Mustafa (Marjan) Mijajlović - Želje i pozdravi

Po Vašem mišljenju, Marjan je...

Klasični uvlakač, prevrtljivac i poltron
111
55%
Klasični uvlakač, prevrtljivac i poltron
49
24%
Klasični uvlakač, prevrtljivac i poltron
42
21%
 
Ukupno glasova: 202

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mustafa (Marjan) Mijajlović - Želje i pozdravi

Post Postao/la jasmin10 » 13 jul 2016, 00:10

Ne znam samo što nekome smeta što je čovjek prešao na Islam. Vidim i na forumu nekima trebaju aparati :bih:

Avatar
JonSnow
Postovi: 6122
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Mustafa (Marjan) Mijajlović - Želje i pozdravi

Post Postao/la JonSnow » 13 jul 2016, 00:34

Nije ni meni jasno čemu ovolika frka. Lik jednu bajku zamijenio drugom i to sad kao vijest. :kafa:

Sarajlija88
Postovi: 612
Pridružen/a: 07 feb 2016, 10:38
Kontakt:

Re: Mustafa (Marjan) Mijajlović - Želje i pozdravi

Post Postao/la Sarajlija88 » 13 jul 2016, 05:39

darker10 je napisao/la:Ne mrzi muslimane,a odrice se sina rodjenog zato sto je preso na islam :lol:
Ja covjece, cuj nozem bi utrobu isjekla da moze :shock: šok i nevjerica, koja mrznja covjece samo zato sto je postao Mustafa. Jos kaze sutra moze bit Domagoj, vojvoda Mišić mu neki rod, zabranjuje mu prilaz kuci, odrice ga se, nece gledat turske serije, kozmopolita, ccc, svasta covjece.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mustafa (Marjan) Mijajlović - Želje i pozdravi

Post Postao/la JavierBosnia » 13 jul 2016, 10:32

Eto ga u augustu nazad u sarajevo, vraca se na face..
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Mustafa (Marjan) Mijajlović - Želje i pozdravi

Post Postao/la alan_kardec » 13 jul 2016, 13:48

Sarajlija88 je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Ne mrzi muslimane,a odrice se sina rodjenog zato sto je preso na islam :lol:
Ja covjece, cuj nozem bi utrobu isjekla da moze :shock: šok i nevjerica, koja mrznja covjece samo zato sto je postao Mustafa. Jos kaze sutra moze bit Domagoj, vojvoda Mišić mu neki rod, zabranjuje mu prilaz kuci, odrice ga se, nece gledat turske serije, kozmopolita, ccc, svasta covjece.


Stop licemjerju!
Trebate da shvatite da je na ovim prostorima, na kojima su vijekovima trajali vjerski i međunacionalni sukobi, promjena vjere jedna od najvećih taboo tema uz, recimo, promjenu pola, homoseksualnost... Da budemo do kraja iskreni, ovdje bi 80% roditelja svih vjera i nacija, imalo isti stav o svom djetetu da to dijete uradi ono što je uradio Marjan/Mustafa.
Možda nisam u pravu, ali mi se čini da je Marjan/Mustafa ovim činom samo izvukao džokera iz rukava i bar na kratko povratio davno izgubljenu popularnost, a i ove izjave njegove porodice samo mu liježu ko kec na deset.
Ako je promjenio vjeru jer se istinski pronašao u islamu, ja mu iskreno želim svu sreću i da u novoj vjeri pronađe duhovni mir, ali ako je ovo uradio iz razloga povratka popularnosti kao što mislim da jeste, onda nek se smrdalj zapita koliko je nisko pao. :puke: :puke:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Mustafa (Marjan) Mijajlović - Želje i pozdravi

Post Postao/la FoSte95 » 13 jul 2016, 13:54

Sarajlija88 je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Ne mrzi muslimane,a odrice se sina rodjenog zato sto je preso na islam :lol:
Ja covjece, cuj nozem bi utrobu isjekla da moze :shock: šok i nevjerica, koja mrznja covjece samo zato sto je postao Mustafa. Jos kaze sutra moze bit Domagoj, vojvoda Mišić mu neki rod, zabranjuje mu prilaz kuci, odrice ga se, nece gledat turske serije, kozmopolita, ccc, svasta covjece.
Bas me interesuje sta bi ti rekao da sutra tvoje dijete pređe na pravoslavlja ili katolicanstvo i uzme ime Nemanja ili Ante?
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Mustafa (Marjan) Mijajlović - Želje i pozdravi

Post Postao/la Kajzer10 » 13 jul 2016, 14:10

Je, 80% i vise ne bi bilo ravnodusno ali ne vjerujem da bi se 80% odreklo rodjenog djeteta i imalo zelju da istom iscupa utrobu.
Porodica Marjana Mijajlovica je ocigledno bolesna i iskompleksirana porodica i to je jedina istina.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Mustafa (Marjan) Mijajlović - Želje i pozdravi

Post Postao/la Monolog » 13 jul 2016, 14:48

Ne bih da ulazim u Marjanove (Mustafine) razloge prelaska na Islam, jer mogu samo zaključivati na osnovu onoga što pojedini mediji objavljuju, a svi znamo da su kod nas klikovi mnogo važniji od istine i objektivnosti.

Ima zagarantovano pravo na vjeroispovijest.

Eh, ja bih samo da se osvrnem na ono što su izjavili članovi njegove uže porodice. Gnusno, u najmanju ruku. Nevjerovatno je da majka sa onolikom dozom bijesa govori o svom djetetu. Ono nije razočarenje, ono je bijes, mržnja ili šta ti ja znam. Iskreno, plašim se za svakog Mustafu u blizini Marjanove majke i brata. :mrgreen:

Što se tiče Marjanovih komentatorskih kvaliteta, on je svoje najbolje dane imao na Sport Klubu. Sve poslije toga je silazna putanja. Slobodan pad. Ne znam kako drugačije objasniti njegov rad na Hayatu i Faceu, a prije toga i za portal sportsport.ba.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Mustafa (Marjan) Mijajlović - Želje i pozdravi

Post Postao/la Nerminovic » 13 jul 2016, 23:50

darker10 je napisao/la:Ne mrzi muslimane,a odrice se sina rodjenog zato sto je preso na islam :lol:
Imam jednog Danca vamo koji je presao na Islam prije godinu dana, mama ga istjerala iz kuce i nije imao gdje da bude pola godine :roll:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Mustafa (Marjan) Mijajlović - Želje i pozdravi

Post Postao/la High » 13 jul 2016, 23:59

Borimo se protiv islamofobije.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Mustafa (Marjan) Mijajlović - Želje i pozdravi

Post Postao/la Shadows » 14 jul 2016, 00:10

:bih:
Monolog je napisao/la:
Ima zagarantovano pravo na vjeroispovijest.

Eh, ja bih samo da se osvrnem na ono što su izjavili članovi njegove uže porodice. Gnusno, u najmanju ruku. Nevjerovatno je da majka sa onolikom dozom bijesa govori o svom djetetu. Ono nije razočarenje, ono je bijes, mržnja ili šta ti ja znam. Iskreno, plašim se za svakog Mustafu u blizini Marjanove majke i brata. :mrgreen:
Ko smo mi da uopste diskutujemo o njegovoj porodici?
Jednostavno je, postavimo sebe u ulogu roditelja. Zatim docekajmo da nas matoro dijete razocara. Odricanje je mogucnost. Vidim neki potenciraju tu pricu islamofobiji... to bi sve i bilo donekle razumljivo da se ne radi o osobi koja vjecito traga za identitetom poput Marjane. Tradicionalne porodice na nasim prostorima, najveci dio njih ne oprasta prelazak iz jedne u drugu vjeru.
Ovdje se ne radi o maloljetniku vec covjeku od 44 godine...

Avatar
reds
Postovi: 8429
Pridružen/a: 20 jan 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Mustafa (Marjan) Mijajlović - Želje i pozdravi

Post Postao/la reds » 14 jul 2016, 00:29

Iz ličnog iskustva mogu reći da je Mustafa dobar čovjek i živa enciklopedija. Vrlo vjerovatno da će biti onih koji će tvrditi suprotno, ali ja govorim na osnovu onoga što sam ja mogao da vidim i čujem.

Što se tiče profesionalne strane, bez ikakve dileme je jasno da je odavno već daleko od najboljih dana, ali za mene lično i kao takav je daleko bolji od većine komentatora koji su aktuelni što se tiče nogometa u BiH. Kad vidim Bilića koji ne umije da pročita vijest u dnevniku, ili Šuka i Spaha sa frazama tipa: "Ima dobar šut", a pri tome je kod lopte recimo Carragher :urnebes: i stoperi koji ne umiju ni dodati kako treba, a da ne pričamo o šutevima i slično mi izaziva mučninu. Nije u posljednjim godinama ni Marjan nešto puno bolji. Svakako da zna smarati sa nekom totalno nebitnom pričom i da mu je glas iritantan, ali ja ću uvijek radije slušati njega nego recimo pomenute. Razlika u kvaliteti je opet vidljiva.

Zbog čega je Mustafa u drastičnom padu, ne znam, niti me nešto pretjerano zanima. Mislim da stari Marjan nedostaje javnosti, nedostaje taj kvalitet jednostavno.

Za kraj, Marjan, odnosno njegova saradnica mi je rekla da je i loša priča marketing, što je on potvrdio rekavši da je to upravo tako i da njega baš briga šta ljudi pričaju o njemu. Nekako mi se baš to urezalo u sjećanje. Razgovarao sam sa njima prije par godina kada je također bio u žiži javnosti, ali ne mogu se sjetiti u vezi sa čim. Da li je u pitanju marketing ili ne, šta je sa slučajom Marjan - Mustafa ne bih se zamarao.
FK Pjetlovi

Avatar
Sheyi
Postovi: 12122
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Mustafa (Marjan) Mijajlović - Želje i pozdravi

Post Postao/la Sheyi » 14 jul 2016, 23:43

Provjereno, Marjan je prešao na Islam zbog Bein Sporta koji uskoro kreće na Balkanu, pa mu lakše dobiti posao ako je Mustafa pošto nema neke jake konkurencije u muslimanskim komentatorima. :bih: :nedam:

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Mustafa (Marjan) Mijajlović - Želje i pozdravi

Post Postao/la Rokoko87 » 15 jul 2016, 01:35

Mus, mus, mus :bih:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Mustafa (Marjan) Mijajlović - Želje i pozdravi

Post Postao/la lisander » 20 jul 2016, 14:31

[youtube][/youtube]

Mene je u drugu vjeru otjerao Hadžifejzović hahahahhahah :lol:

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Mustafa (Marjan) Mijajlović - Želje i pozdravi

Post Postao/la Maestro » 13 mar 2019, 09:21

Sta ovaj danas radi? Nigdje nista vise o njemu se ne cuje.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mustafa (Marjan) Mijajlović - Želje i pozdravi

Post Postao/la JavierBosnia » 13 mar 2019, 11:40

Maestro je napisao/la:Sta ovaj danas radi? Nigdje nista vise o njemu se ne cuje.
Zivi u Svicarskoj, u hotelu nekom radi
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Mustafa (Marjan) Mijajlović - Želje i pozdravi

Post Postao/la Osim13 » 08 apr 2019, 18:39

Jao teme kakav uvod nisam znao za ovo
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Mustafa (Marjan) Mijajlović - Želje i pozdravi

Post Postao/la Kanye » 08 apr 2019, 18:47

Njemu je uspjeh sto nije zavrsio ko borac isila.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Mustafa (Marjan) Mijajlović - Želje i pozdravi

Post Postao/la Mig_Mig » 08 apr 2019, 19:41

Kanye je napisao/la:Njemu je uspjeh sto nije zavrsio ko borac isila.
Greska, uspjeh je sto nije zavrsio ko nisvet dzanko, a bio je na odlicnom putu.
Max Allegri 300 💪💪💪

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], HeraklitMracni i 18 gostiju.