Vahid Vaha Halilhodžić

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24471
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la Goalgetter » 09 apr 2018, 11:19

Dobio nogu u Japanu

Avatar
bhsport
Postovi: 11249
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la bhsport » 09 apr 2018, 11:21

Odlicno, nakon Obale Slonovace i oni su ga nogirali.
Sreca pa izbjegava da radi u savezima gdje moras imati 'x' bosnjaka, 'y' hrvata i 'z' srba. Frajer samo suplju valja, ide radi sa vecim gov.nima od nasih jer ga samo pare interesuju, a nasem narodu suplju pricu prosipa.
Ubleho, dobio si sto si zasluzio.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la Raonffa » 10 apr 2018, 18:10

bhsport je napisao/la:Odlicno, nakon Obale Slonovace i oni su ga nogirali.
Sreca pa izbjegava da radi u savezima gdje moras imati 'x' bosnjaka, 'y' hrvata i 'z' srba. Frajer samo suplju valja, ide radi sa vecim gov.nima od nasih jer ga samo pare interesuju, a nasem narodu suplju pricu prosipa.
Ubleho, dobio si sto si zasluzio.
Slažem se sa većinom napisanog, prodaje priče o svemirskim Japancim, radnoj etici, odgovornosti, uređenosti (sve ovo oko fudbala, ne druge sfere), paralelno sa tim pljuje naš fudbal. I tup, nakon Obale Slonovače, nogiraše ga i Japanci pred SP.

Ne mogu reći da mi je drago, jer nije i ne radujem se tuđoj nesreći (ako se ovo može nazvati nesrećom), al' ne volim njegovu demagogiju, kod njega posebno izražena u velikoj mjeri za razliku od svih ostalih fudbalskih radnika u BiH.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

klikker79
Postovi: 53
Pridružen/a: 29 dec 2017, 08:40
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la klikker79 » 10 apr 2018, 20:16

Nemam ništa protiv nikoga zaista niti se radujem toliko tudjoj nesreci. Svaciji uspjeh mi je drag,ako kome želio lose nek dragi Bog meni vrati... Samo ova vijest da je veliki stručnjak dobio otkaz na klupi Japana me baš iznenadila,čak duboko u meni obradovala. Sjećam se svih priča i svega i sada će preko tv-a gledati svjetsko kao i Meša Baždarević...Neće on da bude selektor gdje se neće kao pitati i gdje će mu drugi praviti tim,e pa dragi Vaha imaš li sada daha? Isto kao Ivica Osim,dok je mogao uzimati lovu po svjetu sve je bilo super i nije htjeo prici savezu,repci itd.... Kad je došao ovamo,kad je svugdje okončao daje on savjete kako i sta. Sjećam se da je bio čak i komentator na HRT-u za SP2006. Poslije moždanog eto ga nama,sa savjetima kako i sta. Oni jesu veličine fudbalske,sve to stoji.. Bilo je i većih pa su prihvatili reprezentaciju,eto prvo Pape,zatim Kodro mislim kao igrači....

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2476
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la HPCompaq » 10 apr 2018, 23:53

Klasa od trenera i čovjeka...Obraz,karakter...
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
MikeToreno
Postovi: 155
Pridružen/a: 27 mar 2018, 20:52
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la MikeToreno » 11 apr 2018, 00:19

HPCompaq je napisao/la:Klasa
Mrtvi prosjek. Pročitah jutros kako ga kritikuje neki japanac jer je forsirao polovnjake iz J-League i još nekog koji jedva da igra u segundi itd. itd.

Uz to imaš i Kagawu koji od oktobra nije dobijao pozive (sad, ne želim da dalje ulazim jer ne pratim bundesligu previše pa ne znam kakav je bio sa ozlijedama). A mislim da je i Muto bio često izostavljan.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la BelminM23 » 15 apr 2018, 10:24

Dogodine Velež vodio.

Ubleba. :puke:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16454
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la jestamaji » 15 apr 2018, 14:56

mora biti neki razlog zašto mu se ovo ponavlja

niko ne osporava da je on dobar trener, možda i najbolji koga imamo, to je u više navrata dokazao. ali ima dobar razlog zašto mu se ovo događa. svi mi koji ga se sjećamo ko igrača znamo kako se znao isprsiti kada da go pa makar ga ughraomsa pola metra u praznu mrežu ... karakter se ne mijenja!

TonLove69
Postovi: 26
Pridružen/a: 24 okt 2017, 12:09
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la TonLove69 » 20 apr 2018, 12:51

All forums have long since settled on something like Vaha should be chosen in the future.





พนันออนไลน์

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la Raonffa » 22 apr 2018, 13:53

"Bacili su me u smeće, kao neku stvar koja ti više ne treba. Ne razumijem šta se dogodilo. Uvijek s radošću dolazim u Japan, a ovog sam puta došao po istinu. Više nego ikada spreman sam da se borim za svoju čast", rekao je Halilhodžić.

Čak ni prevodilac nije mogao obuzdati suze, a legendarni Vaha je nakon toga stavio ponovo sunčane naočale.


Uvijek ista priča kada je Vaha u pitanju, uvijek.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13424
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la QUARTERBACK » 28 apr 2018, 22:27

suncane naocale :tokralju: :rol: :urnebes:

scena ko horatio iz csi-a :lol:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la Ponos Torina » 28 apr 2018, 22:37

Nebi plakao da se ponudio da radi za svoj narod u svojoj zemlji,nego bi bio svoj na svome uz veliko postovanje.Kad vec hoce tamo neka place kad su pare presudne..
slika
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
bhsport
Postovi: 11249
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la bhsport » 04 maj 2018, 12:30

Cuj Vahid i cast. :urnebes: :urnebes:
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la Moggi » 16 maj 2018, 21:21

"Ne žalim što je otišao, za mene bi bila sramota igrati Halilhodžićev fudbal" - Honda :urnebes:

samo placi vahide bole i nas i japance qrac
Zarathustra

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11920
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la BoixosNois1899 » 09 jul 2018, 23:29

Vahid Halilhodžić pregovara o povratku na klupu Alžira

Našem nogometnom stručnjaku Vahidu Halilhodžiću nakon otkaza na klupi Japana ponude stižu svakodnevno, a jedna je posebno interesantna.
Naime, Nogometni savez Alžira (FAF) ga želi ponovo vidjeti na klupi te afričke selekcije.

Predsjednik FAF-a Kheireddine Zetchi je u razgovoru za alžirske medije potvrdio da su pregovori u toku.

"Pregovaramo sa Halilhodžićem, ali još uvijek nismo sklopili dogovor. Naravno, osim njega pregovaramo još sa nekim trenerima", rekao je Zetchi.

Halilhodžić je na klupi Alžira bio od 2011. do 2014. godine, a nakon završetka Svjetskog prvenstva u Brazilu odlučio je napustiti tu poziciju.
Svuda pođi kući dođi. :mrgreen:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
jestamaji
Postovi: 16454
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la jestamaji » 02 avg 2018, 23:49

ništa od alžira, belmadi je potpisao ugovor na 4 godine

ja bi mu preporučio obalu slonovače ili japan :mrgreen: a može i dinamo :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
rodjak
Postovi: 2238
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la rodjak » 03 avg 2018, 08:29

jestamaji je napisao/la:ništa od alžira, belmadi je potpisao ugovor na 4 godine

ja bi mu preporučio obalu slonovače ili japan :mrgreen: a može i dinamo :mrgreen: :mrgreen:
on je bio u konkurenciji za trenera Egipta(izmedju 4 kandidata) a ne Alzira,ne znam otkud ti ta info :?
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
jestamaji
Postovi: 16454
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la jestamaji » 03 avg 2018, 10:17

piše u postu iznad moga :mrgreen:

Bazinga12345
Postovi: 4621
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la Bazinga12345 » 30 sep 2018, 19:45

Iskusni bosanskohercegovački stručnjak Vahid Halilhodžić (66) novi je trener francuskog prvoligaša Nantesa.

Halilhodžić je danas obavio razgovore sa predsjednikom ovog tima Waldemarom Keitom i pristao je da preuzme vođenje Nantesa, tima u kojem je postao igračka legenda.

Na klupi Nantesa Vaha će zamijeniti Miguela Cardosa koji je dobio otkaz nakon očajnog početka nove sezone, a u stručnom štabu će mu se pridružiti Patrick Collot, koji mu je bio pomoćnik u ekipi Lillea.

Halilhodžić je prethodne tri godien radio kao selektor Japana, a u Francusku se vraća nakon 13 godina.

Ranije je 66-godišnji stručnjak radio kao trener Raje Casablance, Lillea, Rennessa, PSG-a, Trabzonspora i zagrebačkog Dinama.

Kao selektor je pored Japana vodio Alžir i Obalu Slonovače.
https://sportsport.ba/fudbal/vahid-hali ... esa/291749
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa


Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.