EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

zigzag
Postovi: 98
Pridružen/a: 10 jan 2015, 13:42
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la zigzag » 21 jan 2018, 00:51

Hantraga je napisao/la:
KingJamesMVP je napisao/la:Zaista ovo je veliki minus natjecanja. Sve će se znati rpije zadnje utakmice. Ali i Francuzima će valjda cilj biti izbaciti domaćina u skupini
Pa, u jednu ruku vjerujem da će Francuzi da se nose sportski, igraju maksimalno, a i da im je generalno bolje izbaciti Hrvate, nego ih u finalu ganjati pred 15.000 naloženih navijača. Kako god sračunaš, lakše je tamo da ti dođe Švedska koju si već rasturio i znaš da možeš.

S druge strane, što ne bi odmarali neke igrače, isprobali nešto, igrali čisto da odigraju? Nije ni to nemoguće.

Pomno pratim prvenstvo i meni ovi Hrvati djeluju slabije nego prije 5-6 godina, prije 10 da ne govorim. Posljednje prvenstvo, pa ovo, baš ista slika. Za njih je sreća što i drugi mnogo osciliraju. Švedska nikako da napravi ekipu koja će da melje i bude baš jaka. Danci u silaznoj putanji, također. Španija toplo-hladno. Njemačku već 10-ak godina ne smatram ozbiljnom, pa supokazali znakove života, a sada meščini opet ništa specijalno. Norvežani se izdigli, ali nije to krema, džaba. Jedino su Francuzi apsolutna konstanta.
Ovo je puno jaca/izbalansiranija ekipa nego prijasnjih godina. S tim da tu ima jos neiskoristenog potencijala. I stim da igramo bez naseg najjaceg igraca kljucnog u nekoilko obrambenih varijanti i u polukontri/kontri. S njim imamo puno vise i obrambenih i napadackih varijanti koje prije nismo imali uz danasnju sirinu. Francuzi mozda jos to nisu pokazali (osim mozda protiv Norveske, Svedi ipak nisu trenutno ni razina Norveske, mislim), ali su itekako ranjivi i ako ih tko moze nadigrat to je Hrvatska pred 15000 ljudi. I tako ce i bit. A onda dalje s Duletom vjerujem (i nadam se, i 10 min njegovih bi puno znacilo obrambenih makar).

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Raonffa » 21 jan 2018, 00:51

legenda reala je napisao/la:Ma neće Francuzi tankirati, inače bi al protiv Hrvata neće ne vole se oni
Dobar si momak, al' moraš pogledati još rukometnih utakmica :P
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

vedoz
Postovi: 1335
Pridružen/a: 25 jun 2014, 23:16
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la vedoz » 21 jan 2018, 01:20

Šta je na kraju zaključak, kako će Francuzi igrat?

Avatar
L-Train
Postovi: 18355
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la L-Train » 21 jan 2018, 01:26

Francuska je ranjiva jer su ostali bez klasicnog lijevog beka,Accambray se povrjedio prije turnira a sad su ostali i bez N'Guessana,nema ni mladjeg brata Karabatica koji im je specijalista za odbranu,svakako su desetkovani ali ipak su to Francuzi,i zasad izgledaju odlicno.
Ja mislim da Francuzi nece igrati na 100% protiv Hrvata ako pobjede Bjeloruse.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la KingJamesMVP » 21 jan 2018, 01:30

Igraju oni protiv Srba. A Luka je tu na prvenstvu
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la legenda reala » 21 jan 2018, 03:08

Raonffa je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Ma neće Francuzi tankirati, inače bi al protiv Hrvata neće ne vole se oni
Dobar si momak, al' moraš pogledati još rukometnih utakmica :P
Ti si sramota našeg Skandinavskog naroda :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Raonffa » 21 jan 2018, 15:21

legenda reala je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Ma neće Francuzi tankirati, inače bi al protiv Hrvata neće ne vole se oni
Dobar si momak, al' moraš pogledati još rukometnih utakmica :P
Ti si sramota našeg Skandinavskog naroda :mrgreen:
Ti i tvoj jaran Cartmo :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la legenda reala » 21 jan 2018, 16:56

Raonffa je napisao/la:
Ti i tvoj jaran Cartmo :kafa:
Vamos Norge :bih:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Hantraga » 21 jan 2018, 16:56

Večeras, Njemci ako dobiju Dance, gotovo su sigurni u prolazak. Doduše, moraju pripaziti i da ih Španija ne natambura puno. S druge strane, ako izgube, moraju dobiti Španiju za prolaz. Za Dance je pobjeda=polufinale, a ako izgube, onda morjau već kalkulacije praviti strašne. Hajd što moraju dobiti Makedoniju, ali će im onda trebati i pobjeda Njemaca nad Špancima. Dakle, Dancima mnogo veći pritisak i oni već večeras rješavaju sve.

U drugoj tekmi, sve moje kalkulacije bi zajebala Makedonija ako ne izgubi, mada čisto sumnjam da će se to desiti. Španiji bi poraz bio skoro sigurno ispadanje, a mislim da bi im i remi bio ok da imaju šanse dalje. Mada, pobjeda bi tu trebala biti prirodan tok stvari. Makedonija vjerovatno računa na 2 boda kontra Češke i onda bi ovdje izbjegavanje poraza bilo korak do sna.

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Evolve » 21 jan 2018, 17:10

Da smo igrali protiv Švedske kao sinoc protiv Norveške, koja je po meni 2 stepenice iznad Šveda, danas nebi pričali o prolazu u polufinale jer bi bilo već osigurano. Jedino kome priznam da je jači od Hrvatske su Francuzi, svi ostali mogu pasti u Areni... Što se tiče tankiranja Francuza zadnje kolo, neznam baš, mišljenja sam da će krenuti ozbiljno u utakmicu, pa šta bude. Na kraju krajeva, jesu nas dobili u finalu već jednom u HR, tako da....
NK Široki Brijeg

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Raonffa » 21 jan 2018, 17:42

Evolve je napisao/la:Da smo igrali protiv Švedske kao sinoc protiv Norveške, koja je po meni 2 stepenice iznad Šveda, danas nebi pričali o prolazu u polufinale jer bi bilo već osigurano. Jedino kome priznam da je jači od Hrvatske su Francuzi, svi ostali mogu pasti u Areni... Što se tiče tankiranja Francuza zadnje kolo, neznam baš, mišljenja sam da će krenuti ozbiljno u utakmicu, pa šta bude. Na kraju krajeva, jesu nas dobili u finalu već jednom u HR, tako da....
Samo što tada nisu tankirali sigurno, a ovako postoji šansa da hoće :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Evolve » 21 jan 2018, 18:18

Raonffa je napisao/la:
Evolve je napisao/la:Da smo igrali protiv Švedske kao sinoc protiv Norveške, koja je po meni 2 stepenice iznad Šveda, danas nebi pričali o prolazu u polufinale jer bi bilo već osigurano. Jedino kome priznam da je jači od Hrvatske su Francuzi, svi ostali mogu pasti u Areni... Što se tiče tankiranja Francuza zadnje kolo, neznam baš, mišljenja sam da će krenuti ozbiljno u utakmicu, pa šta bude. Na kraju krajeva, jesu nas dobili u finalu već jednom u HR, tako da....
Samo što tada nisu tankirali sigurno, a ovako postoji šansa da hoće :mrgreen:
Postoji naravno, mozda ce krenuti sa slabijom ekipom ako im nebude igralo zadnje kolo, odmarat udarne igrace ili barem smanjit im minutazu... Bilo kako bilo vidjet ce se za par dana.

Inace danas su dvije jako zanimljive utakmice. Dajem prednost Dancima protiv Njemaca, koji su mi neuvjerljivi ovo prvenstvo ,a drugi mec, vidjet cemo da li Makedonci konacno mogu jedan veliki iskorak napraviti na ovom prvenstvu protiv Španjolaca, tu vidim 50:50 sanse.
NK Široki Brijeg

zigzag
Postovi: 98
Pridružen/a: 10 jan 2015, 13:42
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la zigzag » 21 jan 2018, 18:27

Raonffa je napisao/la:
Evolve je napisao/la:Da smo igrali protiv Švedske kao sinoc protiv Norveške, koja je po meni 2 stepenice iznad Šveda, danas nebi pričali o prolazu u polufinale jer bi bilo već osigurano. Jedino kome priznam da je jači od Hrvatske su Francuzi, svi ostali mogu pasti u Areni... Što se tiče tankiranja Francuza zadnje kolo, neznam baš, mišljenja sam da će krenuti ozbiljno u utakmicu, pa šta bude. Na kraju krajeva, jesu nas dobili u finalu već jednom u HR, tako da....
Samo što tada nisu tankirali sigurno, a ovako postoji šansa da hoće :mrgreen:
S drukcijima sastavima i okolnostima se ulazi u ovu utakmicu. Novi dan, drukcije momcadi, drukciji ulozi... U srijedu ne priznam ni francuzima da su bolji dok ne dokazu. Tankiranje bi im se moglo obit o glavu mada ne vjerujem u to. Samo nek izvole. To im ionako nis ne garantira u polufinalu. Ako je tko imao protuotrov za francuze to smo bili mi. Ne vidim cemu ikakav strah. Igramo u nasem dvoristu i to im treba dat do znanja od prve sekunde. Odmah u meso, do krvi ako treba. Pa neka tankiraju koliko hoce. Isto ponovit u finalu. Samo odlucno, hrabro i bezobrazno. Nit smo mi takve trube niti su oni vanzemaljci.


Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Raonffa » 21 jan 2018, 18:59

Ne mogu oni sebi pomoći, pogotovo ne Hrvatskoj al' fino je ovo svakako za pročitati.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la legenda reala » 21 jan 2018, 19:00

Kakav ste imali protuotrov protiv Francuza kad su vas skoro sve utakmica koje ste igrali ljudi dobili ja se sjećam da ste ih dobili u Španiji i u Srbiji mislim kad su oni bilu u kanalu ostalo sve je otišlo na njihovu stranu zadnjih deset i vise godina


Malo golova na ovoj utakmici Njemačka-Danska
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Lillard
Postovi: 26296
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Lillard » 21 jan 2018, 19:11

legenda reala je napisao/la:Kakav ste imali protuotrov protiv Francuza kad su vas skoro sve utakmica koje ste igrali ljudi dobili ja se sjećam da ste ih dobili u Španiji i u Srbiji mislim kad su oni bilu u kanalu ostalo sve je otišlo na njihovu stranu zadnjih deset i vise godina


Malo golova na ovoj utakmici Njemačka-Danska
U zadnjih 10 godina smo igrali protiv njih 12 puta, od toga 5 pobjeda. Zadnja na OI prije 2 godine.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la jopaa7 » 21 jan 2018, 19:16

Lillard je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Kakav ste imali protuotrov protiv Francuza kad su vas skoro sve utakmica koje ste igrali ljudi dobili ja se sjećam da ste ih dobili u Španiji i u Srbiji mislim kad su oni bilu u kanalu ostalo sve je otišlo na njihovu stranu zadnjih deset i vise godina


Malo golova na ovoj utakmici Njemačka-Danska
U zadnjih 10 godina smo igrali protiv njih 12 puta, od toga 5 pobjeda. Zadnja na OI prije 2 godine.
8:4 za Francuze u zadnjih 10 godina

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la Raonffa » 21 jan 2018, 19:21

Ja od 2009-te pamtim samo tri pobjede Hrvatske, Euro 2012 i SP 2013, te Rio 2016. Ne znam sad da ste ih mogli 2008 dva puta dobiti al' dobro to je svakako nebitno.

Činjenica je da je Francuska najgori matchup za Hrvate i vjerovatno jedina rukometna reprezentacija sa kojom Hrvatska ima tako loš skor (možda i najgori). A svijet ovo rivalstvo pamti po pobjedama Francuza u finalima u Zagrebu 2009-te i godinu kasnije u Bečum, to su ta dva finala koja je uzela Francuska i isprofilisala se kao veoma loš protivnik za Hrvatsku.
Zadnja izmjena: Raonffa, dana/u 21 jan 2018, 19:22, ukupno mijenjano 1 put.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: EP u rukometu za muškarce - Hrvatska 2018

Post Postao/la andro234 » 21 jan 2018, 19:21

jopaa7 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Kakav ste imali protuotrov protiv Francuza kad su vas skoro sve utakmica koje ste igrali ljudi dobili ja se sjećam da ste ih dobili u Španiji i u Srbiji mislim kad su oni bilu u kanalu ostalo sve je otišlo na njihovu stranu zadnjih deset i vise godina


Malo golova na ovoj utakmici Njemačka-Danska
U zadnjih 10 godina smo igrali protiv njih 12 puta, od toga 5 pobjeda. Zadnja na OI prije 2 godine.
8:4 za Francuze u zadnjih 10 godina
2 ili 3 puta sto smo ih dobili njima nije bilo bitno.

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.