Svjetsko prvenstvo u košarci - Kina 2019

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: insider,ribery,rio_Ferdy88

Koja reprezentacija će se okititi zlatom na predstojećem SP-u ?

Anketa je završila: 11 sep 2019, 12:22.

1. SAD
71
47%
2. Srbija
44
29%
3. Grčka
7
5%
4. Španija
8
5%
5. Francuska
4
3%
6. Australija
8
5%
7. Kanada
2
1%
8. Litvanija
0
Nema glasova.
9. Turska
3
2%
10. Neko deseti
4
3%

Ukupno glasova: 151

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 11 sep 2019, 15:54

Ceska na krilima mahaca peskirom u NBA , gazi sve a ovi kao sa 12 NBA startera i ponekim AS igracom ne mogu nista ...i to nije bruka
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

Sebulba
Kontakt:

PostPostao/la Sebulba » 11 sep 2019, 15:59

Česi se odlično drže zasad, šteta da Šilb nije fit.

L-Train
Kontakt:

PostPostao/la L-Train » 11 sep 2019, 16:23

@let 3- joj tebra nemoj tih glupih zakljucaka,pa 2004 ekipa predvodjena Dunconom nije osvojila OI,izgubila od Argentinaca,vjerovatno je i tada neko pisao kako su Oberto ili SCola doktori kosarke za Tima.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

AirRamiz
Kontakt:

PostPostao/la AirRamiz » 11 sep 2019, 16:29

kad vidis onog gegajuceg, neupotrebljivog Turnera shvatis da je Nurkic dvije klase bolji igrac

ameri su ispali sa 10 nba startera.....kakvi su da su....dgdine kaznena ekspidicija,ako klubovi i liga opet ne zastite svoje ljubimce...nece niko da mu se polomi glavni igrac, ozbiljan je to biznis koji sve vise gusi kompetetivnu kosarku. sve ce se cesce kopirati Torontov recept odmaranja Kawhia i 60 -65 utakmica max...mozda je rjesenje da niko ne igra vise od 18 minuta....i ne treba im vise sa combo prvim ili drugim timom
Zadnja izmjena: AirRamiz, dana/u 11 sep 2019, 16:31, ukupno mijenjano 1 put.

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 11 sep 2019, 16:30

Mills MVP, neće valjda tuberan biti
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 11 sep 2019, 16:30

L-Train WroteColon@let 3- joj tebra nemoj tih glupih zakljucaka,pa 2004 ekipa predvodjena Dunconom nije osvojila OI,izgubila od Argentinaca,vjerovatno je i tada neko pisao kako su Oberto ili SCola doktori kosarke za Tima.

To bi vec bio bezobrazluk, tako nešto izjaviti. Slažem se.
Ali ti je poređenje nidje veze sa ovim što sam ja napisao. Nije yebeni poluamater Kemba Walker jedan Tim Duncan u tom tvom poređenju :nene:
I sad je jasno da je samo Coach K autoritet koji garantuje amerikancima odazivanje najboljih igraca ili bar drugog tima.
Popa su odyebali mnogi, bio je citav spisak igraca ako se sjecas koji se mu rekli Odyebi stari, covjek je došao sa četvrtim US timom. Njega se i ne može toliko kriviti. Ne pravi se pita od gov.ana - stara poslovica.

MElloo
Kontakt:

PostPostao/la MElloo » 11 sep 2019, 16:31

Kad se smanji teren i bez pravila def 3 sekunde se vidi ko su pravi kosarkaski majstori a ko letve koje igraju zbog fizickih predispozicija i nista drugo

AirRamiz
Kontakt:

PostPostao/la AirRamiz » 11 sep 2019, 16:34

Rokoko87 WroteColonMills MVP, neće valjda tuberan biti

Jokicu ni pravilo da moze sjedit pod kosem nije pomoglo....polazu kraj njega kao da je strasilo u vinogradu

dijabola
Kontakt:

PostPostao/la dijabola » 11 sep 2019, 16:36

let3 WroteColonIstinu si rekao :mrgreen: slabije pratim NBA, priznajem.
Ali ako im je Walker All-star igrac :shock: onda im je liga u velikom qrcu :roll: Nando DeColo je za njega doktor košarke, danas samo potvrdio to.
Ali ne samo Nando, vec i Korkmaz iz Turske :lol:

Inače James, Anthony i Wade su isto tako propali košarkaši i liga je u qrcu i tad bila jer su izgubili od Grčke. U Francuskoj bar igraju NBA igraču, tamo ih je jbo Diamantidis, naspram Wadea inače doktor košarke.
Kolumna: http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?f=35&t=6347

Kajzer10
Kontakt:

PostPostao/la Kajzer10 » 11 sep 2019, 16:39

MElloo WroteColonKad se smanji teren i bez pravila def 3 sekunde se vidi ko su pravi kosarkaski majstori a ko letve koje igraju zbog fizickih predispozicija i nista drugo

Cinjenica

Justin
Kontakt:

PostPostao/la Justin » 11 sep 2019, 16:40

Ovako to pravi centri rade. :kafa:

L-Train
Kontakt:

PostPostao/la L-Train » 11 sep 2019, 16:40

Let3-druze ne mozes porediti all star igraca sa likom koji nije uspio da se zadrzi 3,4 godine u NBA,Kemba je miljama ispred Nanda i nece to ni jadan fibin turnir promjeniti.

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 11 sep 2019, 16:46

L-Train WroteColonLet3-druze ne mozes porediti all star igraca sa likom koji nije uspio da se zadrzi 3,4 godine u NBA,Kemba je miljama ispred Nanda i nece to ni jadan fibin turnir promjeniti.

Cini ti se druže. Kakve crne milje ispred :shock:
Kemba je izvikana kar.ina, što se i danas pokazalo na samom terenu kad treba povesti svoj tim. Nestao u akciji lik, a ni slobodna bacanja ne umije pogoditi kad se lomi utakmica :lol: ako je on All star, grohotom se smijem :rol:
Izvini što se zaslijepljen sjajem NBA refelktora i globalnom popularnošću te lige, to je neka druga stvar - ali Nando i turcin Korkmaz su za tog šarlatana zbilja doktori košarke....jbg tako je, kako je.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 11 sep 2019, 16:49, ukupno mijenjano 2 puta.

Clutch
Kontakt:

PostPostao/la Clutch » 11 sep 2019, 16:46

dijabola WroteColon
Ali ako im je Walker All-star igrac :shock: onda im je liga u velikom qrcu :roll: Nando DeColo je za njega doktor košarke, danas samo potvrdio to.

Inače James, Anthony i Wade su isto tako propali košarkaši i liga je u qrcu i tad bila jer su izgubili od Grčke. U Francuskoj bar igraju NBA igraču, tamo ih je jbo Diamantidis, naspram Wadea inače doktor košarke.

Gledao sam nedavno snimak te utakmice. Sofo imao utakmicu života, mladi Spanoulis i tad bio clutch :mrgreen:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

dijabola
Kontakt:

PostPostao/la dijabola » 11 sep 2019, 16:52

Clutch WroteColonGledao sam nedavno snimak te utakmice. Sofo imao utakmicu života, mladi Spanoulis i tad bio clutch :mrgreen:

I ja sam isto, ima na yt čini mi se. Toliko ružna utakmica jedva sam pregledo, James neprepoznatljiv :D

Kako mi je žao što Satoransky nije uhvatio triple-double...

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 11 sep 2019, 16:53

AirRamiz WroteColon
Rokoko87 WroteColonMills MVP, neće valjda tuberan biti

Jokicu ni pravilo da moze sjedit pod kosem nije pomoglo....polazu kraj njega kao da je strasilo u vinogradu

A zanima me da li bi bio drugi da je Scola na listi :lol:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 11 sep 2019, 16:54

dijabola WroteColon

Tada su bili smiješni za Diamantidisa, Hadživretasa, Spanulisa, Papalukasa i ostale grčke doktore košarke.
Vejd, James, Melo bili mladi, ovi ih izyebali na iskustvo i poslali kuci vec u polufinalu...eh kasnije, kada su ovi malo stasali igracki, bila je druga prica i sve su gazili.
Ali tada, 2006 na Mundobasketu je Grča njih izdominirala. Ne znam šta je problem priznati cinjenice.

L-Train
Kontakt:

PostPostao/la L-Train » 11 sep 2019, 16:56

let3 WroteColon
L-Train WroteColonLet3-druze ne mozes porediti all star igraca sa likom koji nije uspio da se zadrzi 3,4 godine u NBA,Kemba je miljama ispred Nanda i nece to ni jadan fibin turnir promjeniti.

Cini ti se druže. Kakve crne milje ispred :shock:
Kemba je izvikana kar.ina, što se i danas pokazalo na samom terenu kad treba povesti svoj tim. Nestao u akciji lik, a ni slobodna bacanja ne umije pogoditi kad se lomi utakmica :lol: ako je on All star, grohotom se smijem :rol:
Izvini što se zaslijepljen sjajem NBA refelktora i globalnom popularnošću te lige, to je neka druga stvar - ali Nando i turcin Korkmaz su za tog šarlatana zbilja doktori košarke....jbg tako je, kako je.

U demokratskoj drzavi imas pravo na svoje misljenje,u redu :mrgreen:

I da,nisam zaslijepljen NBA kosarkom,jako cesto pratim i evropsku.

dijabola
Kontakt:

PostPostao/la dijabola » 11 sep 2019, 16:57

let3 WroteColon
dijabola WroteColon

Tada su bili smiješni za Diamandidisa, Hadživretasa, Spanulis, Papalukasa i ostale grčke doktore košarke.
Vejd, James, Melo bili mladi, ovi ih izyebali na iskustvo i poslali kuci vec u polufinalu...eh kasnije, kada su ovi malo stasali igracki, bila je druga prica i sve su gazili.
Ali tada, 2006 na Mundobasketu je Grča njih izdominirala. Ne znam šta je problem priznati cinjenice.

Činjenica je da je neiskusni Wade 2006 bio ne samo all star starter nego i MVP finala. Moš mislit kako je liga bila u qrcu kad su za njega Diamantidis i Spanoulis tad bili doktori košarke.

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 11 sep 2019, 16:58

let3 WroteColon
dijabola WroteColon

Tada su bili smiješni za Diamandidisa, Hadživretasa, Spanulis, Papalukasa i ostale grčke doktore košarke.

Moras uzet u obzir da Usa svaki put, ama bas svaki put salje razlicitu repku, dok ce Gobert u Fra igrat dok moze hodat. Tako da ovi njihovi nikad nisu uigrani, igraju cisto na talent. Pa zamisli da salju Hardena, Currija i jos jednog allstara (kojeg hos iz FC) u kontinuiteti svako repkino skupljanje 10+ godina. Pa 50 razlike bi svakog derali. Kemba i Mitchell nikad u zivotu nisu odigrali tekmu skupa, ni summer league recimo, sumnjam kad igraju i termin medjusobno da su ova dvojica igrala skupa.

Ali opet no excuses
Kawhi Leonard jedan je od nas

DeShaun Watson babo #4

Natrag na “Aktuelne teme”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.