Balkanska Liga

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
reptile
Postovi: 854
Pridružen/a: 08 dec 2010, 17:23
Lokacija: Stari Grad, Sarajevo
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la reptile » 04 jan 2014, 22:17

Javster je napisao/la:Gledaj ovo je stvarno dobro 32 tima budu. 8 grupa i u svakoj grupi 4 kluba. Tu bi bilo iz Hrvatske 4, Srbije 4, Grcke 5, Turske 6, BiH 3, Crna Gora 3, Slovenija 3, Albanija 2. I npr. bude u BiH ligi 1. Sarajevo, 2. Olimpic, 3. Zeljo, i tako prva 3 idu. Tako za Tursku prvih 6 u ligi. A klubovi koji budu npr. iz hrv 5., iz Slovenije 4.,... oni idu u takoreci turnir za 32. mjesto.

NEMA GOSTUJUCIH NAVIJACA osim gradskih derbija i lokalnih!
6 is Turske!? De ba, stare ti..
shandrlike-tandrlike

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la Titova-Juga » 07 jan 2014, 03:33

FliX je napisao/la:Da je ta liga mogla opsati ne bi se raspala 90-e koje li vec. Mogli ste napravit i "balkansku" repku. Kvalfikovali bi se svake kvalfikacije na SP i to bili bi u uzim favoritima :lol:
Pa mozgu moj povrsni kako ce liga opstati nakon sto se desilo to sto se desilo. Mnogo si nekompetentan da pricas ovakvim stvarima. Jedini problem u ostvarivanju ideje o zajednickoj ligi koja bi mnogim nasim klubovima donijela veliki napredak vidim u osiguravanju utakmica. Ma ni to ne bi bio problem da su obrazovani ljudi na vlasti koji zele dobro svojim zemljama a ne samo sebi I svojoj uzoj familiji.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la FliX » 10 jan 2014, 23:06

Titova-Juga je napisao/la:
FliX je napisao/la:Da je ta liga mogla opsati ne bi se raspala 90-e koje li vec. Mogli ste napravit i "balkansku" repku. Kvalfikovali bi se svake kvalfikacije na SP i to bili bi u uzim favoritima :lol:
Pa mozgu moj povrsni kako ce liga opstati nakon sto se desilo to sto se desilo. Mnogo si nekompetentan da pricas ovakvim stvarima. Jedini problem u ostvarivanju ideje o zajednickoj ligi koja bi mnogim nasim klubovima donijela veliki napredak vidim u osiguravanju utakmica. Ma ni to ne bi bio problem da su obrazovani ljudi na vlasti koji zele dobro svojim zemljama a ne samo sebi I svojoj uzoj familiji.
Ma ko si to ti da govoris da li sam ja kompetentan ili ne? Okreni se ti malo oko sebe, pitaj starije da li se prije liga raspala ili se desilo to sto se desilo. Kad ti stariji daju odgovor onda edituj svoj post.

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la Kaunas » 10 jan 2014, 23:14

Javster je napisao/la:Gledaj ovo je stvarno dobro 32 tima budu. 8 grupa i u svakoj grupi 4 kluba. Tu bi bilo iz Hrvatske 4, Srbije 4, Grcke 5, Turske 6, BiH 3, Crna Gora 3, Slovenija 3, Albanija 2. I npr. bude u BiH ligi 1. Sarajevo, 2. Olimpic, 3. Zeljo, i tako prva 3 idu. Tako za Tursku prvih 6 u ligi. A klubovi koji budu npr. iz hrv 5., iz Slovenije 4.,... oni idu u takoreci turnir za 32. mjesto.

NEMA GOSTUJUCIH NAVIJACA osim gradskih derbija i lokalnih!
što Turska 6 Bgt?
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la Titova-Juga » 11 jan 2014, 01:47

FliX je napisao/la:
Titova-Juga je napisao/la:
FliX je napisao/la:Da je ta liga mogla opsati ne bi se raspala 90-e koje li vec. Mogli ste napravit i "balkansku" repku. Kvalfikovali bi se svake kvalfikacije na SP i to bili bi u uzim favoritima :lol:
Pa mozgu moj povrsni kako ce liga opstati nakon sto se desilo to sto se desilo. Mnogo si nekompetentan da pricas ovakvim stvarima. Jedini problem u ostvarivanju ideje o zajednickoj ligi koja bi mnogim nasim klubovima donijela veliki napredak vidim u osiguravanju utakmica. Ma ni to ne bi bio problem da su obrazovani ljudi na vlasti koji zele dobro svojim zemljama a ne samo sebi I svojoj uzoj familiji.
Ma ko si to ti da govoris da li sam ja kompetentan ili ne? Okreni se ti malo oko sebe, pitaj starije da li se prije liga raspala ili se desilo to sto se desilo. Kad ti stariji daju odgovor onda edituj svoj post.
Zasto da pitam starije kada znam sam. Itekako nisi kompetentan za ovu temu. Kao sto rekoh jedini minus bi bio osiguranje utakmica, sve ostalo je plus za sve klubove bivse zemlje. Pitanje je vremena kada ce poceti zajednicka liga voljeli to neki ili ne.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la FliX » 11 jan 2014, 16:36

@Titova-Juga jako mi je bitno tvoje misljenje o mojoj kompetentnosti. Mislim da necu moci zaspat veceras...

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la Titova-Juga » 05 mar 2014, 01:34

[youtube][/youtube]
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
tepsija
Postovi: 3123
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la tepsija » 06 mar 2014, 22:09

Titova-Juga je napisao/la: Zasto da pitam starije kada znam sam. Itekako nisi kompetentan za ovu temu. Kao sto rekoh jedini minus bi bio osiguranje utakmica, sve ostalo je plus za sve klubove bivse zemlje. Pitanje je vremena kada ce poceti zajednicka liga voljeli to neki ili ne.
Nažalost,to i jeste najveći problem.
Ja ne vidim tu miliciju koja bi mogla nadzirati utakmicu npr. Hajduk-Partizan.
Ova utakmica je samo uzeta kao primjer,bilo bi tu još žarišta koja se jednostavno ne bi mogla kontrolirati.
Ali,da bi bila kvalitetna i zanimljiva liga,bi.
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la Titova-Juga » 07 mar 2014, 00:01

tepsija je napisao/la:
Titova-Juga je napisao/la: Zasto da pitam starije kada znam sam. Itekako nisi kompetentan za ovu temu. Kao sto rekoh jedini minus bi bio osiguranje utakmica, sve ostalo je plus za sve klubove bivse zemlje. Pitanje je vremena kada ce poceti zajednicka liga voljeli to neki ili ne.
Nažalost,to i jeste najveći problem.
Ja ne vidim tu miliciju koja bi mogla nadzirati utakmicu npr. Hajduk-Partizan.
Ova utakmica je samo uzeta kao primjer,bilo bi tu još žarišta koja se jednostavno ne bi mogla kontrolirati.
Ali,da bi bila kvalitetna i zanimljiva liga,bi.

Ja vjerujem da bi dobrom voljom i organizacijom svih nadleznosti bilo sve ok, ali upravo te dobre volje nedostaje. S vremenom bi se stisala i atmosfera na tribinama, ne bi to bilo kao u samom pocetku.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
zlatniljiljan89
Postovi: 263
Pridružen/a: 31 jan 2014, 19:01
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la zlatniljiljan89 » 07 mar 2014, 00:05

Ne bih vise krocio na Grbavicu ukoliko bude nekakve kvazi balkanske lige. Svaki put kada smo nesto lafo zajedno, uvijek mi donji. Neka hvala.. eto vam bugari i rumuni pa se sa njima taslacite

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la Titova-Juga » 07 mar 2014, 00:08

Kome nam, i ko mi... Zar smo još u 90-im.
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la alan_kardec » 07 mar 2014, 00:10

zlatniljiljan89 je napisao/la:Ne bih vise krocio na Grbavicu ukoliko bude nekakve kvazi balkanske lige. Svaki put kada smo nesto lafo zajedno, uvijek mi donji. Neka hvala.. eto vam bugari i rumuni pa se sa njima taslacite

u kom smislu donji? Pojasni molim te zbog čega bi bh klubovi u toj nekoj imaginarnoj balkanskoj ligi bili donji?
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
NukeR_G1970
Postovi: 911
Pridružen/a: 05 okt 2010, 09:34
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la NukeR_G1970 » 07 mar 2014, 00:43

:)

[youtube][/youtube]

Avatar
apocalyps
Postovi: 1564
Pridružen/a: 20 nov 2010, 18:49
Lokacija: Velika Kladusa
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la apocalyps » 09 mar 2014, 10:36

Ko bi igrao iz Grcke,Turske,Albanije... ?

Jedno je balkanska liga a drugo liga bivsih ex-yu drzava.
BHF Bosanska Krajina!

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la FliX » 11 mar 2014, 13:30

apocalyps je napisao/la:Ko bi igrao iz Grcke,Turske,Albanije... ?

Jedno je balkanska liga a drugo liga bivsih ex-yu drzava.
Pa zna se ko bi igro.. galata, fener, besa.. a ovamo olimpiak, panat, i ostalo.. igra li bi al uz kakvo dobro kolo :D

Avatar
treci
Postovi: 478
Pridružen/a: 13 nov 2011, 19:14
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la treci » 16 mar 2014, 10:35

fener galata steaua olymp, i tako ti jaki klubovi ne bi uopste htjeli igrati tu jer je to za njih gubljenje vremena

Avatar
Jokker
Postovi: 20
Pridružen/a: 26 mar 2014, 21:23
Lokacija: Arkham City
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la Jokker » 28 mar 2014, 21:54

Valencia je napisao/la:Ovakva liga je najpotrebnija nama, pa makar u njoj imali samo jedan klub. BH PL je odron takmicenje, mafijasko - amatersko leglo. Od Balkanske lige korist bi imala reprezentacija jer bi se kvalitet i finasije srucile na jedan - dva - tri kluba. Klubovi koji bi igrali takvu ligu mogli bi praviti mlade igrace dostojne reprezentativnog dresa.

Pogledajte samo koliko su Dinamo i Partizan napravili kvalitetnih igraca sa svoje reprezentacije... Koliko su BH klubovi? NIJEDNOG!!

Jos cemo se mi nagledati ove jadne BH PL.
Nemoj tako. Dzeko je ponikao u Želji. xD
To da nam je liga sr***, slazem se.
Sve se svodi na navijace.
http://****/bh-nogomet/fudbal- ... 20-km.html

Sve receno!
"It's not about money... it’s about sending a message. Everything burns!"
"I believe, whatever doesn't kill you, simply makes you... stranger"

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 2479
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la NeverGiveUp » 22 maj 2014, 14:28

Gdje ima volje ima i načina.
Ne zavaravajmo se glupim stvarima i vraćanjem u rane devedesete, ova liga je i više nego potrebna i siguran sam da bi uz dobro osmišljen plan bila ključ za napredak nogometa/fudbala na ovim prostorima.

Ova užasna nesreća koja je zadesila našu Domovinu, te Hrvatsku i Srbiju je definitivna potvrda da nam je većini jedina zastava ipak ona ljudska, da su Mate, Mujo i Marko jedno te isto.

Dakle, apsolutno podržavam prije svega jer u istom vidim napredak za najdražu sporednu stvar na svijetu :thumbup: :!:
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la badblueboylivno » 22 maj 2014, 18:38

Ne vidim kako bi napredovali Velež, Osijek, Radnički Kragujevac ili bilo koji klub koji se ne bi natjecao u istoj.

Kapacitet domaćih liga nisu ni blizu iscrpljeni tako da su regionalne lige nepotrebne.
Hayley <3

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 2479
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la NeverGiveUp » 22 maj 2014, 20:41

badblueboylivno je napisao/la:Ne vidim kako bi napredovali Velež, Osijek, Radnički Kragujevac ili bilo koji klub koji se ne bi natjecao u istoj.

Kapacitet domaćih liga nisu ni blizu iscrpljeni tako da su regionalne lige nepotrebne.

Sistem takmičenja i kolika bi liga bila su slatke brige. Trebaju jaki ljudi sa jasnom idejom i dobrom voljom prije svega.
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.