Rekonstrukcija stadiona u BiH

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la hlive » 20 jul 2018, 21:16

svrakino1921 je napisao/la:
SARAJEVO1921 je napisao/la:FK Željezničar je nabavio savremene led reklame, cijena cca. - 450.000 KM, doduše zvanično jos nije potvrdjen iznos, za sto je klub podigao kredit, led reklame namijenjene za dio ispred sjeverne, istocne i juzne tribine trebale bi biti postavljene do utakmice sa Apolonom, a iste ce biti iznajmljivanje NFSBIH kada reprezentacija bude igrala na Grbavici, po planiranoj dinamici za 1.5 g klub bi trebao otplatiti pomenute reklame
Prijatelju jel ovo sigurno
Pa u cetvrtak stadion ima da bude DRAMA

VOLIM TE ZELJO

UPRAVA :tokralju:
Jest
Pa napisao sam ti ja stranicu prije. Vjer vec protiv Apollona ce biti postavljene
It's better when it's live

Avatar
predsjednik
Postovi: 124
Pridružen/a: 31 maj 2018, 19:46
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la predsjednik » 20 jul 2018, 21:18

A koliko ce samo struje potrositi te led reklame auu
ima posla ko hoce da radi

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la AnelZ » 20 jul 2018, 21:19

Dobro sam procijenio cijenu led reklama :D

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15843
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 20 jul 2018, 21:20

One su izgleda za rentanje reprezentaciji
A mozda i komsije ih zarentaju sad protiv Atalante
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la AnelZ » 20 jul 2018, 21:21

predsjednik je napisao/la:A koliko ce samo struje potrositi te led reklame auu
Pisao sam prije dvije stranice

"~125 kwh za 250 m2 led reklama (reflektori na Grbavici za usporebu imaju potrosnju od 325-360 kwh tj. 172 rasvjetnih tijela puta potrosnja od 1,9-2,1 kwh)"

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15843
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 20 jul 2018, 21:30

A zna li neko koliko su Slovenci rentali nasoj reprezentaciji po utakmici

Avatar
SARAJEVO1921
Postovi: 70
Pridružen/a: 19 jul 2018, 17:00
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la SARAJEVO1921 » 20 jul 2018, 21:34

AnelZ je napisao/la:Dobro sam procijenio cijenu led reklama :D
Mozes li ponovo postaviti ili reci kada si pisao da potrazim? nudjene su i polovne ali sa manjom garancijom i bez tehničkog održavanja, ovako se uzimaju nove sto je svakako najbolji moguci potez, prepostavljam da se uzimaju po panelu ili nekoj kvadraturi

Svrakino, da. 100%
Iz rupe sam izašao, za rupu živim, u rupi ću završiti

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15843
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 20 jul 2018, 21:41

@ Anel Z ti si nas Zeljovac jel tako

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15843
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 20 jul 2018, 21:43

SARAJEVO1921 je napisao/la:
AnelZ je napisao/la:Dobro sam procijenio cijenu led reklama :D
Mozes li ponovo postaviti ili reci kada si pisao da potrazim? nudjene su i polovne ali sa manjom garancijom i bez tehničkog održavanja, ovako se uzimaju nove sto je svakako najbolji moguci potez, prepostavljam da se uzimaju po panelu ili nekoj kvadraturi

Svrakino, da. 100%
Hvala brate na info

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15843
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 20 jul 2018, 21:45

@ hlive hvala i tebi brate
Nisam vidio

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la hlive » 20 jul 2018, 21:46

SARAJEVO1921 je napisao/la:
AnelZ je napisao/la:Dobro sam procijenio cijenu led reklama :D
Mozes li ponovo postaviti ili reci kada si pisao da potrazim? nudjene su i polovne ali sa manjom garancijom i bez tehničkog održavanja, ovako se uzimaju nove sto je svakako najbolji moguci potez, prepostavljam da se uzimaju po panelu ili nekoj kvadraturi

Svrakino, da. 100%
Ma kakve polovne. Samo novo. Cijena je po kvadraturi. Ako uzimas vise onda bude i jeftinije.
It's better when it's live

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 21 jul 2018, 00:12

hlive je napisao/la:
SARAJEVO1921 je napisao/la:
AnelZ je napisao/la:Dobro sam procijenio cijenu led reklama :D
Mozes li ponovo postaviti ili reci kada si pisao da potrazim? nudjene su i polovne ali sa manjom garancijom i bez tehničkog održavanja, ovako se uzimaju nove sto je svakako najbolji moguci potez, prepostavljam da se uzimaju po panelu ili nekoj kvadraturi

Svrakino, da. 100%
Ma kakve polovne. Samo novo. Cijena je po kvadraturi. Ako uzimas vise onda bude i jeftinije.
Ne vjerujem da će na svakoj utakmici u ligi biti postavljene? :thumbup:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Azpi » 21 jul 2018, 00:45

KrajisnikBosnjak je napisao/la: Ne vjerujem da će na svakoj utakmici u ligi biti postavljene? :thumbup:
Ma hoce, pa nece ih skidati i postavljati kako kad, ovako ih montiraju i tu su da jos vise uljepšaju stadion :tokralju:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 21 jul 2018, 01:04

Azpi je napisao/la:
KrajisnikBosnjak je napisao/la: Ne vjerujem da će na svakoj utakmici u ligi biti postavljene? :thumbup:
Ma hoce, pa nece ih skidati i postavljati kako kad, ovako ih montiraju i tu su da jos vise uljepšaju stadion :tokralju:
Bravo! Konačno da i to doživimo u BiH, vrijeme je i Koševo da dobije te elektronske reklame.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Orangina85 » 21 jul 2018, 01:21

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
Azpi je napisao/la:
KrajisnikBosnjak je napisao/la: Ne vjerujem da će na svakoj utakmici u ligi biti postavljene? :thumbup:
Ma hoce, pa nece ih skidati i postavljati kako kad, ovako ih montiraju i tu su da jos vise uljepšaju stadion :tokralju:
Bravo! Konačno da i to doživimo u BiH, vrijeme je i Koševo da dobije te elektronske reklame.
Hoce, eno Ajnadzic sutra ujutro autom krece da donese reklame. Kakav grobar je zadesio Kosevo...ccc

Avatar
SARAJEVO1921
Postovi: 70
Pridružen/a: 19 jul 2018, 17:00
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la SARAJEVO1921 » 21 jul 2018, 02:08

Cemu nabavka skupocjenih reklama ako ih nece biti na svakoj utakmici? ne vidim svrhu takvog razmisljanja, prema cemu ce birati kada ce ih postavljati a kada ne, atraktivnosti protivnika, ocekivanoj posjeti ili?

Nabavkom ovih reklama autom. animiras sadasnje i potencijalne sponzore, jer nudis nacin reklamiranja koje niko nema u ligi, samim tim si atraktivniji i privlacis vecu paznju sponzora na trzistu, ovo je velika investicija pogotovo na nasim prostorima u ovoj oblasti, gdje rijetko ko shvata znacaj i funkcionisanje marketinga, i najcesce biva zanemaren, po principu j*** marketing, bacanje para, moze i bez toga, da moze i mora drugacije a da itekako ima dobiti i koristi od svega cist primjer je FKŽ i to prije svega zahvaljujuci momku koji je na celu marketinga kluba, a koji gle čuda ima i diplomu iz oblasti marketinga i oglašavanja, cist primjer su broj sponzora koje Željo ima, a zatim kvalitet, renome i platežna moć kada su u pitanju izdaci za marketing istih
Iz rupe sam izašao, za rupu živim, u rupi ću završiti

konstantinos
Postovi: 131
Pridružen/a: 23 jun 2018, 03:52
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la konstantinos » 21 jul 2018, 04:53

Kako se zove momak sto je zaduzen za marketing u Zelji?

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15843
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 21 jul 2018, 10:43

SARAJEVO1921 je napisao/la:Cemu nabavka skupocjenih reklama ako ih nece biti na svakoj utakmici? ne vidim svrhu takvog razmisljanja, prema cemu ce birati kada ce ih postavljati a kada ne, atraktivnosti protivnika, ocekivanoj posjeti ili?

Nabavkom ovih reklama autom. animiras sadasnje i potencijalne sponzore, jer nudis nacin reklamiranja koje niko nema u ligi, samim tim si atraktivniji i privlacis vecu paznju sponzora na trzistu, ovo je velika investicija pogotovo na nasim prostorima u ovoj oblasti, gdje rijetko ko shvata znacaj i funkcionisanje marketinga, i najcesce biva zanemaren, po principu j*** marketing, bacanje para, moze i bez toga, da moze i mora drugacije a da itekako ima dobiti i koristi od svega cist primjer je FKŽ i to prije svega zahvaljujuci momku koji je na celu marketinga kluba, a koji gle čuda ima i diplomu iz oblasti marketinga i oglašavanja, cist primjer su broj sponzora koje Željo ima, a zatim kvalitet, renome i platežna moć kada su u pitanju izdaci za marketing istih
:thumbup: svaka cast za post
Dok mi skontamo da je u znanju i obrazovanju finta prodose svi vozovi

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la irfo » 21 jul 2018, 12:56

Orangina85 je napisao/la:
Hoce, eno Ajnadzic sutra ujutro autom krece da donese reklame. Kakav grobar je zadesio Kosevo...ccc
Ima tu i krivice ljudi iz kluba, ocigledno da u opstini od rata na ovamo bacaju suplje, trebali su kad je Tan dosao odmah dogovorit koncesiju za kosevo pa da oni prave, vjerujem da je tad Tan bio voljan to finansirati jer bi bilo i finansijske koristi.
Kosevo nikad nece opstina Centar napraviti pa makar proslo sto godina i ne znam ko bio na vlasti.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Orangina85 » 21 jul 2018, 13:02

irfo je napisao/la:
Orangina85 je napisao/la:
Hoce, eno Ajnadzic sutra ujutro autom krece da donese reklame. Kakav grobar je zadesio Kosevo...ccc
Ima tu i krivice ljudi iz kluba, ocigledno da u opstini od rata na ovamo bacaju suplje, trebali su kad je Tan dosao odmah dogovorit koncesiju za kosevo pa da oni prave, vjerujem da je tad Tan bio voljan to finansirati jer bi bilo i finansijske koristi.
Kosevo nikad nece opstina Centar napraviti pa makar proslo sto godina i ne znam ko bio na vlasti.
Nudjeno je Tanu to znam sigurno ali nije bio zainteresovan. Mislim da je generalno kocnica tih nekih vecih ulaganja Tana cinjenica da on formalno nije vlasnik Sarajeva.
E sad posebna je prica o isplativosti ulaganja u Kosevo. Gore je preskupo bilo sta napraviti.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.