EURO 2016 Kvalifikacije

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: EURO 2016 Kvalifikacije

Post Postao/la Adi_Zepce » 30 jun 2014, 16:34

Ne znam zasto svi toliko nade polazu u Armina Hodzica?. Ja sam nekako misljenj da ce on dobivati minutazu na kapaljku u Dinamo, a kao takav ne bi trebao imati mjesta u reprezentaciji. Daj Boze da grijesim i da vec prvu sezonu on bude najbolji strijelac Modrih, kako u HNL tako i u Europi.
Po meni treba ozbiljno racunati na Marka Maletica za Euro kvalifikacije. Prosao je sve te nase mlađe selekcije, a eto ga konacno i u prvoj Nizozemskoj ligi ;)
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
Suki46
Postovi: 2925
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: EURO 2016 Kvalifikacije

Post Postao/la Suki46 » 02 jul 2014, 00:00

Kad vidim kako igra ova Belgija , mene pravo strah sta bi nam mogli uraditi :roll:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: EURO 2016 Kvalifikacije

Post Postao/la Neutral » 02 jul 2014, 06:50

Ne moramo biti prvi u grupi.

Belgija ima par igrača koji previše soliraju. Jaki su, no padali su i jači timovi.

Avatar
SamoOstroINaPrvu
Postovi: 195
Pridružen/a: 23 jun 2014, 21:11
Lokacija: Krojcica - Floridsdorf - Krojcica
Kontakt:

Re: EURO 2016 Kvalifikacije

Post Postao/la SamoOstroINaPrvu » 02 jul 2014, 10:18

Suki46 je napisao/la:Kad vidim kako igra ova Belgija , mene pravo strah sta bi nam mogli uraditi :roll:
Posto ce Susic da ostane sa istom ekipom, ima Spaha da ima nocne more od Lukakua, Emenike je jos bio milostan sta ce mu Lukaku da radi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Safet Susic, trener koji prije utakmice uz prvih 11 ima u glavi i izmjene koje ce napraviti, bez obzira na razvoj situacije na utakmici! Ukratko, fenomen!!!

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: EURO 2016 Kvalifikacije

Post Postao/la brazzo » 02 jul 2014, 11:03

Upravo ako ostane papelinjo na klupi igrace se s nama ko S Stmac u 'Salas u malom ritu' .. al ako ga ndb kakva bolest i nesreca udalji sa klupe radujem se novim snagama na sredini Prcic i Grahovac i jos par momaka da se nastavi s katarzom i podmladjivanjem

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
h1a2s3o
Postovi: 616
Pridružen/a: 23 jun 2012, 16:09
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: EURO 2016 Kvalifikacije

Post Postao/la h1a2s3o » 09 jul 2014, 13:36

Goalgetter je napisao/la:Sve treba prvo da zapocne od novog selektora, pa se onda mora dalje gledati i graditi tim koji ce moci napraviti nesto na EURO2016. Potencijala za to sigurno ima, mladji igraci su dosta napredovali, i bice jos iskusniji pred ovaj ciklus. Sto se tice igraca, kad bih sada mogao sastaviti neki rooster od 30ak igraca koji bi konkurisali za EURO2016, to bi bili sljedeci:

Golmani:

1. Asmir Begovic
2. Jasmin Fejzic
3. ---------- :?:

OUT - Asmir Avdukic

Kod golmana po meni, stvar se nije promjenila, i dalje okosnicu ce ciniti Begovic i Fejzic, stim da mislim da se treba oprostiti od Avdukica, i uvesti jednog treceg, mladog golmana, koji ce skupljati praksu u reprezentaciji.

Odbrana:

1. Emir Spahic
2. Ermin Bicakcic
3. Ervin Zukanovic
4. Dino Arslanagic
5. Toni Sunjic
6. Mensur Mujdza
7. Ognjen Vranjes
8. Sead Kolasinac
9. Srdjan Stanic :?:

OUT - Avdija Vrsajevic

Odbrana je najkriticnija tacka ekipa. Emir Spahic polako ulazi u godine, ovi ostali su po meni svi u nekih 5 deka, po principu toplo-hladno igraju. Za nadati se da ce Ermin Bicakcic i dalje napredovati transferom u Hoffenheim, te da ce Zukanovic takodjer i dalje se razvijati u Chievu. Radovace nas takodjer dolazak Dine Arslanagica, koji je ogroman potencijal u odbrani. Ostaje i dalje kriticna pozicija desnog beka, na kojoj Mujdza polako ispada iz forme, kako zbog starosti, tako i zbog konstantnih povreda, a i Vranjes nije neko uvjerljivo rjesenje. Dilaver ispada iz racunica po meni, jer nema dovoljan kvalitet, sto dokazuje i transfer u Ferencvaros iz Austrie Wien. Takodjer, iako mi je drago za Avdiju sto je postigao prvi gol na SP, ali on nema kvaliteta za reprezentaciju. Stanic me odusevio u onoj utakmici protiv A-Repke, mozda opet dobije priliku.

Vezni red:

1. Muhamed Besic
2. Miralem Pjanic
3. Sejad Salihovic
4. Haris Medunjanin
5. Mario Vrancic
6. Senad Lulic
7. Izet Hajrovic
8. Zvjezdan Misimovic
9. Adnan Zahirovic :?:
10. Tino Sven Susic
11. Edin Visca
12. Miroslav Stevanovic :?:
13. Sanjin Prcic

OUT - Anel Hadzic
OUT - Senijad Ibricic

Vezni red ce i dalje da bazira jasno na Besicu i Pjanicu, uz Lulica i Hajrovica. Miske i dalje treba da ostane, ali ovisice od njegove forme koliko ce igrati. Od ostalih, Hadzic jasno nema mjesta u reprezentaciji i treba se oprostiti od njega, kao i od Dzekinog kolege Ibricica, kojem hvala na svemu, ali treba napraviti mjesta za mladje igrace tipa Marija Vrancica. Tino bi takodjer mogao biti igrac na kojeg se moze racunati u buducnosti, te ce takodjer biti zanimljivo pratiti Stevu i Zahu, koji ce uciniti sve da vrate mjesto u reprzenetaciji.

Napad:

1. Edin Dzeko
2. Vedad Ibisevic
3. Armin Hodzic
4. Ermin Zec

Sto se tice napada, do EURO2016 ne bi trebalo biti zime, Edin i Vedo su i dalje pouzdani napadaci, ali treba misliti i na buducnost, ali isto tako i u slucaju povreda ove dvojice, te ce biti zanimljivo pratiti Hodzica, koji je presao u Dinamo, koji bi sigurno mogao biti kandidat za mjesto 3. napadaca.
+1
Odlicno napisano. Ja bih jos na mjestu napadaca probao Nemanju Bilbiju. Momak nije dobio sansu da se dokaze u A timu, a bio je kapiten mlade repke i odlicno je igrao.
Nikad ne vjeruj ženi koja traži da budeš žirant njenom bratu, koji ima 29 godina i student je treće godine hortikulture, pa malo riješio da uđe u biznis sa tartufima.

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: EURO 2016 Kvalifikacije

Post Postao/la hz1987 » 10 jul 2014, 21:23

slika

FKKrajina
Postovi: 1059
Pridružen/a: 15 okt 2011, 22:28
Kontakt:

Re: EURO 2016 Kvalifikacije

Post Postao/la FKKrajina » 10 jul 2014, 22:44

Joj samo da ove zidove iznabijamo...kad igramo sa njima?

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: EURO 2016 Kvalifikacije

Post Postao/la Consigliere » 11 jul 2014, 00:49

FKKrajina je napisao/la:Joj samo da ove zidove iznabijamo...kad igramo sa njima?
Ovo je sportski forum... :kafa:
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

FKKrajina
Postovi: 1059
Pridružen/a: 15 okt 2011, 22:28
Kontakt:

Re: EURO 2016 Kvalifikacije

Post Postao/la FKKrajina » 12 jul 2014, 12:48

Consigliere je napisao/la:
FKKrajina je napisao/la:Joj samo da ove zidove iznabijamo...kad igramo sa njima?
Ovo je sportski forum... :kafa:
Pa sta sam ja nesportski rekao. Oni sami sebe zovu zidovima. A ja pozelio jednu hardcore pobjedu. Nesto poput Njemacka - Brazil :D

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: EURO 2016 Kvalifikacije

Post Postao/la harishp » 13 jul 2014, 00:05

Consigliere je napisao/la:
FKKrajina je napisao/la:Joj samo da ove zidove iznabijamo...kad igramo sa njima?
Ovo je sportski forum... :kafa:
Sportski qaramo :guz:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: EURO 2016 Kvalifikacije

Post Postao/la Goalgetter » 14 jul 2014, 01:58

harishp je napisao/la:
Consigliere je napisao/la:
FKKrajina je napisao/la:Joj samo da ove zidove iznabijamo...kad igramo sa njima?
Ovo je sportski forum... :kafa:
Sportski qaramo :guz:
:thumbup:

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: EURO 2016 Kvalifikacije

Post Postao/la krmpotich » 16 jul 2014, 11:06

Neutral je napisao/la: Belgija ima par igrača koji previše soliraju. Jaki su, no padali su i jači timovi.
Navedi ime bar jedne reprezentacije čiji jači skalp BiH repka ima u kolekciji?? :lol:

Belžik će ih pregaziti ko plitak potok...

Avatar
h1a2s3o
Postovi: 616
Pridružen/a: 23 jun 2012, 16:09
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: EURO 2016 Kvalifikacije

Post Postao/la h1a2s3o » 17 jul 2014, 00:30

krmpotich je napisao/la:
Neutral je napisao/la: Belgija ima par igrača koji previše soliraju. Jaki su, no padali su i jači timovi.
Navedi ime bar jedne reprezentacije čiji jači skalp BiH repka ima u kolekciji?? :lol:

Belžik će ih pregaziti ko plitak potok...
Vec smo Belgiji skinuli skalp. :wave:
Nikad ne vjeruj ženi koja traži da budeš žirant njenom bratu, koji ima 29 godina i student je treće godine hortikulture, pa malo riješio da uđe u biznis sa tartufima.

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: EURO 2016 Kvalifikacije

Post Postao/la krmpotich » 17 jul 2014, 10:50

h1a2s3o je napisao/la: Vec smo Belgiji skinuli skalp. :wave:
Ona i ova Belgija :zviz:

Avatar
h1a2s3o
Postovi: 616
Pridružen/a: 23 jun 2012, 16:09
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: EURO 2016 Kvalifikacije

Post Postao/la h1a2s3o » 17 jul 2014, 10:52

krmpotich je napisao/la:
h1a2s3o je napisao/la: Vec smo Belgiji skinuli skalp. :wave:
Ona i ova Belgija :zviz:

Ona i ova BiH. :hmmmmm:
Nikad ne vjeruj ženi koja traži da budeš žirant njenom bratu, koji ima 29 godina i student je treće godine hortikulture, pa malo riješio da uđe u biznis sa tartufima.

Avatar
Krokodil
Postovi: 1610
Pridružen/a: 25 jan 2014, 19:33
Kontakt:

Re: EURO 2016 Kvalifikacije

Post Postao/la Krokodil » 17 jul 2014, 10:56

Pustite trola .. :facepalm:

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: EURO 2016 Kvalifikacije

Post Postao/la krmpotich » 17 jul 2014, 11:17

Trol ili ne, ali budimo iskreni koga je to BiH dobila od 96-e na ovamo??? Francusku, Brazil, Argentinu, Španiju - NE. Lihtenstajn, Luksemburg, Grcku, Litvaniju - DA. Pametnome dosta :salut:

Avatar
h1a2s3o
Postovi: 616
Pridružen/a: 23 jun 2012, 16:09
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: EURO 2016 Kvalifikacije

Post Postao/la h1a2s3o » 17 jul 2014, 11:30

Bosna je i sa tim, po tebi, malim pobjedama vise puta bila nadomak evropskih i svjetskih prvenstava. Kada su dolazile velike utakmice valjda je i levatima trebalo biti jasno da su nas tada sudije zakidale na najvecem mogucem nivou (citaj, Spanija i Francuska). Od toga perioda pa do danas nasa repka je konstantno rasla i razvijala se, nismo ni u jednom momentu stagnirali ili isli unazad i ne mislim da je ovo SP kulminacija nasih mogucnosti. Zbog toga dajem sebi za pravo da se nadam da u narednim ciklusima mozemo svakoga mlatnuti po usima i da mozemo do velikih rezultata jer smo napokon postali jako respektabilna repka.

I da, trol si. :mrgreen:
Nikad ne vjeruj ženi koja traži da budeš žirant njenom bratu, koji ima 29 godina i student je treće godine hortikulture, pa malo riješio da uđe u biznis sa tartufima.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: EURO 2016 Kvalifikacije

Post Postao/la calcio » 18 jul 2014, 00:32

Belgija - BiH 2:4
Kvalifikacije za SP 2010, 28.03.2009., Genk, 25.000 gledaoca

Strijelci: Dembele 65., Sonck 89./11m; Džeko 7., Jahić 75., Bajramović 81., Misimović 85

Belgija: Stijnen, Swerts, Simons, Vermaelen, Daems (De Sutter 80.), Mudingayi, Fellaini, Defour (Pocognoli 59.), De Camargo (Hazard 45.), Dembele, Sonck

BiH: Supić, Berberović, Ibričić, Spahić (Mravac 60.), Nadarević, Pandža, Jahić, Muratović, Misimović, Muslimović (Bajramović 69.), Džeko (Pjanić 89.)



BiH - Belgija 2:1
Kvalifikacije za SP 2010, 01.04.2009., Zenica, 18.000 gledaoca

Strijelci: Džeko 12., 15.; Swerts 89.

BiH: Supić, Berberović, Nadarević, Pandža, Spahić, Jahić, Rahimić, Muratović (Bajramović 87.), Misimović, Ibričić (Pjanić 76.), Džeko (Topić 90.)

Belgija: Stijnen, Witsel, Swerts, Simons, Kompany, Dembele, Mudingay (Sutter 58.), Vermaelen, Mirallas (Hazard 73.), Fellaini, Sonck (Gillet 90.)


U cetiri dana smo ih dva put pobjedili. Psiholoska prednost je na nasoj strani. :D

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.