Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21784
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Unofficialpage » 07 dec 2017, 19:44

Pošto sam ja napisao da je Bosanac i Hercegovac a ne Srbin, red je da kažem nešto o tome. Očigledno je da ne shvatate smisao ovog smajlija: :mrgreen: a on sve objašnjava.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la alan_kardec » 07 dec 2017, 19:49

Svi Sr.., pardon, bosanski pravoslavci koji ne liče na Jovana Divjaka ili Mira Lazovića, su četnici, logično. Raznorazna trolanja, provociranja, vrijeđanja... mogu proći, ali kad se izjasniš da si Srbin, da navijaš za
srpski klub, ee onda je to ideologija, smrtni grijeh, šta već.

Termin bosanski pravoslavac najviše koriste oni koji su se na popisu imali priliku izjasniti Bosancima, ali to nisu uradili.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21784
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Unofficialpage » 07 dec 2017, 19:54

alan_kardec je napisao/la:Svi Sr.., pardon, bosanski pravoslavci koji ne liče na Jovana Divjaka ili Mira Lazovića, su četnici, logično. Raznorazna trolanja, provociranja, vrijeđanja... mogu proći, ali kad se izjasniš da si Srbin, da navijaš za
srpski klub, ee onda je to ideologija, smrtni grijeh, šta već.

Termin bosanski pravoslavac najviše koriste oni koji su se na popisu imali priliku izjasniti Bosancima, ali to nisu uradili.
Ko, gdje i kad kaže to što ti kažeš? Nema potrebe da se umišlja ali svi koji podržavaju na bilo koji način ratne zločince jesu to.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Ramsey16 » 07 dec 2017, 19:59

alan_kardec je napisao/la:Svi Sr.., pardon, bosanski pravoslavci koji ne liče na Jovana Divjaka ili Mira Lazovića, su četnici, logično. Raznorazna trolanja, provociranja, vrijeđanja... mogu proći, ali kad se izjasniš da si Srbin, da navijaš za
srpski klub, ee onda je to ideologija, smrtni grijeh, šta već.

Termin bosanski pravoslavac najviše koriste oni koji su se na popisu imali priliku izjasniti Bosancima, ali to nisu uradili.
Ako se ne zgrozavas na to sto navijaci tog srpskog kluba velicaju ratnog zlocinca ti ne samo da si cetnik ti si necovjek ne mislim ovdje na tebe sad konrektno a necu te ni pitati sta ti mislis o tome niti me zanima nego samo da ti odgovorim u cemu je poenta

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4679
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Kajzer10 » 07 dec 2017, 20:00

Hajd ne branite klauncinu i nemojte spinovati kao pomenuti. Uzmite postove na ovoj temi koji nemaju veze sa fudbalom i navijanjem i vidjet cete na koju ideologiju covjek misli.
Poenta ovih koji smatraju da je normalno navijati za strane klubove je ta da ne treba klub vezati za naciju, da Englez moze navijati za spanski klub i obrnuto. Ljudi misle da nije ispravan sistem gdje si obavezan navijati za srpski klub ako si Srbin, bosnjacki ako si Bosnjak.
Dakle, prica se generalno i naravno odnosi na Srbe i srpske klubove, Engleze i engleske klubove i tako dalje ali odmah ovaj iznad ubacuje neku pricu o ugrozenosti pa eto ljudima smeta samo ako Srbi navijaju iskljucivo za srpske klubove. Ko da ima 15 godina a ne 32 :facepalm:
I ovdje su se samo napadali ovi koji navijaju za strane klubove. Vas koji navijate za doamce klubove niko dirao nije osim Mirka kojem je normalno da Srbin iz Australije navija za Zvezdu ali mu nije normalno da Kinez iz Beograda navija za istu tu Zvezdu.

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1946
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la UnitedWA » 07 dec 2017, 20:34

Evo pitanje ovim navijačima Zvezde i Partizana iz RS-a. Zašto vi, baš svi navijate isključivo za Zvezdu ili Partizan? Kakve konekcije imate sa ta 2 kluba, a nemate sa Vojvodinom, Radničkim itd...?
Da li vidimo konekciju neku između vas koji Beograda vidjeli niste/niti imate familiju tamo, sa navijačem Reala koji isto tako Madrida vidio nije?
Pa naravno, popularnost i brend koji predstavljaju ta 2 kluba. A drugo je ono što vas većina ne želite priznati, a to je izigravanje većih Srba od njih preko orgijanja sa četničkom ikonografijom, ideologijom i separatizmom od BiH.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8171
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la chily-rz » 07 dec 2017, 21:21

Ja sam ih pitao zašto šute ? Gdje urbani Beograd ? Cak su vam i prodali ba ideale,nema država ni državnika,samo dužnicko ropstvo i kapitalci na ledjima,.

Ne može inat bit stariji od pameti a i sama pamet bez morala i poštenja je šejtan,.

Ja nisam napao Srbina ili Srbe,napao sam fašizam koji ste vi prvi trebali osuditi ako se vec prodajete ovdje za neku raju,.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41137
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 07 dec 2017, 21:45

DANTES je napisao/la:Mislim naš rio kuka kako se gubi nacionalni identitet jer sluša prenos na ekavici, a podržava navijanje za strane klubove. Šta je tu sa identitetom?
Ja nemam problem sa tim što vi navijate za Zvezdu, Partizan, Vošu ili koga već, ili neko drugi za Dinamo, Hajduk itd...to je vaš izbor, ne bih nikom ograničavao i branio takve stvari. Isto tako ne smatram da je nenormalno navijati za Real, Barcu, Manchester kao što se inputiralo ovdje, i to najviše od strane Mirka, koji je počeo da ismijava i vrijeđa one koje navijaju za strane klubove, i onda time izazvao samo kontra reakciju.

Isto tako podržavam navijanje i za domaće klubove, može neko navijati i za svoj lokalni klub i za neki od evropskih velikana (recimo ja sam redovno išao na tekme Sarajeva dok sam tamo studirao, nakon završetka studija rijeđe zbog daljine, ali gledam na TV-u), dok neko možda nema tu mogućnost da ima neki lokalni klub, pa se identifikuje sa nekim evropskim. Ne bih rekao da to ima veze sa identitetom, možda sa lokalpatriotizmom, jer ovdje nije tako bipolarna situacija kao recimo u Srbiji ili Hrvatskoj, malo je razuđenija, jer u većim sredinama imamo klubove poput Slobode, Čelika, Veleža...i postoji pravo rivalstvo između njih i klubova iz Sarajeva, kao što se može vidjeti na temi PL prepucavanja :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la ASD » 07 dec 2017, 21:52

Neka navija i simpatise svako koga hoce, to je njegovo pravo kao pojedinca.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41137
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 07 dec 2017, 21:58

chily-rz je napisao/la:Gdje urbani Beograd ?
Misliš @trib :mrgreen:

Nestao je negdje, zbog čega ne znam, al fale oni njegovi postovi, posebno na temi najveće svjetske misterije :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
branimir85
Postovi: 14849
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la branimir85 » 12 dec 2017, 22:20

nevezano za ovu baš temu ali imali na forumu čitalaca IBWM-a ili ti inbedwithmaradona :?: pošto odličan sajt ode u mirovinu :(
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

dam13tta
Postovi: 29
Pridružen/a: 06 dec 2017, 14:53
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la dam13tta » 18 jan 2018, 14:53

Valjda su se neki toliko uživili da misle da su dio svog omiljenog kluba :D

klikker79
Postovi: 53
Pridružen/a: 29 dec 2017, 08:40
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la klikker79 » 03 mar 2018, 04:40

Meni nije jasno da do juce nije imao struju,a kada je ista struja priključena i došao internet prvo što je uradio napisao :"Visca Barca"! Našu reprezentaciju ne prati jer kako kaže bez kvaliteta...Šta reći??

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24165
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Derdiyok » 03 mar 2018, 07:03

Je li normalno kupovati razne proizvode koji dolaze iz inostranstva ?
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
dinoo
Postovi: 4817
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la dinoo » 03 mar 2018, 08:22

Citav svijet navija za neke od evropskih klubova, i to je svugdje normalno, samo kod nas nije ?!
Ja jedino što mislim da nije normalno u ovoj priči je da postoji evropska zemlja (kaki god da smo, u Evropi smo jbg) koja nema ozbiljne fan klubove ozbiljnih evropskih klubova.
(znam da ima dosta udruženja i entuzijaista koji se trude u tom smjeru, i skidam kapu, bez uvrede prema njima).

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Jeftha » 03 mar 2018, 16:11

Smatramo, ima li ko sta protiv da mu napravimo probleme ako ih nema?

Ako ima problema, nek ih iznese da ih rijesimo.

Na prvom mjestu Bog, na drugom Kirhofovi zakoni, a ispod njih Reprezentacija BiH i Real Madrid.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
forgempp
Postovi: 6532
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la forgempp » 05 mar 2018, 22:36

Od naših navijam za Želju, a od europskih Sarajevo.
Šalim se, ka**ne od ekipa :D
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Kawhi » 05 mar 2018, 22:47

Jeftha je napisao/la:Smatramo, ima li ko sta protiv da mu napravimo probleme ako ih nema?

Ako ima problema, nek ih iznese da ih rijesimo.

Na prvom mjestu Bog, na drugom Kirhofovi zakoni, a ispod njih Reprezentacija BiH i Real Madrid.
Meni da izvines sve obrnuto.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Jeftha » 06 mar 2018, 22:57

Kawhi je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:Smatramo, ima li ko sta protiv da mu napravimo probleme ako ih nema?

Ako ima problema, nek ih iznese da ih rijesimo.

Na prvom mjestu Bog, na drugom Kirhofovi zakoni, a ispod njih Reprezentacija BiH i Real Madrid.
Meni da izvines sve obrnuto.
Prihvatam izvinjenje.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24165
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Smatrate li normalnim da neko navija za Barcu, Lyon,Real....

Post Postao/la Derdiyok » 07 mar 2018, 00:01

Kawhi je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:Smatramo, ima li ko sta protiv da mu napravimo probleme ako ih nema?

Ako ima problema, nek ih iznese da ih rijesimo.

Na prvom mjestu Bog, na drugom Kirhofovi zakoni, a ispod njih Reprezentacija BiH i Real Madrid.
Meni da izvines sve obrnuto.
Gdje će se izvinuti :think:

:mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.