Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Ko po vama osvaja Svjetsko prvenstvo

Anketa je završila: 16 jan 2019, 01:13.

Francuska
19
33%
Španija
3
5%
Hrvatska
5
9%
Njemačka
12
21%
Danska
11
19%
Švedska
2
3%
Norveška
4
7%
Mađarska
0
Nema glasova.
Srbija
2
3%
Rusija
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 58

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la batigol777 » 21 jan 2019, 22:44

:clap: :kafa: je u Svaka čast na borbenosti kako su momci ginulu za svaku loptu je primjer svima. Ja vala uvijek navijam za Hrvatsku osim kad igea protiv Bih. Zao mi jejer veceras nisu zaaluzili poraz a uvijek se prelama preko malih nikad se veliki ne ostete.
:clap: :clap: Hrvatska
:puke: :puke: sudije
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Admir_Sa » 21 jan 2019, 22:48

Sljedeće svjetsko egipat igra finale :)
nema potpisa

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5738
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la JohnCleese » 21 jan 2019, 22:49

Realno bi bilo da se zavrsilo barem nerijeseno, obje ekipe su podjednako bile lose i sterilne :thumbdown: Sudije su svakako druga prica.

Steta sto svabe polufinale igraju kuci, inace bi se okitili drvenom medaljom :sick:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 21 jan 2019, 22:53

spursman je napisao/la:Lino je pogriješio u selekciji. Istina falili su Mamić, Marić i Pavlović pa i zdravi Cindrić, istina Šipić je dobro zamjenio Marića ali za Mamića nije bilo zamjene, tu je trebao gurati malog Jaganjca. Sramota je da je Šego tek sada dobio priliku da brani. 4 najbolje selekcije idu u polufinale gdje očekujem finale Danska Francuska
Ako švabe dobiju Španiju mislim da ces onda gledati Dance i Francuze u polufinalu. Pretpostavljam da je jos sistem prvi protiv drugog iz obadvije grupe. Neka me ispravi neko
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Raonffa » 21 jan 2019, 22:55

effe_sa je napisao/la:Njemačka zasluženo u polufinalu. Ima tu momenata kada na kraju utakmica nervi klecaju, kada se osjeti nedostatak ranijih pravih lidera. Ali velika borba, sjajna odbrana, par sjajnih poteza u napadu...Nije to uvijek lijepo, ali ta emocija i tolika borbenost na kraju bude nagrađena. Bilo je pehova i primanja golova u zadnjim trenucima protiv Rusa (na kraju nebitno) i Francuske (kada je osvojen veliki bod, ali jedan izgubljen koji je u konačnici mogao i faliti), a to se nekako večeras vratilo. Protiv Hrvatske nemam ništa, čak mi je i drago često kada pobijede, pa tako ni večeras nisam navijao protiv Hrvatske, nego za Njemačku, ko što je to većinom slučaj (izuzev ako igraju protiv BiH). Ali bilo je kod Hrvatske svega, pa i onaj jedan gol kada su se približili postignut nakon 4 koraka, u prvom poluvremenu bilo je situacija koje su im išle na ruku i kada su sudije dosudile i koje isključenje više (bespotrebno) za Njemačku.

Wiede je bio kod Nijemaca fantastičan, a i Wolf je imao po koju bitnu odbranu (iako on može i puno bolje). Hrvatska je igrala na duge napade (kao da su pokušavali izmoriti i uspavati Nijemce), dugo vremena nije imala rješenje za njemačku odbranu. Ali onda je malo hrvatski golman, malo i sami Nijemci, vratili Hrvate u igru i došlo je do te krimi završnice.

U svakom slučaju skoro svako ko imalo prati rukomet je trebao znati da je protiv Njemačke nemoguće preživjeti Koelnsku arenu... :)
Vidio si večeras ono što smo nekidan pisali, nemaju Njemci pravog lidera u ekipi, znaš i sam da je ovo vrlo vrlo lako moglo otići i na stranu Hrvatske. Oni idu na Dance u polufinalu (ako ostane ovako stanje na tabeli u obje grupe) je l' tako? Tu ne vjerujem da će Njemci moći puno toga, ovo sve vuče na još jedan stari rukometni klasik u finalu, Danska-Francuska.

Gdje se igra završnica, je l' u Danskoj ili u Njemačkoj?

Edit: Ipak bi Danska i Francuska trebale igrati u polufinalu, Njemci imaju osjetno bolju gol razliku od Francuza, tako da bi ipak oni trebali završiti kao prvoplasirani.
Zadnja izmjena: Raonffa, dana/u 21 jan 2019, 22:59, ukupno mijenjano 1 put.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Kaunas » 21 jan 2019, 22:58

U Danskoj
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4712
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Kajzer10 » 21 jan 2019, 23:04

Polufinala su u Hamburgu.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7508
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la effe_sa » 21 jan 2019, 23:07

Raonffa je napisao/la: Vidio si večeras ono što smo nekidan pisali, nemaju Njemci pravog lidera u ekipi, znaš i sam da je ovo vrlo vrlo lako moglo otići i na stranu Hrvatske. Oni idu na Dance u polufinalu (ako ostane ovako stanje na tabeli u obje grupe) je l' tako? Tu ne vjerujem da će Njemci moći puno toga, ovo sve vuče na još jedan stari rukometni klasik u finalu, Danska-Francuska.

Gdje se igra završnica, je l' u Danskoj ili u Njemačkoj?

Edit: Ipak bi Danska i Francuska trebale igrati u polufinalu, Njemci imaju osjetno bolju gol razliku od Francuza, tako da bi ipak oni trebali završiti kao prvoplasirani.
Ma teško je moglo otići, jer teško baš da 3 puta Nijemci mogu ispustiti vodstvo na jednom prvenstvu. :D Onda stvarno bi se ova ekipa trebala zapitati, šta joj to fali po pitanju mentalnog, psihološkog dijela? Ovo je za Nijemce bila teška utakmica, jer Hrvatska im je nezgodna, ne leži im i neke bitne utakmice su znali od Hrvata izgubiti. Izjednačen je tu omjer, ali u novijoj historiji u nekim bitnim utakmicama je Hrvatska bila bolja, iako su i te utakmice sada podaleko već, par godina je već prošlo, čak i desetak.

Ma ako odigraju utakmicu kao protiv Francuza, onda mogu i protiv Danaca. Polufinale se igra u Hamburgu i to je prednost za Njemačku. Bolje Dance dočekat kući, nego se s njima susresti u finalu, kod njih kući, jer finale je u Danskoj i utakmica za treće mjesto.

Večeras treba dodati da je povreda Strobela Njemačku dosta poremetila , jer on je taj playmaker. A Weinhold je isto čuvan i nije ga upotrebljavao, jer ima povredu od utakmice s Rusijom. Tako da bi bilo dobro da Weinhold bude u potpunosti spreman za polufinale, kod Strobela je moguće da su i križni ligamenti otišli. Prvenstvo je svakako za njega završeno, a vidjet će se inače koliko će dugo izostat, mogla bi biti duga pauza.

I Prokop se svakako kockao, izostavljanjem Reichmanna. Oslonio se samo na Groetzkog,koji je dobro krilo, ali fali tu petlja, koju Reichmann ima. Groetzki je fulao par prilika. A potvrdilo se i ono što sam onda pisao i za Gensheimera, da mu živci zatrepere u bitnim utakmicama. Sjetit ćeš se da sam govorio da će Wiede biti jedan od bitnijih igrača.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la MElloo » 21 jan 2019, 23:17

Kai Hafner nije igrao cijelo prvenstvo, udje u udari 2 bombe.
Sta je sa Juliusom Kuhnom?

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Raonffa » 21 jan 2019, 23:17

effe_sa je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Vidio si večeras ono što smo nekidan pisali, nemaju Njemci pravog lidera u ekipi, znaš i sam da je ovo vrlo vrlo lako moglo otići i na stranu Hrvatske. Oni idu na Dance u polufinalu (ako ostane ovako stanje na tabeli u obje grupe) je l' tako? Tu ne vjerujem da će Njemci moći puno toga, ovo sve vuče na još jedan stari rukometni klasik u finalu, Danska-Francuska.

Gdje se igra završnica, je l' u Danskoj ili u Njemačkoj?

Edit: Ipak bi Danska i Francuska trebale igrati u polufinalu, Njemci imaju osjetno bolju gol razliku od Francuza, tako da bi ipak oni trebali završiti kao prvoplasirani.
Ma teško je moglo otići, jer teško baš da 3 puta Nijemci mogu ispustiti vodstvo na jednom prvenstvu. :D Onda stvarno bi se ova ekipa trebala zapitati, šta joj to fali po pitanju mentalnog, psihološkog dijela? Ovo je za Nijemce bila teška utakmica, jer Hrvatska im je nezgodna, ne leži im i neke bitne utakmice su znali od Hrvata izgubiti. Izjednačen je tu omjer, ali u novijoj historiji u nekim bitnim utakmicama je Hrvatska bila bolja, iako su i te utakmice sada podaleko već, par godina je već prošlo, čak i desetak.

Ma ako odigraju utakmicu kao protiv Francuza, onda mogu i protiv Danaca. Polufinale se igra u Hamburgu i to je prednost za Njemačku. Bolje Dance dočekat kući, nego se s njima susresti u finalu, kod njih kući, jer finale je u Danskoj i utakmica za treće mjesto.

Večeras treba dodati da je povreda Strobela Njemačku dosta poremetila , jer on je taj playmaker. A Weinhold je isto čuvan i nije ga upotrebljavao, jer ima povredu od utakmice s Rusijom. Tako da bi bilo dobro da Weinhold bude u potpunosti spreman za polufinale, kod Strobela je moguće da su i križni ligamenti otišli. Prvenstvo je svakako za njega završeno, a vidjet će se inače koliko će dugo izostat, mogla bi biti duga pauza.

I Prokop se svakako kockao, izostavljanjem Reichmanna. Oslonio se samo na Groetzkog,koji je dobro krilo, ali fali tu petlja, koju Reichmann ima. Groetzki je fulao par prilika. A potvrdilo se i ono što sam onda pisao i za Gensheimera, da mu živci zatrepere u bitnim utakmicama. Sjetit ćeš se da sam govorio da će Wiede biti jedan od bitnijih igrača.
Ne znam, meni je ovo večeras bilo obostrano chokiranje, najpravednije bi bilo da je završeno neriješeno pa nek' se u zadnjem kolu sve četiri ekipe bore za polufinale, al' eto nebitno.

Pogurale su ih i sudije u zadnjim minutama, nakon onog probijanja Karačića su Njemci otišli na +2 i završili sa pitanjem pobjednika. Mada sve u svemu suđenje je bilo dobro, al' mora se reći da su u odlučujućim momentima stali na stranu domaćina.

Vidjet ćemo, nisam optimističan povodom Švaba nikako, mada moguće je da će doći do finala jer će vjerovatno ići na Norvežane u polufinalu, iako ni tu ne bih bio siguran u pobjedu Njemačke.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la samoposmatram » 21 jan 2019, 23:18

hskzmostar je napisao/la:Ova kontra najbolje oslikava igru Hrvatske u napadu... Prije je ta reprezentacija igrala uz Francuze atraktivno a sad je napad u rangu Argentine
slika

Nekad su igrali hrvati. Danas HDZ.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7508
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la effe_sa » 21 jan 2019, 23:21

MElloo je napisao/la:Kai Hafner nije igrao cijelo prvenstvo, udje u udari 2 bombe.
Sta je sa Juliusom Kuhnom?
Prvi je u kadru od prošle utakmice s Islandom, bio na širem spisku, pa naknadno nominovan u kadar.
A Julius je povrijeđen pa nije mogao na prvenstvo...
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la DaVinci » 21 jan 2019, 23:38

batigol777 je napisao/la:Ja vala uvijek navijam za Hrvatsku osim kad igea protiv Bih
Blago tebi kad mozes ... ne mogu za njih ni kad protiv Srbije igraju ... tad navijam da oba izgube ... :mrgreen:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la vest » 22 jan 2019, 00:03

Njemacka zasluzeno dobila iako je i Hrvatska dobro igrala. Smatram da je smijesno kriviti sudije kada su u 1. Pol. klali Njemce, 2 puta je Hrvatska bila 6 na 4 na terenu i nije iskoristila tu prednost nego jos prime gol.
Mislim najlakse je reci da je sudija, ehf, zeljko komsic kriv i nastaviti po svome bez promjena.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Avatar
DamirT
Postovi: 13988
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la DamirT » 22 jan 2019, 00:18

vest je napisao/la:Njemacka zasluzeno dobila iako je i Hrvatska dobro igrala. Smatram da je smijesno kriviti sudije kada su u 1. Pol. klali Njemce, 2 puta je Hrvatska bila 6 na 4 na terenu i nije iskoristila tu prednost nego jos prime gol.
Mislim najlakse je reci da je sudija, ehf, zeljko komsic kriv i nastaviti po svome bez promjena.
Upravo to,imali su puno prilika pogotovo na sredini prvog poluvremena koje nisu iskoristili i glupo je sudije krivit da osnovu jedne greske,a Hrvatska grijesili deset puta
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la invincible1921 » 22 jan 2019, 01:01

Sport bez jasno definisanih pravila...sudija te moze krast svih 60 minuta. Mada realno drago mi je sto su Svabe prosle po meni su bolja repka.

Sto ne kazu koju za Brazil juce. Sudije im poklonikle 3/4 gola. Jbt svirali brazilu kolko dva tri probijanja u isto toliko napada :crazy: :crazy:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la MElloo » 22 jan 2019, 01:14

invincible1921 je napisao/la:Sport bez jasno definisanih pravila...sudija te moze krast svih 60 minuta. Mada realno drago mi je sto su Svabe prosle po meni su bolja repka.

Sto ne kazu koju za Brazil juce. Sudije im poklonikle 3/4 gola. Jbt svirali brazilu kolko dva tri probijanja u isto toliko napada :crazy: :crazy:
Bravo znacikad su pravila 50-50 mogu ih sudije tumaciti kako hoce u razlicitim situacijama.Recimo ovo probijanje mi je mnogo sumnjivo al brazilu jucer svirana ista takva.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la invincible1921 » 22 jan 2019, 01:24

MElloo je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Sport bez jasno definisanih pravila...sudija te moze krast svih 60 minuta. Mada realno drago mi je sto su Svabe prosle po meni su bolja repka.

Sto ne kazu koju za Brazil juce. Sudije im poklonikle 3/4 gola. Jbt svirali brazilu kolko dva tri probijanja u isto toliko napada :crazy: :crazy:
Bravo znacikad su pravila 50-50 mogu ih sudije tumaciti kako hoce u razlicitim situacijama.Recimo ovo probijanje mi je mnogo sumnjivo al brazilu jucer svirana ista takva.
Sad je jos i dobro kako je znalo bit. Sjecam se Bosna igrala onaj kup ...e nez s kim su ko da su neki skandinavci bili. Covjek svaki kontakt skoro Bosni sviro 2 min, a vamo 9 metara. Odjednom svri dva napada zaredom korake :lol: :lol:

Al sve inekako al ovo diranje podloge prije suta ma daj pa stvarno :lol: :lol: kao ono kreno lebron na polaganje pa haj sta fali da skoci padne pa polozi nemoj samo ofirno :lol: :lol:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Chandrian
Postovi: 164
Pridružen/a: 21 jan 2018, 16:23
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Chandrian » 22 jan 2019, 01:59

Svi ljude ovde prave jednu ozbiljnu grešku koja se tiče suđenja. Govore da je samo na kraju bio mali poguranac ono probijanje i to što su pustili njemcima loptu do kraju i pasivno svirali kad je isteklo vrijeme. I još kao dali Hrvatima slobodni udarac tj šut ali pred njihovim golom.
To jesu drastične greške i uticale su na rezultat. No nije to po meni najveći problem suđenja. A vidim to niko ovdje nije primjetio do sada.
Problem je kriterijum. Da večeras su sudije imale isti kriterijum za obje ekipe. Do samog kraja takoreći. Ali. Veliko ali. Pustili su igru koja apsolutno odgovara Njemačkoj. Na mali broj golova tuča, miks ragbija i kečera. Uvijek je kriterijum suđenja ko fol isti, ali onaj koji njima leži. Jer ovo je jedna prilično limitirana ekipa koja bez tuče teško da može više od 7 ili 8 pozicije. Kad sudije ne bi dozvolile tu igru teško bi oni dobijali bolje od sebe. I tako se to radi. Ono svi kao e pa dobro nije domaćinskon suđenje a ono ne može biti domaćinskije. Samo treba malo pažljivo pratiti.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la TheChief » 22 jan 2019, 02:32

Chandrian je napisao/la:Svi ljude ovde prave jednu ozbiljnu grešku koja se tiče suđenja. Govore da je samo na kraju bio mali poguranac ono probijanje i to što su pustili njemcima loptu do kraju i pasivno svirali kad je isteklo vrijeme. I još kao dali Hrvatima slobodni udarac tj šut ali pred njihovim golom.
To jesu drastične greške i uticale su na rezultat. No nije to po meni najveći problem suđenja. A vidim to niko ovdje nije primjetio do sada.
Problem je kriterijum. Da večeras su sudije imale isti kriterijum za obje ekipe. Do samog kraja takoreći. Ali. Veliko ali. Pustili su igru koja apsolutno odgovara Njemačkoj. Na mali broj golova tuča, miks ragbija i kečera. Uvijek je kriterijum suđenja ko fol isti, ali onaj koji njima leži. Jer ovo je jedna prilično limitirana ekipa koja bez tuče teško da može više od 7 ili 8 pozicije. Kad sudije ne bi dozvolile tu igru teško bi oni dobijali bolje od sebe. I tako se to radi. Ono svi kao e pa dobro nije domaćinskon suđenje a ono ne može biti domaćinskije. Samo treba malo pažljivo pratiti.
A da su postavili kriterij koji odgovara Hrvatskoj onda kriterij ne bi bio problem ? :lol: :lol:

Problem rukometa je taj što je knjiga pravila rukometa prazna.

Kad je probijanje kad nije ?
Kad je 2 minuta kad nije ?
Kad je 7m kad je 9m ?
Kad je pasivan napad kad nije ?
Je li igrač gazio golmanski prostor ili nije ?
U rijetkim slučajevima se vrijeme zaustavlja a utakmica traje striktno 60 min.
Kad su koraci kad nisu ?

Odgovor na sva ova pitanja daje sudac po "slobodnom sudijskom uvjerenju" što je najgora opcija.

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.