Vahid Vaha Halilhodžić

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11920
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la BoixosNois1899 » 09 maj 2019, 22:29

Halilhodžić: Uprava mi je radila iza leđa, da li ću ostati u Nantesu zavisi od predsjednika Kite
Evo opet se urotili svi protiv jadnog Vahe. :rol:

Jel ovaj imao ijedan angažman osim Alžira da se fino rastao sa klubom/reprezentacijom? Uvijek drama neka.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Bleblo
Postovi: 19
Pridružen/a: 17 apr 2019, 23:05
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la Bleblo » 13 maj 2019, 09:36

BoixosNois1899 je napisao/la:
Halilhodžić: Uprava mi je radila iza leđa, da li ću ostati u Nantesu zavisi od predsjednika Kite
Evo opet se urotili svi protiv jadnog Vahe. :rol:

Jel ovaj imao ijedan angažman osim Alžira da se fino rastao sa klubom/reprezentacijom? Uvijek drama neka.
Pa realno predsjednik ga i ****,Vaha hoce da ostane ova ekipa i da se pojaca sa dva-tri igrača i da se bori za Evropu,dok je ovome jedina misao kako Ce kome prodati kojeg igrača da zaradi koju marku...
MUSVDG

Avatar
jestamaji
Postovi: 16454
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la jestamaji » 02 avg 2019, 18:55

dade vaha otkaz

dobar trener ali definitivno težak i na svoju ruku. koliko (mu) to valja, neznam

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1224
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la Kulesza » 02 avg 2019, 21:59

Najlakše je Vahu kriviti ali predsjednik Nanta, Waldemar Kita, je najveći krivac. Stalno se upliće u startnih jedanest, kupuje igrače koje on hoće, umjesto onih koje trener hoće, i kada sve očekivano krene nizbrdo da treneru otkaz nakon 7 utakmica. Nije Vaha jedini, njegovi prethodnici, Cardoso, Ranieri itd. su imali istu sudbinu.
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

Avatar
sljivo
Postovi: 14263
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la sljivo » 02 avg 2019, 22:58

Vazda mu neko podmeće, neko ga tjera, ne može da radi, neki nesporazumi.

samoposmatram
Postovi: 5271
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la samoposmatram » 02 avg 2019, 23:43

jestamaji je napisao/la:dade vaha otkaz

dobar trener ali definitivno težak i na svoju ruku. koliko (mu) to valja, neznam
Ocigledno da mu valja, cim sam bira. Covjek od principa. My way or Au revoir cheval!
Kao nas ters babuka.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16454
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la jestamaji » 03 avg 2019, 16:44

samoposmatram je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:dade vaha otkaz

dobar trener ali definitivno težak i na svoju ruku. koliko (mu) to valja, neznam
Ocigledno da mu valja, cim sam bira. Covjek od principa. My way or Au revoir cheval!
Kao nas ters babuka.
naravno! da ne može birati i da mu fali para bilo bi drugačije, ali bez obzira na sve nije nikakav merak svaki čas mijenjati sredinu. taman namjestiš stan, skontaš gdje šta valja i moraš dalje ... mogu mislit šta mu žena svaki put nagovori :mrgreen:

njemu je fakat najbolje da preuzme neku reprezentaciju. maroku ništa ne fali ako ga fakat hoće, a i svi znaju francuski barem onoliko ko i vaha :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la leorey » 04 avg 2019, 15:08

Tezak karakter i bezveze kao covjek. Ne moze niko da ne valja, da si samo ti ljudina. Ser.e mi se od takvih ljudi, realno.
27.10.2020

Avatar
jestamaji
Postovi: 16454
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la jestamaji » 15 avg 2019, 20:31

eto preuzeo maroko, vidjećemo na šta će to ... kvalifikacije za SP su opet u istom sistemu ko za brazil, ima vaha sa tim iskustva. samo da se opet ne zakači odma sa pola njihovog saveza :mrgreen:

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la Drape » 19 jun 2020, 18:34

U sve se petlja u BiH osim selektorskog posla :zzz:

slika

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la Drape » 10 sep 2020, 20:55

Vaha zagonetan.

"Međutim, imam osjećaj da našoj reprezentaciji fali malo više požrtvovanja, malo više života u tom ponašanju, u igri. Nedostaje i malo oštrine, i više želje. Neki igrači morali bi malo više pokazati svega toga. Ispada mi to nekako mlako, lagano, vrlo lako akceptiramo poraz. Mora tu biti i neki inat, koji se probudi u ekipi, pa ona igra požrtvovanije, ono što kažu sa više života. Tako to bar meni izgleda, možda se varam. Lako je pametovati sa strane. Ali, volio bih u našoj reprezentaciji vidjeti malo više tog požrtvovanja, da se igrači međusobno bodre na terenu. Ili da jedan drugom nešto sugerišu..."

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4895
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la Chapman1886 » 10 sep 2020, 20:56

ko ga hebe
Samo Sloboda | COYG

killafrommanilla
Postovi: 3393
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la killafrommanilla » 10 sep 2020, 23:19

Bajevic pa Vaha su dva koraka naprijed.
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la Drape » 14 okt 2020, 14:34

Poslije Sjeverne Irske opet zagonetan: "Kada se stavim u ulogu navijača i onako laički gledam utakmicu, imam osjećaj kao da u ovoj reprezentaciji nema duše, borbenosti, ne vidim tu žustrinu. Kao da su neki primorani da igraju"

Straightforward
Postovi: 267
Pridružen/a: 06 okt 2020, 05:13
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la Straightforward » 14 okt 2020, 18:55

ROĐENI sam Mostarac ali Vaha bez obzira što je naša legenda i veliki stručnjak mi mnogooooooo ide na qurac.
Taj godinama priča šta i kako treba a nikada mu nije palo na pamet da preuzme vlastitu reprezentaciju, a mogao je x puta i može još i uvijek. Glavni razlog nije samo korumpirani savez i ološ u istom jer da je to jedini razlog, taj nikada ne bi otišao voditi Dinamo znajući kakav je ološ tamo na čelu kluba bio i ostao.
Glavni razlog su $$$ ! Ja više ni ne čitam šta dotični ima da kaže jer me apsolutno zaboli qurčina za takvim.

Bundesliga
Postovi: 11414
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la Bundesliga » 03 feb 2022, 14:45

Prepotentni šupak
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la Drape » 03 apr 2022, 19:36

"No, čak i u najsurovijem nogometu današnjice rezultati bi trebali biti garancija barem za mir i slobodu u radu. Za Vahu to pravilo ne važi, nikada nije važilo. Jer da jest, danas bi ga Marokanci slavili kao jednog od najvećih ikad, kao jedinog čovjeka koji je s četiri različite selekcije izborio Svjetsko prvenstvo, i to na četiri uzastopna Mundijala. Vodio je Bora Milutinović pet različitih reprezentacija, četiri odveo u drugi krug;: vodio je i Carlos Alberto Parreira i Kuvajt i UAE i Brazil dvaput i Saudijsku Arabiju i Južnu Afriku, ali ni Milutinović ni Parreira nisu sve te selekcije — točnije, većinu njih nisu — vodili u kvalifikacijama. Vaha jest, ali se na Svjetskom prvenstvu zasad pojavio samo jednom.

I tko zna hoće li opet.

S Obalom Bjelokosti, onom sjajnom generacijom s Didierom Drogbom, Kolom i Yayom Toureom, Salomonom Kalouom, Emmanuelom Eboueom i talentiranim Gervinhom uvezao je 20 utakmica bez poraza, a onda izgubio jednu — u četvrfinalu Afričkog Kupa Nacija od Alžira — i dobio otkaz. Razočaranje je bilo ogromno, ali tu je dodatno povukao crtu, dodatno podigao gard.

Ni u Alžiru ga nisu voljeli, i ondje su govorili da je staromodan, da igra ružno, da je u konstantnom sukobu s pojedinim zvijezdama, novinarima, ali tu je zemlju doveo do osmine finala Svjetskog prvensva i umalo preskočio Njemačku. Uslijedila je nova avantura, ovaj put japanska, novi plasman na prvenstvo svijeta i novi otkaz. Opet su novinari bili protiv, najveće zvijezde otpadale, a Vaha se držao svog, bez obzira na sav otpor kojeg je imao.

I ništa se nije promijenilo ni u Maroku. U 27 utakmica koje je vodio od debija 6. rujna 2019., Vaha je izgubio dvije, prijateljsku od Gabona (3-2) i onu u četvrfinalu Kupa nacija od Egipta (2-1, u produžetku). Navijači i novinari ga doslovno mrze; iz momčadi je bez imalo ustručavanja izbacio najveće zvijezde, uključujući Chelseajeva Hakima Ziyecha. Nakon što je njegova momčad u finalnom dijelu kvalifikacija pred 45.000 ljudi svladala DR Kongo, Vahi su čestitali i znani i neznani, čestitao mu je i sam kralj, ali priča je ista kao i bjelokošćanska i alžirska i japanska: dobar dio javnosti javno poziva da se njegova glava zakotrlja i da kao izbornik ne dočeka 23. studeni i dvoboj s Hrvatskom."

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11920
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la BoixosNois1899 » 10 maj 2022, 12:36



To je taj karakter i stav :rol:

Ne dozvoljava čovjek da mu se miješaju u posao, neće da mu savez kroji spisak. To je razlog zašto neće da nas preuzme. :lol:

Ovaj bi dao da mu mi sa foruma spisak igrača sastavljamo za par miliona. Kakav karakter kakav qurac.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

ANamelessGhoul
Postovi: 955
Pridružen/a: 10 apr 2020, 04:08
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la ANamelessGhoul » 10 maj 2022, 15:13

Vaha zvani karakter hahahah Nece Vaha da mu kroje spisak hahaha kakav dinar efendija

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3430
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la tutankamon1905 » 10 maj 2022, 15:17

BoixosNois1899 je napisao/la:
10 maj 2022, 12:36


To je taj karakter i stav :rol:

Ne dozvoljava čovjek da mu se miješaju u posao, neće da mu savez kroji spisak. To je razlog zašto neće da nas preuzme. :lol:

Ovaj bi dao da mu mi sa foruma spisak igrača sastavljamo za par miliona. Kakav karakter kakav qurac.
Pa bolje bi pare dobio da je otkaz dobio. Jos nije sve izgubljeno. Sto bi sebi uskratio opet odlazak na SP. Pozvat ce ovu dvojicu mazluma, ne da im minute na svjetskom i eto ga win-win situacija za njega. Ali vidit cemo jel mu to u glavi

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.