SP u rukometu za žene Španija 2021.

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: SP u rukometu za žene Španija 2021.

Post Postao/la jolicnikola » 09 dec 2021, 16:59

Slovenke haman uzele pobjedu protiv Ruskinja, a sada slijedi klasik...

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: SP u rukometu za žene Španija 2021.

Post Postao/la jolicnikola » 09 dec 2021, 18:48

ove Srpkinje se svaki put useru ovih Lavica, Jovanka klasa, Rajčić se razbranila

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: SP u rukometu za žene Španija 2021.

Post Postao/la jolicnikola » 09 dec 2021, 19:30

evo ove se vratile nakon -4, sve čestitke EpateguiHuletetiju na pobjedi, neka slavi u svom domu

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: SP u rukometu za žene Španija 2021.

Post Postao/la PatriceKwedi » 09 dec 2021, 19:32

Njemu su ionako to sve Srbi
🔹

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: SP u rukometu za žene Španija 2021.

Post Postao/la jolicnikola » 09 dec 2021, 19:33

PatriceKwedi je napisao/la:
09 dec 2021, 19:32
Njemu su ionako to sve Srbi
ali ove su igrale po njemu protiv DPSovki

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: SP u rukometu za žene Španija 2021.

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 09 dec 2021, 19:47

jolicnikola je napisao/la:
09 dec 2021, 18:48
ove Srpkinje se svaki put useru ovih Lavica, Jovanka klasa, Rajčić se razbranila
Sto bi ovo mrco? Zastidje :lol: Objesi se jadan, oli se sagni.
Slavis pobjede protiv Paragvaj i Argentinu (nijesam zna da igraju rukomet), proglasavate se svjetskim prvacima, sto bi tek bilo da pobijedite Poljsku i Crnu Goru - prvaci cijela kozma! :rol:

No da kazemo i drugu koju, citat: "Itana se kroz Berane šeta" :urnebes: :rol: :bow: Ovi Jolov mrco to ne razumije, a i dje bi, ima veze s Crnu Goru ko ja s Banglades :kafa:
Ima vezu u mrznju prema Srbima, avetinja ka i ovaj kvedi. Nijeste vi od Crnu Goru, niti cete ikad bit.

Srbija - Crna Gora 27:25

Ocajna realizacija nasih rukometasica. Los mec Srpkinja, izvukosmo pobedu na suvi individuani kvalitet i golmansku rolu u finisu, mada je Rajcic bila jos bolja, drzala je citav mec Crnu Goru u prednosti i egalu. Kiki Liscevic ponovo promasila tonu zicera, ima pregled, ima kretanje u zoni, kada bi poboljsala realizaciju, bila bi jedna od tri najbolje svetske rukometasice. Nazalost nema je i zbog toga je solidan plej i nista vise od toga.
Pobedili smo ovu nesrecnu Crnu Goru, desila se kakva-takva reakcija nakon ubedljivog poraza od Ruskinja, ali sa ovakvom igrom protiv Francuskinja prekosutra nemamo sta da trazimo (pobeda bi otvorila vrata cetvrtfinala, u teoriji, u praksi Francuskinje su jace). Mlada ekipa, dosta oscilacija, najavih to jos na pocetku turnira. Bio bih prezadvoljan top12 plasmanom, ponavljam.

Ex-yu reprezentacije su daleko od svetskog vrha, odigraju jedan mec odlicno, onda uslede dva slaba izdanja. A na ovom forumu se najavljuju unapred medalje i titule - sacuvaj me boze :facepalm:
Zadnja izmjena: EpateguiHuleteti, dana/u 09 dec 2021, 19:50, ukupno mijenjano 1 put.

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: SP u rukometu za žene Španija 2021.

Post Postao/la jolicnikola » 09 dec 2021, 19:50

EpateguiHuleteti je napisao/la:
09 dec 2021, 19:47
jolicnikola je napisao/la:
09 dec 2021, 18:48
ove Srpkinje se svaki put useru ovih Lavica, Jovanka klasa, Rajčić se razbranila
Sto bi ovo mrco? Zastidje :lol: Objesi se jadan, oli se sagni.
nije nego nisam vjerovao u vašu pobjedu, izgleda da ne treba više ništa da pišem dok se ne završi meč

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: SP u rukometu za žene Španija 2021.

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 09 dec 2021, 19:53

jolicnikola je napisao/la:
09 dec 2021, 19:50
EpateguiHuleteti je napisao/la:
09 dec 2021, 19:47
jolicnikola je napisao/la:
09 dec 2021, 18:48
ove Srpkinje se svaki put useru ovih Lavica, Jovanka klasa, Rajčić se razbranila
Sto bi ovo mrco? Zastidje :lol: Objesi se jadan, oli se sagni.
nije nego nisam vjerovao u vašu pobjedu, izgleda da ne treba više ništa da pišem dok se ne završi meč
Ajde muci, nemas vezu ni sa Srbiju, ni sa Crnu Goru, koji ces nam u Berane, Podgoricu, Niksic, Beograd, Novi Sad, Nis? Ja i u jednu i u drugu, a tebe nema ni sa jednu stranu. U Zagreb svoj blavoru iskompleskirani pa tamo zavadjaj i mrznju propsipaj. Medj svoje.

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: SP u rukometu za žene Španija 2021.

Post Postao/la PatriceKwedi » 09 dec 2021, 19:54

Hrvatska igra bez dosta vaznih igracica, ali tebe to ne zanima, lakse je rigati vatru i provocirati. Nitko ziv nije najavljivao zlato, samo sto Jokic trola i podjebava.
🔹

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: SP u rukometu za žene Španija 2021.

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 09 dec 2021, 20:11

PatriceKwedi je napisao/la:
09 dec 2021, 19:54
Hrvatska igra bez dosta vaznih igracica, ali tebe to ne zanima, lakse je rigati vatru i provocirati. Nitko ziv nije najavljivao zlato, samo sto Jokic trola i podjebava.
Na Jolu i mislim, ne na tebe.
Lupeta ovde i potpaljuje nedeljama na shvatajuci da su i jedne i druge - moje. A nikada njegove. Kompleks. Kako to da objasnim drugacije? Kao sto i ti vise voles Bosnu ili Hrvatsku od mene, sto je i prirodno i normalno.
I jos mi pazi - "cestita pobjedu" :rol: :facepalm:
A sta da sam navijao za Crnu Goru - onda bi mi cestitao sta, poraz? :rol:

Moj utisak je da je ovo bila prosecna, osrednja utakmica, da ovaj rukomet nije dovoljno dobar da bi se umesalo u borbu za medalje.
Srbija ima bolje igracice u polju, mladju ekipu. Crna Gora ima boljeg golmana i imale su veci motiv, trcale su dosta vise.
Trener Srbije - prosek. Trener Crne Gore - nemac pojma.
Sav rezime.

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: SP u rukometu za žene Španija 2021.

Post Postao/la jolicnikola » 09 dec 2021, 20:13

EpateguiHuleteti je napisao/la:
09 dec 2021, 20:11
PatriceKwedi je napisao/la:
09 dec 2021, 19:54
Hrvatska igra bez dosta vaznih igracica, ali tebe to ne zanima, lakse je rigati vatru i provocirati. Nitko ziv nije najavljivao zlato, samo sto Jokic trola i podjebava.
Na Jolu i mislim, ne na tebe.
Lupeta ovde i potpaljuje nedeljama na shvatajuci da su i jedne i druge - moje. A nikada njegove. Kompleks. Kako to da objasnim drugacije? Kao sto i ti vise voles Bosnu ili Hrvatsku od mene, sto je i prirodno i normalno.
I jos mi pazi - "cestita pobjedu" :rol: :facepalm:
A sta da sma navijao za Crnu Goru - onda bi mi cestitao sta, poraz? :rol:

Moj utisak je da je ovo bila prosecna, osrednja utakmica, da ovaj rukomet nije dovoljno dobar da bi se umesalo u borbu za medalje.
Srbija ima bolje igracice u polju, mladju ekipu. Crna Gora ima boljeg golmana i imale su veci motiv, trcale su dosta vise.
Trener Srbije - prosek. Trener Crne Gore - nemac pojma.
Sav rezime.
ne nisam navijao, samo sam ovako gledo utakmicu

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 739
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: SP u rukometu za žene Španija 2021.

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 09 dec 2021, 20:21

Šta smo sanjali?
Hrvatske rukometašice će prvi put nastupiti na Svjetskom prvenstvu kao kandidatkinje za jedno od odličja. Naime, "kraljice šoka" dolaze kao aktualne brončane s Europskog prvenstva održanog prije godinu dana u Danskoj.

Lani smo se u prosincu radovali rukometašicama, a "kraljice šoka" žele nas ponovno šokirati, ovaj put sa svjetskom medaljom.

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 739
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: SP u rukometu za žene Španija 2021.

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 09 dec 2021, 20:27

Brazilke? Boranija...mitomanija
S Brazilkama smo posljednji put igrali ove godine na Croatia kupu i pobijedili smo. - Pobijedili smo ih tada, pobijedit ćemo ih i sada - odlučno će reći Dora

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 739
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: SP u rukometu za žene Španija 2021.

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 09 dec 2021, 20:30

A šta se desilo?
E kraljice hoćete qujac....
Dugačkog crnog i malog žutog....obadva ...obadva

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: SP u rukometu za žene Španija 2021.

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 09 dec 2021, 20:45

jolicnikola je napisao/la:
09 dec 2021, 19:33
PatriceKwedi je napisao/la:
09 dec 2021, 19:32
Njemu su ionako to sve Srbi
ali ove su igrale po njemu protiv DPSovki
Da, igrale su DPS-ovski!
DPS je UNISTIO sport u Crnoj Gori! Samo sto ti o tome niti imas pojma, niti pratis,, niti te tangira, a meni nije svejedno.

Fudbal - od rasadnika talenata u Buducnosti i Sutjesci, prostora koji je dao Savicevica, Mijatovica, Sabanadzovica, Drobnjaka, Brnovica, Petrovica (jedan od najboljih igraca Dinama s pocetka 90-ih, stara purgerska garda ga zna), da ne nabrajam, koji je davao trecinu jake SRJ i cetvrtinu jake SFRJ-reprezentacije - danas klubovi sa Farskih ostrva ocitavaju lekciju istim! Nema proizvodnje igraca vise, a postojala je pola veka u kontinuitetu.

Kosarka - ni na evropsko se nisu kvalifikovali. Iako ima mnogo talenta, iako je Crna Gora posle Srbije trenutno druga po proizvodnji talentovanih igraca na eks-yu prostoru, KSCG je unisten od Mila Djukanovica licno. Zvezdan Mitrovic se kratko vratio, odveo ih na svetsko, a onda covek pobegao za Monako videvsi sta se sve radi u i oko saveza. Zakrvili su Buducnost i Mornar, odnosno Bokana sa jedne i bracu Pavicevic sa druge strane. Zenska kosarka je propala, a imala je jos kako potencijala. Na selektorske pozicije su postavljani politicki podobni, a ne sposobni. Kratak zamah pod pokojnim Mijom Baleticem od pre 10 godina je prekinut. Srbija koja je u isto to vreme krenula sa reorganizacijom je imala nasuprot kontinuitet i danas je aktuelni i dvostruki evropski prvak, svetska sila u zenskoj kosarci.

Odbojka - pre 20 godina Buducnost i Budvanska rivijera su bile evropske adrese! Parirali neprikosnovenoj Vojvodini, te Zvezdi i Partizanu. Danas je odbojka amaterizovana, nema lige, nema klubova, nema para, nema proizvodnje igraca. DPS-stoka je i taj savez opljackala do poslednjeg evra! Zenska odbojka je mrtva poslednjih 15 godina, a nekada je davala Niksicanku Silviju Popovic i mnoge druge sjajne odbojkasice.

Vaterpolo - od nacionalnog sporta do toga da se danas bazen u Kotoru bukvalno raspada. Primorac i Jadran sluze za popravljanje gol razlike. Jadran je pre 20 godina igrao finale LS. Potom u tom naletu je Primorac i osvojio evroligu. Oterali su Pera Porobica, oterali su jos neke ljude iz VSCG. Unistavali su dva najvecca kluba koji su meka crnogorskog vaterpola, a forsirali politicke projekte poput Cattara. Taj projekat je zavrsen tako sto je finansijer kluba ubijen u mafijaskom obracunu u Budvi. Reprezentacija je pala na 7-8. mesto, nekonkurentna je vodecim vaterpolo-silama. Moze da iskoci jednom u 5 godina slucajno, ali nema vizije, kontinuiteta, nema nicega. Vaterpolo od potpune propasti drze upravo ljudi koji su zakleti protivnici DPS-a, a kojima se pogovara da su oba "velikosrbi": Vlado Gojkovic ispred svih, odnosno Leka Ivovic iz Baosica u bazenu. Bez njih dvojice se ni na olimpijadu ne bi mogli plasirati.

Rukomet - muski je odavno propao. Lovcen je pre 20 godina igrao cetvrtfinale LS, danas je to naucna fantastika. Zbog politicke nepodobnosti unisten je rukomet u Pljevljima i Beranama, tradicionalnim jakim centrima koji su davali konstantno reprezentativce jos u predjasnjim drzavama. Zenski rukomet u Crnoj Gori ima kontinuitet od 40 godina u svetskom vrhu. Sada ga DPS efikasno unistava, Adza su oterali, doveli ovog partijskog poslusnika Popovicku, vidi joj se i "rezultat". Crna Gora danas samo popunjava broj ucesnika na velikim takmicenjima i nista vise. Kanta za nabijanje.

Individualni sportovi i strategije za iste - to ne postoji, sta je to?

To su "tekovine" DPS-a - grobara crnogorskog sporta!
Sve sto u Crnoj Gori valja pobeze nama u Srbiju.

To tebe ne interesuje jer nemas pojma o stanju stvari u Crnoj Gori, samo lupetas ko maksim po diviziji :kafa:

Avatar
Sjevernokorejskipas
Postovi: 739
Pridružen/a: 19 feb 2021, 19:13
Kontakt:

Re: SP u rukometu za žene Španija 2021.

Post Postao/la Sjevernokorejskipas » 09 dec 2021, 22:05

Milo & Momo, pametni i lijepi, rušili su i veću državu od Crne Gore i to uspješno. Kasno je sad za gorke suze.
Meni žao Obodina....

ACG
Postovi: 31
Pridružen/a: 06 dec 2021, 14:32
Kontakt:

Re: SP u rukometu za žene Španija 2021.

Post Postao/la ACG » 09 dec 2021, 22:16

Klaun i ovdje piše i pjeni :rol: :urnebes:

Ne daj se Nikola :salut:

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: SP u rukometu za žene Španija 2021.

Post Postao/la jolicnikola » 09 dec 2021, 22:19

ACG je napisao/la:
09 dec 2021, 22:16
Klaun i ovdje piše i pjeni :rol: :urnebes:

Ne daj se Nikola :salut:
mada je lijepo sve sročio oko CG sporta, ali to ne mijenja mnogo na stvari

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: SP u rukometu za žene Španija 2021.

Post Postao/la jolicnikola » 09 dec 2021, 23:50

sutra Kraljice samo jako na Španjolke, pa kud puklo da puklo

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: SP u rukometu za žene Španija 2021.

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 10 dec 2021, 00:41

ACG je napisao/la:
09 dec 2021, 22:16
Klaun i ovdje piše i pjeni :rol: :urnebes:

Ne daj se Nikola :salut:
Da, da, Patrice Kvediju, ovaj Lajgeru, bas "penim" nakon pobede moje reprezentacije :rol:
Boli tebe djoka, pobedili ste rukometnu velesilu - Argentinu! :bow: :urnebes: A ispali od - Japana! :bow:

Stanje po grupama:

Grupa 1 (iliti sto bi novinari rekli "grupa smrti")

1. Francuska - 6
2. Rusija - 5
3. Srbija - 4 (bravo devojke :clap: )
4. Slovenija - 3
5. Crna Gora - 0
6. Poljska - 0

Olimpijski sampion Francuska i olimpijski vicesampion Rusija su apsolutni favoriti za plasman u 1/4 finale.
Sutra Francuskinje igraju sa Srpkinjama, Ruskinje sa Crnogorkama. Imaju zicer obe selekcije da overe plasman medju 8, a onda u poslednjem kolu da repriziraju finale iz Tokija.

Grupa 2

1. Norveska - 6
2. Svedska - 5
3. Holandija - 5
4. Rumunija - 2
5. Kazahstan - 0
6. Portoriko - 0

Druga "grupa smrti". Danas je skandinavski derbi. Rumunke otpale. Ovde ce do samog kraja biti uzbudljivo u ovom troboju. Jedna izuzetno jaka selekcija nece medju 8. Grupe 1 i 2 ukrstaju u cetvrtfinalu. Iz ovog ansambla ce samo DVE selekcije u polufinale. Ne pamtim jaci kostur na svetskim prvenstvima. Izuzev egzota Kazahastana i Portorika sve selekcije koje igraju dobar rukomet.

Grupa 3

1. Danska - 6
2. Nemacka - 6
3. Juzna Koreja - 4
4. Madjarska - 2
5. Ceska - 0
6. Kongo - 0

Dankinje overavaju protiv Cehinja cetvrtfinale. Nemacka i Juzna Koreja odlucuju u medjusobnom okrsaju putnika u narednu fazu. Madjarska razocarala na ovom svetskom. Ostale su ispod svog renomea.

Grupa 4

1. Spanija - 6
2. Brazil - 6
3. Hrvatska - 2
4. Japan - 2
5. Argentina - 2
6. Austrija - 0

Najslabija grupa ubedljivo. Spanija koja je jedina ozbiljna selekcija i Brazil koji je pre 10-ak godina predstavljao nesto u zenskom rukometu, danas odavno vise ne, imaju siguran plasman medju 8. Brazil igra danas sa Argentinom, Spanjolke sa Hrvatskom. Ostatak grupe - nekonkurentan. Iz ovog dela kostura Spanija i Danska se namecu kao veliki favoriti za ulazak u polufinale. Domacin ima otvoren put ka medalji.

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.