Svjetsko prvenstvo u košarci - Kina 2019

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: insider,ribery,rio_Ferdy88

Koja reprezentacija će se okititi zlatom na predstojećem SP-u ?

Anketa je završila: 11 sep 2019, 12:22.

1. SAD
71
47%
2. Srbija
44
29%
3. Grčka
7
5%
4. Španija
8
5%
5. Francuska
4
3%
6. Australija
8
5%
7. Kanada
2
1%
8. Litvanija
0
Nema glasova.
9. Turska
3
2%
10. Neko deseti
4
3%

Ukupno glasova: 151

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 11 sep 2019, 17:00

I tako dodjosmo do "spoznaje" da je poslije Giannisa,Jokica i Kemba kar.ina.

Sve znalci ovdje,imaju oko za sve.Steta samo sto ne skautiraju igrace diljem svijeta i zgrcu milione.Ovako,nazalost,sjede kuci i dopustaju da takvo "oko" propada. :cry:

SiamoNoi
Kontakt:

PostPostao/la SiamoNoi » 11 sep 2019, 17:00

Ziggs WroteColon
SiamoNoi WroteColon
Ziggs WroteColon

Ja da se kockam, stavio bih ozbiljne pare na ovog momka za ROY

Nevjerojatno nahajpan igrač.

Od koga je to nahajpan? Ocigledno nismo u istim krugovima, pa cak ga i navijaci Vasingtona ne hajpaju(Japance ne treba pikati oni bi Nurkica izglasali u allstar petorku). Ja samo govorim ono sto sam gledao i koliko me njegova situacija podsjeca na Markannenovu. Igrali u sistemu na koledzu koji im je limitirao igru, pokazali na ljetnoj ligi da znaju vise. Onda dosla igra sa reprezentacijom, a oni kao 20 godisnjaci lideri ekipa koje igraju na Europskom/Svjetskom prvenstvu. Tu se isto pokazali, ulaze u trening kamp u ekstra formi, fizicki spremni jer su igrali protiv profesionalaca a ne balavurdije na koledzu. Pocinje sezona, prve dvije sedmice solidne utakmice protiv solidnih ekipa svi se pocinju pitati "odkud ovo", "nije isti igrac kao na koledzu". I onda kraj sezone u prvom timu rukija. Uglavnom, sve argumentovano, da on ostane zdrav a mi zivi bili pa vidjeli.

Ako je top 10 pick meni je nahajpan.Nije top 10 igrač na ovom draftu sigurno.Markannen je dobra uspredba jer su i jedan i drugi nahajpani od prvog dana.Za Finca se govorilo da će bit velika zvijezda.Za ovog nisam siguran ni da će biti Markannenova razina.A njegova razina nije ništa specijalno za sada.Četvorke koje ne igraju obranu i(li) ne mogu pogodit tricu su osuđene na propast.A Japanac trenutno ne zna ni jedno ni drugo.Mozda nauči,vidjet ćemo.U svakom slučaju će imat brojke ove sezone jer je Washington uz Hornetse daleko najgora ekipa lige.Šta će bit od njega kad Wizardsi okupe kvalitetniju grupu igrača to je pitanje.
NEZALAGANJE WroteColonI tako dodjosmo do "spoznaje" da je poslije Giannisa,Jokica i Kemba kar.ina.

Sve znalci ovdje,imaju oko za sve.Steta samo sto ne skautiraju igrace diljem svijeta i zgrcu milione.Ovako,nazalost,sjede kuci i dopustaju da takvo "oko" propada. :cry:

Ne potpuno vezano za ovo,ali čini mi se da si ti označio Šamanića kao nekoga tko će biti bolji igrač od B.Clarkea :P

Dajem ruku u vatru da nema šanse da se to desi.Duša me boli koga su Spursi propustili uzeti 19. pickom.
Zadnja izmjena: SiamoNoi, dana/u 11 sep 2019, 17:02, ukupno mijenjano 2 puta.
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

Kanye
Kontakt:

PostPostao/la Kanye » 11 sep 2019, 17:01

Pop je imao najbolju ekipu na turniru. Logicno da je do njega. Ko sto se Saletu sere treba se i ovom srat. Nevjerovatne sramote i jednih i drugih.

Popu igraci nakon time outa ne znaju pravila u kljucnom trenutku. Podsjeti me na ono kad nisu napravili faul protiv Nuggetsa u G7. Uzasan fokus igraca, a to je poprilicno do trenera.
I believe there's a God above me
I'm just the god of everything else

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 11 sep 2019, 17:02

dijabola WroteColonČinjenica je da je neiskusni Wade 2006 bio ne samo all star starter nego i MVP finala. Moš mislit kako je liga bila u qrcu kad su za njega Diamantidis i Spanoulis tad bili doktori košarke.

Ah to što je Vejdara tada bio MVP lige , neki qrac palac, im nije pomoglo puno da ih Grci ne natrpaju ko kur.ave i pošalju kuci prije finala.
Nisu Grci bili puno impresionirani tim MVP nagradama u Americi :kafa:

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 11 sep 2019, 17:03

@Siamo Clarke je 4god stariji od Samanica.Imaj to na umu za par godina. ;)

SiamoNoi
Kontakt:

PostPostao/la SiamoNoi » 11 sep 2019, 17:04

Previše se potenciraju godine.Ili jesi/imaš ili nisi/nemaš.B.Clarke je po meni krađa ovogodišnjeg drafta.Isto sam prije prošle sezone rekao za M.Robinsona pa mislim da se na kraju tako i pokazalo.Ajde da vidimo hoću li još jednom pogoditi.
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

Clutch
Kontakt:

PostPostao/la Clutch » 11 sep 2019, 17:05

dijabola WroteColon
Clutch WroteColonGledao sam nedavno snimak te utakmice. Sofo imao utakmicu života, mladi Spanoulis i tad bio clutch :mrgreen:

I ja sam isto, ima na yt čini mi se. Toliko ružna utakmica jedva sam pregledo, James neprepoznatljiv :D

Kako mi je žao što Satoransky nije uhvatio triple-double...

Meni je bila zanimljiva sa aspekta duela individualno super jake ali nezrele i neuigrane ekipe Amerike protiv znatno inferiornije Grčke ali Grčke koja je bila neustrašiva i spremna iskoristiti činjenicu da su timski bolja ekipa. Kako su lijepo okrenuli ritam i stil igre na svoju stranu, i nastavili cijelu utakmicu u tom tonu ne obazirući se na tu i tamo poneko hajlajt kucanje Amera. :mrgreen:

I zato mi je ta utakmica bila lijepa, jer košarka je ipak timski sport, a Grci su to sjajno prezentovali tom pobjedom protiv nekih od velikana ove igre. :)

Nešto slično smo vidjeli i danas, mada ova USA se ne može ni porediti sa onom postavom.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 11 sep 2019, 17:10

NEZALAGANJE WroteColonI tako dodjosmo do "spoznaje" da je poslije Giannisa,Jokica i Kemba kar.ina.

Ja nisam reko da je iko **** ali sam rekak da su se kemba i janis obrukali...ko sto i jesu.

Grk nije **** al da mu se sudi po kosakrkaskim pravilima u utrci za mvp nagradu bi mogo ucestovati, alj preko drustvenih mreza.

Jokic je ok odigro po meni s obzirom kolko ga je sale mrcvario. Nez sta su srbi ocekivali 30 15 10 scaku tekmu...

Kemba...nez sta hoces da ti kazem. Da je ok sto All star igrac sa 20plus ppg u NBA ne moze da prebaci 5 poena...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

MElloo
Kontakt:

PostPostao/la MElloo » 11 sep 2019, 17:21

Da nema def 3 sekunde i da se sviraju koraci svaki put Giannis bi bio rubni al star u najboljem slucaju.Pa frajer osnovna pravila ne zna,pravi korake kod skoro svakog polaska u dribling.To se u pionirima uci
Ovako se zlaeti s centra napravi 4 koraka i zakuca u praznom reketu

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 11 sep 2019, 17:21

SiamoNoi WroteColonPreviše se potenciraju godine.Ili jesi/imaš ili nisi/nemaš.B.Clarke je po meni krađa ovogodišnjeg drafta.Isto sam prije prošle sezone rekao za M.Robinsona pa mislim da se na kraju tako i pokazalo.Ajde da vidimo hoću li još jednom pogoditi.

Slazem se da se previse potenciraju godine,ali kad u ovom slucaju das mladog igraca koji je 208,lagano se krece parketom,vec sad ima solidan sut i skace metar najboljem razvojnom staffu u ligi,onda to svakako ima svoju tezinu.

SiamoNoi
Kontakt:

PostPostao/la SiamoNoi » 11 sep 2019, 17:26

Mogu Spursi napravit igrača od Šamanića.Ali mislim da je Clarke nesto drugo.Ako sad doda sut za tri na kojem radi ovo ljeto (pokazao je na ljetnoj ligi vec da moze pogodit) bit ce strasan.Za pocetak backup JJJ-u,a onda dugogodišnja četvorka Memphisa kad se riješe Valanciunasa.
Zadnja izmjena: SiamoNoi, dana/u 11 sep 2019, 17:28, ukupno mijenjano 1 put.
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 11 sep 2019, 17:27

NEZALAGANJE WroteColon
SiamoNoi WroteColonPreviše se potenciraju godine.Ili jesi/imaš ili nisi/nemaš.B.Clarke je po meni krađa ovogodišnjeg drafta.Isto sam prije prošle sezone rekao za M.Robinsona pa mislim da se na kraju tako i pokazalo.Ajde da vidimo hoću li još jednom pogoditi.

Slazem se da se previse potenciraju godine,ali kad u ovom slucaju das mladog igraca koji je 208,lagano se krece parketom,vec sad ima solidan sut i skace metar najboljem razvojnom staffu u ligi,onda to svakako ima svoju tezinu.

Tri koraka su najmanji probelm iako pocesto znaju bit i 4....ono sto on radi pored ovoga je najobicnije pisanje po sportu.

Samo sto mu nisu jos dopustili da nosi loptunispod majice.

NY KNICKS!

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 11 sep 2019, 17:30

invincible1921 WroteColon

Ja nisam reko da je iko **** ali sam rekak da su se kemba i janis obrukali...ko sto i jesu.

Grk nije **** al da mu se sudi po kosakrkaskim pravilima u utrci za mvp nagradu bi mogo ucestovati, alj preko drustvenih mreza.

Jokic je ok odigro po meni s obzirom kolko ga je sale mrcvario. Nez sta su srbi ocekivali 30 15 10 scaku tekmu...

Kemba...nez sta hoces da ti kazem. Da je ok sto All star igrac sa 20plus ppg u NBA ne moze da prebaci 5 poena...

pa postigao je 10 poena danas

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 11 sep 2019, 17:30

filip13 WroteColon

pa postigao je 10 poena danas

E jbg sad :D nisam bikvalno mislio, izvinjavam se

NY KNICKS!

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 11 sep 2019, 17:32

aha,ti si htio da malo omalovazis walkera pa si se malo posluzio dezinformacijama,ok

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 11 sep 2019, 17:42

filip13 WroteColonaha,ti si htio da malo omalovazis walkera pa si se malo posluzio dezinformacijama,ok

Pa dobro eto dao je 10 i to je ok tebi ? Ja ga ne crnim al kazem da je ovo bruka sto je igrao.

Niko ne spori nj duncanovu velicinu al onu olimpijadu ga ponizavali ljudi pogotovo argentinici

NY KNICKS!

alemsa
Kontakt:

PostPostao/la alemsa » 11 sep 2019, 17:44

filip13 WroteColonaha,ti si htio da malo omalovazis walkera pa si se malo posluzio dezinformacijama,ok

Pa dobro eto dao je 10 i to je ok tebi ? Ja ga ne crnim al kazem da je ovo bruka sto je igrao.

Niko ne spori nj duncanovu velicinu al onu olimpijadu ga ponizavali ljudi pogotovo argentinici

Pravili budalu od njeg :kafa:

Produkt sistema :kafa:
Kawhi Leonard jedan je od nas

DeShaun Watson babo #4

NEZALAGANJE
Kontakt:

PostPostao/la NEZALAGANJE » 11 sep 2019, 17:48

Ponizavale su niega sudije cijelu Olimpijadu.Pogledaj tekmu protiv te ARG.Siguran sam da je nisi gledao.

FIBAin cirkus.

MElloo
Kontakt:

PostPostao/la MElloo » 11 sep 2019, 18:04

Fiba pravila>NBA pravila u svako doba dana i noci :kafa:

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 11 sep 2019, 18:15

MElloo WroteColonFiba pravila>NBA pravila u svako doba dana i noci :kafa:

Fiba pravila = kosarkaska pravila

NY KNICKS!

Natrag na “Aktuelne teme”

Trenutno korisnika/ca: taremuha i 7 gostiju.