Zvjezdan Misimović

TonLove69
Postovi: 26
Pridružen/a: 24 okt 2017, 12:09
Kontakt:

Re: Zvjezdan Misimović

Post Postao/la TonLove69 » 14 apr 2018, 07:15

He is a great player.






Baccarat

Avatar
JonSnow
Postovi: 6082
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Zvjezdan Misimović

Post Postao/la JonSnow » 28 maj 2018, 09:00

Večeras Bog zdanji put u svetom dresu. :tokralju:

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Zvjezdan Misimović

Post Postao/la sajo10 » 27 jun 2018, 13:13

Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Zvjezdan Misimović

Post Postao/la BelminM23 » 14 sep 2018, 20:13

Pozdravio sam se sa ovom veličinom poslije utakmice.

:tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zvjezdan Misimović

Post Postao/la Sabinho » 09 nov 2018, 13:06

Virtu4l je napisao/la:Lezi bekane



:bih: :bih:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24165
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Zvjezdan Misimović

Post Postao/la Derdiyok » 02 dec 2018, 02:26




® GONGASHI POWERHOUSE ®

RASanticeva
Postovi: 998
Pridružen/a: 30 jun 2019, 11:40
Lokacija: Kod tvoje stare
Kontakt:

Re: Zvjezdan Misimović

Post Postao/la RASanticeva » 05 jul 2019, 12:36

:beba: :bow:
Derdiyok je napisao/la:



Jos cujem onog sa OBN-a kako govori "kasno Marko na Kosovo stize dok se golman Norveske cupa iz gola
Mostar u srcu, Velež do groba

Avatar
bhsport
Postovi: 11249
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Zvjezdan Misimović

Post Postao/la bhsport » 10 sep 2019, 21:19

Cirkus
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zvjezdan Misimović

Post Postao/la Drape » 31 jan 2020, 22:09

Misketov zagonetni lajk

slika

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zvjezdan Misimović

Post Postao/la Drape » 04 jul 2020, 19:13

Porodice Omeragić i Ahmedhodžić su potvrdile da ih je Misimović kontaktirao, vidjet ćemo hoće li se nešto izroditi iz tih razgovora. Zbog Lige nacija sad će nam biti teže dovesti igrače iz drugih selekcija jer sad ima još više zvaničnih utakmica u kojima oni mogu debitovati za tu državu.

Avatar
DamirT
Postovi: 13411
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zvjezdan Misimović

Post Postao/la DamirT » 12 jul 2020, 14:15

Ako od ove trojice-cetvorice potencijalnih dobijemo jednog,bit ce odlicno...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zvjezdan Misimović

Post Postao/la Drape » 17 avg 2020, 22:30

Novi član reprezentacije Bosne i Hercegovine trebao bi biti i nogometaš Malmoa Anel Ahmedhodžić. Švedski mediji danas su ipak objavili kako mladi nogometaš još uvijek nije odlučio za koga će igrati, a Misimović ističe kako je dao riječ njemu i selektoru Bajeviću.

"Iskren da budem malo me iritiraju te izjave njegovog oca. On je rekao da želi igrati za BiH meni i selektoru također. Pokrenuli smo taj postupak, ali kao što znate isto tako i to traje. Treba sada dobiti pasoš. Generalni sekretar i direktor sporta u NS BiH su uključili sva potrebna ministarstva da se to ubrza. Ne volim to ucjenjivanje malo s te strane, 'Ako nije na spisku sada igrat će za Švedsku'. Zna se procedura, zna se kojim redom se mora ići. Rekao bih to vaganje, ako ne ovdje, onda će tamo. Mislim mora se znati. Za Bosnu se igra srcem i ako se ne želi igrati srcem ne treba se igrati", rekao je Misimović i dodao:

"Ipak, ja mislim da je Anel dobar momak, pričao sam i jučer s njim i normalno ja bih bio najsretniji da se može to brzo završiti i da svi budu spremni za iduću utakmicu. Nažalost nije tako. Mislim da je Anel dobar i da smo i dalje tu, ali ne volim te izjave od strane babe, to neko vaganje. Toga nema kod nas. Ili se hoće igrati za Bosnu kao što je rečeno, svim srcem, ili neće. Trećeg nema."

Misimović ističe kako je mladi nogometaš Malmoa pristao da igra za reprezentaciju Bosne i Hercegovine.

"Nama je rekao da želi igrati. Možda je računao da će biti pozvan za ove sad utakmice, ali jednostavno nije do nas. Ima ta procedura s pasošem i onda se mora na FIFA-u predati to i traje to dobivanje državljanstava. Mora se i mali sada javno izjasniti, da ne ide ovo preko novina - hoće ili neće. Ili želi igrati za BiH sa svim srcem, ili ne želi. Trećeg nema", istaknuo je Misimović.

Procedura dobivanja sportskog državaljanstva dodatno je otežana zbog pandemije koronavirusa.

"Sigurno ima i toga. Klubovi imaju striktne mjere. Treba se ići do ambasade i čak do Bosne. Vaditi rodne listove... Nisam ni ja upućen u sve detalje i sigurno da koronavirus pravi dodatne probleme. Klubovi ne žele da igrači šetaju i putuju po svijetu", rekao je Mismović.

Osim Ahmedhodžića i Hadžikadunića Misimović bi u reprezentaciji BiH volio vidjeti i nogometaša Zuricha Bećira Omeragića.

"Imamo tu još Bećira Omeragića. On je rekao da želi da igra za nas. Tu smo isto pokrenuli proceduru. Isto je jako mlad igrač i interesantan. Sa 18 je već standardan u Zurichu i jako je mlad i talentovan i rekao je da želi igrati za BiH", rekao je Misimović.

FA7
Postovi: 891
Pridružen/a: 08 okt 2012, 20:07
Lokacija: turicum
Kontakt:

Re: Zvjezdan Misimović

Post Postao/la FA7 » 18 avg 2020, 06:41

Drape je napisao/la:
17 avg 2020, 22:30
Novi član reprezentacije Bosne i Hercegovine trebao bi biti i nogometaš Malmoa Anel Ahmedhodžić. Švedski mediji danas su ipak objavili kako mladi nogometaš još uvijek nije odlučio za koga će igrati, a Misimović ističe kako je dao riječ njemu i selektoru Bajeviću.

"Iskren da budem malo me iritiraju te izjave njegovog oca. On je rekao da želi igrati za BiH meni i selektoru također. Pokrenuli smo taj postupak, ali kao što znate isto tako i to traje. Treba sada dobiti pasoš. Generalni sekretar i direktor sporta u NS BiH su uključili sva potrebna ministarstva da se to ubrza. Ne volim to ucjenjivanje malo s te strane, 'Ako nije na spisku sada igrat će za Švedsku'. Zna se procedura, zna se kojim redom se mora ići. Rekao bih to vaganje, ako ne ovdje, onda će tamo. Mislim mora se znati. Za Bosnu se igra srcem i ako se ne želi igrati srcem ne treba se igrati", rekao je Misimović i dodao:

"Ipak, ja mislim da je Anel dobar momak, pričao sam i jučer s njim i normalno ja bih bio najsretniji da se može to brzo završiti i da svi budu spremni za iduću utakmicu. Nažalost nije tako. Mislim da je Anel dobar i da smo i dalje tu, ali ne volim te izjave od strane babe, to neko vaganje. Toga nema kod nas. Ili se hoće igrati za Bosnu kao što je rečeno, svim srcem, ili neće. Trećeg nema."

Misimović ističe kako je mladi nogometaš Malmoa pristao da igra za reprezentaciju Bosne i Hercegovine.

"Nama je rekao da želi igrati. Možda je računao da će biti pozvan za ove sad utakmice, ali jednostavno nije do nas. Ima ta procedura s pasošem i onda se mora na FIFA-u predati to i traje to dobivanje državljanstava. Mora se i mali sada javno izjasniti, da ne ide ovo preko novina - hoće ili neće. Ili želi igrati za BiH sa svim srcem, ili ne želi. Trećeg nema", istaknuo je Misimović.

Procedura dobivanja sportskog državaljanstva dodatno je otežana zbog pandemije koronavirusa.

"Sigurno ima i toga. Klubovi imaju striktne mjere. Treba se ići do ambasade i čak do Bosne. Vaditi rodne listove... Nisam ni ja upućen u sve detalje i sigurno da koronavirus pravi dodatne probleme. Klubovi ne žele da igrači šetaju i putuju po svijetu", rekao je Mismović.

Osim Ahmedhodžića i Hadžikadunića Misimović bi u reprezentaciji BiH volio vidjeti i nogometaša Zuricha Bećira Omeragića.

"Imamo tu još Bećira Omeragića. On je rekao da želi da igra za nas. Tu smo isto pokrenuli proceduru. Isto je jako mlad igrač i interesantan. Sa 18 je već standardan u Zurichu i jako je mlad i talentovan i rekao je da želi igrati za BiH", rekao je Misimović.
:thumbup:
Crveno-Crna i Blaugrana!
"You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football club!"

Avatar
JonSnow
Postovi: 6082
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Zvjezdan Misimović

Post Postao/la JonSnow » 19 avg 2020, 12:07

Najveće ime u historiji naše reprezentacije. :kafa:

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zvjezdan Misimović

Post Postao/la Drape » 19 avg 2020, 21:55

Anel potvrdio za švedski portal
Nakon višemjesečnog pisanja, spekulacija i birokratskih problema, odluka je sada donesena.

MFF talent Anel Ahmedhodžić predstavljat će Bosnu i Hercegovinu na nivou A reprezentacije.

- Nevjerovatna je težina pala sa mojih ramena, kaže veznjak u ekskluzivnom intervjuu za SportExpressen.

Svakodnevno su se pisali novi članci, svaki dan su nove informacije dolazile sa raznih bosanskohercegovačkih web stranica i medija.

Ništa nije bilo u redu.

- To je upravo ono što nisam htio da se desi, zato sam ćutao. Najvažnije mi je uvijek bilo usredotočiti se na MFF i tamo dobro raditi. Mislim da u samom procesu nisam napravio nešto loše - čak i ako je okruženje željelo dobro, u mnogim je situacijama postalo čudno, kaže Anel Ahmedhodžić.

19. avgusta 2020. sve je sada spremno. Anel Ahmedhodžić je danas popodne objavio svoju odluku Zvjezdanu Misimoviću i odao počast sportskom direktoru Bosanskog saveza.

- Imao sam neverovatno dobar razgovor i kontakt sa njim - on je vrlo inteligentan čovek čak i van terena.

Pored Misimovića kao partnera u razgovoru, Ahmedhodžić spominje i kapetana lige Dušana Bajevića i Daria Slomića, koji su bili kontakt osoba između bosanskohercegovačke lige i porodice MFF-ovog talenta.

Odluka koja se tiče selekcije reprezentacije pojavila se, kaže veznjak.

- Sedište je bilo teško. Igrao sam za Švedsku na omladinskom nivou, ovde se rodio i odrastao. U isto vrijeme imam bosansku krv, bio sam tamo svako ljeto još od djeteta ... zaista sam razmišljao o raznim aspektima; dugo sam razmišljao, mnogo raspravljao i osjećao za ono što stvarno želim raditi. Jedino ispravno za mene je da zastupam Bosnu, kaže Anel Ahmedhodžić

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zvjezdan Misimović

Post Postao/la Drape » 27 jan 2021, 15:13


5Korpus
Postovi: 222
Pridružen/a: 23 avg 2021, 02:45
Kontakt:

Re: Zvjezdan Misimović

Post Postao/la 5Korpus » 06 sep 2021, 23:02

Koliko košta obraz Miske?
BOSANSKA KRAJINA

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: itatabisine i 3 gosta.