/la:Kako onaj kreči, on nikad u zivotu valjak u rukama nije drzao :lol: :lol:
Zašto imaš potrebu da konstantno omalovažavaš radove na našem stadionu, zar je bitno kako on drži valjak, to su ljdui iz udruženja Mostarski rođeni koji daju sve od sebe da poboljšaju uslove na stadionu i mnogi od njih se po prvi put susreću sa određenim poslovima i što je najbitnije rade to potpuno volonterski i iz ljubavi prema klubu. Danas je malo klubova koji rade na poboljšanju infrastrukture i treba svaki vid radova podržati i bez ismijavanja, a pogotovo se ne treba smijati Veležu, klubu koji se još uvijek oporavlja od svega što ga je zadesilo.


Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6425
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 21 feb 2019, 19:31

Asimetric je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Kako onaj kreči, on nikad u zivotu valjak u rukama nije drzao :lol: :lol:
Zašto imaš potrebu da konstantno omalovažavaš radove na našem stadionu, zar je bitno kako on drži valjak, to su ljdui iz udruženja Mostarski rođeni koji daju sve od sebe da poboljšaju uslove na stadionu i mnogi od njih se po prvi put susreću sa određenim poslovima i što je najbitnije rade to potpuno volonterski i iz ljubavi prema klubu. Danas je malo klubova koji rade na poboljšanju infrastrukture i treba svaki vid radova podržati i bez ismijavanja, a pogotovo se ne treba smijati Veležu, klubu koji se još uvijek oporavlja od svega što ga je zadesilo.
Mene da ne raduje sve sto se radi na stadionima ne bih pratio ovu temu.
A na ovo drzanje valjka cu se uvijek nasmijati, nebito jel se radi o volonteru i na kojem god stadionu se radovi budu radili. Jer mi je neshvatljivo da odrasla muska osoba tako frljavo to radi, a da mu niko bar i ne pokaze kako okrenuti valjak.
Nemoj da pravis mene negstivcem, a svoj klub zrtvom.
Podezavam i podrzavat cu sve sto se radi bilo gdje, ali stvari koje izgovaram su nista vise nego tacne.
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Hantraga » 22 feb 2019, 00:29

Laže ko kaže da mu ova tribina nije dobra :thumbup:
Daj nek isto ovo naprave na kontra strani i bilo bi savršenstvo :)

I oni će što prije morati rješavati teren, reflektore, semafor :) Valjda bude sluha sad kad uđu u PLBiH da makar riješe nešto od ovoga.

I ovi unutrašnji radovi su na centralnoj tribini? Opet prostorije za omladince ili?

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la FrancescoTotti » 22 feb 2019, 00:49

Govorili su da ce pokrivat i onu veliku tribinu, hoce li bit sta od toga do sljedece sezone kad budu u prvoj ligi abd?
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la TeaM87 » 22 feb 2019, 01:35

kako su samo nasi uboli sa ovom plavom umjetnom travom to su price

cestitke Velezu i samo naprijed
FKŽ !

RodjeniiBrato
Postovi: 1345
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la RodjeniiBrato » 22 feb 2019, 11:43

FrancescoTotti je napisao/la:Govorili su da ce pokrivat i onu veliku tribinu, hoce li bit sta od toga do sljedece sezone kad budu u prvoj ligi abd?
Krajem 2019 pocetkom 2020 se ide sa natkrivanjem one velike, u ovoj godini ima jos dosta radova unutar ove tribine(neki prateci objekti i to), reflektori, tako da se tek krajem ove godine ocekuje pocetak radova na krovu dedare, ima vec uradjen projekat koji je radjen zajedno sa ovom tribinom, al eto odlucili su prvo ovo zavrsit pa onda ce se pozabavit dedarom
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Memara » 22 feb 2019, 12:02

pravnik1981 je napisao/la::opaopa: :opaopa:

slika
:clap: :clap: :clap: :clap:

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15880
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 22 feb 2019, 12:19

pravnik1981 je napisao/la::opaopa: :opaopa:

slika
:clap: :clap: :clap: :clap:
Bravo Rođeni
:bih: :bih: :bih: :bih:

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Brcanskamalta » 22 feb 2019, 12:32

Tako se to radi.Dugorocan plan,od igrackog segmenta finansijskog do infrastrukture.
Jedno po jedno dobija oblik.
Sto je najvaznije plan da bude realan i izvodiv.
Velez ce imati solidan stadion(mislim na kapacitet)s obzirom da igraju (igrati ce)PL BIH veci im i ne treba a zavrsetkom radova imati ce uslovan stadion i za evropu.
To je projekat a ne ono ruglo od Tusnja.(koje je finansijski neizvodivo jos dvadeset godina).
Bog te grade ga vec deceniju.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Raonffa » 22 feb 2019, 16:42

Lijepo izgleda :thumbup:

Hoće li se odmah stavljati stolice na ovu tribinu? Mislim na ovaj lijevi i desni dio gdje nema stolica, onaj "stari" centralni dio ima stolice svakako.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Nepodoban
Postovi: 47
Pridružen/a: 19 jun 2018, 14:23
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Nepodoban » 22 feb 2019, 17:04

Svaka cast za Velež, upravu i navijace. Samo naprijed. Iskreno se nadam da ce na ovu natkrivenu tribinu staviti preklopne stolice, prve na nasim stadionima. Vjerovatno nije velika razlika u cijeni obzirom da na ovu tribinu ide oko 1000 stolica, i puno bi bilo ljepse, efikasnije...da abd uskoro stavite krov na centralnu, i izgradite ostale tribine..prelijepo je vidjeti da Velez napreduje, na godinu borba za vrh premier lige... SRETNO

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Maestro » 22 feb 2019, 17:21

Ljepo ovo u Veleza sto se radi. Svaka cast.
Ali jedno mi nikako nije jasno. Sto ne sastave tribine nikada. Stanlo ovo odvajaju kad prave stadione kod nas.
Puno je ljespse kad sastavis sve tribine.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la 1922VFC1981 » 22 feb 2019, 17:41

Nepodoban je napisao/la:Svaka cast za Velež, upravu i navijace. Samo naprijed. Iskreno se nadam da ce na ovu natkrivenu tribinu staviti preklopne stolice, prve na nasim stadionima. Vjerovatno nije velika razlika u cijeni obzirom da na ovu tribinu ide oko 1000 stolica, i puno bi bilo ljepse, efikasnije...da abd uskoro stavite krov na centralnu, i izgradite ostale tribine..prelijepo je vidjeti da Velez napreduje, na godinu borba za vrh premier lige... SRETNO
Ici ce stolice na preklop ove stare ce se skinut,po 500 ova 2 nova dijela tribine i 350 srednji.
#musvdg

Avatar
Lik
Postovi: 5294
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Lik » 22 feb 2019, 18:23

Bravo za Velež :salut:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

061657451
Postovi: 508
Pridružen/a: 03 jul 2018, 23:55
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la 061657451 » 23 feb 2019, 10:28

Rođeni,pokrenite ozbiljnu akciju u BiH i dajspori da svi oni koji žele uplate namjenska sredstva za pokrivanje ove velike tribine u Vrapčićima.Ja ću dati 100 maraka.nisam ni iz Mostara ni iz Hercegovine,niti sam bogat čovjek.Dat ću od sebe,onako,od srca za krov da se ekspresno napravi.Može se nać 5 000 donatora u BiH i vani,samo ozbiljno krenite u akciju.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la bhfanatic14 » 23 feb 2019, 11:13

Bravo Velez samo naprijed :bih: ekstra mi se svidja ova tribina , samo ja bi ostavio Beton kakav jest i stavio na njega crvene stolice...ovako mi se ne svidja crvena farba pa preko bijele stolice...ali to je licni ukus. Ali sad sa krovom ova tribina izgleda sjajno i posebno za Bh okvire. Premijer ligi je potreban Jak Velez.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Rodjeni81
Postovi: 1679
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Rodjeni81 » 23 feb 2019, 11:48

061657451 je napisao/la:Rođeni,pokrenite ozbiljnu akciju u BiH i dajspori da svi oni koji žele uplate namjenska sredstva za pokrivanje ove velike tribine u Vrapčićima.Ja ću dati 100 maraka.nisam ni iz Mostara ni iz Hercegovine,niti sam bogat čovjek.Dat ću od sebe,onako,od srca za krov da se ekspresno napravi.Može se nać 5 000 donatora u BiH i vani,samo ozbiljno krenite u akciju.
Akcija nije stajala nikad, samo sad posteni ljudi vode klub pa se vide rezultati. "Crvene noci" se odrzavaju svake godine, bila je u Svicarskoj, sad ce jedna u USA. Sve to navijaci organizuju. Trenutno su navijaci preuzeli na sebe projekat izgradnje WC-a po Uefa standardima, a cifra nije uopste mala, ali evo radovi napreduju svakodnevno jos malo i to je zavrseno. Ide se sve po planu, evo natkrivena je zapadna tribina, vrlo brzo idu stolice na tu tribinu. Poslije toga reflektori i natkrivanje centralne tribine, reflektori mozda budu i do pocetka slijedece sezone.

Avatar
Lik
Postovi: 5294
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Lik » 24 feb 2019, 17:51

Jel mi može neko od Rođenih odgovoriti, jel ima kakav plan za gostujuću tribinu i da li je ono zemljište vaše gdje se ona nalazi ?
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.