Vahid Vaha Halilhodžić

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la samo_lijevo » 06 jul 2014, 22:05

legenda reala je napisao/la:Vahide sereš i to puno
nek si mu rekao.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la legenda reala » 06 jul 2014, 22:19

samo_lijevo je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Vahide sereš i to puno
nek si mu rekao.
Pa šta ću mu drugo reći, nek fino kaže boli me **** za Bosnom, ne želim tamo da treniram i sl., ova šuplja da mora zvati jednak broj srba,hrvata,bošnjaka više ne pali ni kod koga
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
tyler durden
Postovi: 3984
Pridružen/a: 13 avg 2011, 09:02
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la tyler durden » 06 jul 2014, 22:22

legenda reala je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Vahide sereš i to puno
nek si mu rekao.
Pa šta ću mu drugo reći, nek fino kaže boli me **** za Bosnom, ne želim tamo da treniram i sl., ova šuplja da mora zvati jednak broj srba,hrvata,bošnjaka više ne pali ni kod koga
pa i rekao je to.

nele-BHF
Postovi: 1267
Pridružen/a: 03 jun 2009, 17:33
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la nele-BHF » 06 jul 2014, 22:28

tyler durden je napisao/la:
pa i rekao je to.
Pa zato je i usr'o malo k'o što kolega reče. Nažalost.

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la samo_lijevo » 06 jul 2014, 22:30

legenda reala je napisao/la:
samo_lijevo je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Vahide sereš i to puno
nek si mu rekao.
Pa šta ću mu drugo reći, nek fino kaže boli me **** za Bosnom, ne želim tamo da treniram i sl., ova šuplja da mora zvati jednak broj srba,hrvata,bošnjaka više ne pali ni kod koga
je li covjek nesto slagao?
Ti hoces reci da je kod nas situacija kao u ostalim drzavama,savezima,reprezentacijama?
Ne odnosi se ovo na prebrojavanja igraca po torovima,ali ako cemo posteno otidji na temu pojedinih igraca pa se uvjeri sam sta raja misli o njihovim pozivima u repku.
Pa nije ni on levat,zna kakva je situacija,zna ljude koji se tu vrte oko fudbala.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
Lillard
Postovi: 26267
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la Lillard » 12 jul 2014, 16:00

Jedan trener starije generacije znao je nakon velikih uspjeha sjesti na vespu i provozati se do centra grada. I po njemu. Dok jednom nije zamalo pao pod tramvaj i shvatio kako su autogrami i fotografije ipak bolji način odavanja počasti.

- Možemo se naći u kavani Central, oko 10. Tamo ima malo mira, malo je skrivenije, znate, inače stalno netko prilazi, nešto pita...

Predložio je vrijeme i mjesto Vahid Halihodžić. No, danas više nema ni kavane Central, njezino je mjesto zauzeo neki cocktail-lounge ili kakav već bar. A teško da nešto prije podneva, u jeku turističke sezone, u danu tmurnom poput tog četvrtka, kad nitko nije na plaži, može biti i mira u samom središtu rive u Makarskoj.

- Vidite, stalno telefon, stalno ljudi zovu, pitaju, nude. Četiri dana sam ovdje u Promajni, ne mogu reći da sam se odmorio. Već u petak (jučer, nap.a.), idem u Pariz.

A kamo onda, koja je sljedeća postaja?

- Možda ćete znati već do kraja tjedna! Možda i sutra (jučer, nap. a.) navečer. Imam ponuda, zovu klubovi i selekcije, ali jedna bi mogla biti prava, nemoguća za odbiti. Kakva se dobiva jednom u životu. Ili nikad.

Zar je Trabzonspor tako cijenjen u trenerskom svijetu?

- A ne, nije Trabzon. Iako, moram reći, Trabzonu sam se već obećao. Kad sam bio tamo prošli put, na odlasku mi je današnji predsjednik Ibrahim Hacıosmanoglu rekao da će jednom biti predsjednik i da će me vratiti u klub. Još me lani zvao da dođem, nudio mi i da paralelno vodim Alžir i Trabzon, ali nisam na to pristao. I načelno mu rekao da ću doći nakon Alžira. Ali, sad bi na stolu mogla biti strašna ponuda, od jednog od najbogatijih klubova na svijetu.

Sigurno PSG, sto posto...

- Ne, nije Francuska.

Liga prvaka?

- Da! Ne samo da igra Ligu prvaka, već je želi i osvojiti. Nemojte pokušavati, ne mogu reći, uskoro će se znati.

Nije tajna da se Vaha i danas čuje s ljudima iz Dinama, poglavito sa Zoranom Mamićem.

- Zove me on i pita za neki savjet, ja mu ga rado dajem. Mislim da i uglavnom uvažava moje mišljenje. A vidim da je i on sad počeo pametovati, komentirati na televiziji, ha-ha. Zvao me nakon te emisije u jedan sat iza ponoći, to mu je i slično. Jednom su on i Halid Bešlić bili zajedno, sjetili me se u tri ujutro i zovu. Pitaju: “Vaha, gdje si, što radiš?” A gdje bih, molim te, bio u tri ujutro. Tako mi jedan alžirski novinar neku večer u dva ujutro pošalje poruku: “Imate sekundu, samo jedno pitanje...?” Evo, alžirski novinari i Zoki, samo se oni usude zvati usred noći, ha-ha.

Zdravko se još nije javio?

- Nije. Ali znam da je i njemu drago zbog mojih rezultata. Uostalom, nekoliko je puta već javno rekao da mu je žao zbog onoga što je bilo. Ne zamjeram mu, bilo je to u afektu, takav je Zdravko.
Ajmo Vaha :clap:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
samocelik
Postovi: 5930
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la samocelik » 12 jul 2014, 16:21

Jako bogati klubovi koji igraju ligu prvaka u sezoni 2014/15 su: Real Madrid,Barselona,Manchester City,Chelsea,Bayern,PSG,Monaco i eventualno Juventus. Od ovih gore navedenih svi osim Manchester citya,PSG i Monaca imaju LP i trenere koji će skoro pa sigurno voditi svoje klubove naredne sezone.Kako Vaha kaže,jako bogat klub napada LP odmah sam posumnjo na Monaco jer je Ranijeri otišao.Ali kako je još rekao nije klub iz Francukse onda bi to mogao biti City,ali Citi ima ugovorom vezanog Pelegrinija koji do duše i ako je osvojio englesku ligu i nije nešto briljirao. Ja bih lično volio ga vidjeti u Cityu ali eto vidjet ćemo. :D
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la sonik24 » 12 jul 2014, 16:44

samocelik je napisao/la:Jako bogati klubovi koji igraju ligu prvaka u sezoni 2014/15 su: Real Madrid,Barselona,Manchester City,Chelsea,Bayern,PSG,Monaco i eventualno Juventus. Od ovih gore navedenih svi osim Manchester citya,PSG i Monaca imaju LP i trenere koji će skoro pa sigurno voditi svoje klubove naredne sezone.Kako Vaha kaže,jako bogat klub napada LP odmah sam posumnjo na Monaco jer je Ranijeri otišao.Ali kako je još rekao nije klub iz Francukse onda bi to mogao biti City,ali Citi ima ugovorom vezanog Pelegrinija koji do duše i ako je osvojio englesku ligu i nije nešto briljirao. Ja bih lično volio ga vidjeti u Cityu ali eto vidjet ćemo. :D
pa u City ce, 99%, sad jel Trabzon City ili Manchester City, ostaje da vidimo :urnebes:

Avatar
samocelik
Postovi: 5930
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la samocelik » 12 jul 2014, 17:59

Ma znam svee da je ludo o tome pricati ali eto makar je lijepo maštati o svemu.Malo prije pročitah da ide u Tursku na pregovore i izgleda to je gotova stvar. :D
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
RiNo
Postovi: 5680
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la RiNo » 13 jul 2014, 13:21

samocelik je napisao/la:Jako bogati klubovi koji igraju ligu prvaka u sezoni 2014/15 su: Real Madrid,Barselona,Manchester City,Chelsea,Bayern,PSG,Monaco i eventualno Juventus. Od ovih gore navedenih svi osim Manchester citya,PSG i Monaca imaju LP i trenere koji će skoro pa sigurno voditi svoje klubove naredne sezone.Kako Vaha kaže,jako bogat klub napada LP odmah sam posumnjo na Monaco jer je Ranijeri otišao.Ali kako je još rekao nije klub iz Francukse onda bi to mogao biti City,ali Citi ima ugovorom vezanog Pelegrinija koji do duše i ako je osvojio englesku ligu i nije nešto briljirao. Ja bih lično volio ga vidjeti u Cityu ali eto vidjet ćemo. :D
Ipak
slika
:urnebes:
100% sportski i krajnje opušten potpis

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la sonik24 » 13 jul 2014, 17:14

očekivano, sretno i hairli našem Vahi u Trabzonu, gradu i klubu kojeg on odlicno poznaje :salut:

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12575
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la dr.van nostrand » 15 jul 2014, 01:02

slika
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black


Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la Otelo » 10 nov 2014, 21:42

http://sportsport.ba/ino_fudbal/halihod ... ali/145152" onclick="window.open(this.href);return false;


Ceka nas poziv :pray:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la jasmin10 » 10 nov 2014, 22:33

Otelo je napisao/la:http://sportsport.ba/ino_fudbal/halihod ... ali/145152


Ceka nas poziv :pray:
:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16454
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la jestamaji » 05 mar 2015, 13:37

ode vaha u japan ... drugi bosanski selektor japana ... dedo svaka čast :mrgreen:
njima mi dođemo ko brazilci :mrgreen:
Zadnja izmjena: jestamaji, dana/u 05 mar 2015, 13:39, ukupno mijenjano 1 put.

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la dinoze » 05 mar 2015, 13:39

2 miliona dolara godisnje + premije nije za baciti!

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la Consigliere » 05 mar 2015, 13:44

Vaha je izgradio ime u svijetu fudbala, moze sta hoce... Sigurno je imao i ponuda iz liga petice, ali izgleda da mu vise lezi ovaj selektorski poziv... Kako god, sretno i da sa Japanom napravi velike rezultate. :thumbup:
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
bhsport
Postovi: 11248
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la bhsport » 05 mar 2015, 15:04

Consigliere je napisao/la:Vaha je izgradio ime u svijetu fudbala, moze sta hoce... Sigurno je imao i ponuda iz liga petice, ali izgleda da mu vise lezi ovaj selektorski poziv... Kako god, sretno i da sa Japanom napravi velike rezultate. :thumbup:
Ma Vaha, hoce para a da se ne umori. :evil:
Trenutno nas daleko najbolji trener, klasa iznad svih ostalih, ali nevidjeni smrad sto nije prihvatio ponudu NS.

Cestitke sve na preuzimanju Japanaca, cisto sumnjam da ce se ikad sjetiti i pristati da vodi nas.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Vahid Vaha Halilhodžić

Post Postao/la Consigliere » 05 mar 2015, 15:13

bhsport je napisao/la: Ma Vaha, hoce para a da se ne umori. :evil:
Trenutno nas daleko najbolji trener, klasa iznad svih ostalih, ali nevidjeni smrad sto nije prihvatio ponudu NS.

Cestitke sve na preuzimanju Japanaca, cisto sumnjam da ce se ikad sjetiti i pristati da vodi nas.
To je seljacka prica... Nas Savez nije mogao da sebe barem dovede u ozbiljnu vezu sa bilo kojim solidnim trenerom, pa tako ni sa Halilhodzicem. Konacni spisak ti je sve rekao, osim Amara, svi ostali bi se vratili iz penzije da nas vode.
Vaha nikad nista nije obecao, covjek ih je saslusao, kulturno rekao ne... Po meni korektno.
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.