Evropsko prvenstvo u rukometu - Mađarska/Slovačka 2022.

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Mađarska/Slovačka 2022.

Post Postao/la alan_kardec » 30 jan 2022, 21:32

kakav choke španaca u zadnjih pola minute :shock:
canellas :think: :facepalm:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Beko
Postovi: 1868
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Mađarska/Slovačka 2022.

Post Postao/la Beko » 30 jan 2022, 21:50

ovaj sport potencial

ali ne sa ovim pravilima i kako igraju na vreme


pravila se nisu razvila skladno da razvojom igre


kao da se igra rukomet 90tih godina

Salahudin123
Postovi: 156
Pridružen/a: 28 dec 2021, 18:52
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Mađarska/Slovačka 2022.

Post Postao/la Salahudin123 » 30 jan 2022, 22:14

Uz sve probleme oko Covida i ostslih cuda i protokola, zavrsnica ovog prvenstva je bila fantazija, nevjerovatni mecevi. Spanci su osteceni u zadnjem napadu, faul je mogao svirati ali eto, ko te pita sad, pobjeda se broji. Drago mi je zbog Sveda nakon toliko godina, ova generaciha je to zasluzila.

Avatar
L-Train
Postovi: 18245
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Mađarska/Slovačka 2022.

Post Postao/la L-Train » 30 jan 2022, 22:29

Ma uvijek je reprezentativni rukomet donosio posebnu draz,da je jos sve bilo u redu prvenstvo bi bilo bar jos 30,40% bolje.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

let3
Postovi: 28945
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Mađarska/Slovačka 2022.

Post Postao/la let3 » 30 jan 2022, 22:32

Ivano je napisao/la:
30 jan 2022, 20:02
Ma kad nisu na prvom kontaktu dosudili faul, ok je da puste i kasnije. Joan onako iz očaja pucao a nije "stao" i zadržao loptu. Kasnije čist penal, nema šta. Ne može se reći da su Nijemci riješili utakmicu.
:rol:

Cuj ga nisu riješili utakmicu :lol: faul i deveterac ko kuca za Španiju prije toga, Canellas dva put ofirno odguran, ko fol sudije "ne vide" taj faul :lol: :tokralju: ali su zato vidjeli penal u zadnjoj sekundi koji i jest bio. E to vrlo jasno vide i odmah sviraju :crazy: zanimljivo.

Avatar
Ivano
Postovi: 586
Pridružen/a: 14 jan 2022, 00:26
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Mađarska/Slovačka 2022.

Post Postao/la Ivano » 30 jan 2022, 22:43

let3 je napisao/la:
30 jan 2022, 22:32
Ivano je napisao/la:
30 jan 2022, 20:02
Ma kad nisu na prvom kontaktu dosudili faul, ok je da puste i kasnije. Joan onako iz očaja pucao a nije "stao" i zadržao loptu. Kasnije čist penal, nema šta. Ne može se reći da su Nijemci riješili utakmicu.
:rol:

Cuj ga nisu riješili utakmicu :lol: faul i deveterac ko kuca za Španiju prije toga, Canellas dva put ofirno odguran, ko fol sudije "ne vide" taj faul :lol: :tokralju: ali su zato vidjeli penal u zadnjoj sekundi koji i jest bio. E to vrlo jasno vide i odmah sviraju :crazy: zanimljivo.
Kasnije sam dodao da je imao slobodnu šutersku ruku. Izgleda nategnuto ali ja to nikad ne bih svirao. Ne treba alibi suđenje u finalu.
👑 TOM BRADY 👑

let3
Postovi: 28945
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Evropsko prvenstvo u rukometu - Mađarska/Slovačka 2022.

Post Postao/la let3 » 30 jan 2022, 22:49

Ivano je napisao/la:
30 jan 2022, 22:43
let3 je napisao/la:
30 jan 2022, 22:32
Ivano je napisao/la:
30 jan 2022, 20:02
Ma kad nisu na prvom kontaktu dosudili faul, ok je da puste i kasnije. Joan onako iz očaja pucao a nije "stao" i zadržao loptu. Kasnije čist penal, nema šta. Ne može se reći da su Nijemci riješili utakmicu.
:rol:

Cuj ga nisu riješili utakmicu :lol: faul i deveterac ko kuca za Španiju prije toga, Canellas dva put ofirno odguran, ko fol sudije "ne vide" taj faul :lol: :tokralju: ali su zato vidjeli penal u zadnjoj sekundi koji i jest bio. E to vrlo jasno vide i odmah sviraju :crazy: zanimljivo.
Kasnije sam dodao da je imao slobodnu šutersku ruku. Izgleda nategnuto ali ja to nikad ne bih svirao. Ne treba alibi suđenje u finalu.
Drug to nesto sa rukom nema nikakve veze, znaš i sam ;) ono se MORA svirati kao faul- a sudije nemaju pravo u takvim momentima izmišljati neka nova pravila. Ko fol da nije ispustio loptu, onda bi svirnuli faul :crazy: jao jao.
Cista sudijska pljacka, da se ne lažemo ;) nema se tu šta dodatno objašnjavati.

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.