EURO U-21 2019 - Italija/San Marino

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: insider,ribery,rio_Ferdy88

Barbarossa
Kontakt:

PostPostao/la Barbarossa » 17 jun 2019, 16:23

slika

prvi favoriti mi logično

tu su neki igrači koji su čak prije 3 godine debitirali za A tim , a dosta njih je ove sezone igralo treću ili četvrtu sezonu u BL

Najviše očekujem od Nubela , Klostermanna i Henrichsa na bokovima , i Eggestaina, Neuhausa i Maiera u vezi .
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

guillermo
Kontakt:

PostPostao/la guillermo » 17 jun 2019, 19:52

Sta sve fulaju Austrijanci :crazy:

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 17 jun 2019, 20:07

guillermo WroteColonSta sve fulaju Austrijanci :crazy:

A i mi...

Dobise ljudi zasluzeno. Nasa taktika go qrac!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

salkan
Kontakt:

PostPostao/la salkan » 17 jun 2019, 20:07

Stvarno ljepota gledat ove momke kako igraju - al šta uradi ovaj srbov, kako polomi članak čovjeku - pa nevjerovatno.

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 17 jun 2019, 20:08

Sta to radi najbolji stoper u historiji fudbala? :? Sklonio se da lopta udje u gol :lol:
Trenutni selektor reprezentacije BiH:

"BiH na žalost više nema šansi za EURO"
"Ne može se ništa promijeniti"
"Nisam uspio motivirati reprezentaciju"
"Prosinečki podvukao crtu: Nemamo više šansi u kvalifikacijama"

Justin
Kontakt:

PostPostao/la Justin » 17 jun 2019, 20:17

Uvijek cigani bili. Slomi covjeku nogu.

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 17 jun 2019, 20:17

Živković propo ko zeton.

Previse individualno igramo, nikakve koncepcije...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 17 jun 2019, 20:24

Austrija dosta bolja, savremen fudbal. Dosta prilika stvorili. Ovaj zuti na sredini sto igra za Salzburg, iako je fulio 100% priliku je dosta dobar igrac, trci ima ga na sve strane. I ovaj visoki crnac, ekstra igrac. Kod Srbije Radonjic najbolji, dobar je jedan na jedan kad ima prostora. Ali nekako me ova Srbija podsjeca kao na njihovu A selekciju, nazad stamena, cvrsta ali kad treba naprijed nemaju nikako maste u igri, prvo poluvrijeme ne znam jesu li na gol opucali kako treba.

Justin
Kontakt:

PostPostao/la Justin » 17 jun 2019, 20:25

Xaver Schlager najbolji igrac na terenu. Potencijal je decko.

salkan
Kontakt:

PostPostao/la salkan » 17 jun 2019, 20:33

Dobru reprezentaciju ima srbija, stvarno. Dosta potencijala, ali se vidi da nema zajedništva, možda sad to ima veze sa nekim wannabe zvijezdama koji su preplaćeni ili relacijama starijih igrača protiv ovih mlađih - svejedno, mislim da će zapet protiv švaba i tradicionalno ih dobit, ali isto tako izgubit od danaca kakvi god da su. Austrija vrlo dobra, nemaju slabe karike. Meni i austrija i srbija izgledaju bolje od recimo italije i španije i one tamo grupe. Uglavnom je uživanje ovakvo prvenstvo gdje Nike/Pepsi i kurave manekenke nisu preuzele posao u svoje ruke.

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 17 jun 2019, 20:41

salkan WroteColonDobru reprezentaciju ima srbija, stvarno. Dosta potencijala, ali se vidi da nema zajedništva, možda sad to ima veze sa nekim wannabe zvijezdama koji su preplaćeni ili relacijama starijih igrača protiv ovih mlađih - svejedno, mislim da će zapet protiv švaba i tradicionalno ih dobit, ali isto tako izgubit od danaca kakvi god da su. Austrija vrlo dobra, nemaju slabe karike. Meni i austrija i srbija izgledaju bolje od recimo italije i španije i one tamo grupe. Uglavnom je uživanje ovakvo prvenstvo gdje Nike/Pepsi i kurave manekenke nisu preuzele posao u svoje ruke.

Struka i menadzerisanje glavni problem!

Grujić najbolji veznjak ove ekipe ubjedljivo, odlicna sezona u Herthi, ali s njim je izmisljen problem kako bi se gurali neki drugi igraci... :facepalm:

Tritolone
Kontakt:

PostPostao/la Tritolone » 17 jun 2019, 20:42

Koliko igraca koji vuku korijene sa ovih prostora ima Austrija, vise od pola tima :lol:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!!!

Urlando contro il cielo

Never compromise.

SiamoNoi
Kontakt:

PostPostao/la SiamoNoi » 17 jun 2019, 20:59

S obzirom kakvo je stanje u drzavi bit će ih sve više i više.Čekaj da se Irci na ić pojave.
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

Barbarossa
Kontakt:

PostPostao/la Barbarossa » 17 jun 2019, 21:32

Čim vidim da ime počinje sa öz nakostrsim se od straha
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Goalgetter
Kontakt:

PostPostao/la Goalgetter » 17 jun 2019, 23:25

Justin WroteColonXaver Schlager najbolji igrac na terenu. Potencijal je decko.

Odlican igrac, realizacija mu je samo mana, ali velika radilica na terenu. Iako je Wolf vec napravio iskorak i otisao u RB Leipzig, siguran sam da ce napraviti bolju karijeru od njega.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 18 jun 2019, 18:14

Hrvati imaju stvarno kvalitetnu i talentovanu generaciju, mogli bi oni daleko iako su u teškoj grupi.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Tritolone
Kontakt:

PostPostao/la Tritolone » 18 jun 2019, 18:40

Jel ima kakav stream?
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!!!

Urlando contro il cielo

Never compromise.

tm01hzne
Kontakt:

PostPostao/la tm01hzne » 18 jun 2019, 18:42

Tritolone WroteColonJel ima kakav stream?

www.uefa.tv najbolji
Jedna ljubav, jedan klub #FKS...18.5.'19. DUPLA KRUNA
New England Patriots - Tom Brady G.O.A.T. :)
Roger Federer #20 GS - G.O.A.T. :)

Seaman
Kontakt:

PostPostao/la Seaman » 18 jun 2019, 20:20

klaun od gračana još jednom dokazao klasu :rol: ,lik je luzerčina od trenera koja nema blage veze,najobičniji mamićev dupelizac kojem je klaun od halilovića kapetan,kod ozbiljnog trenera taj mali klaun nebi vidio prvih 11,spodoba koja je smeće umišljeno koje se nije pomaknulo dana u razvoju od otkad se pojavio prvi put u dinamu,još uzima sve moguće prekide,dosta je samo viditi kako stručnjak na klupi postavio obranu i vezu te kolko je bilo prostora između,u vezi mu samo šunjić igra obrambeno koji nemože ništa pokriti jer nema pomoć ostalih precijenjenih drkača prema naprijed,kad se na to dodaju dva teretna stopera od 2 metra dobiješ debakl na terenu,pogotovo kad su ovi rumunji igrali kontru i polukontru gdje su ih ubijali,sreća pa su ovi rumunji kanta u završnici kolko su mlitavi i smotani inače bi već u prvome poluvremenu dobili 4,5 komada,**** ekipu di je truba od jakoliša prvi centarfor,na kraju će završiti vjerojatno zadnji u skupini jer teško da englezi i francuzi neće razvaliti ove linije između veze i obrane gdje mogu kurveraj pustiti u rad kolko ima prostora,na kraju me nebi začudilo da talijani ovo osvoje prvenstvo :kafa:

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 18 jun 2019, 20:31

E cuj Alilovic, jos kapiten :rol: :urnebes: Objektivno, decko igrac manje na terenu, nego Maminjo je Maminjo. Odbrana im dosta tanka, pogotovo bekovi, bas ispadaju. Najmanje losi Vlasic i Sunjic. Ali generalno nevjerovatno kako nemogu 3 pasa povezati bez greske. Rumunija dosta fizicki stabilna ekipa i jaka na kontre, sto su i protiv nas pokazali kad smo bili poprilicno nemocni.

Natrag na “Aktuelne teme”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.