Sportska publika u Sarajevu

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61296
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Sportska publika u Sarajevu

Post Postao/la Virtu4l » 14 sep 2014, 08:33

Nažalost, sarajevska publika večeras nije položila ispit kada je u pitanju podrška najboljim bh. rukometašima.
Damir Dzumhur
September 12 near Alipasino Polje, Bosnia and Herzegovina
Igrao sam jedan od najboljih meceva za reprezentaciju danas protiv Litvanije. Zadovoljan sam tim, ali sam razocaran jednom stvari. Nije mi jasno da u glavnom gradu nase Bosne i Hercegovine, u gradu koji ima pola miliona stanovnika ne moze da se skupi bar 1000 ljudi koji ce da doci da nas podrze u najbitnijem mecu do sada! U mecu kojim mozemo uci u prvu grupu pobjedom. U toj isto prvpj grupi sljedece godine se moze desiti da igramo sa Srbijom i Amerikom ukoliko one izgube svoje meceva obog vikenda. Nije mi ovo nikako jasno!! Je li 5 KM puno da se da? Ako jeste podijelicemo karte ali dajte napunite malu dvoranu i podrzite nas. Pozivam sve Bosance i Hercegovce, sve moje prijatelje, sve navijace, sve ljude koji vole tenis, moje manijake, ma i hordase...sve vas pozivam da dodjete sutra i odvedete nas do pobjede jer 200 ljudi koji su bilo danas je sramotno a onima koji su dosli hvala na fantasticnoj podrsci! Hvala svima! Zainteresirani neka se jave za karte (besplatno) Dzumi vas
Već smo se navikli na to da se utakmice i mečevi naših najboljih selekcija igraju pred praznim tribinama u sarajevskim dvoranama. Nedavno su naši rukometaši napravili senzaciju, izbacivši jednu od najboljih svjestkih selekcija, a u Skenderiji se skupilo jedva 3000 ljudi. Ovog vikenda naši teniseri igraju historijski Davis Cup meč protiv Litvanije, a naši igrači se osjećaju kao da igraju na gostujućem terenu, jer je malobrojna gostujuća publika nadglasala još malobrojniju domaću publiku. Naši igrači bukvalno mole navijače da se pojave, nude besplatne ulaznice, ali izgleda da nema efekta... Zar je naš dragulj Damir Džumhur to zaslužio?

Šta se dešava sa Sarajevom? Je li došlo do zasićenja? Napokon smo dočekali dobre rezultate, pa opravdanja jednostavno nema. Izgleda da bi čelnici saveza trebali dobro razmisliti prije nego li nastave dodjeljivati domaćinstva glavnom gradu BiH.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Sportska publika u Sarajevu

Post Postao/la Head » 14 sep 2014, 09:28

Sarajevska publika prati samo Sarajevo i Zeljeznicar, ostalo ih plaho ne zanima.
1946

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Sportska publika u Sarajevu

Post Postao/la legenda reala » 14 sep 2014, 12:06

Head je napisao/la:Sarajevska publika prati samo Sarajevo i Zeljeznicar, ostalo ih plaho ne zanima.
To znači da u Sarajevu uopšte nema sportske publike :?:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: Sportska publika u Sarajevu

Post Postao/la storm_raider » 14 sep 2014, 12:12

Ma ne, Sarajevo i Zeljeznicar su inace ugostiteljski objekti.
Sport je lijek za tijelo i duh.

Avatar
arelinho
Postovi: 16399
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Sportska publika u Sarajevu

Post Postao/la arelinho » 14 sep 2014, 12:13

storm_raider je napisao/la:Ma ne, Sarajevo i Zeljeznicar su inace ugostiteljski objekti.
ma pusti legendu veze on nema

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Sportska publika u Sarajevu

Post Postao/la skyisthelimit » 14 sep 2014, 12:17

Ne prate ni svoje klubove. Da, prate ali onako usputno putem radija, tv, neta.
3-4 ooo na tribini stadiona je ekvivalent malobrojnom gledalistu na teniskom mecu.
Za to vrijeme ili malo kasnije puna birtija.
15.10 - 15.06 ...

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Sportska publika u Sarajevu

Post Postao/la legenda reala » 14 sep 2014, 12:18

Pa nisu ugostiteljski objekti, ali ako gledamo posjetu na Koševu i Grbavici onda je to jako mali broj sportske publike, za grad kao što je Sarajevo


Glupo je napisati, raju u Sarajevu samo interesuju Željo i Sarajevo, pa zato su prazne tribine na ostalim sportovima, a na Grbavici i Koševu prosjek 3-4 hiljade po meču :?
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: Sportska publika u Sarajevu

Post Postao/la storm_raider » 14 sep 2014, 12:26

Ma ja sam uvijek za to da se utakmice reprezentacije igraju tamo gdje ce biti bolje navijanje. Ovdje su se ljudi zasitili, zatupili, stekli podanicki mentalitet i tako iz dana u dan u novi dan, isti stari zidovi, iste stare pjesme i iste stare price. Nije narod ovdje drugaciji nego u Tuzli, Gorazdu, Mostaru, itd., samo valjda kad je glavni grad onda su i sranja srazmjerna tom epitetu, kao i glavne "seronje". :mrgreen:

Zasitili su se ljudi i upali u letargiju, ali narod ovdje generalno voli sport, mada ne manifestuje navijanjem kako bi se moralo i trebalo. Nazalost druze, nazalost...
Sport je lijek za tijelo i duh.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Sportska publika u Sarajevu

Post Postao/la effe_sa » 14 sep 2014, 13:53

legenda reala je napisao/la:Pa nisu ugostiteljski objekti, ali ako gledamo posjetu na Koševu i Grbavici onda je to jako mali broj sportske publike, za grad kao što je Sarajevo


Glupo je napisati, raju u Sarajevu samo interesuju Željo i Sarajevo, pa zato su prazne tribine na ostalim sportovima, a na Grbavici i Koševu prosjek 3-4 hiljade po meču :?
Ma Sarajevo je doživjelo više sportskih šokova. U fudbalu je stanje manje-više isto. Sarajevo je eto ove godine imalo solidne evropske nastupe, Željo onako u Evropi, a prije par godina je imao odlične nastupe pa je vladala i kod Željinih navijača euforija. Generalno na Grbavici je ne tako davno na utakmica Premier lige bilo mnogo navijača za bh prilike...Sada je to donekle opalo.

Vladao je dugo vremena i košarkaški bum, dok je KK Bosna bila na jednom drugom nivou i dvorane se stalno punila, bili su tu sjajni dueli sa Širokim u prvenstvu, a u jadranskoj ligi ionako je skoro stalno bilo krcato.

RK Bosna je izazivao veliku euforiju nastupima u Kupu kupova (samo se treba sjetiti gostovanja Hamburga u polufinalu) pa poslije u LP.
KK Bosna i RK Bosna krahirali i napravljene su silne smijurije od strane ljudi oko tih klubova, tako da je to odmah uticalo na publiku.
Košarkaška reprezentacija je prije u Sarajevu igrala u sjajnoj atmosferi, treba se sjetiti duela protiv Hrvatske i još par susreta, ali tu bi mogao biti uzrok zasičenje. Publika se jedino može kritikovati za nešto slabiji odziv na utakmicama košarkaške repke.

Što se rukometne reprezentacije tiče tu treba malo Rukometni savez da se zapita kako organizuje utakmica. Pa valjda u većem gradu moraš bolje marketinški utakmicu popratiti. Oni kako su to tada uradili bio je dno dna. ALi opet svaka čast savezu na radu i doprinosu da reprezentacija ode na veliko takmičenje. Ali oko ovog prvog trebaju se dobro zamisliti, a ne prebacivati krivicu na lijenost publike i slično.

Više faktora utiče na slabiju posječenost sportskih događaja, treba stvari pogledati realno, a ne samo reći ljudi tamo ovakvi ili onakvi. Košarkaška reprezentacija je zaslužila i veću podršku i možda je tu Sarajevo malo zakazalo, iako je zadnja utakmica bila ok. Dok za ove druge događaje odgovornost je veća na onima koji organizuju.
U većem gradu je jednostavno i više velikih događaja, lakše dolazi do zasičenja i prebacivanja interesa na druge događaje. Sportski savezi ako hoće da njihovi događaji pobijede one druge nesportske, onda neka se više potrude i pokažu više kreativnosti.
I drugi veći gradovi u Evropi, susreću se sa sličnim stvarima. Tako Gladbach gdje je manji grad, stalno napuni stadion u odnosu na jedan Berlin koji ga prije napuni kada Hertha igra veće utakmice. To je tako, ne treba praviti od toga svega neku dramu.

A oko tenisa je sva priča malo i smiješna, pa mi nikad u Sarajevu pa i u cijeloj BiH nismo imali klasičnu tenisku publiku. Prije rata nismo imali nekog tenisera s bilo kakvim pristojnim nivoom. I nemamo se šta sad čuditi. Skoro bi mogli reći da nam je sad tenis u ekspanziji.... :D Onda u tim slučajevima ovakve mečeve treba organizovati negdje drugo, jer teško teniski savez u Sarajevu može i marketingom izazvati toliku euforiju i posječenost. Možemo mi sada pričati o patriotizmu i tim stvarima, ali i ove gore činjenice utiču na posjetu, to je tako i TAČKA.

A ja podržavam i čak mi je prelijepo vidjeti, kada se i košarkaške utakmice kao u Tuzli, pa i rukometne kao u Goraždu , Visokom itd, igraju u sjajnoj atmosferi i pred sjajnom, fanatičnom i totalno pozitivnom publikom. I trebalo bi više doprinositi takvoj dobroj atmosferi, a ne tražiti stalno dlaku u jajetu i kritikovati neke negativne tačke (bilo da se igra u Tuzli, Sarajevu ili bilo gdje). Mi se uhvatimo nekih gluposti, pa raspravljamo danima, kao da nas ima 20 miliona, pa nam trebaju još podjele oko gradova. Ko da smo željni stalno nekih trpanja u torove. ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sportska publika u Sarajevu

Post Postao/la hodža » 14 sep 2014, 19:07

@effe_sa objasnio ;)

Samo bih još dodao da i infrastruktura igra bitnu ulogu u organizaciji sportskih događaja. Ne može se igrati baraž npr. u Cazinu kad dvorana ima 2 prozora i kad se napuni nemaš zraka da živiš a kamoli da igraš, bez obzira što bi atmosfera bila bolja nego u Sarajevu i sl.
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Sportska publika u Sarajevu

Post Postao/la Steph » 14 sep 2014, 22:39

U Sarajevu živi **** turbofolk generacija koju treba spalit'!

Nije to samo u sportskom segmentu, ovaj grad je jednostavno **** i u svim ostalim segmentima.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sportska publika u Sarajevu

Post Postao/la pinoglavi » 15 sep 2014, 00:09

Treba radit na marketingu utakmica reprezentacije?
Ko god prati ili sportske stranice,ili sport na TVu,ili jednostavno ima fb,primjetit će da ima neka utakmica reprezentacije ili teniski meč,tako da je presmješno što to pišeš.
Ne treba poistovjećivat uspjehe klubova sa reprezentacijom i tu tražit izgovor.
Uostalom Sarajevo nije grad koji ima stanovnika isti koliki je i kapacitet Skenderije.Ne moraju jedni te isti ljudit punit dvorane,Sarajevo je grad od pola miliona.Jednostavno se ne prati sport osim Želje i Sarajeva,ne prati reprezentacija ili šta već.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Sportska publika u Sarajevu

Post Postao/la Consigliere » 15 sep 2014, 01:12

Tri razloga: vise dogadjanja, bolji standard, nedostatak sportske kulture
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Sportska publika u Sarajevu

Post Postao/la lisander » 15 sep 2014, 17:33

Steph je napisao/la:U Sarajevu živi **** turbofolk generacija koju treba spalit'!

Nije to samo u sportskom segmentu, ovaj grad je jednostavno **** i u svim ostalim segmentima.
Sarajevo je poslje rata dozivilo kulturolosku stagnaciju, da ne kazem nesto pogrdnije, i steph je u sto posto u pravu.

Avatar
BaDa12
Postovi: 4403
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Sportska publika u Sarajevu

Post Postao/la BaDa12 » 16 sep 2014, 11:21

hodža je napisao/la:@effe_sa objasnio ;)

Samo bih još dodao da i infrastruktura igra bitnu ulogu u organizaciji sportskih događaja. Ne može se igrati baraž npr. u Cazinu kad dvorana ima 2 prozora i kad se napuni nemaš zraka da živiš a kamoli da igraš, bez obzira što bi atmosfera bila bolja nego u Sarajevu i sl.
Odgovorno tvrdim da dvorana ima više od dva prozora. :mrgreen: Isto tako od 2000. godine (otkako je otvorena) govorim da je otvorena nezavršena. Ne možeš kompletnim objektom smatrati objekat bez regulisanog grijanja i klime. Vremenom se uvijek nešto novo radi, ali to naknadno krpljenje se nikad nije moglo izjednačiti sa stvarnim "ključ u ruke" proizvodom.
Svakako da si u pravu kad je to u pitanju. Sama sam osjetila i zimu i ljeto u toj dvorani, vremenom se navikneš kako minute odmiču, samo ti je bitno da se lopta kotrlja i da pobjediš. :) Nadam se da će krpljenje završiti jednom za sva vremena, i da će dvorana biti dostojna igrača i navijača. Cazinska publika to zaslužuje, kao što i igrači zaslužuju tu i takvu publiku.

A, naravno, tamo će uvijek atmosfera biti na vrhunskom nivou. Nebitno koji sport došao. Slažem se sa effe-om.
To je tako sa manjim gradovima. Kad u manji grad dolazi neko tako bitan, svi su maksimalno okrenuti tome. Svi idu na utakmice, svi uče pjesme, hvale se kako su sreli igrače po gradu, nastoje piti kafu na istom mjestu gdje i oni, odlaze na treninge...
Dok je to u Sarajevu skroz drugačije. Veći broj stanovnika, više interesa, više mogućnosti za provesti tu noć. U jednoj dvorani KK Bosna, u drugoj neka pop zvijezda, u pozorištu Pejaković, na drugoj sceni stand up komedija... Svako ima svoju publiku i to je tako. Normalno da bi, i s tim i bez toga, sport trebao da ima svoje navijače pogotovo kad je reprezentacija u pitanju. Ali, vjerujem da to poteže neka druga pitanja, kojih se, između ostalih, effe i dotakao. Marketing je vrlo bitan kad je u pitanju nastup, pogotovo u Sarajevu.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sportska publika u Sarajevu

Post Postao/la pinoglavi » 18 sep 2014, 00:17

BaDa12 je napisao/la: Dok je to u Sarajevu skroz drugačije. Veći broj stanovnika, više interesa, više mogućnosti za provesti tu noć. U jednoj dvorani KK Bosna, u drugoj neka pop zvijezda, u pozorištu Pejaković, na drugoj sceni stand up komedija... Svako ima svoju publiku i to je tako. Normalno da bi, i s tim i bez toga, sport trebao da ima svoje navijače pogotovo kad je reprezentacija u pitanju. Ali, vjerujem da to poteže neka druga pitanja, kojih se, između ostalih, effe i dotakao. Marketing je vrlo bitan kad je u pitanju nastup, pogotovo u Sarajevu.
Pa i jest fazon što je Sarajevo veći grad,ima više dogadjanja,al zato ima i veći broj stanovnika.Mislim da nije ništa od navedenog,nego se jednostavno reprezentacija ne prati i ne navija se toliko srčano(osim fudbala) za reprezentaciju kako bi se navijalo u ostalim gradovima.
Do čega je to pa u društvu niko ne povede i nagovori jarane da idu gledat tenis ili rukomet,to je druga stvar.
Vjerovatno je i zasićenje,jer su sarajlije navikle bit u centru dešavanja,i nakon nekog vremena to ispari.
Priča se da možda U21 fudbalska reprezentacija na Tušnju bude igrala kvalifikacione mečeve.Sigruno će bit pun stadion prvih par utakmica,ali baš me zanima kako bi se na posjetu odrazili eventualni loši rezultati. (i nije da bi bio prazan stadion,nego me stvarno zanima :D )

Mislim da bi svaki sport trebao naći grad gdje će igrati kvalifikacione,a prijateljske da igraju van tog grada,i da igraju svaki put negdje drugo.I naravno da jedan grad nije domaćin dvije selekcije kad igraju kvalifikacije.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
AhmetNY
Postovi: 662
Pridružen/a: 03 avg 2014, 03:59
Kontakt:

Re: Sportska publika u Sarajevu

Post Postao/la AhmetNY » 18 sep 2014, 03:20

arelinho je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Ma ne, Sarajevo i Zeljeznicar su inace ugostiteljski objekti.
ma pusti legendu veze on nema
Oci ispadnu kad se skupi 10 000 na stadionu domaceg tima. Toliko i o tome. Tanko :kafa:

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Sportska publika u Sarajevu

Post Postao/la Pappy » 18 sep 2014, 17:20

Mislim da to nije samo slučaj sa Sarajevom. Glavni gradovi u biti uvijek su nekako "skromniji" na sportskim događajima nego neki drugi, manji. Pogotovo je to slučaj kod nas. Ni u Zagrebu, ni u Beogradu, ni u Sarajevu nisu to atmosfere kao što se mogu napraviti u nekim drugim mjestima. Istina, ima slučajeva kada se to događa, ali je više incident nego pravilo. Naravno, govorim o reprezentativnim utakmicama prvenstveno.

Ima tu mnogo razloga, zasićenost, jer je u prošlosti kada je riječ o našem podneblju uglavnom sve smještano u glavni grad pa se fudbal igrao na Koševu ili Marakana/JNA, basket se šutao u Skenderiji/Zetri ili Pioniru, rukomet isto tako, a ostali gradovi su nekako došli u zapećak, pa je i publika samim tim postala razmažena.

Naviknuti na to, ali i na nekakav čudan naš mentalitet da se povinujem nižim vrijednostima koje nam serviraju, ljudi iz glavnih gradova počinju da misle kako je 20 KM puno dati za gledanje fudbala i odlučuju se da je bolje to potrošiti na pivo, izlazak, cigare. Ostaju samo oni zagriženi ljubitelji ili sporta, ili navijanja.

Manji gradovi koji nisu imali priliku da gledaju toliko svoje reprezentacije željni su toga. Zenica, Tuzla, Novi Sad, Niš željni su toga i vidimo da navijači u tim sredinama prave mnogo bolje atmosfere.

Kada je riječ o klubovima to je potpuna suprotnost. Rijetko će koji manji grad imati veću podršku od ekipa iz najvećeg ili glavnog grada. Pogotovo ako se radi da je klub iz glavnog grada jedan od većih u državi. Sasvim je logično da se u takvoj situaciji likovi iz manjih sredina počnu identifikovati sa većim navijačkim grupama. Ali zapravo opet nije rijetkost da jedan lik bodri npr Sarajeva ili Zelju subotom, a u nedelju ode da podrzava nizeligasa iz svog kraja. Opet, to je neka druga priča.

Ja sam ostao razočaran u proteklih mjesec dana sa dvije stvari u Sarajevu, konkretno Mojmilo. Prvo je Centar igrao kvalifikacije za Futsal kup. Realno, ta ekipa Centra je na papiru vrhunska za naše uslove, okuplja jedno 50% najboljih futsal igrača BiH. Sa druge strane dolazi ekipa Bakua, nevjerovatno pojačana sa izcjesnim brojem reprezentativaca, te jedna solidna ekipa Gibraltara koja igra strašno lijep futsal. Na tribinama mizerna posjeta, oko 100 ljudi.

Druga stvar je tenis i atmosfera protiv Litvanaca. Naročito u petak je to porazna činjenica. Hajde da uzmemo da je radni dan i da je škola, ali jbt ne rade svi, niti se školuju u istom trenutku da se ne može skupiti barem 500 ljudi.Kroz neku priču dobijam odgovore, kao jbt Litvanija, kao neka ekipa i ostalo. :roll:

Bez obzira koliko ja volio zbog blizine što neki ekstra sportski događaji budu u Sarajevu, mislim da to nije rješenje kada se radi o atmosferi.

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Sportska publika u Sarajevu

Post Postao/la admin » 18 sep 2014, 20:05

U malo većem gradu nije moguće napraviti bilo kakav događaj bez marketinga. U malom gradu to ide od usta do usta, bruji čaršija, jer se ništa drugo ne dešava.

U Sarajevu je uz dobru igru na terenu potrebno i odriješiti kesu za marketing, laktati se za prostor u medijima, imati medijske pokrovitelje i ozbiljnu strategiju...

Spominjete kako su utakmice KK Bosne i RK Bosne nekad bile jako posjećene, a slabo ko zna šta je sve stajalo iza svega toga.

Dok njihovi organizacijski timovi to ne nauče, sportsti se ne trebaju isčuđavati što su im dvorane u kojima igraju prazne.

Edol
Postovi: 874
Pridružen/a: 05 feb 2012, 13:13
Kontakt:

Re: Sportska publika u Sarajevu

Post Postao/la Edol » 18 sep 2014, 23:54

Head je napisao/la:Sarajevska publika prati samo Sarajevo i Zeljeznicar, ostalo ih plaho ne zanima.
Nažalost, ne prati čak ni to. Ako se u gradu od 500.000 posjeta od hiljadu-dvije naziva praćenjem, onda OK, super.

Sportska publika u BiH općenito od sportskih događaja prati Ligu prvaka na TV-u, random događaje koji se nađu na tiketu, nogometnu te djelimično košarkašku reprezentaciju. I kapak.

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.