Eurobasket 2017

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la DANTES » 19 sep 2017, 21:06

MaGiCa je napisao/la:
Pozdrav DANTESoliki...Falilo mi je rasprava sa tobom...
:tralala:
Pa šteta što si propustio otimače izgubljenog kovčega..
:mrgreen:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Federer17 » 19 sep 2017, 21:11

MaGiCa je napisao/la: Treba prelistati ne samo ovaj thread, da bi se došlo do ovih zaključaka...

Srpski mediji su žešće smeće, kao i propaganda na koju naseda dobar deo ljudi u Srbiji...ali to nije razlog da se konstantno osporavaju i umanjuju rezultati srpskih sportista i kenja po ok forumašima na brojnim sajtovima, portalima i forumima.

Jedan od meni najdražih foruma je bio ovaj baš zbog toga što na njemu nije bilo mnogo ovakvih tendencija...ali, izgleda da se mnogo toga promenilo u poslednje vreme.
Ja ti kazem, dosta tih postova je napisano upravo iz razloga koje sam naveo u prethodnom postu. Ne mozes se ti konstantno uzdizati, ici iz krajnosti u krajnost (sad je 1/4 finale plafon, sutra bi se Spanija razbila), a opet ostati bez adekvatnog odgovora (provokacije) na sve to (jer se su to znala biti ozbiljna pretjerivanja i nebuloze). Ne kazem da nema i namjernih provokacija, ali sam ubijedjen da ih ne bi bilo u tolikoj mjeri da se, kojim slucajem, u svakom drugom postu nije potenciralo sve nabrojano.

Kada opravdavas 'nasijedanje ljudi na novinske natpise' (sa srpske strane), onda barem upola budi tolerantan kada je u pitanju i druga strani (ovi kontra Srbije, da tako kazem).

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Kawhi » 19 sep 2017, 21:12

Uh, postaje zanimljivo na forumu. Bas me zanima dal je Magica NBA pratio.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la MaGiCa » 19 sep 2017, 21:30

@Federer17

I tako svaki put vi zakuvate...koji god sport da se dešava... :?: :tokralju:

Svaki put Srbi=Turci, zasluženo ispali i pored kradje, marnuli medalju i pored toga što im se u realnosti nije pomoglo, osvojili zbog loše konkurencije, CGorci im osvajali medalje, gurao ih Bora Stanković...baš svaki put iste priče zbog nekoliko forumaša iz šumske ili smrdije... :?: How yes no...

Rekoh,

Srbija osvaja sama više medalja nego SFRJ u timskim sportovima

i

Srbija osvaja više medalja u timskim sportovima nego svi ostali iz exYU zajedno


...to je problem ovde, nemojmo da se lažemo... :kafa:



@Kawhi

Jesam. Što :?:

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la kobe24 » 19 sep 2017, 21:33

Sta je i ovaj sad dosao da pametuje, nije ih dosta bilo gotovo mjesec dana? :damn:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Unofficialpage » 19 sep 2017, 21:36

Kako sam ja uspio skontati, mora se navijati za Srbiju ili Hrvatsku jer u suprotnom si nacionalista u najmanju ruku? I konstantno se ta priča poteže. Ne, ne navijam za Srbiju ali ne zbog razloga koji se ovdje pootežu, nacionalizma, mrzim Srbe ili slično već iz istog razloga što ne naviijam za Finsku, Italiju ili neku drugu državu. Ne budu mi u nekim situacijama simpatični, dok sam za Anu Ivanović navijao, gle čuda i ona iz Srbije. Glupa priča, da se uvijek ovdje moraš pravdat što ne navijaš za neku državu.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la MaGiCa » 19 sep 2017, 21:39

kobe24 je napisao/la:Sta je i ovaj sad dosao da pametuje, nije ih dosta bilo gotovo mjesec dana? :damn:

Ja ne pametujem. Samo imam stav i umem da ga izložim na racionalan način.

Mnogo je to teško tebi i sličnima da razumete, ali šta da ti radim...

Sačekaj neko novo takmičenje, biće opet 15, 23 ili 31 ekipa da za njih navijaš. :wave:

Unofficialpage je napisao/la:Kako sam ja uspio skontati, mora se navijati za Srbiju ili Hrvatsku jer u suprotnom si nacionalista u najmanju ruku? I konstantno se ta priča poteže. Ne, ne navijam za Srbiju ali ne zbog razloga koji se ovdje pootežu, nacionalizma, mrzim Srbe ili slično već iz istog razloga što ne naviijam za Finsku, Italiju ili neku drugu državu. Ne budu mi u nekim situacijama simpatični, dok sam za Anu Ivanović navijao, gle čuda i ona iz Srbije. Glupa priča, da se uvijek ovdje moraš pravdat što ne navijaš za neku državu.

Pogrešno si skontao.

Ne mora se navijati ni za koga, ali kad se stalno okreće priča koja se okreće i doživljavaju orgazmi na tudjim porazima u finalima, dok se na trijumfe tih istih gleda kao na kiselo groždje...e to je problem, prijatelju stari... :kafa:
Zadnja izmjena: MaGiCa, dana/u 19 sep 2017, 21:41, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
arelinho
Postovi: 16399
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: RE: Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la arelinho » 19 sep 2017, 21:40

kobe24 je napisao/la:Sta je i ovaj sad dosao da pametuje, nije ih dosta bilo gotovo mjesec dana? :damn:
I to se vratio nakon srebra. Mogu zamisliti šta bi bilo da su osvojili zlato.

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Ramsey16 » 19 sep 2017, 21:40

Joj kralja valja mu sve nadoknaditi vec je poceo hahaha gluposti pise li pise

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Federer17 » 19 sep 2017, 21:41

@MaGiCa, prije bih rekao da si ti bespotrebno opterecen nekim nepostojecim stvarima. Mi zakuhamo, a ja ti naveo koji je glavni razlog bio za sve to. Konkurenciju ovaj put, koliko me sjecanje sluzi, niko nije ni spominjao.

Iskljucivo ides u jednom smjeru, dok su ovi 'tvoji' barem isto krivi (iako bih ja rekao puno vise). Dodje ti covjek iz RS-a i prica o nekakvom sportu i BiH, a i on podjednako zasluzan/kriv za sve to kao i svi mi. Nebtno, da ne idem u nepozeljnu temu.

Vec sam ti rekao da mene nikakvi kompleksi ne muce, a da lazem - to jos manje. Mozda je problem u tebi, koji si umislio nesto sto i ne postoji, ili barem ne u tolikoj mjeri.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la tuzlak1987 » 19 sep 2017, 21:41

Citav svijet je imao zelju da vidi kako Doncic osvaja medalju sa 18 godina, a ne glavati Stimac i uhati Marjanovic.

A iskreno meni Srbija nije simpaticna uopste u sportovima, jedino mozda nekada u atletici bude par sportista za koje bih volio da pobjede jer su okej. Al jbg nisu mi isto tako simpaticni ni New England Patriotsi, Inter, Lakersi. Postoje ekipe koje mi nikada nece biti simpaticne i one ekipe koje ce uvijek biti simpaticne. Npr primjetio sam da u BIH ima dosta ljudi koji gotive Djokovica, npr ja ga ne mogu organski. Meni je Federer car.

Ali vjerovatno tako van BIH ni Bosanski sportisti nisu toliko privlacni da za njih navijas, vjerovatno ne bih nikog od njih podrzavao da nisam Bosanac. Ovako tvoji su pa je to normalno i kada su odbojni.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 19 sep 2017, 21:50, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
arelinho
Postovi: 16399
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: RE: Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la arelinho » 19 sep 2017, 21:43

tuzlak1987 je napisao/la:Citav svijet je imao zelju da vidi kako Doncic osvaja medalju sa 18 godina, a ne glavati Stimac i uhati Marjanovic.
Bilo je fino vidjeti kako ona svinja od Štimca plače nakon utakmice.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Epidaurus » 19 sep 2017, 21:44

Jedine stvari koja su meni na zivce isle je neutemeljena bahatost nekih srpskih navijaca da bi u punom sastavu pomeli sve redom i ovo preseravanje oko Dragica i Doncica. S ostalim npr nemam problema i apsolutno me zaboli ona stvar sto Srbija ima toliki broj medalja. Jokic, Jovic, Bjelica, Lucic i Bogdan su mi npr gotivni samo tako dok su mi Kalina, Kuzmic, Teodosic, Bobi i Macvan odbojni. Navijao sam u finalu za Sloveniju zbog Doncica i Dragona kao i u polufinalu protiv Spanije sto je prvi put od Olimpijade 2012. tj zadnjeg Kobeovog takmicenja.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: RE: Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la kobe24 » 19 sep 2017, 21:45

arelinho je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Sta je i ovaj sad dosao da pametuje, nije ih dosta bilo gotovo mjesec dana? :damn:
I to se vratio nakon srebra. Mogu zamisliti šta bi bilo da su osvojili zlato.
Ja ne mogu da vjerujem. Dosao frajer i pokrece lavinu novih gluposti, a svee preslikano. Nikad da se umore. :hmmmmm:

Aferim tebi na tvojim stavovima, samo su mi vece budale ovi sto se primaju na njih i ulaze u nove rasprave s ogranicenim umovima. :wave:
Zadnja izmjena: kobe24, dana/u 19 sep 2017, 21:47, ukupno mijenjano 1 put.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Unofficialpage » 19 sep 2017, 21:46

MaGiCa je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Kako sam ja uspio skontati, mora se navijati za Srbiju ili Hrvatsku jer u suprotnom si nacionalista u najmanju ruku? I konstantno se ta priča poteže. Ne, ne navijam za Srbiju ali ne zbog razloga koji se ovdje pootežu, nacionalizma, mrzim Srbe ili slično već iz istog razloga što ne naviijam za Finsku, Italiju ili neku drugu državu. Ne budu mi u nekim situacijama simpatični, dok sam za Anu Ivanović navijao, gle čuda i ona iz Srbije. Glupa priča, da se uvijek ovdje moraš pravdat što ne navijaš za neku državu.

Pogrešno si skontao.

Ne mora se navijati ni za koga, ali kad se stalno okreće priča koja se okreće i doživljavaju orgazmi na tudjim porazima u finalima, dok se na trijumfe tih istih gleda kao na kiselo groždje...e to je problem, prijatelju stari... :kafa:
A na šta se okreće? U svakom sportu na svakom takmičenju se uvijek moraš pravdati što ne navijaš za komšije. Zašto smo s tim opterećeni? Za mene je Srbija u rangu emocija kao Dominikanska Republika. Niti me zanimaju niti navijam za njih, tako je kod večine.

A već kad smo kod te priče, mora se biti iskreniji u postupcima pa tek onda očekivati da neki vole, ali to je već stvar politike i nećemo o tome.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la MaGiCa » 19 sep 2017, 21:49

Federer17 je napisao/la:@MaGiCa, prije bih rekao da si ti bespotrebno opterecen nekim nepostojecim stvarima. Mi zakuhamo, a ja ti naveo koji je glavni razlog bio za sve to. Konkurenciju ovaj put, koliko me sjecanje sluzi, niko nije ni spominjao.

Iskljucivo ides u jednom smjeru, dok su ovi 'tvoji' barem isto krivi (iako bih ja rekao puno vise). Dodje ti covjek iz RS-a i prica o nekakvom sportu i BiH, a i on podjednako zasluzan/kriv za sve to kao i svi mi. Nebtno, da ne idem u nepozeljnu temu.

Vec sam ti rekao da mene nikakvi kompleksi ne muce, a da lazem - to jos manje. Mozda je problem u tebi, koji si umislio nesto sto i ne postoji, ili barem ne u tolikoj mjeri.
Imaš primere jednog iznad i jednog ispod ovog tvog posta, pa pogledaj koga šta muči...

Da se ne nastavljamo dalje, ja bih eto voleo da BiH uzme neku medalju u timskim olimpijskim sportovima. Stvarno bih to voleo, bez ikakvog sarkazma.

Kad ste se kvalifikovali na SP u Brazilu, i pored seljane na kvadrat i raznih džiberisanja i vaših fudbalera i novinara i vas samih ovde...gomila ljudi iz moje zemlje (a i moji sunarodnici iz ostalih država), me included, nije rekla 1 ružnu reč o vašem timu ili zemlji ili narodu...štaviše, navijali smo za bh. tim...

Isto tako, je gomila ljudi bila zavidna...i to stoji...

Sve je do pojedinca, a ne kolektiviteta...Svaki izbor... :kafa:

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Rokoko87 » 19 sep 2017, 21:51

Obradovali mu se strašno, a on gori od Mirka :kafa:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Unofficialpage » 19 sep 2017, 21:55

Nego, Magicni kad ćeš na pdf tenis, da Rafu malo napadneš. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la kobe24 » 19 sep 2017, 22:00

A jes' mi drago sto bi neki xy lik volio da uzmemo medalju u nekom ekipnom sportu, evo vec festu dogovaram. :kafa:

Dosao ovdje, sam iz niceg pokrece 555x prezvakanu temu i bez imalo ustrucavanja svoje neistomisljenike indirektno naziva kompleksasima. Krasno, nema sta. :clap:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Eurobasket 2017

Post Postao/la Ramsey16 » 19 sep 2017, 22:03

Mir nemoj da vas sve banujem

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.