XXIII. Zimske olimpijske igre - Pyeongchang 2018

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
ASD
Postovi: 26177
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: XXIII. Zimske olimpijske igre - Pyeongchang 2018

Post Postao/la ASD » 14 feb 2018, 00:28

Kada je hokej u pitanju i Cehofil sam. Posebno mi je drag Ruzicka, na ove igre upao u zadnjim momentima iako je imao odlicnu sezonu, to dovoljno govori kako imaju sirok roster.

Sto se tice Rusije, navijam za njih u velikom broju sportova, mada mi ova repka nije nesto draga jer igraci dolaze iz dva kluba koja ne volim ali bi mi gust bio da uzmu zlato zbog toga szo su im uzeli pravo da igraju pod svojim imenom.

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: XXIII. Zimske olimpijske igre - Pyeongchang 2018

Post Postao/la branimir85 » 14 feb 2018, 00:59

slalom pomaknut za sat vremena,opet vjetar čini probleme
novo vrijeme starta 3:15h
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: XXIII. Zimske olimpijske igre - Pyeongchang 2018

Post Postao/la branimir85 » 14 feb 2018, 01:23

imamo i prvi slučaj dopinga na igrama,japanski short tracker Kei Saito izbačen s igara
http://www.telegraph.co.uk/winter-olymp ... -olympics/
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
legenda reala
Postovi: 33801
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: XXIII. Zimske olimpijske igre - Pyeongchang 2018

Post Postao/la legenda reala » 14 feb 2018, 02:36

Još pola sata pomaknut slalom pu jbm ti Koreju
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: XXIII. Zimske olimpijske igre - Pyeongchang 2018

Post Postao/la branimir85 » 14 feb 2018, 02:42

legenda reala je napisao/la:Još pola sata pomaknut slalom pu jbm ti Koreju
taman na miru pogledati finale halfpipe-a :mrgreen:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
legenda reala
Postovi: 33801
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: XXIII. Zimske olimpijske igre - Pyeongchang 2018

Post Postao/la legenda reala » 14 feb 2018, 02:50

Nadam se da ove divlje države više neće dobijati ove velike sportske događaje da organizuju
Imaš brate Njemačku, Ameriku, VB, Francusku, Austriju, Španiju i sl ti daješ nakoj Koreji OI ma bježi


Branimire

Sta ti je to :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: XXIII. Zimske olimpijske igre - Pyeongchang 2018

Post Postao/la branimir85 » 14 feb 2018, 02:54

legenda reala je napisao/la:Nadam se da ove divlje države više neće dobijati ove velike sportske događaje da organizuju
Imaš brate Njemačku, Ameriku, VB, Francusku, Austriju, Španiju i sl ti daješ nakoj Koreji OI ma bježi


Branimire

Sta ti je to :P
natjecanje u snowboardu, trenutno ide finale pa baci oko do početka slaloma
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
legenda reala
Postovi: 33801
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: XXIII. Zimske olimpijske igre - Pyeongchang 2018

Post Postao/la legenda reala » 14 feb 2018, 03:00

Gledam evo, ma neću čekati, neće slalom početi ni u četiri


Jbt sta ljudii rade, kolko su česti padovi ovdje, povrede su kobne mogu misliti

Edit
Ovaj ne može da ustane dobro se izgleda udario :(
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: XXIII. Zimske olimpijske igre - Pyeongchang 2018

Post Postao/la branimir85 » 14 feb 2018, 03:13

kao da si nagovjestio pad :damn:
zato i nema branitelaj naslova iz Sochia- Podladtchikova koji se razbio na XGames prije mjesec dana,ali tu je Shaun White legenda ovog sporta i glavni favorit za svoje treće zlato
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
legenda reala
Postovi: 33801
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: XXIII. Zimske olimpijske igre - Pyeongchang 2018

Post Postao/la legenda reala » 14 feb 2018, 03:17

Ma pad je nažalost u ovom sportu realnost, svaka čast momcima na hrabrosti, al ovo je brate igranje sa životom
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: XXIII. Zimske olimpijske igre - Pyeongchang 2018

Post Postao/la branimir85 » 14 feb 2018, 03:32

Hirano :tokralju: double cork 1440 :tokralju:
ali koliko ide u zrak :crazy:

edit:odgođen slalom :thumbdown:
valjda Totsuka je ok,jebhen pad
https://twitter.com/RedditSports/status ... 5548128258
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: XXIII. Zimske olimpijske igre - Pyeongchang 2018

Post Postao/la branimir85 » 14 feb 2018, 04:08

Shaun Motherfucking White :bow: :bow: :bow:
Hirano :bow: :bow:
halfpipe :bow:

uz napokon puno borilište i odličnu atmosferu :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: XXIII. Zimske olimpijske igre - Pyeongchang 2018

Post Postao/la Admir_Sa » 14 feb 2018, 04:08

Prekuca paradajz igricu
nema potpisa

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: XXIII. Zimske olimpijske igre - Pyeongchang 2018

Post Postao/la branimir85 » 14 feb 2018, 08:46

Rehrl vodi nakon skokova u Nordiskoj kombinaciji,dosta veliko iznenađenje vjetar ga ponio :mrgreen:
Riiber drugi a Watabe na zaostaku od 28s,norveška dvojka Graabak i Schmid koji su drugi i treći u poretku SK totalno podbacili kao i čitava njmačka ekipa osim Frenzela,za satak vremena je trčanje :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: XXIII. Zimske olimpijske igre - Pyeongchang 2018

Post Postao/la branimir85 » 14 feb 2018, 10:26

Frenzel :salut: :salut: odbrana naslova Watabe :salut: norvežani bez medalje,Frenzel kao i jučer u CC na posljednjem brdu napravio razliku.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41157
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: XXIII. Zimske olimpijske igre - Pyeongchang 2018

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 14 feb 2018, 10:39

branimir85 je napisao/la:Shaun Motherfucking White :bow: :bow: :bow:
Hirano :bow: :bow:
halfpipe :bow:

uz napokon puno borilište i odličnu atmosferu :kafa:
Najbolji event dosad, vrhunski, sa dramom na kraju, za razliku od Sochia, koliko je samo snowboard napredovao, te medalje iz Sochia bi sad bile jedva dovoljne za ulazak u finale. A čovjek koji je ispratio sve to i ostao na vrhu je Shaun White, sigurno GOAT ovog sporta, nešto kao Tony Hawk za skate, iako je Shaun uzimao i skate titule na X Gamesu, što govori o svestranosti i talentu. Hirano izvede prvi b2b 1440 izađe Shaun i to ponovi još bolje i sa još većom amplitudom na skoku :tokralju:

Hirano je budućnost, kažu da ima već b2b 1620 u nogama, do Pekinga to ide 1800 :crazy: :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: XXIII. Zimske olimpijske igre - Pyeongchang 2018

Post Postao/la jestamaji » 14 feb 2018, 11:03

rio_Ferdy88 je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:Shaun Motherfucking White :bow: :bow: :bow:
Hirano :bow: :bow:
halfpipe :bow:

uz napokon puno borilište i odličnu atmosferu :kafa:
Najbolji event dosad, vrhunski, sa dramom na kraju, za razliku od Sochia, koliko je samo snowboard napredovao, te medalje iz Sochia bi sad bile jedva dovoljne za ulazak u finale. A čovjek koji je ispratio sve to i ostao na vrhu je Shaun White, sigurno GOAT ovog sporta, nešto kao Tony Hawk za skate, iako je Shaun uzimao i skate titule na X Gamesu, što govori o svestranosti i talentu. Hirano izvede prvi b2b 1440 izađe Shaun i to ponovi još bolje i sa još većom amplitudom na skoku :tokralju:

Hirano je budućnost, kažu da ima već b2b 1620 u nogama, do Pekinga to ide 1800 :crazy: :mrgreen:
rio, bez zajebancije, de pojasni te šifre. ja sam maloprije pogledao te skokove, meni to sve isto izgleda. možda je do pozicije kamere, ali nije pretjerano impresivno a vi ovde svi svršavate na to :crazy:

p.s. ja stvarno nemam pojma o tim snowboard x-games disciplinama, do sada sam skontao da ima slopestyle i halfpipe, to je moj trenutni plafon
Zadnja izmjena: jestamaji, dana/u 14 feb 2018, 11:06, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: XXIII. Zimske olimpijske igre - Pyeongchang 2018

Post Postao/la branimir85 » 14 feb 2018, 11:05

uprati intervju Darie Obratove koja nastupa u sanjkanju,a ono što me je šokiralo kad je rekla da njezine sanjke koštaju 10,000eura :shock: :shock: i još su polovne :crazy: :crazy:

Moje sanjke stoje 10 - 12.000 eura, a one najbolje i pet puta više, i one su, naravno, puno brže.
Ja imam jedan par rogova i jedan par klizaljki, a oni najbolji imaju po tri seta za svaku stazu, i to im također nosi dodatnu prednost. Pogotovo kad se klizaljke namažu dijamantnom pastom, koja košta 180 eura, a donosi nekakvih 5 tisućinki prednosti po utrci. Pa onda aerodinamični kostimi, koji koštaju oko 800 eura. Ja imam jedan novi za utrke, a treniram u starom. Svaka greška ili zakrpa na kostimu odnosi pokoju desetinku... I kad to sve skupa zbrojite, jasno je da su oni najbrži ispred uglavnom zbog toga što imaju najbolju opremu i uvjete. Tih par desetinki se čini malo, ali to je u sanjkanju jako, jako puno...
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: XXIII. Zimske olimpijske igre - Pyeongchang 2018

Post Postao/la jestamaji » 14 feb 2018, 11:10

branimir85 je napisao/la:uprati intervju Darie Obratove koja nastupa u sanjkanju,a ono što me je šokiralo kad je rekla da njezine sanjke koštaju 10,000eura :shock: :shock: i još su polovne :crazy: :crazy:

Moje sanjke stoje 10 - 12.000 eura, a one najbolje i pet puta više, i one su, naravno, puno brže.
Ja imam jedan par rogova i jedan par klizaljki, a oni najbolji imaju po tri seta za svaku stazu, i to im također nosi dodatnu prednost. Pogotovo kad se klizaljke namažu dijamantnom pastom, koja košta 180 eura, a donosi nekakvih 5 tisućinki prednosti po utrci. Pa onda aerodinamični kostimi, koji koštaju oko 800 eura. Ja imam jedan novi za utrke, a treniram u starom. Svaka greška ili zakrpa na kostimu odnosi pokoju desetinku... I kad to sve skupa zbrojite, jasno je da su oni najbrži ispred uglavnom zbog toga što imaju najbolju opremu i uvjete. Tih par desetinki se čini malo, ali to je u sanjkanju jako, jako puno...
ne samo to, nego i temperatura sanki, promašiš za 2-3 stepena i nemaš šanse. kod boba je to sve još izraženije, samo 2-3 tima uopšte imaju najnoviju tehnologiju.
sinoć sam gledao šta je atomic poslao hiršeru u koreju, to je van zdrave pameti, samo njemu kontejner sa 70 pari skija, plus još 100 pari koji čekaju u dodatnom kontejneru "ako zatrebaju". plus tim od osam tehničara koji su spremni da na poziv iz koreje naprave i istestiraju preko noći šta god treba i kako treba! i onda se pitaš jesu li u ruke mandušića vuka sve puške ubojite :?: :crazy:

P.S. poređenja radi, kristofersen ima 25-30 pari skija

Avatar
branimir85
Postovi: 14853
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: XXIII. Zimske olimpijske igre - Pyeongchang 2018

Post Postao/la branimir85 » 14 feb 2018, 11:42

osvaja li Laura i treće zaredom?
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.