Alen Halilović

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
redarmy0
Postovi: 252
Pridružen/a: 07 sep 2012, 23:35
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la redarmy0 » 02 okt 2012, 00:20

hahaha pogledajte ovo na sportin, nedim emonentni strucnjak na svom stilu :mrgreen:
čuj zmaj hahaha pa rođen u zagrebu odrasto i nevjerujem da mu je babo taj što mu piše u papirima jer mama mu je mlogo sumljiva bidnula u mladosti i pomeni najbliše da mu je babo ibričić ili tako njeki virtuozni fuzbaler daje nanjega
:lol: :lol:

Avatar
Backy
Postovi: 82
Pridružen/a: 23 feb 2011, 18:58
Lokacija: Bosnian kingdom
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Backy » 02 okt 2012, 00:35

maxuz baxuz je napisao/la:Ja stvarno neznam sto se odjednom digla ovolika prasina oko momka. On mozda jeste dobar (stvarno neznam jer ga nijednom nisam gled'o), ali brate dragi tek mu je 16 godina! HALO BA, 16! Nema te sanse da ga Susic pozove u A reprezentaciju. Ako ce igrati za nas (to je do njega) onda treba da prodje bar U21. Gdje je to ijedan igrac ikada bio pozivan u A reprezentaciju sa 16 godina? :roll:
Pele je bio pozvan

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Dylan Dog » 02 okt 2012, 00:39

Ih Pele,on je sa 17 davao golove na svjetskom prvenstvu :mrgreen:
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

Avatar
Backy
Postovi: 82
Pridružen/a: 23 feb 2011, 18:58
Lokacija: Bosnian kingdom
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Backy » 02 okt 2012, 00:47

Moramo pokusati jos nista nije gotovo sve dok ne debituje za A selekciju .Hajde novinari malo se probudite pravite frku zovite sleketora .Ja sam za to da se mali zove u A reprezentaciju pa kud puklo da puklo .

Rodeni
Postovi: 371
Pridružen/a: 09 avg 2010, 06:13
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Rodeni » 02 okt 2012, 00:56

Ja da sam Susic ja bi ga pozvo u Arepku mali je dragulj igrac tipa Iniesta/Messi definitivno puno veci talenat od Pjanica a vidite kakav je Pjanic u svojoj 22 godini ovaj Halilovic ce biti taki u svojoj 17-18 Bolje je Halilovica zvati da sjedi na klupi nego Svraku ili Sesara ili ako nista pozvat ga u mladu repku pa da vidimo na cemu smo hoceli izabrati BiH ili kockaste samo vrijedi da se pozove u Arepku gledo sam ga protiv Hajduka u debiju za Dinamo najmladji u Hrvatskoj mali je cigra pod hitno sve uraditi da se pozove u Arepku pa da ga pripremamo polako za Brazil po koju minutu nek dobije u kvalifikacijama to bi bilo super za BiH a i za Halilovica da se okuplja sa Pjanicem, Dzekom, Ibisevicem, Misketom, Spahicem , Begovicem najbolji na svojim pozicijama sto je A repka imala do sada ako treba i Dzeku i Spahica poslati u Zagreb da poprica sa njim

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Principatus » 02 okt 2012, 07:55

Na prvoj prozivci nisu se pojavili Alen Halilović i Osman Hadžikić.

”Željeli smo da igrač zagrebačkog Dinama Halilović zaigra za BiH, ali on će vjerovatno nastupati za hrvatsku reprezentaciju.
Kada su ga nasi pozvali za nasu U17, dali je on tu vec imao nastupe za hrvatsku U17?
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la harishp » 02 okt 2012, 08:18

Principatus je napisao/la:
Na prvoj prozivci nisu se pojavili Alen Halilović i Osman Hadžikić.

”Željeli smo da igrač zagrebačkog Dinama Halilović zaigra za BiH, ali on će vjerovatno nastupati za hrvatsku reprezentaciju.
Kada su ga nasi pozvali za nasu U17, dali je on tu vec imao nastupe za hrvatsku U17?
Poslije odbijanja da,ali prije ne.Zato je Malkocevic i racunao na njega.
Sve u svemu rad ljudi iz saveza(pogotovo zadnjih dvije godine)i nije toliko los,koliko ova djecurlija sere u nastojanju sjedenja na dvije stolice ili pak gubljenje totalnog indentiteta.Naravno tu i roditelji imaju velikog udijela.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
maximusdecimus
Postovi: 891
Pridružen/a: 23 apr 2012, 16:14
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la maximusdecimus » 02 okt 2012, 08:25

Principatus je napisao/la:
Na prvoj prozivci nisu se pojavili Alen Halilović i Osman Hadžikić.

”Željeli smo da igrač zagrebačkog Dinama Halilović zaigra za BiH, ali on će vjerovatno nastupati za hrvatsku reprezentaciju.
Kada su ga nasi pozvali za nasu U17, dali je on tu vec imao nastupe za hrvatsku U17?
Sakib ga zvao u martu, a zaigrao za Hrvatsku U17 u augustu.

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Rosas7 » 02 okt 2012, 08:45

pustit decka da odluci i gotovo,nek izabere gdje ga srce vodi ;)
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
benfica1923
Postovi: 441
Pridružen/a: 13 mar 2012, 12:37
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la benfica1923 » 02 okt 2012, 08:48

Eo ja cujem od purgera kako mu je mamić već u ugovoru servirao sve,da će ga gurnuti za godinu dvije u A tim Hrvatske reprezentacije :-)

Avatar
budzak
Postovi: 472
Pridružen/a: 03 jun 2011, 15:36
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la budzak » 02 okt 2012, 09:14

benfica1923 je napisao/la:Eo ja cujem od purgera kako mu je mamić već u ugovoru servirao sve,da će ga gurnuti za godinu dvije u A tim Hrvatske reprezentacije :-)
ima logike..jer nije slucajno da mi je nastimano da bude najmladji igrac u povjesti HNL...i sad da im taj rekord drzi neki bosanac, sanse da zaigra za repku: Hrvatska 90 % BiH 10% Opet zivi bili pa vidjeli!

Avatar
bordo_Sarajevo
Postovi: 1918
Pridružen/a: 18 feb 2011, 09:06
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la bordo_Sarajevo » 02 okt 2012, 09:39

Kad se sve sabere i oduzme, ko ovdje ne vidi (ili nece da vidi) da ce ovaj mladic NASTAVITI igrati za hrvatsku, taj ili je naivan ili je naivan, i mojne mi sad o Begovicu i Kanade, gdje je fudbal po popularnosti na razini takmicenja drvo sjekaca. Ovo sve naravno ako momak opravda sve sto se od njega ocekuje i ne zavrsi kao dosta "njih", recimo Freddie Adu i slicnim ;)

ps: Dalibor Pandza

pss: bezze tema
Sjever pamti te, PULJICU VEDRANE !!

Bosna I Hercegovina repka svetinja, FK Sarajevo svetinja, KK Bosna, RK Bosna !!!!!!!

nisi sa topom, sto mislis da ces moc sad ?!..

Srebrenica-11-07-1995-never forget, never forgive !!

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Cartman » 02 okt 2012, 10:39

benfica1923 je napisao/la:Eo ja cujem od purgera kako mu je mamić već u ugovoru servirao sve,da će ga gurnuti za godinu dvije u A tim Hrvatske reprezentacije :-)
Koje pizdarije. Taman Mamic moze odlucivat ko ce igrat u reprezentacije jedne Hrvatske. Pogotovo kad je Stimac selektor.

Izbor je 100% Alenov, pustite Mamica. Covjek se predstavlja kao mocniji od Obame i kao veci Hrvat od Tudjmana. Iskreno mislim da ce Halilovic izabrat Hrvatsku, ali eto preostaje da vidimo. Pogotovo sa trenutnom taktikom Susica da neko mora molit da igra za reprezentaciju, umjesto da mi njih molimo.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
tepsija
Postovi: 3123
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la tepsija » 02 okt 2012, 10:51

Da,slažem se sa gore navedenim,šanse da zaigra za BiH su nekih 10-ak%.
Ali za ovakvog igrača se vrijedi boriti,pa šta bude.
I ako bude igrao za Hrvatsku,pa kasnije i za neki strani klub,mislim da ćemo ga uvijek gledati kao naše gore list.I veseliti se njegovim uspjesima.
I nemojte previše vagati neke njegove izjave,on je još klinjo.
Sigurno nema izgrađen karakterni profil do kraja,i najvjerovatnije će biti kako mu 'njegovi' budu savjetovali.
Na što imaju potpuno pravo.
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

Avatar
admirone
Postovi: 633
Pridružen/a: 20 apr 2010, 15:42
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la admirone » 02 okt 2012, 11:00

Rosas7 je napisao/la:pustit decka da odluci i gotovo,nek izabere gdje ga srce vodi ;)
Kako bi hrvati podnjeli da im bosnjo igra u repci jer ipak smo mi za hrvate glup i nepozeljan narod ??? :D
Željezničar 1921

Ne boj' se grade mladosti mi moje, na braniku tvome Manijaci stoje.

http://www.youtube.com/watch?v=T4ekTPZW4qU

Avatar
maximusdecimus
Postovi: 891
Pridružen/a: 23 apr 2012, 16:14
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la maximusdecimus » 02 okt 2012, 11:05

admirone je napisao/la:
Rosas7 je napisao/la:pustit decka da odluci i gotovo,nek izabere gdje ga srce vodi ;)
Kako bi hrvati podnjeli da im bosnjo igra u repci jer ipak smo mi za hrvate glup i nepozeljan narod ??? :D
pa igra im već jedan, sin Uzeirov, pa šta mu fali?? kapiten, izvodi slobodnjake, kornere, sve živo :D

Avatar
admirone
Postovi: 633
Pridružen/a: 20 apr 2010, 15:42
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la admirone » 02 okt 2012, 11:06

maximusdecimus je napisao/la:
admirone je napisao/la:
Rosas7 je napisao/la:pustit decka da odluci i gotovo,nek izabere gdje ga srce vodi ;)
Kako bi hrvati podnjeli da im bosnjo igra u repci jer ipak smo mi za hrvate glup i nepozeljan narod ??? :D
pa igra im već jedan, sin Uzeirov, pa šta mu fali?? kapiten, izvodi slobodnjake, kornere, sve živo :D
Ma znas i ti sta oni misle o nama a kad im neko od nas igra za njihovu repku onda im je najbolji najdrazi bla bla..nema to obraza :D
Željezničar 1921

Ne boj' se grade mladosti mi moje, na braniku tvome Manijaci stoje.

http://www.youtube.com/watch?v=T4ekTPZW4qU

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Cartman » 02 okt 2012, 11:09

Pa je li to nesto drukcije kod nas? Suboticu se psuje sve zivo, a Stevanovic se dize u nebesa na primjer. Svako voli svoga.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
admirone
Postovi: 633
Pridružen/a: 20 apr 2010, 15:42
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la admirone » 02 okt 2012, 11:11

Cartman je napisao/la:Pa je li to nesto drukcije kod nas? Suboticu se psuje sve zivo, a Stevanovic se dize u nebesa na primjer. Svako voli svoga.
Nisi me razumio sta sam htio reci mi smo multietnicka zemlja 3 naroda al hrvati su specificni al odosmo u off...neam potrebe da rapravljamo o ovome :D
Željezničar 1921

Ne boj' se grade mladosti mi moje, na braniku tvome Manijaci stoje.

http://www.youtube.com/watch?v=T4ekTPZW4qU

Avatar
bordo_Sarajevo
Postovi: 1918
Pridružen/a: 18 feb 2011, 09:06
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la bordo_Sarajevo » 02 okt 2012, 11:14

admirone je napisao/la:
Rosas7 je napisao/la:pustit decka da odluci i gotovo,nek izabere gdje ga srce vodi ;)
Kako bi hrvati podnjeli da im bosnjo igra u repci jer ipak smo mi za hrvate glup i nepozeljan narod ??? :D
U hrvatskoj vjerovatno bez ikakvih problema, ali ovi doli rvatine, vjerevatno teze :D , ironicno je to sto ovaj momak nebih imao mjesta recimo igrati u najrvatskom klubu u BiH, sirokom, i to zbog imena i prezimena , to se zove "mindfuck" :D
Zadnja izmjena: bordo_Sarajevo, dana/u 02 okt 2012, 11:35, ukupno mijenjano 1 put.
Sjever pamti te, PULJICU VEDRANE !!

Bosna I Hercegovina repka svetinja, FK Sarajevo svetinja, KK Bosna, RK Bosna !!!!!!!

nisi sa topom, sto mislis da ces moc sad ?!..

Srebrenica-11-07-1995-never forget, never forgive !!

Zaključano

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.