EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la LAZARUS2000 » 30 okt 2018, 15:49

branimir85 je napisao/la:Crna Gora-Farski Otoci 24-24
Srbija-Belgija 27-27
:rol: :rol:
šta je ovo u q za EP.možda nisam upoznat jesu li Farski otoci ili Belgija naturalizirali
neke igrače :mrgreen:
Kad sam gledao sastav srbije nisam imao pojma ko su oni igrači. Kao podmlađivanje neko
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
branimir85
Postovi: 14863
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la branimir85 » 12 apr 2019, 18:39

portugalci dobili francuze :clap: iako nece biti problema za francuze da se kvalificiraju ali jako zanimljiv rezultat,plus sto su francuzi igrali u najjacem sastavu.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Raonffa » 12 apr 2019, 20:10

branimir85 je napisao/la:portugalci dobili francuze :clap: iako nece biti problema za francuze da se kvalificiraju ali jako zanimljiv rezultat,plus sto su francuzi igrali u najjacem sastavu.
Znaš da se Francuzi vole opustiti :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
branimir85
Postovi: 14863
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la branimir85 » 12 apr 2019, 20:25

Raonffa je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:portugalci dobili francuze :clap: iako nece biti problema za francuze da se kvalificiraju ali jako zanimljiv rezultat,plus sto su francuzi igrali u najjacem sastavu.
Znaš da se Francuzi vole opustiti :D
ali ozbiljni su portugalci ulazu dosta u rukomet,imaju i neke dobre juniorske rezultate,prosle godine ns EP U20 bili su cetvrti,liga im je sve bolja i pracenija a sva tri nogometna velikana Portugala imaju svoje rukometne sekcije tako da i tamo atmosfera bude zestoka.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Raonffa » 12 apr 2019, 20:26

branimir85 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:portugalci dobili francuze :clap: iako nece biti problema za francuze da se kvalificiraju ali jako zanimljiv rezultat,plus sto su francuzi igrali u najjacem sastavu.
Znaš da se Francuzi vole opustiti :D
ali ozbiljni su portugalci ulazu dosta u rukomet,imaju i neke dobre juniorske rezultate,prosle godine ns EP U20 bili su cetvrti,liga im je sve bolja i pracenija a sva tri nogometna velikana Portugala imaju svoje rukometne sekcije tako da i tamo atmosfera bude zestoka.
Igraju im klubovi i Ligu prvaka, mislim da je Sporting ove godine igrao.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
branimir85
Postovi: 14863
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la branimir85 » 12 apr 2019, 20:37

da Sporting je igrao i to vrlo dobro,ispali od Veszprema u 1/8finala.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.