Muamer Svraka

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la AllGunsBlazing » 02 jun 2013, 19:22

Svraka je jedan obicni invalid. Ako igra vec na poziciji ofanzivnog veznog(u repki) onda imamo bar 5 boljih igraca, ako igra na defanzivnom veznom tu imamo bar tri bolja. Ali eto mora valjda neka sirotinja i iz nase lige biti u repki.
Celik!3,2,2.

Avatar
viKK
Postovi: 3191
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Lokacija: na stageu
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la viKK » 02 jun 2013, 19:25

AeGon099 je napisao/la:ako je takva igračina, što se nije proslavio igrajući za werder ? sad ću ti odgovoriti zašto, zato što nije klasa.
Ne znaš ti dovoljno o Husejinoviću .. evo sad ću se uhvatiti samo ove rečenice , zanemarit ću i Svraku i ostale stvari..
Husejinović je iz Slobode , došao u Werder.. Kao prvo , to je ogromna stvar i za njega i za klub a i općenito za fudbal u Bosni.. Momak doće iz naše lige , direktno u klub iz lige petice , i to tada veoma jak klub . Bilo kome da dođe iz naše lige u takav klub bi uopšte bilo teško izboriti mjesto u prvih 11. Međutim , on je sebi sam zagoršao stvar . Umjesto da je radio , trudio se i slušao trenera , on se previše "uzdigao" , te ga je njegov mentalitet uništio . Bio je ogroman talenat , i sjajne sposobnosti je imao .. Međutim , nije se ponašao kao pravi sportista .. Ubrzo su došle i kile , taj višak kila mu nije dozvoljavao da igra onako kako je prije igrao , jer nije više mogao izdržati napor kao prije .. I , onda su ga poslali nazad ovamo . Njegove fizičke predispozicije jednostavno više nisu bile za bilo koji klub Bundeslige.
Eto zašto on nije uspio u Werderu . Ne zato što nije klasa , nego zato što je imao veoma loš stav prema sportu i svojoj ulozi u klubu . Bio je neafirmisian igrač tamo , a ponašao se suprotno.

Avatar
htcxone
Postovi: 618
Pridružen/a: 16 jan 2013, 14:26
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la htcxone » 02 jun 2013, 19:28

DukeOfWellington je napisao/la:
htcxone je napisao/la: laž
said je poceo igrati tek kad je dosao u fizicku spremu jer je u vrijeme "borbe" za titulu bio u kondicionom trenaznom procesu i nije radio sa loptom, zato nije ni igrao jer je postojala velika sansa od povrede... tek kad je proces mrsanja i povecanja kodicione snage zavrsen ubacen je u igru a kako kaze trener dinama jos jedan ciklus mora odraditi... da bi bio na 100% .... eto ti razlog a sto se tice igre raspitaj se malo kako covvjek igra ;)

razlika u kvaliteti je OGROMNA er ovaj igra u DINAMU a ovaj sa godinom vise u ŽELJEZNIČARU
Za Svraku se interesuju klubovi jači od Dinama, ali ne daju dovoljno love zato što Sarajevo i slični klubovi igrače prodaju za bombonjeru.
ajd mi reci koju su to klubovi :) i koliko love to vi trazite za 25. ogodisnjeg igraca zeljeznicara? ;)
31 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

kupajte se u smradu titula koje niste osvojili!

31 31 31 31 31 31 31

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la DukeOfWellington » 02 jun 2013, 19:38

Pola miliona na ruke i može da ide. Klubovi redovni učesnici evropskih takmičenja.

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la DonCorleone » 02 jun 2013, 19:47

DukeOfWellington je napisao/la:
AllGunsBlazing je napisao/la:Svraka je jedan obicni invalid. Ako igra vec na poziciji ofanzivnog veznog(u repki) onda imamo bar 5 boljih igraca, ako igra na defanzivnom veznom tu imamo bar tri bolja. Ali eto mora valjda neka sirotinja i iz nase lige biti u repki.
Prijavio sam ovaj post jer me iritira.
Ti si sa Svrakom ponajprije iritirao samog sebe jer ga poredis sa igracima koji ne igraju njegovu poziciju, a oni koji je igraju su izmislili fudbal za Svraku, koji je limitiran od glave do pete.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

ciza
Postovi: 1603
Pridružen/a: 19 okt 2012, 18:23
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la ciza » 02 jun 2013, 19:50

DukeOfWellington je napisao/la:
htcxone je napisao/la: laž
said je poceo igrati tek kad je dosao u fizicku spremu jer je u vrijeme "borbe" za titulu bio u kondicionom trenaznom procesu i nije radio sa loptom, zato nije ni igrao jer je postojala velika sansa od povrede... tek kad je proces mrsanja i povecanja kodicione snage zavrsen ubacen je u igru a kako kaze trener dinama jos jedan ciklus mora odraditi... da bi bio na 100% .... eto ti razlog a sto se tice igre raspitaj se malo kako covvjek igra ;)

razlika u kvaliteti je OGROMNA er ovaj igra u DINAMU a ovaj sa godinom vise u ŽELJEZNIČARU
Za Svraku se interesuju klubovi jači od Dinama, ali ne daju dovoljno love zato što Sarajevo i slični klubovi igrače prodaju za bombonjeru.
pa ne kupuju ga od sarajeva i bilo koga drugog neko od njegovog maticnog kluba! eno partizan neda igraca jeftino al ih proda i ako ih ima za bonbonjeru u javoru,radnickom,pazaru,metalcu,smederevu,isto tako i u HR ;)
nerealnim hvaljenjem prosjecnog igraca,stvaras kontra efekat da ga ljudi pocinju omalovazavat al doslovno,to rade i nasi novinari kad dizu pojedine reprezentativce bez razloga

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la AllGunsBlazing » 02 jun 2013, 20:03

Ma nemamo se mi sta raspravljati ovdje, njegova uloga u reprezentaciji, tj. ulasci u prijateljskim utakmicama(cak ih i ne pocinje) pokazuju njegovu kvalitetu.
Celik!3,2,2.

hamzaTM87
Postovi: 2007
Pridružen/a: 22 jan 2012, 23:25
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la hamzaTM87 » 02 jun 2013, 20:05

AllGunsBlazing je napisao/la:Ma nemamo se mi sta raspravljati ovdje, njegova uloga u reprezentaciji, tj. ulasci u prijateljskim utakmicama(cak ih i ne pocinje) pokazuju njegovu kvalitetu.
Ali i tako kvalitetan , jedini je igrač iz PL koji igra u reprezantaciji
ZELJEZNICAR 1921!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la AllGunsBlazing » 02 jun 2013, 20:08

Realno ne bi trebao ni jedan igrati u Reprezentaciji. Sasa Kajkut je po novinarima najbolji igrac lige, a nije ni blizu kvalitete za poziv.
Celik!3,2,2.

Avatar
arelinho
Postovi: 16437
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la arelinho » 02 jun 2013, 20:09

AllGunsBlazing je napisao/la:Ma nemamo se mi sta raspravljati ovdje, njegova uloga u reprezentaciji, tj. ulasci u prijateljskim utakmicama(cak ih i ne pocinje) pokazuju njegovu kvalitetu.
Ali on je medju 18 igraca u reprezentaciji ma koliko nekima bilo krivo 8-)

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la AllGunsBlazing » 02 jun 2013, 20:10

arelinho je napisao/la: Ali on je medju 18 igraca u reprezentaciji ma koliko nekima bilo krivo 8-)
Sta mi ima biti krivo? Sve dok ne igra dobro je.
Celik!3,2,2.

Avatar
Guvo
Postovi: 190
Pridružen/a: 22 maj 2013, 13:47
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Guvo » 03 jun 2013, 13:05

Kao prvo ti si jedan obicni pacenik tako da je bilo koji igrac iz grada Sarajeva ti bi pisao isto, jer si obicni kompleksas, da ne pisem dalje sta si.

Drugo da pratis fudbal i da si pratio Svraku znao bi da je bio jedan od najveci talenata u nasoj ligi, samo sto nije imao prave ljude da ga ranije upute na pravi put. Kad je dosao Amar vratio ga iz Travnika i od njega napravio igraca.
Nema više Muće, nema više Ćele, nema više love - FURA SE POŠTENJE!!!

anti_zli
Postovi: 624
Pridružen/a: 06 jul 2011, 21:57
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la anti_zli » 03 jun 2013, 13:18

Guvo je napisao/la:Kao prvo ti si jedan obicni pacenik tako da je bilo koji igrac iz grada Sarajeva ti bi pisao isto, jer si obicni kompleksas, da ne pisem dalje sta si.

Drugo da pratis fudbal i da si pratio Svraku znao bi da je bio jedan od najveci talenata u nasoj ligi, samo sto nije imao prave ljude da ga ranije upute na pravi put. Kad je dosao Amar vratio ga iz Travnika i od njega napravio igraca.
Navijam ja za Zelju, i drag mi je on kao igrac. Al nema on kvalitet za repku, pa on je i u Zelji trenutno jedan od losijih.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la AllGunsBlazing » 03 jun 2013, 13:24

Ali naravno ja sam pacenik. Inace ja sam i za to da se Dzeko otjera iz reprezentacije, ipak je i on iz Sarajeva.
Celik!3,2,2.

Avatar
Guvo
Postovi: 190
Pridružen/a: 22 maj 2013, 13:47
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Guvo » 03 jun 2013, 13:30

anti_zli je napisao/la:
Guvo je napisao/la:Kao prvo ti si jedan obicni pacenik tako da je bilo koji igrac iz grada Sarajeva ti bi pisao isto, jer si obicni kompleksas, da ne pisem dalje sta si.

Drugo da pratis fudbal i da si pratio Svraku znao bi da je bio jedan od najveci talenata u nasoj ligi, samo sto nije imao prave ljude da ga ranije upute na pravi put. Kad je dosao Amar vratio ga iz Travnika i od njega napravio igraca.
Navijam ja za Zelju, i drag mi je on kao igrac. Al nema on kvalitet za repku, pa on je i u Zelji trenutno jedan od losijih.
Momak uopce nije los u Zelji nego ga Amar stavlja tako da ne ide previse prema naprijed nego da se bazira na markiranje. Drugo Susic ga sigurno ne bi zvao da nema pojma kao sto vi pisete. Koliko god je igrao dao je dva gola, i sad dode neki pacenik koji mrzi sve iz glvnog grada da pise ko valja, a ko ne! Taj Svraka osvojio i obezbjedio svom klubu dvije titule i kup.
Nema više Muće, nema više Ćele, nema više love - FURA SE POŠTENJE!!!

Avatar
Amoxicillin
Postovi: 1605
Pridružen/a: 18 apr 2012, 23:39
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Amoxicillin » 03 jun 2013, 13:33

Guvo je napisao/la: Momak uopce nije los u Zelji nego ga Amar stavlja tako da ne ide previse prema naprijed nego da se bazira na markiranje. Drugo Susic ga sigurno ne bi zvao da nema pojma kao sto vi pisete. Koliko god je igrao dao je dva gola, i sad dode neki pacenik koji mrzi sve iz glvnog grada da pise ko valja, a ko ne! Taj Svraka osvojio i obezbjedio svom klubu dvije titule i kup.
drug, navijam i ja za želju, al' smatram da Svraka nije neki kalibar, isti je k'o i Vrančić i ostale vedete, tipa Stojan Vranješ, sklon je greškama,a ta dva gola, e jesu vala i bile **** situacije da izvineš, kad uradi dribling k'o Džeko ili uspije kontrolirat vezni red kao Medunjanin, onda ću i ja reć' da je kalibar za repke 8-)
Hmm, dala mi je do sad ove nadimke: "Kmeki", "Cmizdravo benavo kmečalo", "šef", "sekundarno ljepilo"...to be continued.

Avatar
Zekoo
Postovi: 1165
Pridružen/a: 02 jun 2012, 19:45
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Zekoo » 03 jun 2013, 13:34

Amoxicillin je napisao/la:
Guvo je napisao/la: Momak uopce nije los u Zelji nego ga Amar stavlja tako da ne ide previse prema naprijed nego da se bazira na markiranje. Drugo Susic ga sigurno ne bi zvao da nema pojma kao sto vi pisete. Koliko god je igrao dao je dva gola, i sad dode neki pacenik koji mrzi sve iz glvnog grada da pise ko valja, a ko ne! Taj Svraka osvojio i obezbjedio svom klubu dvije titule i kup.
drug, navijam i ja za želju, al' smatram da Svraka nije neki kalibar, isti je k'o i Vrančić i ostale vedete, tipa Stojan Vranješ, sklon je greškama,a ta dva gola, e jesu vala i bile **** situacije da izvineš, kad uradi dribling k'o Džeko ili uspije kontrolirat vezni red kao Medunjanin, onda ću i ja reć' da je kalibar za repke 8-)
on da može to ne bi igro u želji već u ligama petice

Avatar
Guvo
Postovi: 190
Pridružen/a: 22 maj 2013, 13:47
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Guvo » 03 jun 2013, 13:39

Zekoo je napisao/la:
Amoxicillin je napisao/la:
Guvo je napisao/la: Momak uopce nije los u Zelji nego ga Amar stavlja tako da ne ide previse prema naprijed nego da se bazira na markiranje. Drugo Susic ga sigurno ne bi zvao da nema pojma kao sto vi pisete. Koliko god je igrao dao je dva gola, i sad dode neki pacenik koji mrzi sve iz glvnog grada da pise ko valja, a ko ne! Taj Svraka osvojio i obezbjedio svom klubu dvije titule i kup.
drug, navijam i ja za želju, al' smatram da Svraka nije neki kalibar, isti je k'o i Vrančić i ostale vedete, tipa Stojan Vranješ, sklon je greškama,a ta dva gola, e jesu vala i bile **** situacije da izvineš, kad uradi dribling k'o Džeko ili uspije kontrolirat vezni red kao Medunjanin, onda ću i ja reć' da je kalibar za repke 8-)
on da može to ne bi igro u želji već u ligama petice
Znaci Zukanovic, Pandza i ostali ne valjaju jer ne igraju u ligama petice ???
Nema više Muće, nema više Ćele, nema više love - FURA SE POŠTENJE!!!

Avatar
Zekoo
Postovi: 1165
Pridružen/a: 02 jun 2012, 19:45
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la Zekoo » 03 jun 2013, 13:40

Guvo je napisao/la:
Zekoo je napisao/la: on da može to ne bi igro u želji već u ligama petice
Znaci Zukanovic, Pandza i ostali ne valjaju jer ne igraju u ligama petice ???
oooooo

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Muamer Svraka

Post Postao/la AllGunsBlazing » 03 jun 2013, 14:01

Jest lik navalio da mrzim Sarajevo i sve iz Sarajeva, nevjerovatno. Ne mroa covjek mrziti Sarajevo da vidi da je ovaj ogranicen k'o balkon.
Celik!3,2,2.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.