Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Ko po vama osvaja Svjetsko prvenstvo

Anketa je završila: 16 jan 2019, 01:13.

Francuska
19
33%
Španija
3
5%
Hrvatska
5
9%
Njemačka
12
21%
Danska
11
19%
Švedska
2
3%
Norveška
4
7%
Mađarska
0
Nema glasova.
Srbija
2
3%
Rusija
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 58

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Raonffa » 14 jan 2019, 19:42

jolicnikola je napisao/la:da ali će Hrvati iz ove utakmice dobiti brdo samopouzdanja, pa je sad sve moguće, pa i da dobiju Špance
Sve je moguće, samo moje lično mišljenje je da oni neće doći do polufinala, jednostavno ne mislim da imaju kvalitet da se tamo nađu pored Španaca, Francuza i Njemaca.

Volio bih i da osvoje, kamo li da dođu do polufinala, al' mislim da će biti pravo teško.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Evolve » 14 jan 2019, 20:21

Momci igraju dobro. Konačno imamo golmana na terenu. Šego pravi razliku ogromnu, nadam se da nastavi u ovom ritmu i protiv jačih ekipa sada.


Šta bi sa Njemcima danas, X sa Rusima. Sad su pod ogromnim pritiskom da pobjede Francuze, ako Rusi prodju dalje naravno. Prenose samo 1 bod ako izgube od Francuza a Rusi dobiju Brazil i prodju dalje kao treći. Sutra će se više znati.
NK Široki Brijeg

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Lillard » 14 jan 2019, 20:44

David - next big thing
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Raonffa » 14 jan 2019, 20:54

Evolve je napisao/la:Momci igraju dobro. Konačno imamo golmana na terenu. Šego pravi razliku ogromnu, nadam se da nastavi u ovom ritmu i protiv jačih ekipa sada.


Šta bi sa Njemcima danas, X sa Rusima. Sad su pod ogromnim pritiskom da pobjede Francuze, ako Rusi prodju dalje naravno. Prenose samo 1 bod ako izgube od Francuza a Rusi dobiju Brazil i prodju dalje kao treći. Sutra će se više znati.
Iskomplikovaše sebi stvari, sad im valja za Brazil navijati sutra, inače im se smiješi taj jedan bod u drugoj fazi :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Evolve » 14 jan 2019, 20:55

Vidi Koreaca, bas me zanima kad ce Francuzima dosadit ovo hehe. Navijaju Njemci ko da oni igraju :D
NK Široki Brijeg

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la delinjo » 14 jan 2019, 20:59

Svaka cast Koreji
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Kaunas » 14 jan 2019, 21:04

Koreja :tokralju:
Japan :tokralju:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."


Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la MortemHz » 14 jan 2019, 21:05

Španija gubi na poluvremenu, Francuzi jedva :salut:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la LlullSergio » 14 jan 2019, 21:10

Hahaha kakav otpor Azijata :tokralju:

Show pravi Korejaca i publike protiv Francuza.Ubi ovaj Kang.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Raonffa » 14 jan 2019, 21:13

Ma samo će džaba naljutiti Francuze i Špance, sad će ih maksimalno razbiti u drugom poluvremenu :D

Al' eto bar će ih pravo dobro napatiti i umoriti.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

fontes
Postovi: 123
Pridružen/a: 08 nov 2018, 15:00
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la fontes » 14 jan 2019, 21:14

Simpatična Koreja, nema šta...kako slave svaki gol :D

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la alan_kardec » 14 jan 2019, 21:30

Raonffa je napisao/la:Yebiga, podsjetiše me Srbi na našu reprezentaciju, more amaterskih tehničkih grešaka, ne možeš tako dobiti neku ozbiljniju reprezentaciju.
očekivano nakon povrede Zelenovića, jer kad ti bekovsku liniju čine faking Orbović, faking Mošić, i maloumni Vujić, ništa bolje se i ne može očekivati. Ovaj zadnji indijanac neviđeni, lik je svaki put kad je bio u igri, bio igrač manje na terenu. U prvom poluvrmenu, on igra, ljudi naprave seriju 7:0, u prelomnom napadu na -1 lik im daje loptu u ruke a gol je prazan. Debil neviđeni. Plus u prvom poluvremenu golmani ne postoje.

Samo mi nije jasno što je ovo blamiranje trebalo Perunu i Neđi. Ljudi su legende, bili su igračine, i sad će biti šutnuti kao što su šutnuti i Perić, Hasanefendić, Vranješ, Matić.... a foteljašima iz Saveza fotelja milija od majke pa ne miču nigdje iz nje i tako ko zna od kad. Između ostalog, i zbog njih al i zbog loših međuljudskih odnosa i sujete, mnogi kvalitetni igrači ne žele da igraju za reprezentaciju. sa njima u timu, ovo bi bila jedna fina ekipica za možda neku borbu za plasman od 5. do 8. mjesta na sp, a ovako je to goli qrac.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Raonffa » 14 jan 2019, 21:40

alan_kardec je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Yebiga, podsjetiše me Srbi na našu reprezentaciju, more amaterskih tehničkih grešaka, ne možeš tako dobiti neku ozbiljniju reprezentaciju.
očekivano nakon povrede Zelenovića, jer kad ti bekovsku liniju čine faking Orbović, faking Mošić, i maloumni Vujić, ništa bolje se i ne može očekivati. Ovaj zadnji indijanac neviđeni, lik je svaki put kad je bio u igri, bio igrač manje na terenu. U prvom poluvrmenu, on igra, ljudi naprave seriju 7:0, u prelomnom napadu na -1 lik im daje loptu u ruke a gol je prazan. Debil neviđeni. Plus u prvom poluvremenu golmani ne postoje.

Samo mi nije jasno što je ovo blamiranje trebalo Perunu i Neđi. Ljudi su legende, bili su igračine, i sad će biti šutnuti kao što su šutnuti i Perić, Hasanefendić, Vranješ, Matić.... a foteljašima iz Saveza fotelja milija od majke pa ne miču nigdje iz nje i tako ko zna od kad. Između ostalog, i zbog njih al i zbog loših međuljudskih odnosa i sujete, mnogi kvalitetni igrači ne žele da igraju za reprezentaciju. sa njima u timu, ovo bi bila jedna fina ekipica za možda neku borbu za plasman od 5. do 8. mjesta na sp, a ovako je to goli qrac.
Rekoh ti ja nekidan da će biti problema bez Zelenovića, nema beka koji može isporučiti sigurnih pet golova.

Mislim yebiga, realno ovo je neki maksimum ovog tima, to i sam znaš da nije do njih, oni bolje teško da mogu. Najveći problem je svakako ovo boldirano.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Evolve » 14 jan 2019, 21:53

I to je to. Na kraju, bez većih iznenadjenja.

Sutra Francuska-Njemačka :D 20:30
Brazil-Rusija 15:30

Dva najzanimljivija meca. Kako prognozirate?
NK Široki Brijeg

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la MortemHz » 14 jan 2019, 21:58

Evolve je napisao/la:I to je to. Na kraju, bez većih iznenadjenja.

Sutra Francuska-Njemačka :D 20:30
Brazil-Rusija 15:30

Dva najzanimljivija meca. Kako prognozirate?
Veoma zanimljivi mečevi, vrlo teško za prognozirati.
Hajmo reći da će Francuzi dobiti sa 2 razlike a Rusija sa 1 golom razlike.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Raonffa » 14 jan 2019, 22:01

Ma Rusi bi trebali rutinski dobiti, nije ovaj Brazil neka ekipa, danas su umalo prokockali pobjedu protiv Srbije koja je igrala baš baš loše. Ne vjerujem da će Rusi sebi dopustiti da propuste ovakvu priliku da idu dalje, ipak je su oni rukometna velesila za Brazil jbg :D

Ovo navečer će biti žestoko sigurno, Njemci nabrijani u sred Berlina da se iskupe za današnji kiks, a sa druge strane stari "neprijatelji" Francuzi, biće odlična tekma.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la LAZARUS2000 » 15 jan 2019, 11:24

Ma ova Srbija nema kvalitet, nema ni iskustvo. Ono što ima kvalitet su Milosavljev, Marsenić, Te krila. Ostalo teški prosjek, ako je i to. Što reko alen za Vujića, maloumnik. Čovjek glumi Balića.. A kvalitet mu Sirća. Ma i Sirćo je bio igračina za ovog. Ono što mi nije yebeno jasno što i zbog čega milosavljev nije bio prvi golman od početka SP? Tu
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Puma
Moderator
Postovi: 14276
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Puma » 15 jan 2019, 16:16

Yebote otkad ja ovo ne pratim, poznajem jedino trenere, strucne konsultante i sl. :D

Igropulo npr. :mrgreen:
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'


Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.