Multi-Sportske igre(PanAmer,Azijske,Igre Commonwealth...)

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: insider,ribery,rio_Ferdy88

Avatar
branimir85
Postovi: 10508
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Multi-Sportske igre(PanAmer,Azijske,Igre Commonwealth...)

Post Postao/la branimir85 » 24 jul 2019, 21:21

XVIII. Pan Am Igre odrzavaju se od July 26 do August 11 u Limi/Peru i to je druga najvaznija manifestracija poslije OI.
Održavaju se svake četiri godine, godinu prije Olimpijskih igara, prve Igre održane su 1951. godine.
Natjecat ce se 41. drzava u 39 sportova , a nastupi ce 6,668 sportasa i sportasica ,vrlo vazno natjecanje jer se dijele kvote u vecini olimpijski sportova.
https://en.wikipedia.org/wiki/2019_Pan_American_Games#Calendar
https://www.lima2019.pe/en
Ameri dolaze naravno s najmnogobrojnijom ekspedicijom-641sportasa,Meksiko i domacin Peru-543,Argentina 501,Brazil-484
Kanada-481,Kuba-378..itd.Nastupit ce 65 osvajaca zlata s OI-a poput Nathan Adriana,Zanettia,Ibarguen,Mijan Lopez jedan od najveci hrvaca svih vremena 3xzlatni na OI i nosac zastave na otvaranju,Cesar La Cruz,SAFP,Thomspon,Snyder,henderson,Cordes
Kim Rhode,Rojas...itd.

Sto se tice prijenosa Olympic channel ima neke sportove https://www.olympicchannel.com/en/video/detail/watch-pan-american-games-lima/,a za ostalo nacemo nesto :D
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 10508
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Post Postao/la branimir85 » 25 jul 2019, 19:12

Raspored svih sportova u kojima se dijele olimpijkse kvote
here's the schedule for all of the olympic qualifying events. The schedule contains events that lead to automatic qualification and events that have a chance for qualification. All events are in local time (GMT -5). Enjoy!

Day -2: July 24

13:00: Handball- Female Preliminary Match 1: :PUR Puerto Rico vs. Canada :CAN

15:30: Handball- Female Preliminary Match 2: :DOM Dominican Republic vs. Peru :PER

18:00: Handball- Female Preliminary Match 3: :ARG Argentina vs. United States :USA

20:30: Handball- Female Preliminary Match 4: :BRA Brazil vs. Cuba :CUB

Day -1: July 25

13:00: Handball- Female Preliminary Match 1: :USA United States vs. Dominican Republic :DOM

15:30: Handball- Female Preliminary Match 2: :CUB Cuba vs. Puerto Rico :PUR

18:00: Handball- Female Preliminary Match 3: :PER Peru vs. Argentina :ARG

20:30: Handball- Female Preliminary Match 4: :CAN Canada vs. Brazil :BRA

Day 0: July 26

9:00: Modern Pentathlon- Female Individual Fencing Ranking Round

12:00: Modern Pentathlon- Men Individual Fencing Ranking Round

Day 1: July 27

8:30: Athletics- Men’s Marathon Final

9:00: Shooting- 10m Air Pistol Women Classification

9:30: Athletics- Women’s Marathon Final

11:00: Modern Pentathlon- Female Individual Swimming

11:30: Shooting- 10m Air Pistol Women Final

12:15: Modern Pentathlon- Female Individual Fencing Bonus Round

13:00: Handball- Female Preliminary Match 9: :CUB Cuba vs. Canada :CAN

13:45: Modern Pentathlon- Female Individual Riding

15:30: Handball- Female Preliminary Match 10: :USA United States vs. Peru :PER

15:30: Modern Pentathlon- Female Individual Laser-Run

18:00: Handball- Female Preliminary Match 11: :BRA Brazil vs. Puerto Rico :PUR

20:30: Handball- Female Preliminary Match 12: :ARG Argentina vs. Dominican Republic :DOM

Day 2: July 28

9:00: Equestrian- Prix St George/Grand Prix (Team & Individual Qualifier)

9:00: Shooting- 10m Air Pistol Men Classification

9:00: Shooting- Trap Women (75 targets) Classification

9:00: Shooting- 50m Rifle 3 Positions Women Classification

11:00: Modern Pentathlon- Men Individual Swimming

11:30: Shooting- 10m Air Pistol Men Final

12:15: Modern Pentathlon- Men Individual Fencing Bonus Round

13:00: Shooting- 50m Rifle 3 Positions Women Final

13:45: Modern Pentathlon- Men Individual Riding

15:30: Modern Pentathlon- Men Individual Laser-Run

Day 3: July 29

8:30: Equestrian- Intermediate I/Grand Prix Special (Team Final & Individual Qualifier)

9:00: Shooting- Trap Women (50 targets) Classification

9:00: Shooting- Trap Men (50 targets) Classification

9:00: Surfing- Open Surf Main Male Round 1

10:00: Hockey- Women Preliminaries Pool WA: :ARG Argentina vs. Uruguay :URU

10:00: Tennis- Men’s Singles (Round of 64)

11:40: Surfing- Open Surf Main Female Round 1

12:00: Artistic Swimming- Duets Technical Routine

12:00: Hockey- Women Preliminaries Pool WA: :CAN Canada vs. Cuba :CUB

13:00: Shooting- Trap Women Final

14:00: Hockey- Women Preliminaries Pool WB: :USA United States vs. Mexico :MEX

14:00: Tennis- Men’s Singles (Round of 64)

16:00: Hockey- Women Preliminaries Pool WB: :CHI Chile vs. Peru :PER

16:00: Tennis- Women’s Singles (Round of 32)

18:00: Handball- Female Semifinal Match 15: 1B vs. 2A

18:00: Tennis- Women’s Singles (Round of 32)

20:30: Artistic Swimming- Teams Technical Routine

20:30: Handball- Female Semifinal Match 16: 1A vs. 2B

Day 4: July 30

9:00: Shooting- Trap Men (75 targets) Classification

9:00: Shooting- 50m Rifle 3 Positions Men Classification

9:00: Surfing- Open Surf Main Male Round 2

10:00: Hockey- Men’s Preliminaries Pool MA: :ARG Argentina vs. Chile :CHI

10:00: Tennis- Women’s Singles (Round of 32)

10:20: Surfing- Open Surf Main Female Round 2

11:40: Surfing- Open Surf Main Male Round 1

12:00: Hockey- Men’s Preliminaries Pool MA: :TTO Trinidad and Tobago vs. Cuba :CUB

12:00: Tennis- Women’s Singles (Round of 32)/Men’s Singles (Round of 32)

13:00: Shooting- 50m Rifle 3 Positions Men Final

13:00: Surfing- Open Surf Repechage Female Round 1

14:00: Hockey- Men’s Preliminaries Pool MB: :CAN Canada vs. Mexico :MEX

14:00: Tennis- Men’s Singles (Round of 32)

14:30: Shooting- Trap Men Final

16:00: Field Hockey- Men’s Preliminaries Pool MB: :USA United States vs. Peru :PER

20:30: Handball- Female Gold Medal Match 20 W.G. 15 vs. W.G. 16

Day 5: July 31

9:00: Shooting- 25m Rapid Fire Pistol Classification

9:00: Surfing- Open Surf Repechage Male Round 2

10:00: Hockey- Women Preliminaries Pool WB: :MEX Mexico vs. Peru :PER

10:20: Surfing- Open Surf Repechage Female Round 2

11:00: Tennis- Men’s Singles (Round of 32)

12:00: Artistic Swimming- Duets Free Routine

12:00: Hockey- Women Preliminaries Pool WB: :CHI Chile vs. United States :USA

13:00: Handball- Male Preliminary Match 1: :CUB Cuba vs. Chile :CHI

13:00: Tennis- Men’s Singles (Round of 32)

14:00: Hockey- Women Preliminaries Pool WA: :URU Uruguay vs. Cuba :CUB

15:00: Tennis- Women’s Singles (Round of 16)

15:30: Handball- Male Preliminary Match 2: :PUR Puerto Rico vs. Peru :PER

16:00: Hockey- Women Preliminaries Pool WA: :CAN Canada vs. Argentina :ARG

18:00: Handball- Male Preliminary Match 3: :BRA Brazil vs. Mexico :MEX

20:30: Artistic Swimming- Teams Free Routine

20:30: Handball- Male Preliminary Match 4: :ARG Argentina vs. United States :USA

Day 6: August 1

9:00: Shooting- 10m Air Rifle Women Classification

9:00: Shooting- 25m Rapid Fire Pistol Classification

9:00: Shooting- Skeet Women (75 targets) Classification

9:00: Surfing- Open Surf Main Male Round 3

9:40: Surfing- Open Surf Main Female Round 3

10:00: Hockey- Men Preliminaries Pool MB: :MEX Mexico vs. Peru :PER

11:00: Tennis- Men’s Singles (Round of 16)/Women’s Singles (Round of 16)

11:30: Shooting- 10m Air Rifle Women Final

11:40: Surfing- Open Surf Repechage Male Round 3

12:00: Hockey- Men Preliminaries Pool MB: :USA United States vs. Canada :CAN

12:20: Surfing- Open Surf Repechage Female Round 3

13:00: Handball- Male Preliminary Match 5: :MEX Mexico vs. Puerto Rico :PUR

13:00: Shooting- 25m Rapid Fire Pistol Final

13:00: Tennis- Men’s Singles (Round of 16)

14:00: Hockey- Men Preliminaries Pool MA: :CHI Chile vs. Cuba :CUB

15:00: Tennis- Women’s Singles (Quarterfinals)

15:30: Handball- Male Preliminary Match 6: :USA United States vs. Cuba :CUB

16:00: Hockey- Men Preliminaries Pool MA: :TTO Trinidad and Tobago vs. Argentina :ARG

18:00: Handball- Male Preliminary Match 7: :PER Peru vs. Brazil :BRA

20:30: Diving- Men 1m Springboard Finals

20:30: Handball- Male Preliminary Match 8: :CHI Chile vs. Argentina :ARG

Day 7: August 2

9:00: Equestrian- Dressage Test

9:00: Shooting- 25m Pistol Women (Precision) Classification

9:00: Shooting- 10m Air Rifle Men Classification

9:00: Shooting- Skeet Women (50 targets) Classification

9:00: Shooting- Skeet Men (50 targets) Classification

10:00: Hockey- Women Preliminaries Pool WA: :URU Uruguay vs. Canada :CAN

10:20: Surfing- Open Surf Repechage Male Round 4

11:00: Surfing- Open Surf Repechage Female Round 4

11:00: Tennis- Women’s Singles (Quarterfinals)

11:30: Shooting- 10m Air Rifle Men Final

12:00: Hockey- Women Preliminaries Pool WB: :USA United States vs. Peru :PER

13:00: Handball- Male Preliminary Match 9: :USA United States vs. Chile :CHI

13:00: Tennis- Men’s Singles (Quarterfinals)

13:30: Shooting- Skeet Women Final

14:00: Hockey- Women Preliminaries Pool WA: :ARG Argentina vs. Cuba :CUB

14:20: Surfing- Open Surf Repechage Male Round 5

14:40: Surfing- Open Surf Repechage Female Round 5

15:30: Handball- Male Preliminary Match 10: :MEX Mexico vs. Peru :PER

16:00: Hockey- Women Preliminaries Pool WB: :MEX Mexico vs. Chile :CHI

18:00: Handball- Male Preliminary Match 11: :ARG Argentina vs. Cuba :CUB

20:30: Handball- Male Preliminary Match 12: :BRA Brazil vs. Puerto Rico :PUR

Day 8: August 3

9:00: Shooting- 25m Pistol Women (Rapid Fire) Classification

9:00: Shooting- Skeet Men (75 targets) Classification

9:00: Surfing- Open Surf Main Male Round 4

9:25: Surfing- Open Surf Main Female Round 4

10:00: Diving- Women’s 10m Platform Heats

10:00: Tennis- Women’s Singles (Semifinal)

11:00: Equestrian- Cross-Country Test

11:30: Sailing- Laser Standard, Laser Radial- Race 1

11:30: Sailing- 49er, 49er FX, Nacra 17- Race 1

11:30: Sailing- Laser Standard, Laser Radial- Race 2

11:30: Sailing- 49er, 49er FX, Nacra 17- Race 2

12:00: Tennis- Men’s Singles (Semifinal)

12:30: Diving- Men’s 3m Springboard Heats

12:30: Shooting- 25m Pistol Women Final

14:30: Shooting- Skeet Men Final

19:00: Diving- Women’s 10m Platform Finals

Day 9: August 4

8:00: Athletics- Women’s 20km Race Walk Final

8:00: Water Polo- Groups Phase: A2 vs. A3- Female-Game 1

9:30: Hockey- Women’s Quarterfinal

9:30: Water Polo- Groups Phase: B2 vs. B3- Female- Game 2

10:00: Diving- Women’s 3m Springboard Heats

10:00: Equestrian- Jumping Test (Individual & Team finals)

10:30: Athletics- Men’s 20km Race Walk Final

11:00: Water Polo- Groups Phase: A1 vs. A4- Female- Game 3

11:30: Sailing- Laser Standard, Laser Radial- Race 3

11:30: Sailing- 49er, 49er FX, Nacra 17- Race 3

11:30: Sailing- Laser Standard, Laser Radial- Race 4

11:30: Sailing- 49er, 49er FX, Nacra 17- Race 4

11:45: Hockey- Women’s Quarterfinal

12:30: Water Polo- Groups Phase: B1 vs. B4- Female- Game 4

13:40: Surfing- Open Surf Main Female Final Gold

14:05: Surfing- Open Surf Main Male Final Gold

15:00: Hockey- Women’s Quarterfinal

15:00: Water Polo- Groups Phase: A2 vs. A3- Male- Game 5

16:30: Water Polo- Groups Phase: B2 vs. B3- Male- Game 6

17:15: Hockey- Women’s Quarterfinal

18:00: Handball- Male Semifinal Match 15: 1B vs. 2A

18:00: Water Polo- Groups Phase: A1 vs. A4- Male- Game 7

19:00: Diving- Men’s 3m Springboard Finals

19:30: Water Polo- Groups Phase: B1 vs. B4- Male- Game 8

20:30: Handball- Male Semifinal Match 16: 1A vs. 2B

Day 10: August 5

8:00: Water Polo- Groups Phase: A1 vs. A3- Female- Game 9

9:30: Water Polo- Groups Phase: B1 vs. B3- Female- Game 10

10:00: Diving- Men’s 10m Platform Heats

11:00: Table Tennis- Women’s Singles 1/16 Round

11:00: Water Polo- Groups Phase: A2 vs. A4- Female- Game 11

11:30: Sailing- Laser Standard, Nacra 17- Race 5

11:30: Sailing- Laser Standard, Nacra 17- Race 6

12:30: Water Polo- Groups Phase: B2 vs. B4- Female- Game 12

13:15: Table Tennis- Men’s Singles 1/16 Round

13:30: Hockey- Men’s Quarterfinal

15:00: Water Polo- Groups Phase: A1 vs. A3- Male- Game 13

15:45: Hockey- Men’s Quarterfinal

16:00: Table Tennis- Men’s Singles 1/16 Round

16:30: Water Polo- Groups Phase: B1 vs. B3- Male- Game 14

18:00: Hockey- Men’s Quarterfinal

18:00: Water Polo- Groups Phase: A2 vs. A4- Male- Game 15

19:00: Diving- Women’s 3m Springboard Finals

19:30: Water Polo- Groups Phase: B2 vs. B4- Male- Game 16

20:15: Hockey- Men’s Quarterfinal

20:30: Diving- Men’s 10m Platform Finals

20:30: Handball- Male Gold Medal Match 20: W.G. 15 vs. W.G. 16

Day 11: August 6

8:00: Water Polo- Groups Phase: A2 vs. A1- Female- Game 17

9:30: Water Polo- Groups Phase: B2 vs. B1- Female- Game 18

10:00: Table Tennis- Women’s Singles 1/8 Round

11:00: Equestrian- First Individual & Team Competition

11:00: Swimming- Heats- Women’s 400m Freestyle, Men’s 400m Freestyle, Women’s 100m Breaststroke, Men’s 100m Breaststroke, Women’s 200m Butterfly, Men’s 200m Butterfly

11:00: Water Polo- Groups Phase: A3 vs. A4- Female- Game 19

11:30: Sailing- Laser Radial- Race 5

11:30: Sailing- Laser Radial, 49er, 49er FX- Race 6

11:30: Sailing- Nacra 17, 49er, 49er FX- Race 7

11:30: Sailing- Nacra 17, 49er, 49er FX- Race 8

11:40: Table Tennis- Men’s Singles 1/8 Round

12:30: Water Polo- Groups Phase: B3 vs. B4- Female- Game 20

14:00: Athletics- Men’s 100m Heat Decathlon

14:40: Athletics- Men’s Long Jump Decathlon

15:00: Athletics- Women’s 100m Semifinal

15:00: Hockey- Women’s Semifinals

15:00: Table Tennis- Women’s Singles Quarterfinals

15:00: Water Polo- Groups Phase: A2 vs. A1- Male- Game 21

15:30: Athletics- Men’s Discus Throw Final

15:35: Athletics- Men’s 100m Semifinal

16:10: Athletics- Men’s Shot Put Decathlon

16:15: Athletics- Women’s 400m Hurdles Semifinal

16:30: Water Polo- Groups Phase: B2 vs. B1- Male- Game 22

16:40: Athletics- Men’s 400m Hurdles Semifinal

17:00: Table Tennis- Men’s Singles Quarterfinals

17:07: Athletics- Women’s 800m Semifinal

17:15: Hockey- Women’s Semifinals

17:22: Athletics- Men’s High Jump Decathlon

17:25: Athletics- Women’s 10000m Final

17:30: Athletics- Women’s Long Jump Final

18:00: Water Polo- Groups Phase: A3 vs. A4- Male- Game 23

18:25: Athletics- Men’s Discus Throw Final

18:45: Athletics- Men’s 5000m Final

19:30: Water Polo- Groups Phase: B3 vs. B4- Male- Game 24

19:33: Athletics- Men’s 400m Decathlon

20:30: Swimming- Finals- Women’s 400m Freestyle, Men’s 400m Freestyle, Women’s 100m Breaststroke, Men’s 100m Breaststroke, Women’s 200m Butterfly, Men’s 200m Butterfly

Day 12: August 7

8:00: Archery- Recurve practice Male

8:30: Archery- Classifying round Recurve Male

10:00: Equestrian- 2nd Competition Round 1, Team 1st Round

10:00: Table Tennis- Women’s Singles Semifinals

11:00: Archery- Recurve practice Female

11:00: Swimming- Heats- Women’s 200m Freestyle, Men’s 200m Freestyle, Women’s 100m Butterfly, Men’s 100m Butterfly, Women’s 200m Backstroke, Men’s 200m Backstroke

11:30: Archery- Classifying round Recurve Female

11:30: Sailing- Laser Standard, Laser Radial- Race 7

11:30: Sailing- Laser Standard, Laser Radial- Race 8

11:30: Sailing- 49er, 49er FX, Nacra 17- Race 9

11:30: Sailing- 49er, 49er FX, Nacra 17- Race 10

12:00: Table Tennis- Men’s Singles Semifinals

14:00: Athletics- Men’s 110m Hurdles Heat Decathlon

14:00: Equestrian- 2nd Competition Round 2, Team Final

14:40: Athletics- Women’s 100m Hurdles Heat Heptathlon

14:45: Athletics- Men’s Discus Throw Decathlon

15:00: Athletics- Women’s 100m Hurdles Semifinal

15:15: Athletics- Women’s High Jump Heptathlon

15:20: Athletics- Women’s 400m Semifinal

15:35: Athletics- Men’s Long Jump- Final

15:40: Athletics- Men’s 400m Semifinal

16:00: Athletics- Women’s 800m Final

16:35: Athletics- Men’s Pole Vault Decathlon

16:40: Athletics- Women’s 100m Final

16:52: Athletics- Men’s 100m Final

17:00: Athletics- Women’s Shot Put Heptathlon

17:50: Athletics- Men’s Shot Put Final

18:00: Table Tennis- Women’s Singles Final

18:35: Athletics- Men’s Javelin Throw Decathlon

19:15: Table Tennis- Men’s Singles Final

19:20: Athletics- Women’s 200m Heat Heptathlon

19:40: Athletics- Men’s 1500m Decathlon

20:30: Swimming- Finals- Women’s 200m Freestyle, Men’s 200m Freestyle, Women’s 100m Butterfly, Men’s 100m Butterfly, Women’s 200m Backstroke, Men’s 200m Backstroke

Day 13: August 8

8:00: Water Polo- Quarterfinals: 2A vs. 3B- Female- Game 25

9:00: Archery- Recurve (Simultaneous) Group 1 Female 1/16

9:30: Water Polo- Quarterfinals: 3A vs. 2B- Female- Game 26

9:35: Archery- Recurve (Simultaneous) Group 1 Female 1/8

10:10: Archery- Recurve (Simultaneous) Group 2 Female 1/16

10:45: Archery- Recurve (Simultaneous) Group 2 Female 1/8

11:00: Swimming- Heats- Women’s 100m Freestyle, Men’s 100m Freestyle, Women’s 200m Breaststroke, Men’s 200m Breaststroke, Women’s 100m Backstroke, Men’s 100m Backstroke, Women’s 800m Freestyle, Men’s 800m Freestyle

11:00: Water Polo- Quarterfinals: 1A vs. 4B- Female- Game 27

11:20: Archery- Recurve (Alternate) Female Quarterfinals

11:30: Sailing- Laser Standard, Laser Radial- Race 9

11:30: Sailing- Laser Standard, Laser Radial- Race 10

11:30: Sailing- 49er, 49er FX- Nacra 17- Race 12

12:30: Water Polo- Quarterfinals: 4A vs. 1B- Male- Game 28

14:00: Athletics- Men’s Hammer Throw Final

14:50: Athletics- Women’s High Jump Final

14:55: Athletics- Women’s Pole Vault Final

15:00: Athletics- Women’s 200m Semifinal

15:00: Hockey- Men’s Semifinals

15:00: Water Polo- Quarterfinals: 2A vs. 3B- Female- Game 29

15:30: Athletics- Men’s 200m Semifinal

16:00: Athletics- Women’s Long Jump Heptathlon

16:15: Athletics- Women’s 100m Hurdles Final

16:25: Athletics- Men’s 1500m Final

16:30: Water Polo- Quarterfinals: 3A vs. 2B- Female- Game 30

16:40: Athletics- Women’s 400m Final

16:50: Athletics- Men’s 400m Final

17:15: Hockey- Men’s Semifinals

17:20: Athletics- Women’s Javelin Throw Heptathlon

17:25: Athletics- Women’s 400m Hurdles Final

17:45: Athletics- Men’s 400m Hurdles Final

18:00: Water Polo- Quarterfinals: 1A vs. 4B- Male- Game 31

18:50: Athletics- Women’s 800m Heptathlon

19:30: Water Polo- Quarterfinals: 4A vs. 1B- Male- Game 32

20:30: Swimming- Finals- Women’s 100m Freestyle, Men’s 100m Freestyle, Women’s 200m Breaststroke, Men’s 200m Breaststroke, Women’s 100m Backstroke, Men’s 100m Backstroke, Women’s 800m Freestyle, Men’s 800m Freestyle

Day 14: August 9

9:00: Archery- Recurve (Simultaneous) Group 1 Male 1/16

9:35: Archery- Recurve (Simultaneous) Group 1 Male 1/8

10:00: Karate- Individual Women’s Kata, Round Robin

10:10: Archery- Recurve (Simultaneous) Group 2 Male 1/16

10:45: Archery- Recurve (Simultaneous) Group 2 Male 1/8

11:00: Karate- Individual Men’s Kata, Round Robin

11:00: Swimming- Heats, Women’s 50m Freestyle, Men’s 50m Freestyle, Women’s 400m Individual Medley, Men’s 400m Individual Medley

11:00: Water Polo- Semifinal: Winner G25 vs. Winner G28- Female- Game 35

11:20: Archery- Recurve (Alternate) Male Quarterfinals

11:30: Sailing- 49er, 49er FX- Medal Race

11:30: Sailing- Nacra 17, Laser Standard, Laser Radial- Medal Race

12:30: Water Polo- Semifinal: Winner G26 vs. Winner G27- Female- Game 36

15:05: Athletics- Women’s Javelin Throw Final

15:20: Karate- Individual Women’s Kata, Finals

15:20: Karate- Individual Men’s Kata, Finals

15:30: Athletics- Men’s 110m Hurdles Semifinal

15:50: Athletics- Men’s 800m Semifinal

16:15: Athletics- Women’s 200m Final

16:20: Athletics- Women’s Shot Put Final

16:30: Athletics- Men’s 200m Final

16:40: Athletics- Men’s 10000m Final

16:50: Athletics- Men’s High Jump Final

17:15: Hockey- Women’s Gold Medal

17:35: Athletics- Women’s 1500m Final

17:50: Athletics- Women’s Triple Jump Final

18:00: Water Polo- Semifinal: Winner G29 vs. Winner G32- Male- Game 39

18:20: Athletics- Women’s 5000m Final

19:30: Water Polo- Semifinal: Winner G30 vs. Winner G31- Male- Game 40

20:30: Swimming- Finals, Women’s 50m Freestyle, Men’s 50m Freestyle, Women’s 400m Individual Medley, Men’s 400m Individual Medley

Day 15: August 10

9:00: Archery- Team Recurve (Simultaneous) Mixed 1/8 Finals

9:30: Archery- Team Recurve (Simultaneous) Mixed Quarterfinals

10:00: Archery- Team Recurve (Simultaneous) Mixed Semifinals

10:00: Karate- Women’s Under 50kg, Round Robin

10:40: Karate- Women’s Under 55kg, Round Robin

11:00: Swimming- Heats- Women’s 1500m Freestyle, Women’s 200m Individual Medley, Men’s 200m Individual Medley, Men’s 1500m Freestyle

11:20: Karate- Men’s Under 84kg, Round Robin

12:30: Water Polo- Gold Medal- Winner G35 vs. Winner G36- Female- Game 44

14:00: Athletics- Women’s Hammer Throw Final

14:00: Karate- Men’s Over 84kg, Round Robin

14:20: Athletics- Men’s Pole Vault Final

14:30: Athletics- Men’s Triple Jump Final

14:40: Athletics- Men’s 110m Hurdles Final

14:40: Karate- Women’s Under 61kg, Round Robin

14:55: Athletics- Men’s 800m Final

15:10: Athletics- Women’s 3000m Steeplechase Final

15:20: Karate- Women’s Under 50kg, 55kg, 61kg Finals

15:30: Karate- Men’s Under 84kg, Over 84kg, Finals

15:45: Athletics- Men’s Javelin Throw Final

16:10: Athletics- Men’s 3000m Steeplechase Final

17:15: Hockey- Men’s Gold Medal

19:30: Water Polo- Gold Medal- Winner G39 vs. Winner G40- Male- Game 48

20:30: Swimming- Finals- Women’s 1500m Freestyle, Women’s 200m Individual Medley, Men’s 200m Individual Medley, Men’s 1500m Freestyle

Day 16: August 11

7:00: Athletics- 50km Race Walk M/W Final

9:00: Karate- Women’s Under 68kg, Round Robin

9:22: Archery- Team Recurve (Alternate) Mixed Gold Medal Final

9:40: Karate- Women’s Over 68kg, Round Robin

10:20: Karate- Men’s Under 75kg, Round Robin

12:00: Karate- Men’s Under 60kg, Round Robin

12:40: Karate- Men’s Under 67kg, Round Robin

13:00: Archery- Recurve (Alternate) Female Semifinals

13:20: Karate- Women’s Under 68kg, Over 68kg Finals

13:30: Karate- Men’s Under 60kg, 67kg, 75kg Finals

13:34: Archery- Recurve (Alternate) Male Semifinals

14:25: Archery- Recurve (Alternate) Gold Medal Final Female

14:59: Archery- Recurve (Alternate) Male Gold Medal Final

valjda i ovdje bude neki prijenosa:
https://www.panamsportschannel.org/index.html
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 10031
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 26 jul 2019, 09:54

wow, ne da nisam imo pojma da su panameričke igre toliko bitne za kvalifikacije za olimijadu nego blage veze nisam imo o tome!

Avatar
branimir85
Postovi: 10508
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Post Postao/la branimir85 » 26 jul 2019, 19:00

ne kazes se dzaba najvznije igre poslije OI :D
veceras je otvaranje po nasem u 1:00,naravno vec su neka natjecanja pocela poput odbojke na pijesku,rukometa,rugby7..
tesko da mogu biti dobre kao prosle u Torontu,ali vidjet cemo.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 10508
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Post Postao/la branimir85 » 27 jul 2019, 17:52

gledam maraton i ova Lima stvarno izgleda ogromno,ovaj komentator rece da ima oko 12 milijuna sa okolicom
mislio sam da ima puno manje. evo par slika s sinocnjeg otvaranja:
slika
slika
slika
slika
slika
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 10508
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Post Postao/la branimir85 » 27 jul 2019, 18:09

sjajno otvaranje za domacina,prvo finale i odma zlato,Tejeda uzela maraton uz preludu atmosferu uz stazu :tokralju:
uskoro i muskarci zavrasavaju maraton i mogli bi Peruanci uzeti jos koju medalju.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 10508
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Post Postao/la branimir85 » 28 jul 2019, 02:06

https://www.youtube.com/watch?v=A03IzHs-xE4
najbolji stream koji sam pronasao,prenose boks @asd :D
upravo gledam borbe do 60kg.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 10508
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Post Postao/la branimir85 » 29 jul 2019, 23:27

ovo sto sam vidio,vecina borilista izgleda odlicno,jedino mali problem je sto je prohladno
gledao sam rugby 7,Pumasi izdominirali i u SF i u finalu,kanadjani jednostavno nisu imali sanse.
trenutno gleda se boks,žene udaraju :D
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 10031
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 30 jul 2019, 07:27

ženski boks je upiš ... moj omiljeni sport :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
branimir85
Postovi: 10508
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Post Postao/la branimir85 » 31 jul 2019, 10:42

Nemas ti pojma kako zene znaju udarati :mrgreen:
A kad smo vec kod boksa,Nikaragva uzela dvije medalje u boksu sto su joj prve medalje na PAM od 2007. Urugvaj zasad katastrofa,samo jedna bronca.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 10508
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Post Postao/la branimir85 » 01 avg 2019, 02:32

urugvajci zabili dva poena u 1,cetvrtini kosarkase tekme
ovo mora da bude neki rekord :tokralju:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 10508
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Post Postao/la branimir85 » 03 avg 2019, 10:32

Strasna dominacija kubanaca u boksu,samo u jednoj kategoriji nisu imali finalistu i to u presmijesnoj kategoriji -49kg,a izgubili su i jedno finale isto u premijesnoj kategoriji( 52kg).
Realno za muskarce pocetna kategorija bi trebala biti najmanje 60kg.Ameri ocekivano dominiraju igrama po broju medalja ,a i zlata.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
ASD
Postovi: 12196
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 03 avg 2019, 17:55

branimir85 je napisao/la:Strasna dominacija kubanaca u boksu,samo u jednoj kategoriji nisu imali finalistu i to u presmijesnoj kategoriji -49kg,a izgubili su i jedno finale isto u premijesnoj kategoriji( 52kg).
Realno za muskarce pocetna kategorija bi trebala biti najmanje 60kg.Ameri ocekivano dominiraju igrama po broju medalja ,a i zlata.


Već neko vrijeme su bez konkurencije.
Ameri im mogu samo parirati sa kepecima.

Avatar
branimir85
Postovi: 10508
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Post Postao/la branimir85 » 03 avg 2019, 18:01

ASD je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:Strasna dominacija kubanaca u boksu,samo u jednoj kategoriji nisu imali finalistu i to u presmijesnoj kategoriji -49kg,a izgubili su i jedno finale isto u premijesnoj kategoriji( 52kg).
Realno za muskarce pocetna kategorija bi trebala biti najmanje 60kg.Ameri ocekivano dominiraju igrama po broju medalja ,a i zlata.


Već neko vrijeme su bez konkurencije.
Ameri im mogu samo parirati sa kepecima.

ja otvori temu za mene i tebe,a tebe nigdje :D jesi upratio ista
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
ASD
Postovi: 12196
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 03 avg 2019, 18:03

branimir85 je napisao/la:
ASD je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:Strasna dominacija kubanaca u boksu,samo u jednoj kategoriji nisu imali finalistu i to u presmijesnoj kategoriji -49kg,a izgubili su i jedno finale isto u premijesnoj kategoriji( 52kg).
Realno za muskarce pocetna kategorija bi trebala biti najmanje 60kg.Ameri ocekivano dominiraju igrama po broju medalja ,a i zlata.


Već neko vrijeme su bez konkurencije.
Ameri im mogu samo parirati sa kepecima.

ja otvori temu za mene i tebe,a tebe nigdje :D jesi upratio ista


Nešto boksa i malo bejzbol. U nezgodno vrijeme me uhvatilo. Od sutra sam aktivan obećavam. :D

Avatar
branimir85
Postovi: 10508
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Post Postao/la branimir85 » 03 avg 2019, 18:29

ja sam upratio svega pomalo,ali jbga ne moze se gledati sve sto zelim zbog nemogucnosti pronalska strimova :mrgreen:
ono sto sam vidio mogu reci da je organizacija dobra,a i borilista su dobro popunjena.
Ono sto mozda fali je sto nema bas cudni neki sportova kao na Azijskim igrama :D
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
jestamaji
Postovi: 10031
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Post Postao/la jestamaji » 03 avg 2019, 20:07

ASD je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:Strasna dominacija kubanaca u boksu,samo u jednoj kategoriji nisu imali finalistu i to u presmijesnoj kategoriji -49kg,a izgubili su i jedno finale isto u premijesnoj kategoriji( 52kg).
Realno za muskarce pocetna kategorija bi trebala biti najmanje 60kg.Ameri ocekivano dominiraju igrama po broju medalja ,a i zlata.


Već neko vrijeme su bez konkurencije.
Ameri im mogu samo parirati sa kepecima.

bilo je godina kada je tako bilo i na svjetskim :mrgreen:

Avatar
ASD
Postovi: 12196
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 03 avg 2019, 23:47

jestamaji je napisao/la:
ASD je napisao/la:
branimir85 je napisao/la:Strasna dominacija kubanaca u boksu,samo u jednoj kategoriji nisu imali finalistu i to u presmijesnoj kategoriji -49kg,a izgubili su i jedno finale isto u premijesnoj kategoriji( 52kg).
Realno za muskarce pocetna kategorija bi trebala biti najmanje 60kg.Ameri ocekivano dominiraju igrama po broju medalja ,a i zlata.


Već neko vrijeme su bez konkurencije.
Ameri im mogu samo parirati sa kepecima.

bilo je godina kada je tako bilo i na svjetskim :mrgreen:


Pa mislim da nikad nisu kotirali kao sada.

Avatar
branimir85
Postovi: 10508
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Post Postao/la branimir85 » 04 avg 2019, 00:37

Ovaj Savón sto je osvojio zlato -91kg je necak velikog Felixa,stvarno steta sto nije otisao u profesionalce da nasamra
Tysona,lewisa Holyfilda ostalu co.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
branimir85
Postovi: 10508
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Post Postao/la branimir85 » 06 avg 2019, 12:07

Dominacija gaucosa u ekipnim sportovima u M konkurenciji,zlato u kosarci,rukometu,softballu,rugby 7
,a imaju velike sanse za zlato u nogometu i hokeju na travi gdje su prvi favoriti.
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.