Zvjezdan Misimović

Los*Blancos
Kontakt:

Re: Zvjezdan Misimović

Post Postao/la Los*Blancos » 13 avg 2010, 07:44

jacky09 je napisao/la:
Monolog je napisao/la:
jacky09 je napisao/la:
Danas ti je malo jasnije?

Malo? Kristalno mi je jasno da smo rupa. Spreman sam i da me izvrijeđaš jer sam jučer pomislio da će biti nešto od Sajke. ;)

Nema potrebe.
Može ko god hoće srat o Ćiri, ali taj isti će za koji mjesec proklinjat dan kada je Ćiro otišao. Vjeruj mi.

ciro je trebao ostati ove klf..ali eto vam pape..kao trener je u rangu b.tulica nista bolji, mozda je b.tulic bolji :mrgreen:
El mejor club del siglo XX

wolverine: ja neznam prevociti spanski, ali engleski znam govoriti, citati, pisati a hvala bogu i prevoditi perfektno. i to na brzinu

mandrax: ako nadjes vise od 10 mojih postova na temi Real Madrid, ja idem sa foruma..

Principatus
Kontakt:

Post Postao/la Principatus » 14 avg 2010, 00:29

Miske i Hoeneß su se danas sreli u Hotelu Ritz, nekoliko stolova dalje je sjedio otac Diego-a.
Izgleda da ovaj dolazi za Wolfsburg, a Miske ide u Schalke. Ili Wolfsburg zadrzava obojicu.

http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/ ... diego.html
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

neko_iz_mase
Kontakt:

Post Postao/la neko_iz_mase » 14 avg 2010, 00:47

Principatus je napisao/la:Miske i Hoeneß su se danas sreli u Hotelu Ritz, nekoliko stolova dalje je sjedio otac Diego-a.
Izgleda da ovaj dolazi za Wolfsburg, a Miske ide u Schalke. Ili Wolfsburg zadrzava obojicu.

http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/ ... diego.html

Sinoc na Sky-u govore, koliko sam razumio, ko da bi mogla biti razmjena Diego-Miske plus 5 miliona da daje Wolfsburg.
Ili Wolfsburg nudi to,ili ovi traze,stvarno nisam skontao.
Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pi**e materine.

velez_mostar
Kontakt:

Post Postao/la velez_mostar » 14 avg 2010, 01:44

Ja mislim da bi Miske za reprezentaciju trebao malo vise trcati, truditi se barem.
Igrac koji najvise pretrci daleko je Miralem Pjanic, igrac koji igra u najvecem klubu od svih nasih reprezentativaca!!!

TNT
Kontakt:

Post Postao/la TNT » 14 avg 2010, 06:24

Mislim da se njegovi dani u repki odbrojavaju, ali ga raja izvizda i svakim danom postaje sve omrazeniji.
Neznam nemam nista protiv Misketa i dalje mislim da je jedan od jaci igraca u nasem timu ali poslije Portugala nista vise isto nije.
Bar bi trebali pokazati malo postovanja jer nas je izvlacio i NEKAD dao sve od sebe za drzavni dres a znamo da ce on i sam otici i da mu se vise i neigra ali to smo mi balkanci i kod nas to i neprolazi.
Volio bi da da nebude ovako ali bojim se da jeste i da je blizu izlazni vrata.

amertiger
Kontakt:

Post Postao/la amertiger » 14 avg 2010, 07:50

Miske je igracina, dao je za ovu reprezentaciju mnogo ali po meni je doslo vrijeme za maldje po meni treba dati priliku malom Stilicu mislim da ga moze dostojno zamjeniti, ne od pocetka tekme ali nekih 30 minuta za pocetak bi bilo odlicno da vidimo sta taj momak moze pruziti reprezentaciji, moje misljenje je da moze puno.
Mes Que Un Club

Cartman
Kontakt:

Post Postao/la Cartman » 14 avg 2010, 12:54

Iskreno Miske nije taj kvalitet da bude nosioc igre jedne ekipe poput Juventusa koja zeli titulu Serie A. Jednostavno nije na tom nivou, i Juve ce se dobro zayebat ako ga dovedu.

Njegov maksimum su ekipe poput Wolfsburga, Fiorentine, Atletica itd.

PS: Nemojte sad pocet pametovat kako ga pljujem, to je samo realnost.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Elegant
Kontakt:

Post Postao/la Elegant » 14 avg 2010, 12:55

Cartman je napisao/la:Iskreno Miske nije taj kvalitet da bude nosioc igre jedne ekipe poput Juventusa koja zeli titulu Serie A. Jednostavno nije na tom nivou, i Juve ce se dobro zayebat ako ga dovedu.

Nebitno to sto ce se Juve zayebat, nego sto ce on da grije klupu i to automatski znaci igrac manje i u reprezentaciji.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Hagi
Kontakt:

Post Postao/la Hagi » 16 avg 2010, 13:06

Izgleda da ce Miske stvarno u Galatasaray. :P

Los*Blancos
Kontakt:

Post Postao/la Los*Blancos » 17 avg 2010, 02:39

Elegant je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Iskreno Miske nije taj kvalitet da bude nosioc igre jedne ekipe poput Juventusa koja zeli titulu Serie A. Jednostavno nije na tom nivou, i Juve ce se dobro zayebat ako ga dovedu.

Nebitno to sto ce se Juve zayebat, nego sto ce on da grije klupu i to automatski znaci igrac manje i u reprezentaciji.

Miske je na vecom nivou nego sto je Juve jarane sada ;) ;) Juve ga moze poljubiti u dupe i njega i Dzeku :mrgreen: :mrgreen:
El mejor club del siglo XX

wolverine: ja neznam prevociti spanski, ali engleski znam govoriti, citati, pisati a hvala bogu i prevoditi perfektno. i to na brzinu

mandrax: ako nadjes vise od 10 mojih postova na temi Real Madrid, ja idem sa foruma..

Padovan
Kontakt:

Post Postao/la Padovan » 17 avg 2010, 02:52

Los*Blancos je napisao/la:
Elegant je napisao/la:

Miske je na vecom nivou nego sto je Juve jarane sada ;) ;) Juve ga moze poljubiti u dupe i njega i Dzeku :mrgreen: :mrgreen:

Pa nije ni cudno da si toliko banova dobio koliko provociras :roll: . Okreni se ti realu i gledaj kako ce oni titulu da osvoje nakon što su preko 200 miliona ulozili! I okani se covjece vise juventusa ja znam da ti je krivo sto vas uvijek nalupaju, ali kontroliši se malo. :mrgreen: :mrgreen: . Znam da je oftopic, ali morao sam reagovati jel ovaj stvarno nikako da se opameti.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

kimbo
Kontakt:

Post Postao/la kimbo » 17 avg 2010, 03:51

Ta ce Miske , covjek je passee .... Imao je jednu godinu (kada ga je Magath stisnuo da trenira) kada je bio OK a sada je trunto i zavrsit ce karijeru negdje u nekom Grckom ili Turskom klubu ....
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

analiticar_
Kontakt:

Post Postao/la analiticar_ » 17 avg 2010, 08:27

kimbo je napisao/la:Ta ce Miske , covjek je passee .... Imao je jednu godinu (kada ga je Magath stisnuo da trenira) kada je bio OK a sada je trunto i zavrsit ce karijeru negdje u nekom Grckom ili Turskom klubu ....

Ma ja, nek ti znas..Nemas pojma kakvu moc imas da izjavis sto vise gluposti sa sto manje rijeci....

Miske je dobar igrac ali brate pravi necovjek...Ja mu jednom trazio 100 eura.........Ostatak znate....
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Principatus
Kontakt:

Post Postao/la Principatus » 17 avg 2010, 11:20

U utakmici DFB-pokala protiv Münster je Misimovic izmjenjen u 65. minuti, to je dovelo do jace svadje sa Co-trainerom Achim Sarstedt. Kao jedini igrac je zato Misimovic morao da sprovede kompletni jutarnji trening i jos je popodne trenirao sa rezervistima.

http://www.newsclick.de/index.jsp/menui ... d/12783035

Nasi reprezentativci u Wolfsburgu se ponasaju kao princeze.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

bubreg
Kontakt:

Post Postao/la bubreg » 17 avg 2010, 11:30

ma treba njemu Magatha na dusu ;) :D :shock:
Izađite na balkone, pojedite šampinjone.

Cartman
Kontakt:

Post Postao/la Cartman » 17 avg 2010, 15:54

Ne znam ima li Schalke dovoljno para za Misimovica, ali ako ima to bi bio sjajan transfer za njega. Jedino ga Magath moze spasit sa ovog puta prema prosjeku na kojem se nalazi vec godinu dana.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Edvin_Mg
Kontakt:

Post Postao/la Edvin_Mg » 17 avg 2010, 17:14

ccc prosjek...ove sezone 9 golova i 15 ass....jarane razvaljivo je!!!!

Omerbavarac
Kontakt:

Post Postao/la Omerbavarac » 17 avg 2010, 17:16

Cartman je napisao/la:Ne znam ima li Schalke dovoljno para za Misimovica, ali ako ima to bi bio sjajan transfer za njega. Jedino ga Magath moze spasit sa ovog puta prema prosjeku na kojem se nalazi vec godinu dana.

Imaju preko 30 miliona za transfere. Ceka se Diego, ako on dodje u Wolf, Miske ce sigurno promijeniti sredinu, a vrlo izgledno je da to bude Schalke.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Keane_Roy
Kontakt:

Post Postao/la Keane_Roy » 17 avg 2010, 17:16

Edvin_Mg je napisao/la:ccc prosjek...ove sezone 9 golova i 15 ass....jarane razvaljivo je!!!!

Nije sve ni u statistici. Sto bi ga onda mijenjali za Diega i davali jos para kada ovaj ima dosta slabiju statistiku

kimbo
Kontakt:

Post Postao/la kimbo » 17 avg 2010, 19:10

Edvin_Mg je napisao/la:ccc prosjek...ove sezone 9 golova i 15 ass....jarane razvaljivo je!!!!

E uzmi tu statistiku i na to dodaj broj golova koje su primili dok je on bio u igri , znaci + - statistika . Uzmi mu statistiku pretrcanih metara u toku utakmice , izmjeri za koliko pretrci 100m i dobit ces porazavajuce cifre vjeruj mi. Vjeruem da je tesko naci igraca Bundeslige sa tako mizernom fizikom sve da je Maradona sto se tice tehnike. Gledao sam sve njihove meceve skoro prosle godine i pratio bas Misketov nacin kretanja ..... kriza majke mi ....

To su Svabe i osjetile pa zato kupise Diega ...cim Diego dodje Miske klupa.... Jedino ako mu Magath da jos jednu sansu (a ja sam skoro siguran da nece) inace zavrsi u Turskoj a i tamo ce presjediti na klupi ako ovako nastavi...
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Trenutno korisnika/ca: Hare1902 i 5 gostiju.