Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Ko po vama osvaja Svjetsko prvenstvo

Anketa je završila: 16 jan 2019, 01:13.

Francuska
19
33%
Španija
3
5%
Hrvatska
5
9%
Njemačka
12
21%
Danska
11
19%
Švedska
2
3%
Norveška
4
7%
Mađarska
0
Nema glasova.
Srbija
2
3%
Rusija
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 58


Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54332
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la MortemHz » 14 jan 2019, 15:53

Srbija - Brazil 3:9, 16 minuta prošlo. :?
Golman Brazila :bow: :tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la alan_kardec » 14 jan 2019, 16:12

Penaltiky je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la:Gola qrčina smo
Sad zasad
Naravno, kad se nismo plasirali. :mrgreen:
Dobar :salut:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Raonffa » 14 jan 2019, 16:44

Trigger je napisao/la:
Ako nije 'ironija' - šta je prenaglašeno?
Činjenica da Hrvatska uvodi 'mlade' u repku i izabire ekipu prema formi igrača (ovo se odnosi na one koji su igrali za reprezentaciju, nisu debitanti, ali nisu igrali na EP-2018 što je bila poenta citiranog posta) i na taj način/forma/ određuje ekipu za svako veliko takmičenje.
Nema kod njih ono Bilalovo: "prema zaslugama" - u tome je poenta
Ma nije ironija, nego onako kad čuješ "deset novih igrača u odnosu na prošlo prvenstvo" rekao bi čovjek promijenili pola ekipe, i otišli na prvenstvo sa deset igrača koji nisu upisali nastupa za svoju reprezentaciju :D

U tom smislu mislim prenaglašeno, malo bombastično, al' prije svega je pohvalno :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4702
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Kajzer10 » 14 jan 2019, 17:00

Kakav festival gresaka na utakmici SRB-BRA zadnjih pet minuta. Takmice se ko ce vise chokirati

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Raonffa » 14 jan 2019, 17:07

Yebiga, podsjetiše me Srbi na našu reprezentaciju, more amaterskih tehničkih grešaka, ne možeš tako dobiti neku ozbiljniju reprezentaciju.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Hantraga » 14 jan 2019, 17:17

Očekivan poraz Srbije od Brazila. Prvo, mislim da je Brazil jači od ove srbijanske ekipe. Drugo, vala je jasno bilo da će usrati negdje, pa ovo ili Koreja i za njih je vjerovatno manje bolno da je Brazil i da tu priča ima kraj. Sada će rasterećeno da odigraju kontra Koreje i lagano dobiju utakmicu. Inače, ne vidim da Srbija ima neku specijalno dobru ekipu i zalog za budućnost. Mnogo bliže mi djeluju nivou nas nego ovih pravih evropskih ekipa, čak i u perspektivi. Brazil je sasvim ok ekipa. Barem su to bili kontra Francuske, a i danas. Utakmica s Rusima bi mogla biti baš fina, a pogotovo jer Brazilu i bod igra.

Islandu fali nešto. Mada, divim se da su već decenijama u vrhu svjetskog rukometa. Makedoniji se nikad ne zna, ali meni oni ne djeluju uopšte uvjerljivo do sada. A, očito je već da će u duelu Makedonije i Islanda, Islandu igrati remi.

Tunis je baš zakomplikovao stvari pobjedom nad Čileom, ali to je bilo i očekivano. Ja bih volio i da Austriju nabiju, a ne da se ovi bude nešto kad najmanje bude trebalo. Inače, Austrija me na ovom SP podsjeća na nas. Očiti nedostatak kvaliteta :D

Činjenica da je Katar loš ovu posljednju grupu čini najzanimljivijom, barem meni. Ako se uzme u obzir da će Švedi izrutinirati sve protivnike, a pretpostavljam i Mađari Egipćane, onda je haman pa jasno da bi pobjednik večerašnjeg duela između Egipta i Argentine trebao dalje. Angola više nikom neće uzeti bod, jer će je svi shvatiti ozbiljno.

I kako god gledam, nikako mi nije jasno da su u istoj grupi Bahrein i Japan, te Čile i Saudijska Arabija.

Avatar
Kaunas
Postovi: 13316
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Kaunas » 14 jan 2019, 17:21

Ima li Srbija sad i teoretskih sansi?
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Raonffa » 14 jan 2019, 17:40

Kaunas je napisao/la:Ima li Srbija sad i teoretskih sansi?
Teoretski imaju, moraju dobiti Koreju i Njemačku (nemoguće) i da im se poklope neki rezultati tipa da Rusi ne dobiju Brazil i da Brazil izgubi od Koreje.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Kaunas
Postovi: 13316
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Kaunas » 14 jan 2019, 17:49

Sve bi to manje-vise moglo da se desi osim da Brazil kiksa protiv Koreje.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5723
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la JohnCleese » 14 jan 2019, 17:54

Nema Tonesena :(
Nema veze i dalje vjerujem Norvezanima :D
Ko jos vjeruje u Norvezane, ipak imaju jos jedan glas mimo mog? :tralala:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la invincible1921 » 14 jan 2019, 18:06

rope11 je napisao/la:otkad je postalo nebitno kad igrač zagazi u golmanski prostor pri skoku? :problem:

ovu pojavu sam primjetio još na prošlom prvenstvu, a evo sad i na ovom, tačno vidiš kad zagazi nogom u prostor prije nego što ispusti loptu iz ruke, ali sudije ostaju slijepe na to.

yebemu ja kad sam ovo trenirao i igrao prije nekih desetak godina, to se nije tolerisalo :mrgreen:
Ma glup sport zbog pravila...sve je sudijska odluka u fazonu moze bit a i ne mora. Kolko hodaju ljudi skoro se ni ne vodi lopta i onda u bitnom momentu nekom izmisle korake...

Ovo.oko toga sta je faul sta zuti sta 2 min ilo crveni necu ni da spominjem
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Raonffa » 14 jan 2019, 18:07

Kaunas je napisao/la:Sve bi to manje-vise moglo da se desi osim da Brazil kiksa protiv Koreje.
Ma nema šanse brate, niti oni mogu dobiti Njemačku niti će Brazil pobijediti Rusiju.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Kaunas
Postovi: 13316
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Kaunas » 14 jan 2019, 18:58

Ima dobre ženskadije na tribinama. :thumbup:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Kaunas
Postovi: 13316
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Kaunas » 14 jan 2019, 19:10

Makedonci dodju na -3 i useru se ko grlice.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Belmin6 » 14 jan 2019, 19:12

JohnCleese je napisao/la:Nema Tonesena :(
Nema veze i dalje vjerujem Norvezanima :D
Ko jos vjeruje u Norvezane, ipak imaju jos jedan glas mimo mog? :tralala:
Legenda, ti i ja. :mrgreen:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Raonffa » 14 jan 2019, 19:19

Ma uništila ih je Hrvatska sa igrom na crtu za pivote, baš gledam emisiju prije utakmice govore kako se Hrvati puno više oslanjaju na vanjski šut, ne igraju na crtu i onda im prodaju jedno deset golova sa loptama na pivote.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la jolicnikola » 14 jan 2019, 19:25

gotovo je, Hrvati počinju da gaze, make my words

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la Raonffa » 14 jan 2019, 19:27

Samo opet Červar cijedi Duvnjaka, do druge faze će opet biti mrtav. Jedino ako ovo sa Cindrićem nije neka finta, sutra imaju slobodan dan, prekosutra protiv Bahreina će možda Duvnjaka ostaviti na klupi čitav meč, Cindrić će uletiti umjesto njega, Karačića će malo mijenjati sa Bičanićem/Sliškovićem. Onda na Španiju za prvo mjesto naletiti sa svim raspoloživim snagama i relativno odmornim Duvnjakom :D

Večeras je npr. Štrleka sačuvao, Mandić odigrao kompletnu tekmu na lijevom krilu.

Mada opet ne vjerujem da Lino toliko brine o tome i razmišlja na taj način, nije mi taj tip trenera nikako.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu - Danska i Njemačka 2019.

Post Postao/la jolicnikola » 14 jan 2019, 19:30

da ali će Hrvati iz ove utakmice dobiti brdo samopouzdanja, pa je sad sve moguće, pa i da dobiju Špance

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.